lek. dent.

Weronika Wojciechowska

Stomatolog, Ortodonta, Protetyk

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 26 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Stomatologia to moje wielkie hobby a także sposób na życie, zawsze uważałam, że jeśli te dwie rzeczy idą w parze musi się udać :) Każdego dnia odkrywam jak ciekawy i zaskakujący może… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Stomatologia to moje wielkie hobby a także sposób na życie, zawsze uważałam, że jeśli te dwie rzeczy idą w parze musi się udać :) Każdego dnia odkrywam jak ciekawy i zaskakujący może być mój zawód. Dzięki temu do każdego pacjenta podchodzę bardzo indywidualnie i nie jestem w stanie nawet przez chwilę pomyśleć, że mogłabym robić coś innego.
  Serdecznie zapraszam Państwa do mojego gabinetu, gdzie poznacie mnie Państwo przede wszystkim jako człowieka, a to może wiele zmienić gdy pomyślicie o mnie jak o dentyście.
  Z pozdrowieniami
  Weronika Wojciechowska

Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Protetyka stomatologiczna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Ukończone szkoły

 • Uniwersytety Medyczny w Łodzi
 • XXI LO im.B.Prusa w Łodzi

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
44 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SmileDent studioUsługa: leczenie próchnicy

  Pani Weronika jest doskonałym specjalistą. Zawsze wiadomo jak będzie przebiegać leczenie i można zapytać o każdy jego szczegół. Na wizytach zawsze można liczyć ma delikatność, dokładność i uśmiech. Polecam każdemu kto trzęsie portkami na samą myśl o wizycie u stomatologia :-)

 • M
  Lokalizacja: SmileDent studioUsługa: konsultacja ortodontyczna

  Pani doktor wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie pytania dotyczące problemu. A przy tym w bardzo sympatycznej atmosferze. Dziękujemy :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SmileDent studioUsługa: wypełnienie kompozytowe

  Pani Doktor jest doskonałym specjalistą. Profesjonalna, sumienna, wyjątkowo życzliwie nastawiona do pacjenta. Indywidualnie podchodzi do każdego przypadku i stara się znaleźć rozwiązanie jak najlepsze dla pacjenta. Cierpliwie tłumaczy co robi i odpowiada na każde pytanie. Dba o dobre samopoczucie pacjenta podczas zabiegu. Mam pełne zaufanie do wiedzy, umiejętności i doświadczenia Pani Doktor. Polecam wszystkim, a szczególnie osobom, które panicznie boją się wizyty u stomatologa. Zawsze uśmiechnięta i przyjaźnie nastawiona Pani Doktor sprawia, że wizyta u dentysty nie jest przykrym obowiązkiem.

 • M
  Lokalizacja: SmileDent studioUsługa: odbudowa zębów

  Przemiła wizyta - zresztą jak zwykle u Pani Doktor! Pełen profesjonalizm i 100% zadowolenia! Gorąco polecam znajomym i nieznajomym!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SmileDent studio

  Fantastyczny fachowiec !!! Pani doktor szczegółowo obejrzała zęby i zaproponowała konkretny plan leczenia. Z ogromną przyjemnością będę wracać do Pani doktor, szczerze polecam :)

  lek. dent. Weronika Wojciechowska2017-09-10

  Bardzo dziękuję za miłe słowa :) "podwójne" pozdrowienia :)

 • Lokalizacja: SmileDent studio

  Bardzo dobry gabinet stomatologiczny. Miła atmosfera, profesjonalne, indywidualne podejście do pacjenta oraz elastyczność w sferze czasu planowania kolejnych wizyt, sprawiają iż lecznie zębów staje się rutynową czynnością nie spędzającą snu z powiek.

  lek. dent. Weronika Wojciechowska2017-08-22

  :) Pozdrawiam serdecznie :)

 • B
  Lokalizacja: SmileDent studioUsługa: Zwykła wizyta

  Wizyta u p. Dr Wojciechowskiej to po prostu miłe spotkanie. Jest osobą bardzo sympatyczną, ciepłą a przede wszystkim kopetentną. Stwarza tak miłą atmosferę , że stres ulatnia się bezpowrotnie.
  Polecam Panią dr Weronikę Wojciechowską wszystkim potrzebującym pomocy stomatologicznej.

  lek. dent. Weronika Wojciechowska2017-08-22

  Dużo pozytywnej energii!! Pozdrawiam :)

 • Lokalizacja: SmileDent studio

  Byłam kolejny raz u Pani doktor z synem, który miał leczone zęby mleczne. Dentystka z podejściem do dzieci , jak również do rodzica. Wszystko tłumaczy co robi po kolei, wzbudza w dziecku zaufanie. Gabinet czysty, przejrzysty. Polecam

  lek. dent. Weronika Wojciechowska2017-08-22

  :) Pozdrawiam ciepło!!

 • A
  Lokalizacja: SmileDent studio

  Pełen profesjonalizm, szybko, sprawnie, bezboleśnie. Bardzo sumienny i dokładny Lekarz z fantastycznym przygotowaniem i wykształceniem. Polecam wszystkim!

  lek. dent. Weronika Wojciechowska2017-07-31

  Dziękuję Pani Aleksandro za tak miłe słowa, cieszę się, że docenia Pani moją pracę :) Pozdrawiam:

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rewelacyjna Pani Stomatolog. Wszystko mi wyjaśniła, bardzo miła i delikatna, przy tym bardzo profesjonalna. Umówiłam się do Niej z polecenia, sama będę polecać dalej :).

  lek. dent. Weronika Wojciechowska2017-07-31

  Polecam się na przyszłość ;) Pozdrowienia