mgr

Wojciech Jabłoński

Fizjoterapeuta

Umów wizytę Zapytaj lekarza 73 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalizuje się w terapii kręgosłupa, medycynie ortopedycznej oraz fizjoterapii w sporcie. Dużo przydatnych dla zdrowia informacji zamieszczam dla Państwa na fanpage'u Wojciech Jabłoński… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania pacjentów (3)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz w ciągu 48h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Pytanie dotyczące przepuklina

  mam przepuklinę w nodze w goleni lewej czy są jakieś zabiegi osteopatii, które ją usunął?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  mgr Wojciech Jabłoński

  Gdzie jest zlokalizowana dokladnie i na jakiej podstawie postawiono diagnoze?

 • Pytanie dotyczące ból rąk

  Ból zaczyna się w lewym nadgarstku i trwa około 2 dni, objawia się narastającym bólem, drętwieniem i brakiem mobilności. Nadgarstek przestaje boleć i wraca do normy po dwóch dniach. Następnie ta sama historia powtarza się, lecz w lewym ramieniu, potem prawy nadgarstek a następnie prawe ramię... itd.… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  mgr Wojciech Jabłoński

  Jeżeli by to był "zamrożony bark" to ból nie wędrowałby z jednej kończyny na drugą. Może to jakiś problem reumatyczny objawiający się właśnie jesienią i dotykający wielu stawów. Zalecam zbadanie… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizuje się w terapii kręgosłupa, medycynie ortopedycznej oraz fizjoterapii w sporcie. Dużo przydatnych dla zdrowia informacji zamieszczam dla Państwa na fanpage'u Wojciech Jabłoński Fizjoterapeuta.
  Moje kompetencje:
  - Międzynarodowy terapeuta OM Cyriax
  - Dyplomowany terapeuta manualny MT (Kaltenborn-Evjenth Concept)
  - Krótkodźwigniowe Techniki Manipulacyjne (HVLA)
  - Dyplomowany Terapeuta PNF
  - Stabilizacja kręgosłupa i stawów kończyn (S-E-T)
  - Kinesiotaping (KT1 – poziom podstawowy i KT2- poziom zaawansowany)
  - Instruktor rekreacji ruchowej
  - Trener personalny
  - Kurs Medycyny sportowej
  - Ocena motoryczna FMS
  - Masażysta (masaż klasyczny, masaż leczniczy)
  - Kompleksowa terapia obrzęku limfatycznego- manualny drenaż + bandażowanie
  - Obecnie w trakcie cyklicznych szkoleń OMT
  - Asystent Metody OM Cyriax w ośrodku REHAPLUS

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • bóle kręgosłupa
 • rwa kulszowa
 • dyskopatia
 • ból barku
 • ból kolana
 • ból biodra
 • łokieć tenisisty
 • wady postawy
 • stany pourazowe
 • stany pooperacyjne
więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jeśli kiedykolwiek podczas uprawiania sportu, tak jak mi, wyskoczy wam krąg to nie szukajcie rzadnych szamanów-kręglarzy tylko biegiem do Pana Wojciecha. I im szybciej tym lepiej. Przez trzy tygodnie tylko traciłem czas, pieniądze, poruszając się prawie jak inwalida. Pan Wojciech nareperował mnie po jednej wizycie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Od 7 lat leczę bóle kręgosłupa u wielu specjalistów: neurochirudzy, neurlodzy, ortopedzi, niezliczona ilość lekarzy rehabilitacji oraz fizjoterapetów. Miałam operację kregosłupa na odcinku l4-l5, która tylko pogorszyła mój stan. Mam 38 lat małe dzieci i właściwie stałam się osobą niepełnosprawną, prowadzenie samochodu, sprzątanie, zakupy, zabranie dziecka na ręce stały się niebywałym nieosiągalnym wyczynem. Ale najgorsze były noce kiedy zamiast spać po prostu płakałam z bólu. Pan Wojtek odmienił moje życie, postawił prawidłową diagnozę już na pierwszej wizycie i bardzo odważnie przystąpił do działania. Po 4 wizytach ból, który towarzyszył mi tyle lat zniknął. Zaczęłam normalnie spać w nocy i nawet nie myślałam, że to będzie jeszcze kiedykolwiek możliwe. Teraz pracujemy nad utrzymaniem tej dobrej formy i nauczeniem mnie prawidłowych zachowań - siedzenia, wstawania etc. Z całą pewnością jest to najlepszy specjalista jakiego kiedykolwiek spotkałam i polecam każdemu kto ma jakiekolwiek kłopoty z kręgosłupem. Szczególnie polecam tym, którzy już stracili nadzieję, że znajdzie się ktoś kto pomoże.

