dr n. med.

Wojciech Domka

Laryngolog

18 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten laryngolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Wojciech Domka to jeden z 51 lekarzy o specjalizacji laryngolog w miejscowości Rzeszów na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 720 osób

 • Dostępność

  Lekarz Wojciech Domka przyjmuje w jednym gabinecie

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz, bardzo konkretny , pomógł naszej córce ( 7 miesięcy leczenia u innych specjalistów i całkowity brak efektów)- bardzo szybkie wizyty i decyzje podejmowane przez Niego świadczą tylko o profesjonalizmie , zbędne przeciąganie wizyt i długie komentarze innych lekarzy to tylko ukrywanie swej niewiedzy co w konsekwencji prowadzi do długiego leczenia oraz niepotrzebnej ilości antybiotyków itp. Dziękuję bardzo za pomoc i polecam wszystkim.

 • bardzo dobry

  Pan doktor operował mi przegrodę nosową, od tamtej pory, moje dolegliwości minęły. Zdecydowanie polecam. Minimum słów, maksimum skutecznego leczenia.

 • bardzo dobry

  Świetny, kompetentny lekarz, polecam : Z silnym krwotokiem znalazłem się w WSS im.Frederyka Chopena w Rzeszowie i mogę powiedzieć że uratował mi życie.

 • bardzo dobry

  Pan doktor operował mi przegrodę nosową, od tamtej pory, moje dolegliwości minęły. Zdecydowanie polecam. Minimum słów, maksimum skutecznego leczenia.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Już dwa razy mnie operował (otoskleroza). Efekty po operacji rewelacyjne. Wreszcie wróciłam do świata ludzi słyszących. Bardzo miły, sympatyczny i konkretny. POLECAM

 • bardzo słaby

  Mimo kilku wizyt u niego moja dolegliwosc nie została wyleczona. Nie polecam. Szkoda czasu i nerwów. Poza tym ciężko jest sie czegoś dowiedzieć w trakcie tak krótkich wizyt. Swoją drogą ciekawe gdzie się tak Pan doktor spieszy , bo pacjentów można raczej policzyć na palcach jednej ręki.Dziwne, że innemu lekarzowi wystarczyła jedna wizyta na zdiagnozowanie mojej choroby i podanie skutecznych leków. Chodzę po wielu różnych lekarzach , ale takiego braku zainteresowania pacjentem jeszcze nie widziałam. Dlatego też dr Domki NIE polecam z całego serca.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz z ogromnym doświadczeniem i rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Bez zbędnych słów i straty czasu potrafił zdiagnozować problem i zastosować najpierw leczenie, a później operację. Bardzo dziękuję Panie Doktorze!

 • bardzo słaby

  Miałam to nieszczęście,  że byłam operowana przez dr Domke. Po zabiegu miałam wszystkie możliwe komplikacje. A zainteresowanie czy jakakolwiek pomoc ze strony dr Domki - zerowa. Sama na własną rękę musiałam szukać dla siebie pomocy. Trafiłam w końcu na odpowiednich , prawdziwych lekarzy ale.....w Warszawie. I to dzięki nim udało się naprawić w znacznym stopniu błędy Pana Domki. Jestem im niezmiernie wdzięczna....Domka - no cóż może na nie wielkie dolegliwości może być. Z poważniejszymi radzę udać się do kogoś innego, bardziej kompetentnego .....Zbyt długo " zbierałam " się do ładu po operacji u niego. Samo bycie sympatycznym w zawodzie lekarza to zdecydowanie za mało.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  przyjechałam z dzieckiem po wielu konsultacjach i to jedyny lekarz, który może szybko (bez zbędnej zwłoki) ale najbardziej rzeczowo ocenił stan ucha. Bardzo sympatyczny, ma świetne podejście do dzieci i wiedzę której winni mu zazdrościć inni (my pacjenci i tak jesteśmy z definicji subiektywni). My się u niego leczymy i jesteśmy bardzo zadowoleni.

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem i bardzo dobrym chirurgiem. Rzeczywiście przyjmuje bardzo szybko, ale jak ktoś ma poważną chorobę to ją wykryje i wyleczy. Mam poważne problemy z uchem, leczę się u niego od lat i jestem bardzo zadowolona. Operował również moje dziecko, wszystko odbyło się szybko i bezboleśnie. Poza tym jest dla pacjentów bardzo dobry, nigdy nie odmówił przyjęcia dziecka, nawet jak nie byliśmy zarejestrowani.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Artur Lenecki

laryngolog,  laryngolog dziecięcy

Umów się