lek. dent.

Witold Kaczyński

Stomatolog, Protetyk

108 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 1127 odwiedzin w ciągu 30 dni

. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, wieloletnie doświadczenie zawodowe, uczestnik licznych szkoleń, kursów stomatologicznych, stale podnoszący swoje kwalifikacje. Spokojne… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
108 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna praktyka stomatologicznaUsługa: Ból zęba

  Jestem bardzo niezadowolona z wizyty u doktora zasugerowałam się bardzo wysoką opinią, myślałam, że mogę się tym zasugerować. Niestety nie mogłam pójść do mojego stomatologa. Trafiłam z bólem zęba pan doktor odesłał mnie po włożeniu lekarstwa między zęby 5 i 6 lekarstwo bez wiercenia bez zdjęcia i sprawdzenia co się dzieje. Cała wizyta trwała 2 minuty. Pan doktor odesłał mnie do zdjęcia po powrocie spojrzał na zdjęcie i kazał przyjść następnego dnia . Na moje pytanie czy ząb przestanie mnie boleć poinformował, że ma taką nadzieję. Niestety po wyjściu ból był nie do wytrzymania nie udało mi się już wieczorem dostać do innego stomatologa :(. W nocy nie spałam oraz mocno spuchłam. W sobotę rano trafiłam do kompetentnego lekarza po spojrzeniu na zdjęcia okazało się, że ząb nadaje się do ekstrakcji. Niestety z opuchnięta buzią nie można tego wykonać, więc dostałam antybiotyk. Na kolejna wizytę poszłam do mojego stomatologa również z tym samym zdjęciem, które zostało wykonane na polecenie pana doktora i potwierdził diagnozę lekarza do którego trafiłam z opuchnięta buzią. Oczywiście nie mówiłam o diagnozie spytałam tylko o leczenie, nie chciałam sugerować co można zrobić z zębem. Niestety jestem cały czas na antybiotykach, o bólu nie wspomną i dodatkowych kosztach, które musiałam ponieść w związku z niefachową pomocą udzieloną przez pana doktora.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Witek i Pani Gosia tworzą niesamowitą atmosferę w gabinecie tym wizyta staje się swobodniejsza i nie trzeba się obawiać niczego. Polecam wszystkim ten dwuosobowy zespół.

 • K
  Lokalizacja: Prywatna praktyka stomatologiczna

  Ciepła, miła atmosfera w gabinecie - dba się tam o komfort pacjenta. Pan doktor trafnie rozpoznał problem, którym nie okazał się jak myślałam ząb, a dziąsło :) Obyło się bez wypełniania! Zalecona terapia przyniosła skutek - ból ustąpił.

  Witold Kaczyński2018-04-05

  Bardzo dziękujemy za miłe słowa to nas zawsze bardzo cieszy, pozdrawiamy i zapraszamy ponownie

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna praktyka stomatologiczna

  Bardzo dobre podejście, profesjonalna pomoc (trzeci stomatolog, u którego byłam z tym samym problemem i dopiero tutaj otrzymałam skuteczne rozwiązanie). Polecam!

  Witold Kaczyński2018-04-05

  Dziekujemy za wysoką ocenę naszej pracy cieszymy się jeśli uda nam się pomóc , pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.

 • J
  Lokalizacja: Prywatna praktyka stomatologicznaUsługa: ubytek zeba

  Profesjonalne podejscie do pacjenta. Atmosfera wspaniała. Asystentka wraz z lekarzem, pomimo mojego stresu, potrafili podnieść mnie na duchu. Polecam kazdemu kto boi sie wizyty u stomatologa. Pełen profesjonalizm!

  Witold Kaczyński2018-03-30

  Bardzo się cieszymy sie dobrze sie Pani u nas czuła ,dziekujemy za miłe słowa .Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.

 • Lokalizacja: Prywatna praktyka stomatologiczna

  Niesamowicie pozytywne podejście do pacjenta oraz pełen profesjonalizm! Wraz z Panią Asystentką tworzą cudowną, przyjazną atmosferę z ogromną dozą humoru. Polecam każdemu - naprawdę nie ma się co stresować !! Byłam tam pierwszy raz i już wiem, że skorzystam ponownie ;) Do zobaczenia

  Witold Kaczyński2018-03-30

  Bardzo dziękujemy za tak wysoką ocenę naszej pracy, to cieszy bo staramy się abyście Państwo nie denerwowali się wizytą u stomatologa.Pozdrawiamy i zapraszamy .

