dr

Waldemar Tokarski

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

62 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
226 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu. Specjalizacja 2. stopnia w zakresie ginekologii i położnictwa, wieloletnia praktyka szpitalna. Od 20 lat prowadzenie indywidualnej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
62 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny.Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Polecam,Pan doktor bardzo sympatyczny,wszystko dokładnie wyjaśnił,na pewno skorzystam z jego usług ponownie.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny.

  Pomimo iż była to moja pierwsza wizyta u Pana doktora jestem bardzo zadowolona. Był miły, opanowany, rzeczowy, spokojnie mnie wysłuchał i wytłumaczył wszelkie zalecenia. Nie czułam żadnego dyskomfortu związanego ani z wizytą ani z badaniem. Jestem pewna, że wrócę do niego na kolejne wizyty.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny.

  Pan doktor jest uprzejmy, spokojny i rzeczowy. Badanie delikatne i bezbolesne. Wizyta odbyła się punktualnie, w komfortowej atmosferze, bez pośpiechu. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny.

  Mam duże problemy hormonalne. Leczyłam się u różnych ginekologów. Dopiero pan Tokarski powiedział mi w czym rzecz i skierował na odpowiednie badania. Polecam bardzo tego Pana. Z doświadczeniem i empatia. :)

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny.Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Gabinet mocno odstaje od standardów
  Doktor bez fartucha bardzo niekomfortowa wizyta i droga. Nie uzyskałam żadnej informacji. Okresu nie mam od 60 dni . Doktor twierdZi że to normalne i nic się nie dzieje . Odesłał mnie z kwitkiem ... Według niego mój guz zmniejszył się o połowę Sam. Nie otrzymałam zdjęcia usg ani paragonu. ;/ nie polecam ;/
  Masakra

 • K
  Lokalizacja: TermedicaUsługa: prowadzenie ciąży

  Lekarz bardzo nieprofesjonalny. Nie zleca badań obowiązkowych w ciąży. Twierdzi, że nie trzeba. Tym samym przez brak badań przeoczył moją niedoczynność tarczycy, która nieleczona wpływa negatywnie na korę mózgową dziecka. Nie wpuszczał męża do gabinetu. Całe szczęście teraz jestem pod inną, bardzo profesjonalną opieką.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny.Usługa: badanie ginekologiczne

  Lekarz kompetentny z dużym doświadczeniem.
  Bardzo miły i delikatny a zarazem konkretny.
  Badanie odbywało się na spokojnie i bez stresu z dodatkowymi objaśnieniami
  Polecam w 100%

 • Z
  Lokalizacja: TermedicaUsługa: Kontrola

  Na wszystkie pytania odpowiada cierpliwie. Nie ładuje we mnie tony globułek, jak poprzedni lekarze. Przy każdej wizycie pamięta o badaniu i zapytaniu o stan zdrowia. Dziś stanowczo polecam wizytę u tego lekarza. W 2012 roku nie mogłam tego zrobić. Widzę ogromną różnice na plus dla tego specjalisty pod względem podejścia do pacjenta ;)

 • X
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fachowca, delikatny, uprzejmy. Odpowiada na wszystkie pytania i nie sprawił żebym poczuła się w jakikolwiek sposób zawstydzona.

 • M

  Pan Doktor bardzo miły i przede wszystkim delikatny.
  Wizyta przebiegła sprawnie i szybko. Jestem zadowolona i zdecydowanie mogę polecić. Pozdrawiam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu. Specjalizacja 2. stopnia w zakresie ginekologii i położnictwa, wieloletnia praktyka szpitalna. Od 20 lat prowadzenie indywidualnej praktyki lekarskiej przy ul. Głogowskiej 111 w Poznaniu czynnej w poniedziałki wtorki i czwartki od godziny 15:00. Dojazd od ul. Głogowskiej , ul.Klaudyny Potockiej lub ul.Załęże. Telefon czynny codziennie. Zainteresowania zawodowe skupiają się na kompleksowej opiece nad kobietą ciężarną, diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych oraz szeroko pojętą profilaktyką chorób narządu rodnego. Systematyczne podnoszenie kwalifikacji - konferencje naukowe, kursy, literatura fachowa.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia