mgr

Wojciech Jabłoński

Fizjoterapeuta

Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Specjalizuje się w terapii kręgosłupa, medycynie ortopedycznej oraz fizjoterapii w sporcie. Dużo przydatnych dla zdrowia informacji zamieszczam dla Państwa na fanpage'u Wojciech… więcej

 • Witam
  Moja Mama ma niewydolność serca i czy może sama wykonywać ćwiczenia w domu? np jazda na rowerku stacjonarnym? itp.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Wojciech Jabłoński

  Oczywiście, ze może tylko trzeba jej ustalić wielkość obciążeń i czas treningu. Najlepiej skonsultować to z kardiologiem lub fizjoterapeuta specjalizującym się w pracy z pacjentami kardiologicznymi. Ja… Więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalizuje się w terapii kręgosłupa, medycynie ortopedycznej oraz fizjoterapii w sporcie. Dużo przydatnych dla zdrowia informacji zamieszczam dla Państwa na fanpage'u Wojciech Jabłoński Fizjoterapeuta.
  Moje kompetencje:
  - Międzynarodowy terapeuta OM Cyriax
  - Dyplomowany terapeuta manualny MT (Kaltenborn-Evjenth Concept)
  - Krótkodźwigniowe Techniki Manipulacyjne (HVLA)
  - Dyplomowany Terapeuta PNF
  - Stabilizacja kręgosłupa i stawów kończyn (S-E-T)
  - Kinesiotaping (KT1 – poziom podstawowy i KT2- poziom zaawansowany)
  - Instruktor rekreacji ruchowej
  - Trener personalny
  - Kurs Medycyny sportowej
  - Ocena motoryczna FMS
  - Masażysta (masaż klasyczny, masaż leczniczy)
  - Kompleksowa terapia obrzęku limfatycznego- manualny drenaż + bandażowanie
  - Obecnie w trakcie cyklicznych szkoleń OMT
  - Asystent Metody OM Cyriax w ośrodku REHAPLUS

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: LekMed Centrum MedyczneUsługa: rehabilitacja

  Wyjątkowa fachowość, wiedza, zaangażowanie i wyczucie, a w wyniku tego świetny rezultat serii sesji fizjoterapeutycznych. Poszukuje długo i trafnie prawdziwej pierwotnej przyczyny dolegliwości, kiedy inni "z góry wiedzą" i leczą nie to co potrzeba. Z gościa który prawie nie mógł oddychać głęboko (bo ból) zrobił pełnosprawnego w czasie jednej wizyty właściwie - po niej jeszcze kilka żeby utrwalić efekt. Do tego zestaw ćwiczeń i żyjemy na nowo bez bólu, proszków, operacji ;) Gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LekMed Centrum MedyczneUsługa: rehabilitacja ortopedyczna

  Pelen profesjonalizm. Zdiagnozowal trafnie problem z kolanem przed zrobieniem rezonansu magnetycznego mimo kiepskiego opisu usg i braku rozpoznania ze strony 2 ortopedow. Polecam :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Ogromna wiedza i umiejętności. Przeprowadza szczegółowy wywiad i badanie.Wzbudza zaufanie,ujmuje miłym usposobienie oraz profesjonalnym podejściem do pacjenta.

 • Bardzo wnikliwie przeprowadził ze mną wywiad i dokładnie przebadał. On pierwszy zasugerował, że bóle sięgające do stopy mogą być z biodra a nie z przepuklin kręgosłupa. Żaden poprzedni lekarz ani rehabilitant nie zadał sobie trudu aby dokładnie przeanalizować badanie rezonansu i przeprowadzić badanie przez dotyk bolących miejsc. Doktor bardzo dokładnie wyjaśnił dlaczego mam bóle i co należy zrobić aby się ich pozbyć. I wcale nie chodziło o operację. Uprzedził mnie,że należałoby umówić się na 4 spotkania rehabilitacyjne. Oczywiście zapisałam się i teraz będę czekała na efekty, bo dość mam już bólu i zażywania leków przeciwbólowych. Ewa

