dr n. med.

Tomasz Wołoszko

Chirurg, Chirurg naczyniowy, Flebolog

82 opinie +dodaj

Umów wizytę 1380 odwiedzin w ciągu 30 dni

Pacjenci, proszeni są o umawianie wizyt co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem ! Dr n. med. Tomasz Wołoszko Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej. Flebolog. Doświadczenie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
82 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chirurgiczny Tomasz Wołoszko

  Pan doktor przeprowadził wywiad dotyczący zarówno dolegliwości jak i zażywanych lekarstw, a następnie zbadał dokładnie obolałe nogi pacjentki. Wykonał także badanie USG tętnic i żył. Zalecił odpowiednie leki i postępowanie. Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze.

 • J
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chirurgiczny Tomasz Wołoszko

  Podchodzi do każdego pacjenta z wyrozumiałością. Nie ignoruje pacjenta z względu na wiek. Jestem pozytywnie zadowolona z wizyty. Z uwagą wysłuchuje problem z którym się udało.

 • M

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor zrobił dokładne badania, wywiad, wytłumaczył problem bardzo szczegółowo i jego rozwiązanie. Do tego przesympatyczny i kulturalny. Zdaje się, że naprawdę zna się na rzeczy. Polecam serdecznie!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentny, dokładny, z właściwym podejściem do pacjenta. W zrozumiały sposób wyjaśnił możliwości dalszego leczenia i ich skutki. Zrobił pełny wywiad zdrowotny, co niestety nie jest regułą.

 • L
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chirurgiczny Tomasz WołoszkoUsługa: pajączki na nogach

  Jestem po pierwszej wizycie...bardzo miłe podejście do pacjenta,wszystko wytłumaczone o metodzie leczenia...pozytywnie nastawiona.

 • P
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chirurgiczny Tomasz Wołoszko

  Z wizyty jestem zadowolony. Wizyta przebiegła sprawnie i rzeczowo dowiadując się co dalej na tym etapie mam robić odnośnie żylaków. Wszystko dokładnie wyjaśnione odnośnie kolejnego postępowania i rozpisane zalecenia. Na pewno do niego wrócę jeśli chodzi o zabieg, operację. Jest miłym, sympatyczny i godnym zaufania chirurgiem - polecam.
  Pozdrawiam Piotr.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chirurgiczny Tomasz Wołoszko

  Z wizyty jestem bardzo zadowolona. Przebiegała sprawnie i rzeczowo. Lekarz dokładnie zbadał moje nogi i wykonał badanie USG, aby upewnić się, że nie mam zakrzepicy. Przepisał leki i zaplanował dalsze leczenie .Miły i sympatyczny - polecam.
  Krystyna SZ.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chirurgiczny Tomasz Wołoszko

  wizyta formalnie bez zarzutu, p.Doktor mily i kompetentny, troche szkoda ze z jego punktu widzenia nie mozna nic wiecej zrobic jak tylko np.amputowac,oczekiwania co do oceny schorzenia byly wyzsze, choc udzielona informacja przez pana Doktora na pewno pomaga

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor dokładnie zbadał pacjenta, postawił trafną diagnozę, właściwie ocenił stan pacjenta. Wystawił skierowanie do natychmiastowej hospitalizacji.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chirurgiczny Tomasz Wołoszko

  Pan doktor niezwykle kompetentny. Przeprowadził szczegółowy wywiad, nie batelizując żadnych informacji. Wykonał dodatkowe badania. Postawił diagnozę (dokładnie, prostym językiem wytłumaczył na czym polega choroba, jakie niesie zagrożenia) i przedstawił możliwości leczenia. Serdecznie polecam - wysoka kultura, cierpliwość, pełen profesjonalizm. Na uwagę zasługuje również pisemna informacja dla pacjenta.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pacjenci, proszeni są o umawianie wizyt co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem !

  Dr n. med. Tomasz Wołoszko
  Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej. Flebolog. Doświadczenie z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz tytuł doktora nauk medycznych zdobyłem pracując w w Centralnym Szpitalu Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Banacha 1a w Warszawie w Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej - jednej z kolebek chirurgii naczyniowej w Polsce. Profilem Kliniki jest chirurgia naczyniowa, ogólna i endokrynologiczna. Zapewniam całkowitą dyskrecję, profesjonalizm, nowoczesne, bezbolesne leczenie oraz sterylność wykonania gwarantujące najwyższą jakość usług.
  Każdego pacjenta traktuję indywidualnie.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia naczyniowa

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwesytet Medyczny (dawniej Akademia Medyczna)
 • Warszawski Uniwesytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina (dawniej Akademia Muzyczna).