dr n. med.

Wojciech Domka

Laryngolog

18 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten laryngolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Wojciech Domka to jeden z 50 lekarzy o specjalizacji laryngolog w miejscowości Rzeszów na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 720 osób

 • Dostępność

  Lekarz Wojciech Domka przyjmuje w jednym gabinecie

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Już dwa razy mnie operował (otoskleroza). Efekty po operacji rewelacyjne. Wreszcie wróciłam do świata ludzi słyszących. Bardzo miły, sympatyczny i konkretny. POLECAM

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz, bardzo konkretny , pomógł naszej córce ( 7 miesięcy leczenia u innych specjalistów i całkowity brak efektów)- bardzo szybkie wizyty i decyzje podejmowane przez Niego świadczą tylko o profesjonalizmie , zbędne przeciąganie wizyt i długie komentarze innych lekarzy to tylko ukrywanie swej niewiedzy co w konsekwencji prowadzi do długiego leczenia oraz niepotrzebnej ilości antybiotyków itp. Dziękuję bardzo za pomoc i polecam wszystkim.

 • bardzo dobry

  Pan doktor operował mi przegrodę nosową, od tamtej pory, moje dolegliwości minęły. Zdecydowanie polecam. Minimum słów, maksimum skutecznego leczenia.

 • bardzo dobry

  Świetny, kompetentny lekarz, polecam : Z silnym krwotokiem znalazłem się w WSS im.Frederyka Chopena w Rzeszowie i mogę powiedzieć że uratował mi życie.

 • bardzo dobry

  Pan doktor operował mi przegrodę nosową, od tamtej pory, moje dolegliwości minęły. Zdecydowanie polecam. Minimum słów, maksimum skutecznego leczenia.

 • bardzo słaby

  Mimo kilku wizyt u niego moja dolegliwosc nie została wyleczona. Nie polecam. Szkoda czasu i nerwów. Poza tym ciężko jest sie czegoś dowiedzieć w trakcie tak krótkich wizyt. Swoją drogą ciekawe gdzie się tak Pan doktor spieszy , bo pacjentów można raczej policzyć na palcach jednej ręki.Dziwne, że innemu lekarzowi wystarczyła jedna wizyta na zdiagnozowanie mojej choroby i podanie skutecznych leków. Chodzę po wielu różnych lekarzach , ale takiego braku zainteresowania pacjentem jeszcze nie widziałam. Dlatego też dr Domki NIE polecam z całego serca.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  odradzam, wizyta trwa bardzo krótko wręcz za krótko niecałe 2 minuty z wywiadem, badaniem i wypisaniem recept, wszystko trzeba od niego było wyciągać, gdybym się nie zapytała co to za leki to nawet bym nie wiedziała, odradzam, zmieniłam na innego pomógł mojej dolegliwości i zbadał kompleksowo


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz z ogromnym doświadczeniem i rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Bez zbędnych słów i straty czasu potrafił zdiagnozować problem i zastosować najpierw leczenie, a później operację. Bardzo dziękuję Panie Doktorze!

 • bardzo słaby

  Miałam to nieszczęście,  że byłam operowana przez dr Domke. Po zabiegu miałam wszystkie możliwe komplikacje. A zainteresowanie czy jakakolwiek pomoc ze strony dr Domki - zerowa. Sama na własną rękę musiałam szukać dla siebie pomocy. Trafiłam w końcu na odpowiednich , prawdziwych lekarzy ale.....w Warszawie. I to dzięki nim udało się naprawić w znacznym stopniu błędy Pana Domki. Jestem im niezmiernie wdzięczna....Domka - no cóż może na nie wielkie dolegliwości może być. Z poważniejszymi radzę udać się do kogoś innego, bardziej kompetentnego .....Zbyt długo " zbierałam " się do ładu po operacji u niego. Samo bycie sympatycznym w zawodzie lekarza to zdecydowanie za mało.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  przyjechałam z dzieckiem po wielu konsultacjach i to jedyny lekarz, który może szybko (bez zbędnej zwłoki) ale najbardziej rzeczowo ocenił stan ucha. Bardzo sympatyczny, ma świetne podejście do dzieci i wiedzę której winni mu zazdrościć inni (my pacjenci i tak jesteśmy z definicji subiektywni). My się u niego leczymy i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Artur Lenecki

laryngolog,  laryngolog dziecięcy

Umów się