Wojciech Duchiński verifiedCreated with Sketch.

Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Prywatna Specjalistyczna Przychodnia dla Dzieci Med-Max

  ogromnie polecam, prowadził mojego syna aż do 18 roku życia, zawsze kompetentnie, zawsze profesjonalnie i z uśmiechem na twarzy. 18 lat za które ogromnie dziękujemy !!!!
  Agnieszka Goerdt

 • Szukasz pediatry? Pacjenci polecają:

  Małgorzata W. Kwiatkowska
  Małgorzata W. Kwiatkowska
  Reumatolog, Pediatra
  Wiktorii Wiedeńskiej 9A, Warszawa
  Pani Doktor, to z pewnością lekarz z powołania. Ludzka, sympatyczna, cierpliwa, z bardzo dobrym podejściem do dzieci.… więcej

  Joanna Łoboda
  Joanna Łoboda
  Pediatra
  Aleja Rzeczypospolitej 18 lok. 163B, Warszawa
  Do Pani Doktor trafilismy z kaszlacym i zakatarzonym niemowlakiem. Pani Doktor dokladnie zbadala synka, wszystko… więcej

  Aldona Uzarowicz
  Aldona Uzarowicz
  Dermatolog, Pediatra
  ul. Wielicka 38, Warszawa
  U Pani doktor byliśmy już drugi raz z naszą córeczką, pierwszy kilka miesięcy temu,gdy miała trądzik niemowlęcy.… więcej

  Damian Okruciński
  Damian Okruciński
  Pediatra
  Wałbrzyska 11 lok. 55, Warszawa
  Bardzo sympatyczny młody człowiek, nie byłem z jakimś mega problemem, ale posprawdzał co trzeba, uspokoił i podpowiedział… więcej

  Ernest Kuchar
  Ernest Kuchar
  Pediatra, Lekarz chorób zakaźnych, Lekarz sportowy
  Wałbrzyska 11 lok. 55, Warszawa
  Bardzo miły, dokładny, skrupulanty i konkretny pediatra. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad. Wszystko tłumaczy… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  31 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Prywatna Specjalistyczna Przychodnia dla Dzieci Med-Max

   ogromnie polecam, prowadził mojego syna aż do 18 roku życia, zawsze kompetentnie, zawsze profesjonalnie i z uśmiechem na twarzy. 18 lat za które ogromnie dziękujemy !!!!
   Agnieszka Goerdt

  • M
   Lokalizacja: Prywatna Specjalistyczna Przychodnia dla Dzieci Med-MaxUsługa: konsultacje pediatryczne

   Świetny pediatra i bardzo miły człowiek. Doktor w pewnym sensie uratował życie naszego dziecka. Dzięki trafnej diagnozie i szybkiej reakcji leczenie przebiegło znacznie mniej agresywnie niż mogłoby to mieć miejsce gdybyśmy do doktora nie trafili. Bardzo dużo mu zawdzięczamy.
   Poza tym wizyty umawiane są na ten sam dzień, c

  • M

   Najlepszy lekarz jakiego znam, uratował życie mojemu bratu ponad 20 lat temu a teraz leczy moją córkę już ponad 7 lat. Pan Wojtek kocha swoich pacjentów, bada dzieci bardzo kompleksowo, ma super podejście nawet przy szczepieniach moja córka się śmiała. Dostępny, konkretny, rzeczowy. Polecam każdemu i krwią się podpisuję pod wszystkim o czym napisałam.

  • Prowadzimy u Doktora dwoje dzieci od małego ( 7 lat i 2, 5). Nie ma lepszego lekarza. Jest pełna troska, zawsze można liczyć na dobrą diagnozę i szybkie działanie. Umawiamy wizytę na ten sam dzień i to jest bardzo ważne. To prawdziwy przyjaciel małych pacjentów :-)

  • Lekarz z powołaniem, prawdziwy specjalista i przyjaciel dzieci. Jestem bardzo zadowolona z opieki nad córką od trzeciego tygodnia życia, z przeprowadzonych rzetelnie bilansów i bezstresowych szczepień u Pana Doktora. Bardzo polecam ! Pozdrawiam serdecznie Karolina z Madzią (4,5l)

  • Świetny lekarz u mnie trafił z każdą diagnozą. Szczerze polecam. Leczę tam dwie moje córki i zawsze wychodzę z dobrą diagnozą i pomocą.

  • Opinia z dnia 15.12.2016 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • Z

   Pana doktora pamiętam sprzed 25 lat; tyle ma moja córka.Pracował w szpitalu na ul. Działdowskiej. Córka trafiła tam w bardzo ciężkim stanie jako wcześniak. Powiem krótko: robił wszystko co tylko mógł, aby córka przeżyła. Tak postępował z każdym maleńkim pacjentem. Miły, konkretny. Jestem wdzięczna doktorowi za jego poświęcenie. Poleciłam już wielu swoim znajomym. Wszyscy uważają,że jest to zdecydowanie najlepszy lekarz pediatra u jakiego byli.
   Wdzięczna ama Marty Kupka

  • K

   Świetny specjalista i przemiły człowiek. Znakomity kontakt z dzieckiem.To miejsce z którego moja córka nie chce wychodzic. Szczerze polecam.

  • S

   Znakomity diagnosta, facet ma niebywały dar postawienia diagnozy i dobrania do tego najodpowiedniejszych leków. Nigdy się nie zawiodłem. Leczył moje dziecko wiele lat, zawsze z pozytywnym skutkiem.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG