Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Jedyny lekarz na podkarpaciu, który mi pomógł. Pełny profesjonalizm, wiedza, fachowość. Od kilku lat zmagam się z alergią i zatokami. Dwa lata temu zatoki zaatakowała mi do tego bakteria clebsiella pneumoniae. Przez 6 miesięcy nie leczona. Gdyż wmawiano mi, że to alergia. Przez dwa lata nie czułam smaku, ani węchu. Pan doktor w trakcie jednej wizyty trafnie postawił diagnozę. Na drugi dzień miałam zabieg. Obecnie jestem hospitalizowana w celu zaleczenia stanu zapalnego i obkurczenia błon śluzowych w zatokach. Nikt inny mi nie pomógł. Nawet nie zaproponował takiego rozwiazania. Jestem ogromnie wdzięczna Panu doktorowi za pomoc. Dziękuję z całego serca.

 • A

  Świetny lekarz, bardzo konkretny , pomógł naszej córce ( 7 miesięcy leczenia u innych specjalistów i całkowity brak efektów)- bardzo szybkie wizyty i decyzje podejmowane przez Niego świadczą tylko o profesjonalizmie , zbędne przeciąganie wizyt i długie komentarze innych lekarzy to tylko ukrywanie swej niewiedzy co w konsekwencji prowadzi do długiego leczenia oraz niepotrzebnej ilości antybiotyków itp.
  Dziękuję bardzo za pomoc i polecam wszystkim.

 • A

  Pan doktor operował mi przegrodę nosową, od tamtej pory, moje dolegliwości minęły. Zdecydowanie polecam. Minimum słów, maksimum skutecznego leczenia.

 • A

  Świetny, kompetentny lekarz, polecam : Z silnym krwotokiem znalazłem się w WSS im.Frederyka Chopena w Rzeszowie i mogę powiedzieć że uratował mi życie.

 • A

  Pan doktor operował mi przegrodę nosową, od tamtej pory, moje dolegliwości minęły. Zdecydowanie polecam. Minimum słów, maksimum skutecznego leczenia.

 • Bardzo dobry lekarz. Już dwa razy mnie operował (otoskleroza). Efekty po operacji rewelacyjne. Wreszcie wróciłam do świata ludzi słyszących. Bardzo miły, sympatyczny i konkretny. POLECAM

 • J

  Mimo kilku wizyt u niego moja dolegliwosc nie została wyleczona. Nie polecam. Szkoda czasu i nerwów. Poza tym ciężko jest sie czegoś dowiedzieć w trakcie tak krótkich wizyt. Swoją drogą ciekawe gdzie się tak Pan doktor spieszy , bo pacjentów można raczej policzyć na palcach jednej ręki.Dziwne, że innemu lekarzowi wystarczyła jedna wizyta na zdiagnozowanie mojej choroby i podanie skutecznych leków. Chodzę po wielu różnych lekarzach , ale takiego braku zainteresowania pacjentem jeszcze nie widziałam. Dlatego też dr Domki NIE polecam z całego serca.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Świetny lekarz z ogromnym doświadczeniem i rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Bez zbędnych słów i straty czasu potrafił zdiagnozować problem i zastosować najpierw leczenie, a później operację. Bardzo dziękuję Panie Doktorze!

 • Miałam to nieszczęście,  że byłam operowana przez dr Domke. Po zabiegu miałam wszystkie możliwe komplikacje. A zainteresowanie czy jakakolwiek pomoc ze strony dr Domki - zerowa. Sama na własną rękę musiałam szukać dla siebie pomocy. Trafiłam w końcu na odpowiednich , prawdziwych lekarzy ale.....w Warszawie. I to dzięki nim udało się naprawić w znacznym stopniu błędy Pana Domki. Jestem im niezmiernie wdzięczna....Domka - no cóż może na nie wielkie dolegliwości może być. Z poważniejszymi radzę udać się do kogoś innego, bardziej kompetentnego .....Zbyt długo " zbierałam " się do ładu po operacji u niego. Samo bycie sympatycznym w zawodzie lekarza to zdecydowanie za mało.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • przyjechałam z dzieckiem po wielu konsultacjach i to jedyny lekarz, który może szybko (bez zbędnej zwłoki) ale najbardziej rzeczowo ocenił stan ucha. Bardzo sympatyczny, ma świetne podejście do dzieci i wiedzę której winni mu zazdrościć inni (my pacjenci i tak jesteśmy z definicji subiektywni). My się u niego leczymy i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

394

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

720

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.