 • M
  Lokalizacja: LekMed Centrum MedyczneUsługa: rehabilitacja

  Trafiłam do Pana Wojtka Jabłońskiego po konsultacji z kolejnym lekarzem. Usłyszałam na czym mogłaby polegać u mnie operacja i o konieczności rehabilitacji – dobrej rehabilitacji! Mój cały kręgosłup jest w złym stanie (bóle kręgosłupa, głowy, miednicy, stawów, rwa kulszowa, drętwienie rąk). Wcześniejsze wizyty u kilku lekarzy i wiele rehabilitacji (również w sanatoriach indywidualnie załatwianych) to w większości przypadków jakieś szablony
  postępowania - dla mnie niezrozumiałe; malała nadzieja na jakąkolwiek dłużej trwającą poprawę. Pragnę podkreślić to, że po raz pierwszy u Pana Wojtka spotkałam się z fachowym, troskliwym i tak indywidualnym podejściem do problemów zdrowotnych człowieka.
  Z ogromną cierpliwością wysłuchuje pacjenta, bardzo wnikliwe analizuje wyniki badań i z wielką starannością sam bada. Następnie zaleca ćwiczenia, dobiera je i modyfikuje do możliwości pacjenta, zwraca szczególną uwagę na prawidłowość ich wykonywania; robi
  masaże i poprzez manualne zabiegi likwiduje ból; dodaje też zabiegi fizykoterapeutyczne w zależności od potrzeby.
  Panu Wojtkowi Jabłońskiemu jestem bardzo wdzięczna – pomógł mi; czuję wreszcie poprawę. Polecam szczerze tym, którzy szukają wyjątkowo zdolnego i dobrego specjalisty.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  pokładam wielkie nadzieje w przyszłych wizytach u P.Wojtka (była to pierwsza moja wizyta).W chwili obecnej mogę napisać, że jest konkretnie i sympatycznie.

 • A

  W ostatnich latach miałam okazję poznać wielu fizjoterapeutów mniej lub bardziej dobrych. Pan Wojtek wyróżnia się na ich tle profesjonalizmem, indywidualnym podejściem do pacjenta oraz dużą cierpliwością. W sposób zrozumiały dla laika wyjaśnia sytuację oraz daje wskazówki jak ćwiczyć i dbać o kręgosłup, żeby uniknąć kolejnych problemów. Dzięki czemu rehabilitacja przynosi bardzo dobre efekty.
  Gorąco polecam!

 • K
  Lokalizacja: LekMed Centrum MedyczneUsługa: rehabilitacja

  Pan Wojtek prezentuje wspaniałe i niestety rzadkie połączenie wiedzy, doświadczenia i talentu zaprawionych istotną dawką empatii. Pół roku pod jego opieką przyniosło daleko lepsze rezultaty niż kilka lat rehabilitacji kręgosłupa u innych specjalistów (wielopoziomowa dyskopatia, w tym również operowana).
  Interweniuje "ręcznie" w stanach zaostrzonych, ale przede wszystkim stawia na samodzielność w rehabilitacji dając jasne wytyczne na temat pracy, którą należy wykonać samemu. To pozwala na ograniczenie czasu spędzanego w gabinecie i środków na to przeznaczonych.
  Gorąco polecam!
  Jedyna wada to dostępne terminy - "od ręki" rzadko można skorzystać.

 • M
  Lokalizacja: LekMed Centrum MedyczneUsługa: rehabilitacja

  Najlepszy z najlepszych, i niezastąpiony!
  Już podczas pierwszej wizyty – bardzo merytorycznej – wzbudza zaufanie, ujmuje miłym usposobieniem oraz profesjonalnym podejściem do pacjenta i jego problemu.
  Szybko i trafnie diagnozuje przyczynę dolegliwości, a następnie podejmuje rehabilitację przynoszącą nadzwyczajne efekty.
  Olbrzymia wiedza, doświadczenie i pasja oraz ciągłe doskonalenie posiadanych umiejętności gwarantują nam pacjentom nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale i realną poprawę stanu zdrowia.
  Polecam Pana Wojtka każdemu, kto zmaga się z dolegliwościami zdrowotnymi wymagającymi rehabilitacji wysokiej klasy specjalisty!

 • A

  Mistrz!
  Utalentowany pasjonat tego, co robi, merytoryczny, precyzyjny, uważny, przenikliwy, znakomity diagnosta o ogromnej wiedzy i doświadczeniu.
  Skupiony na uzyskaniu szybkiego rezultatu i oczywiście żadnych niepotrzebnych ruchów – wszystko ma skrupulatnie przemyślane.
  Nauczył mnie ćwiczeń uzupełniających terapię i jak dbać o profilaktykę.
  Czuję się zaopiekowana, i że jestem w najlepszych rękach.
  Ja i moje ukochane odcinki C6-C7, C7-Th1, Th1-Th2 polecamy bardzo Wojtka!
  Asia.