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna praktyka stomatologiczna

  Serdecznie polecam! Szczególnie osobom, które się boją dentysty:-)
  Wszystko poszło sprawnie, profesjonalnie i co najważniejsze bez bólu! Na pewno tam wrócę.

  Witold Kaczyński2018-03-22

  Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa ,cieszy nas jeśli pacjenci czują się u nas dobrze. Pozdrawiam i zapraszam ponownie.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Gorąco polecam. Przyszłam z wyłamanym zębem, pan doktor przeprowadził darmowy przegląd całej szczęki i przekierował mnie do chirurga na usunięcie. Bardzo miła obsługa.

  Witold Kaczyński2018-03-16

  Bardzo dziękujemy za tak miłą ocenę naszej pracy,zapraszamy ponownie.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna praktyka stomatologiczna

  Bardzo profesjonalne podejście. Pan Doktor oprócz leczenia zęba doradził również co zrobić w przypadku moich pytań odnośnie stomatologii estetycznej. Miło, sprawnie i w rozsądnej cenie! Zdecydowanie polecam!

  Witold Kaczyński2018-03-05

  Bardzo dziękujemy za tak pozytywną ocenę naszej pracy,pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna praktyka stomatologiczna

  Wizyta u stomatologa nie zawsze musi kojarzyć się z paraliżujacym strachem. Jestem stałym pacjentem dr Kaczyńskiego i polecam serdecznie wszystkim, którzy chcą zadbać o zdrowy uśmiech.

  PS Wszystkie zęby wyleczone

  Witold Kaczyński2018-02-13

  Cieszymy się była Pani wzorową pacjentką ,konsekwentnie w miarę swoich możliwości umawiane wizyty i taki rezultat .Zapraszamy za pół roku na wizytę kontrolną , dziękujemy za tak miłą ocenę naszej pracy.

Pytania pacjentów (26)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • . Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, wieloletnie doświadczenie zawodowe, uczestnik licznych szkoleń, kursów stomatologicznych, stale podnoszący swoje kwalifikacje. Spokojne podejście do każdego pacjenta , staranna diagnoza i leczenie, pełna informacja o stanie zdrowia, zaplanowanie leczenia dostosowanego do potrzeb i oczekiwań. Wizyta w gabinecie stomatologicznym często wiąże się ze stresem. Doświadczenie lekarza do którego udajemy się z naszym problemem, wiedza i umiejętności, chęć pomocy, uspokojenie pacjenta to bardzo ważne dla każdego. Zapraszamy Państwa do kameralnego, jednostanowiskowego gabinetu gdzie staramy się zapewnić maksimum prywatności i komfortu, opiekę stomatologiczną w pełnym zakresie.W gabinecie powinien panować spokój wtedy wizyta u stomatologa jest przyjemna dla pacjenta a lekarz może spokojnie pracować. Wykorzystujemy w swojej pracy nowoczesny sprzęt, wysokiej jakości materiały stomatologiczne .Bardzo się staramy aby pacjenci nie czekali na wizytę ponieważ wiemy jaki to dyskomfort kiedy mamy problem z zębami , lub dziąsłami .W przypadku bólu przyjmujemy tak szybko jak to możliwe - staramy się pomóc. Szanujemy czas naszych pacjentów , planujemy wizyty dlatego w gabinecie nie ma kolejek.Jesteśmy dostępni przez cały tydzień więc pacjenci mogą łatwiej zaplanować wizytę.Dyżurujemy w soboty aby ułatwić Państwu dostęp do stomatologa.
  Kontakt bezposredni do gabinetu-Facebook ; siedemsetdwadzieściacztery-osiemsetsześćdziesiątsiedem-zerodwadzieściatrzy.Zapraszamy
  Konsultacje w gabinecie są bezpłatne!

Specjalizacje

 • Stomatologia dziecięca
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Protetyka stomatologiczna
 • Stomatologia ogólna
więcej

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im.Karola Marcinkowskiego

Znajomość języków

 • niemiecki