 • Lokalizacja: LekMed Centrum MedyczneUsługa: rehabilitacja

  Wyjątkowa fachowość, wiedza, zaangażowanie i wyczucie, a w wyniku tego świetny rezultat serii sesji fizjoterapeutycznych. Poszukuje długo i trafnie prawdziwej pierwotnej przyczyny dolegliwości, kiedy inni "z góry wiedzą" i leczą nie to co potrzeba. Z gościa który prawie nie mógł oddychać głęboko (bo ból) zrobił pełnosprawnego w czasie jednej wizyty właściwie - po niej jeszcze kilka żeby utrwalić efekt. Do tego zestaw ćwiczeń i żyjemy na nowo bez bólu, proszków, operacji ;) Gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LekMed Centrum MedyczneUsługa: rehabilitacja ortopedyczna

  Pelen profesjonalizm. Zdiagnozowal trafnie problem z kolanem przed zrobieniem rezonansu magnetycznego mimo kiepskiego opisu usg i braku rozpoznania ze strony 2 ortopedow. Polecam :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Ogromna wiedza i umiejętności. Przeprowadza szczegółowy wywiad i badanie.Wzbudza zaufanie,ujmuje miłym usposobienie oraz profesjonalnym podejściem do pacjenta.

 • Bardzo wnikliwie przeprowadził ze mną wywiad i dokładnie przebadał. On pierwszy zasugerował, że bóle sięgające do stopy mogą być z biodra a nie z przepuklin kręgosłupa. Żaden poprzedni lekarz ani rehabilitant nie zadał sobie trudu aby dokładnie przeanalizować badanie rezonansu i przeprowadzić badanie przez dotyk bolących miejsc. Doktor bardzo dokładnie wyjaśnił dlaczego mam bóle i co należy zrobić aby się ich pozbyć. I wcale nie chodziło o operację. Uprzedził mnie,że należałoby umówić się na 4 spotkania rehabilitacyjne. Oczywiście zapisałam się i teraz będę czekała na efekty, bo dość mam już bólu i zażywania leków przeciwbólowych. Ewa

 • Lokalizacja: LekMed Centrum MedyczneUsługa: rehabilitacja

  Trafiłam do Pana Wojtka Jabłońskiego po konsultacji z kolejnym lekarzem. Usłyszałam na czym mogłaby polegać u mnie operacja i o konieczności rehabilitacji – dobrej rehabilitacji! Mój cały kręgosłup jest w złym stanie (bóle kręgosłupa, głowy, miednicy, stawów, rwa kulszowa, drętwienie rąk). Wcześniejsze wizyty u kilku lekarzy i wiele rehabilitacji (również w sanatoriach indywidualnie załatwianych) to w większości przypadków jakieś szablony
  postępowania - dla mnie niezrozumiałe; malała nadzieja na jakąkolwiek dłużej trwającą poprawę. Pragnę podkreślić to, że po raz pierwszy u Pana Wojtka spotkałam się z fachowym, troskliwym i tak indywidualnym podejściem do problemów zdrowotnych człowieka.
  Z ogromną cierpliwością wysłuchuje pacjenta, bardzo wnikliwe analizuje wyniki badań i z wielką starannością sam bada. Następnie zaleca ćwiczenia, dobiera je i modyfikuje do możliwości pacjenta, zwraca szczególną uwagę na prawidłowość ich wykonywania; robi
  masaże i poprzez manualne zabiegi likwiduje ból; dodaje też zabiegi fizykoterapeutyczne w zależności od potrzeby.
  Panu Wojtkowi Jabłońskiemu jestem bardzo wdzięczna – pomógł mi; czuję wreszcie poprawę. Polecam szczerze tym, którzy szukają wyjątkowo zdolnego i dobrego specjalisty.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  pokładam wielkie nadzieje w przyszłych wizytach u P.Wojtka (była to pierwsza moja wizyta).W chwili obecnej mogę napisać, że jest konkretnie i sympatycznie.

 • W ostatnich latach miałam okazję poznać wielu fizjoterapeutów mniej lub bardziej dobrych. Pan Wojtek wyróżnia się na ich tle profesjonalizmem, indywidualnym podejściem do pacjenta oraz dużą cierpliwością. W sposób zrozumiały dla laika wyjaśnia sytuację oraz daje wskazówki jak ćwiczyć i dbać o kręgosłup, żeby uniknąć kolejnych problemów. Dzięki czemu rehabilitacja przynosi bardzo dobre efekty.
  Gorąco polecam!

 • Lokalizacja: LekMed Centrum MedyczneUsługa: rehabilitacja

  Pan Wojtek prezentuje wspaniałe i niestety rzadkie połączenie wiedzy, doświadczenia i talentu zaprawionych istotną dawką empatii. Pół roku pod jego opieką przyniosło daleko lepsze rezultaty niż kilka lat rehabilitacji kręgosłupa u innych specjalistów (wielopoziomowa dyskopatia, w tym również operowana).
  Interweniuje "ręcznie" w stanach zaostrzonych, ale przede wszystkim stawia na samodzielność w rehabilitacji dając jasne wytyczne na temat pracy, którą należy wykonać samemu. To pozwala na ograniczenie czasu spędzanego w gabinecie i środków na to przeznaczonych.
  Gorąco polecam!
  Jedyna wada to dostępne terminy - "od ręki" rzadko można skorzystać.