Wojciech Duchiński verifiedCreated with Sketch.

Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Prywatna Specjalistyczna Przychodnia dla Dzieci Med-Max

  ogromnie polecam, prowadził mojego syna aż do 18 roku życia, zawsze kompetentnie, zawsze profesjonalnie i z uśmiechem na twarzy. 18 lat za które ogromnie dziękujemy !!!!
  Agnieszka Goerdt

 • Szukasz pediatry? Pacjenci polecają:

  Joanna Łoboda
  Joanna Łoboda
  Pediatra
  Aleja Rzeczypospolitej 18 lok. 163B, Warszawa
  Pani doktor ma dużą wiedzę, całościowo patrzy na małego pacjenta, a przy tym wyróżnia się spokojem i autentyczną… więcej

  Alicja Lidia Korpysz
  Alicja Lidia Korpysz
  Pediatra, Endokrynolog, Diabetolog
  Belwederska 9/4, Warszawa
  Nareszcie ktoś kompetentny! Jesteśmy po 1 wizycie. 3 lata borykan i brak diagnozy u córki mimo kompletnych badan.… więcej

  Justyna Przybyszewska
  Justyna Przybyszewska
  Pediatra, Lekarz rodzinny
  Sarmacka 10C lok. B, Warszawa
  Pani doktor jest przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, wspaniałym lekarzem, który potrafi nie tylko leczyć ale… więcej

  Aldona Uzarowicz
  Aldona Uzarowicz
  Dermatolog, Pediatra
  ul. Wielicka 38, Warszawa
  Pani Dermatolog ma super podejscie do dzieci, przywitala Nas z usmiechem na ustach, az milo kiedy Dr bez wahania… więcej

  Magdalena Kaczorowska-Frontczak
  Magdalena Kaczorowska-Frontczak
  Neurolog dziecięcy, Pediatra
  Jurija Gagarina 26/U5, Warszawa
  Jestem zachwycona tym, jak pani doktor radzi sobie z dziećmi. Bardzo nam pomogła, wreszcie dowiedzieliśmy się co… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  31 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Prywatna Specjalistyczna Przychodnia dla Dzieci Med-Max

   ogromnie polecam, prowadził mojego syna aż do 18 roku życia, zawsze kompetentnie, zawsze profesjonalnie i z uśmiechem na twarzy. 18 lat za które ogromnie dziękujemy !!!!
   Agnieszka Goerdt

  • M
   Lokalizacja: Prywatna Specjalistyczna Przychodnia dla Dzieci Med-MaxUsługa: konsultacje pediatryczne

   Świetny pediatra i bardzo miły człowiek. Doktor w pewnym sensie uratował życie naszego dziecka. Dzięki trafnej diagnozie i szybkiej reakcji leczenie przebiegło znacznie mniej agresywnie niż mogłoby to mieć miejsce gdybyśmy do doktora nie trafili. Bardzo dużo mu zawdzięczamy.
   Poza tym wizyty umawiane są na ten sam dzień, c

  • M

   Najlepszy lekarz jakiego znam, uratował życie mojemu bratu ponad 20 lat temu a teraz leczy moją córkę już ponad 7 lat. Pan Wojtek kocha swoich pacjentów, bada dzieci bardzo kompleksowo, ma super podejście nawet przy szczepieniach moja córka się śmiała. Dostępny, konkretny, rzeczowy. Polecam każdemu i krwią się podpisuję pod wszystkim o czym napisałam.

  • Prowadzimy u Doktora dwoje dzieci od małego ( 7 lat i 2, 5). Nie ma lepszego lekarza. Jest pełna troska, zawsze można liczyć na dobrą diagnozę i szybkie działanie. Umawiamy wizytę na ten sam dzień i to jest bardzo ważne. To prawdziwy przyjaciel małych pacjentów :-)

  • Lekarz z powołaniem, prawdziwy specjalista i przyjaciel dzieci. Jestem bardzo zadowolona z opieki nad córką od trzeciego tygodnia życia, z przeprowadzonych rzetelnie bilansów i bezstresowych szczepień u Pana Doktora. Bardzo polecam ! Pozdrawiam serdecznie Karolina z Madzią (4,5l)

  • Świetny lekarz u mnie trafił z każdą diagnozą. Szczerze polecam. Leczę tam dwie moje córki i zawsze wychodzę z dobrą diagnozą i pomocą.

  • Z

   Pana doktora pamiętam sprzed 25 lat; tyle ma moja córka.Pracował w szpitalu na ul. Działdowskiej. Córka trafiła tam w bardzo ciężkim stanie jako wcześniak. Powiem krótko: robił wszystko co tylko mógł, aby córka przeżyła. Tak postępował z każdym maleńkim pacjentem. Miły, konkretny. Jestem wdzięczna doktorowi za jego poświęcenie. Poleciłam już wielu swoim znajomym. Wszyscy uważają,że jest to zdecydowanie najlepszy lekarz pediatra u jakiego byli.
   Wdzięczna ama Marty Kupka

  • K

   Świetny specjalista i przemiły człowiek. Znakomity kontakt z dzieckiem.To miejsce z którego moja córka nie chce wychodzic. Szczerze polecam.

  • S

   Znakomity diagnosta, facet ma niebywały dar postawienia diagnozy i dobrania do tego najodpowiedniejszych leków. Nigdy się nie zawiodłem. Leczył moje dziecko wiele lat, zawsze z pozytywnym skutkiem.

  • M

   Najlepszy pediatra u jakiego byłam. Dokładny, fachowy, miły a poza tym człowiek przez duże C. Duży szacunek!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG