Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

3

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Muszę powiedzieć, że trafiłam do Pani doktor przez przypadek, gdy zastąpiła w przychodni poprzedniego lekarza. Głównym celem moich wizyt była antykoncepcja, nie myślałam za bardzo o badaniach kontrolnych itd. Pani doktor jest bardzo konkretna i zna się na tym co robi. Dopytuje o każdy szczegół, regularnie zleca wszystkie badania, od usg, przez cytologię, po badania krwi. Ja nie muszę o niczym pamiętać, po prostu przychodząc po recepty i dostaje odpowiednie skierowania. Co więcej, dzięki Pani doktor, po kilku latach męki, w końcu pozbyłam się bólów menstruacyjnych. Nigdy nie spotkałam tak troskliwego lekarza. Szczerze polecam!

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Bydgoszcz, ul. Chołoniewskiego 46

  Razem z mężem staramy się o dziecko. Kiedy tylko zobaczyliśmy dwie kreski na teście od razu zarejestrowałam się do ginekologa (ma to być moja pierwsza ciąża więc niewiele wiem na ten temat). Pani doktor prawie mnie wyśmiała i stwierdziła, że zapłodniona komórka to jeszcze nie ciąża i że "moje pokolenie to myśli, że wszystko jest od razu". Dostałam skierowanie na badania i wskazówki kiedy je wykonać więc nie najgorzej, ale atmosfera była straszna.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • G

  Pani doktor bardzo rzeczowa. Nie traktuje pacjenta powierzchownie, w pełni poświęca się danej jednostce. Uprzejma, wszystko tłumaczy. Więcej takich fachowców. Polecam!

 • A

  Pani doktor bardzo niemiła i niedelikatna. Zwykły zabieg konizacji jej nie wyszedł. Pomógł mi inny lekarz. Pani doktor robiła problemy aby przyjąć na wizytę kontrolną. Kontakty z p. doktor były nieprzyjemne-krzyczała. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A

  .Wspaniały lekarz i człowiek.Wyjątkowy fachowiec -kiedy wszyscy zawiedli,tylko pani doktor nie odmówiła pomocy.Uratowała mi życie.Polecam wszystkim,którzy nie oceniają ludzi tylko po uśmiechu i fałszywej uprzejmosci.

 • A

  Pani Doktor jest profesjonalistką w pełnym tego słowa znaczeniu. Do tego rzeczowa i bardzo konkretna, co niektórym, rozkapryszonym pacjentkom może się nie podobać. Polecam.

 • R

  Straszne podejscie do pacjentki. Weterynarz zachowuje sie lepiej w stosunku do krowy. Spaskudzone dwie wypalanki nadzerki u nierodki, jeszcze w Szpitalu Wojskowym w Bydgoszczy. Osoba malo ludzka i oschla. Nie polecam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • L

  jestem zadowolona z diagnozy i z tego jak mnie prowadziła, ale ogromny minus za podejście do pacjenta...myślałam ,że takie sytuacje już się nie zdarzają..a jednak...tak niemiłej w obyciu osoby już długo nie spotkałam,przykro...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A

  Absolutnie odradzamy od tej pani doktor, w szpitalu onkologicznym, gdzie pracuje, nawet u pielegniarek znana jako niemila i arrograntna osoba, potrafi szczeknac jedno zdanie i zamknac dzwi przed nosem, wstyd dla takiej renomowanej kliniki zatrudniac taka osobe.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • G

  Dzięki Pani dotorchdzę jeszcze po tym świecie.
  Uratowała mi życie.Bardzo dziękuję i życzę dużo zdrowia.

Doświadczenie i kwalifikacje