Adresy (4)

al. Niepodległości 98, Tychy
Orbimed (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Centralna 23 B/1, Żory
Sonomedico (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Boczna 6,, Tychy
Sonomedico-1 (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
40 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Orbimed prowadzenie ciąży

Uważam, że Pan Doktor jest najlepszym specjalistom w swojej dziedzinie. Posiada ogromną wiedzę, którą potrafi przekazywać w jasny sposób. Dodatkowo jest kompetentny, profesjonalny, życzliwy i ma fantastyczne podejście do pacjenta. Nigdy nie pozostawił mnie bez pomocy i zawsze wszystko dokładnie mi tłumaczył. "Trafienie" na Pana Doktora było dla mnie prawdziwym szczęściem. Szczerze polecam!!!


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Orbimed Ciąża

Pan Doktor prowadził moja ciążę. Lekarz z powołania, zainteresowany pacjentką ,zawsze dokładnie wszystko tłumaczył , odpowiadał na wszystkie pytania , solidnie wykonywał usg oraz badania prenatalne. Miły , uśmiechnięty z poczuciem humoru. Jeśli jeszcze będzie mi dane to kolejna ciążę na pewno poprowadzi Pan Doktor :-)


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Orbimed

Lekarz z powołania. Uprzejmy, życzliwy i pomocny. Najważniejsze jest dla niego dobro pacjenta. Jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Sonomedico-1 Badanie prenatalne

Nie polecam Pana doktora, może i wiedzę ma ale podejścia do pacjenta żadnego. Byłam u Pana doktora na pierwszych badaniach prenatalnych i nigdy nie przypuszczalam że mogą być tak bolesne. Z całej siły wbijał mi „przyrząd” do robienia usg i po kilku dobrych minutach stwierdzając że za dużo nie zobaczy zdecydował się na usg dopochwowe, wtedy było jeszcze gorzej! Nigdy nie spotkałam się z tak niedelikatnym lekarzem. W dodatku na drugi dzień dostałam plamień! Nie polecam!!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Sonomedico-1

Lekarz z powołania który posiada wiedzę i potrafi z niej korzystać. Rzetelny, uprzejmy i zaangażowany w swoją pracę. Odpowiada na wszystkie pytania i można z nim po prostu porozmawiać. Odpowiednio potrafi podejść do mnie jako pacjenta dlatego mam do Niego zaufanie. Interesuje się matką jak i dzieckiem. Jest lekarzem ginekologiem, którego wybrałam .


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Sonomedico

Odradzam Pana doktora Tomasza. Na połówkowym wykrył u płodu torbiele, jedyne co usłyszałam to, że mogą wystąpić wady genetyczne, że mogę zrobić amniopunkcje, która w moim przypadku prawdopodobieństwo poronienia jest większe niż 1 na 100. Oczywiście powiedział, że mogą się wchłonąć, ale tak to wszystko "subtelnie" opowiedział, że w głowie brzmiały mi słowa o wadach genetycznych. Zaproponował zrobić echokardiografie. Pani doktor, która wykonała te badania, była tak jakby zaskoczona, że z takim czymś przychodzę, bo w jej doświadczeniu nie spotkała się aby torbiele się nie wchłonęły i każdy lekarz z którym rozmawiałam mnie uspakajał, na spokojnie wyjaśniał o co chodzi. Jak dla mnie brak doświadczenia i brak empatii.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Orbimed

Pan doktor przeprowadzal mi badanie prenatalne.Wszystko wytlumaczyl, opisal, pokazal.. Bylismy z mezem pod wrazeniem. Szczerze polecam . Wybitny specjalista i zwyczajnie mily i dobry czlowiek.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pierwszy ginekolog, u którego nie czułam się skrępowana. Pierwszy lekarz, który poświęcił mi tyle czasu i uwagi. Badanie przeprowadzone bardzo delikatnie oraz w miłej atmosferze.
Trafiłam do doktora na konsultację, ponieważ ginekolog u której się leczyłam skierowała mnie do szpitala bez wyjaśnienia jak będzie wyglądał zabieg, powiedziała jedynie że wszystkiego dowiem się już w szpitalu...Doktor Zieliński wszystko dokładnie mi wyjaśnił, dzięki czemu mniej się stresowałam przed pobytem w szpitalu. Dobry lekarz oraz bardzo sympatyczna osoba - jak dla mnie połączenie idealne.


Użytkownik zweryfikowany

Dr Zielinski jest wspaniałym i przesympatycznym lekarzem od samego początku miałam problemy z ciąża i co wizytę coś wyskoczyło. Doktor się zaangażował w 100%. Urodziłam w 37tyg poprzez cc. Trafiłam do szpitala w 36tyg że skurczami poczym zostały wyciszone by dotrzymać do 37tyg. Co się okazało po rozwiązaniu córka ur się z zapaleniem płuc Pan dr świetnie się zachował a co najważniejsze potrafił podnieść człowieka na duchu przy czym przezywalam ciężkie dni. Zajął się jak i mną tak i córką, kiedy miał dyżur zawsze przyszedł zapytał co wiadomo czy lepiej. Naprawdę bardzo polecam dr Zielińskiego oby więcej takich lekarzy.z takim zaangażowaniem. Poleciła mi koleżanka i z czystym sumieniem mogę przyznać że nie żałuję. A co najważniejsze wchodząc na wizytę nie było stresu (jak u innych lekarzy) doktor potrafi rozładować atmosferę jest konkretny,dokładny o wszystkim informuje pacjenta.


Użytkownik zweryfikowany

Gdy byłam w pierwszej ciąży miałam innego lekarza prowadzącego trafiłam do szpitala i trafiłam pierwszy raz na dr.Zielińskiego bardzo mi wtedy pomógł. Gdy okazało się że znowu jestem w ciąży odrazu wiedziałam kto ją poprowadzi i do dzisiaj nie żałuję:))) Podczas ciąży nie obyło się bez problemów to okazało się że maluszek może urodzić się chory (na szczęście nie potwierdziło się) to znowu guz w piersi masakra ale nie zostałam z tym sama pan doktor zaangażował się na 100% :))) Byłam już dobrze po terminie nie jeden zrobiłby cesarkę bo tak łatwiej ale pan doktor uszanował moją decyzję i pomógł mi urodzić naturalnie:))) Szczerze polecam:)))))


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia