dr n. med.

Wiesław Tyliński

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Lekarz medycyny estetycznej

24 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
591 odwiedzin w ciągu 30 dni

Doktor nauk medycznych specjalista ginekolog-położnik, wieloletni adiunkt Instytutu Ginekologii i Położnictwa Akademii Medycznej w Łodzi, a po przekształceniach adiunkt I Katedry Ginekologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medin

  Wspaniały lekarz i człowiek o niezwykłej kulturze osobistej, z wyjątkowym poczuciem humoru. Uważny i empatyczny w stosunku do pacjentki. Dziękuję Panie doktorze za wszystko.

 • N
  Lokalizacja: MedinUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Super lekarz Bardzo profesjonalny i interesuje się pacjentem.
  Fantastyczne podejście do pracy i piękny gabinet ginekologiczny

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MedinUsługa: zmiana w przydatkach

  Bardzo dobry lekarz skierował mnie bardzo szybko do szpitala na badania ,całe szczęście nie musiałam mieć zabiegu,ale jestem wdzięczna za szybką reakcje bo nie było wiadomo co to za zmiana a szybka reakcja może ocalić komuś życie.Dziękuje

 • M
  Lokalizacja: Medin

  Bardzo dobry , to za mało ,powinno być - najlepszy .Zawdzięczam Panu Doktorowi zdrowie i życie.Kompetentny, wrażliwy na człowieka, słuchający pacjenta i do tego z cudownym poczuciem humoru :) Polecam każdej kobiecie, która chce się czuć komfortowo i bezpiecznie.M.Karczewska.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MedinUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Bardzo polecam.
  Pan doktor jest człowiekiem o dużym wyczuciu i ogromnej kulturze osobistej.
  Wiedza , doświadczenie a do tego świetne podejście do pacjentki.
  Specjalista godny zaufania.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medin

  Sympatyczny, kontaktowy, wyjaśnia problemy choroby i sposób leczenia, a przede wszystkim bardzo delikatny i taktowny. Lekarz z prawdziwego zdarzenia-oby więcej było takich lekarzy.

 • U
  Lokalizacja: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Madurowicza

  Dr Tyliński to wspaniały lekarz i człowiek - serdeczny, rzeczowy, profesjonalista w swojej dziedzinie. Ponad dwa lata krążyłam od lekarza do lekarza i nie uzyskałam właściwej diagnozy odnośnie mojego problemu. Kiedy trafiłam do Pana Doktora już na pierwszej wizycie rozpoznał mój problem i zaproponował rozwiązanie go poprzez zabieg operacyjny. Wszystko przebiegło bez powikłań. Czuję się bardzo dobrze i cieszę się, że trafiłam do takiego specjalisty.

 • P
  Lokalizacja: MedinUsługa: konsultacja ginekologiczna

  Jestem po 3 wizytach i mogę szczerze polecić Doktora Tylińskiego. Bardzo sympatyczny, spokojny i wyważony lekarz. Bada delikatnie, dokładnie tłumaczy, co się dzieje i jak można to leczyć. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty i zaproponowanego leczenia. Na pewno będę stałą pacjentką Pana Doktora. Pozdrawiam Pana Doktora i dziękuję za celną diagnozę.

 • M
  Lokalizacja: MedinUsługa: usunięcie mięśniaków macicy

  Lekarz jakich mało. Widać że to lekarz z powołania. Bardzo serdeczny i cierpliwy. Wszystko dokładnie tłumaczy. Mówi o wszystkich wskazaniach i przeciwnościach. Po operacji którą sam przeprowadzał przychodził i interesował się stanem zdrowia. Wszystkim z czystym sumieniem go polecam. Chciałabym aby wszyscy lekarze byli tacy jak on.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MedinUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pan Doktor prowadził ciążę mojej siostry a teraz moją. Jestem bardzo zadowolona. Cierpliwie i z humorem odpowiada na wszelkie pytania. W każdej chwili mogę skontaktować się z nim telefonicznie, dzięki czemu czuję się bezpieczniej.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Doktor nauk medycznych specjalista ginekolog-położnik, wieloletni adiunkt Instytutu Ginekologii i Położnictwa Akademii Medycznej w Łodzi, a po przekształceniach adiunkt I Katedry Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
  Pełnił funkcję zastępcy Dyrektora Instytutu Ginekologii i Położnictwa Akademii Medycznej w Łodzi ds. Organizacyjnych.
  Członek Rady Naukowej Instytutu Ginekologii i Położnictwa Akademii Medycznej, a następnie członek Rady Naukowej I Katedry Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
  Pracuje w Klinice Ginekologii Uniwersytetu Medycznego, Szpitala im Pirogowa w Łodzi (Ośrodek Szpitalny im. M Madurowicza).
  Współtwórca łódzkiej szkoły ultrasonografii w zakresie położnictwa i ginekologii.
  Współautor pionierskich, pierwszych w Polsce skutecznych operacji ginekologicznych (wytworzenia sztucznej pochwy) w leczeniu zespołu Rokitansky-Küster-Mayer-Hauser wspólnie z prof. Jackiem Suzinem i prof. Wacławem Decem.
  Autor i współautor wielu prac naukowych z zakresu ginekologii.
  Doświadczony praktyk w opiece ginekologiczno-położniczej.
  Szczególne zainteresowania to ginekologia z uwzględnieniem ginekologii operacyjnej i leczenie nietrzymania moczu. Ponadto w zakresie zainteresowań znajduje się ginekologia estetyczna, przeprowadza operacje plastyczne pochwy i krocza oraz zajmuje się zabiegami korygującymi niedoskonałości przy użyciu mezoterapii i kwasu hialuronowego.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Ginekologia estetyczna

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Nagrody i wyróżnienia

 • nagroda Rektora Akademii Medycznej