mgr

Wiktor Korotko

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

14 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
247 odwiedzin w ciągu 30 dni

Ukończył studia na kierunku Fizjoterapia w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą oraz dorosłymi pacjentami. Sukcesywnie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PulmoUsługa: konsultacja fizjoterapeutyczna-pierwszorazowa z zabiegami

  Serdecznie polecam oddać swoje zdrowie pod opiekę pana Wiktora. Bardzo profesjonalna analiza obecnego stanu zdrowia, zestaw ćwiczeń i pakiet zabiegów pomagaja mi naprawić lata zaniedbania mojego kręgosłupa. Natomiast atmosferę w gabinecie pana Wiktora można porównać do śmiechoterapii ;) czyli coś dla ciała i coś dla duszy w jednej cenie ;) Pozdrawiam serdecznie

 • A
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PulmoUsługa: rehabilitacja po rekonstrukcji ACL

  Niezwykle profesjonalna, efektywna rehabilitacja. Poświecenie uwagi i czasu pacjentowi zgodny z potrzebami pacjenta a nie pod zegarek i na czas. U Wiktora nic nie jest sztampowe, rehabilitacja przeprowadzana jest bardzo indywidualnie i dostosowana jest do pacjenta, urazu i wytrzymałości. 2 miesiące po operacji rekonstrukcji ACL efekty były zdumiewające, chirurg który przeprowadził operację zaniemówił widząc efekty. Po 3 miesiącach wróciłam do lekkiego sportu i do ukochanego żeglarstwa sportowego (trenowanie podczas rehabilitacji zwrotów na żaglówce dzięki wymyślonej przez Wiktora konstrukcji zapamiętam na długo!).
  Polecam Wiktora z pełnym przekonaniem.

 • A
  Lokalizacja: Ośrodek Stacjonarnej Opieki Medycznej PulmoUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne (ból nadgarstków i kolana)

  Powiedzieć, że to była wizyta idealna to za mało. Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty - głównie chodziło mi o problem z bolesnymi nadgarstkami i kolanem. Podczas wizyty okazało się, że te problemy mogą wynikać z entezopatii. Dodatkowo skonsultowano kilka innych dolegliwości, które "wyszły" podczas wizyty. Wszystkie informacje i sposób leczenia zostały przekazane w zrozumiały sposób. Bardzo polecam :)

 • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PulmoUsługa: bóle kręgosłupa

  Znakomity fizjoterapeuta. Pogłębił diagnostykę, zaplanował i konsekwentnie przeprowadził rehabilitację. Po raz pierwszy od wielu lat uwolniłam się od bólu kręgosłupa.

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ośrodek Stacjonarnej Opieki Medycznej PulmoUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  bardzo miły, pogodny człowiek. Pełen pozytywnych emocji, poczucia humoru. Objaśnienia konkretne, żadnych obietnic nie do spełnienia, tylko fakty. Wszystko językiem przystępnym, do odczytania dla przeciętnego pacjenta. Na pewno skorzystam z porad tego pana jeszcze raz.

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Mam problemy z kręgosłupem, umówiłam się na masaż leczniczy, to była moja pierwsza wizyta u tego fizjoterapeuty. Pan Wiktor nie zrobił mi masażu bo tak się zapisałam tylko bardzo szczegółowo mnie wypytał o moje dolegliwości, wszystko wytłumaczył, sprawdził, zdiagnozował i zalecił odpowiednie leczenie. Do tego wszystkiego jakby był jasnowidzem bo to on mówił mi o dolegliwościach, które mam i które faktycznie mam. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i doświadczenia p. Wiktora. Do tego kontakt z tym fizjoterapeutą jest tak łatwy i naturalny, że rozmawia się z nim jakby znało się go z 10 lat

 • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PulmoUsługa: masaż leczniczy

  Jest to mistrz ponad mistrzów, który doskonale rozwiązuje problemy mojego kręgosłupa stosując podczas każdej wizyty różne techniki od prądu przez naświetlanie i rozciąganie kręgosłupa wisząc nad łóżkiem na linach, aż po dobry masaż rozluźniający Twój kręgosłup i napięcia mięśniowe.

 • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pulmo

  Bardzo dobry specjalista, z indywidualnym podejściem do pacjenta. Poznaje wnikliwie historię choroby, zanim weźmie się za zabiegi, przy czym nie ulega presji pacjenta, jeśli coś miałoby zaszkodzić. Pomógł mi już wiele razy. Polecam na 100%!

 • A
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PulmoUsługa: rehabilitacja

  Ręce, które leczą, poparte ogromną wiedzą o budowie człowieka i fachowością. Z Panem Wiktorem jako fizjoterapeutą mam do czynienia od kilku lat. Zawsze gotów przyjść z pomocą, zawsze pomaga na wszelkie bóle. Oprócz swojej wiedzy, wspaniale wyposażonego gabinetu, posiada jeszcze dar bycia z człowiekiem. Usuwając Twoje dolegliwości opowie Ci dlaczego powstały i wytłumaczy co masz robić aby ich unikać. A przy tym bardzo miły, dowcipny że aż nie zawsze się chce od niego wyjść. Bardzo polecam Pana Wiktora jako fizjoterapeutę.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pulmo

  Świetny...rzetelny specjalista. Widać pełne zaangażowanie i pasję do pracy, którą wykonuje. Za każdym razem gdy coś mi się zdarzy mogę liczyć na jego pomoc. Co ważne skuteczną pomoc!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończył studia na kierunku Fizjoterapia w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

  Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą oraz dorosłymi pacjentami.

  Sukcesywnie powiększa swoją wiedzę o nowe techniki diagnozy oraz leczenia dolegliwości.


  Odbył następujące kursy:

  * Maitland Concept - metoda terapii manualnej

  * MTT- medyczny trening terapeutyczny

  * Współczesne metody diagnozy i leczenia tkanek miękkich - techniki energizacji mięśni

  * Masaż klasyczny

  Specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej oraz terapii manualnej.

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny II Wydział lekarski- Oddział fizjoterapii - tytuł mgr

Znajomość języków

 • angielski