dr n. med.

Tomasz Wołoszko

Chirurg, Chirurg naczyniowy, Flebolog

88 opinii +dodaj

Umów wizytę 1 403 odwiedziny w ciągu 30 dni

Pacjenci, proszeni są o umawianie wizyt co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem ! Dr n. med. Tomasz Wołoszko Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej. Flebolog. Doświadczenie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
88 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chirurgiczny Tomasz Wołoszko

  Konkretny, rzeczowy przy tym miły. Wizyta trwała 30 min z badaniem żył i podaniem propozycji leczenia.
  Jestem zadowolona i z pewnością wrócę do Pana doktora.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chirurgiczny Tomasz WołoszkoUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

  Bardzo profesjonalne wrażenie, szybka i trafna, jak się poźniej okazało, diagnoza. Od razu zaordynował nowoczesne leczenie farmakologiczne żył w nodzie oraz wyjaśnił dalsze konieczne postępowanie tj. zabieg który będzie trzeba wykonać. Jak się poźniej okazało jedynie cena była nieznacznie (choć do zaakceptowania) wyższa od tej na stronie (być może zabrakło uaktualnienia cennika ?).

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chirurgiczny Tomasz Wołoszko

  Wreszcie poznałem stan swego zdrowia-przedstawiony kompetentnie,
  zrozumiale - przez przyjaznego pacjentowi wysokiej klasy specjalistę.
  Zaordynowane metody leczenia dają już pozytywne wyniki. Polecam
  wszystkim Lekarza ,którego można obdarzyć pełnym zaufaniem !
  Dziękuję Panie Doktorze.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chirurgiczny Tomasz Wołoszko

  U Pana Doktora byla moja babcia. Lekarz fachowo się nią zajął, dzięki czemu odleżyna dużo szybciej się zagoiła. Doktor jest dokładny, rzeczowy, interesuje się pacjentem i jego problemami. Rodzinie daje wskazòwki jak się prawidłowo zajmowac problemem. Mòj ojciec rownież był u pana Doktora. Jego wizyta ròwnież była bardzo fachowa. Polecamy z czystym sumieniem.
  Rodzina Ka.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chirurgiczny Tomasz Wołoszko

  Byłem dzisiaj u Pana doktora w związku z żylakami kończyny dolnej. Doktor wykonał dokładne badanie USG, spytał się o dotychczasowe problemy związane z powyższym problemem, wypytał się przyjmowane leki. Postawił diagnozę i dokładnie wytłumaczył możliwe drogi dalszego postępowania. W dodatku bardzo uprzejmy i miły.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam wczoraj z mama 91 lat kobieta, pan doktor z dużym szacunkiem do wieku mamy dokładnie ja zbadał i przeprowadził wywiad rownież w zakresie przyjmowanych przez nią leków. Wytłumaczył bardzo dokładnie na czym polega mamy problem ( ból stóp i łydek) i w sposób bardzo zrozumiały podał jak radzić sobie z problemem , który jak sie okazało nie dotyczył zakresu chirurgii. Pan doktor jest bardzo kulturalny, wyrozumiały i przemiły . Dobry fachowiec.
  Polecam.
  Teresa Roszkowska- Śliź

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chirurgiczny Tomasz Wołoszko

  Pan doktor przeprowadził wywiad dotyczący zarówno dolegliwości jak i zażywanych lekarstw, a następnie zbadał dokładnie obolałe nogi pacjentki. Wykonał także badanie USG tętnic i żył. Zalecił odpowiednie leki i postępowanie. Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze.

 • J
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Chirurgiczny Tomasz Wołoszko

  Podchodzi do każdego pacjenta z wyrozumiałością. Nie ignoruje pacjenta z względu na wiek. Jestem pozytywnie zadowolona z wizyty. Z uwagą wysłuchuje problem z którym się udało.

 • M

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor zrobił dokładne badania, wywiad, wytłumaczył problem bardzo szczegółowo i jego rozwiązanie. Do tego przesympatyczny i kulturalny. Zdaje się, że naprawdę zna się na rzeczy. Polecam serdecznie!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentny, dokładny, z właściwym podejściem do pacjenta. W zrozumiały sposób wyjaśnił możliwości dalszego leczenia i ich skutki. Zrobił pełny wywiad zdrowotny, co niestety nie jest regułą.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pacjenci, proszeni są o umawianie wizyt co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem !

  Dr n. med. Tomasz Wołoszko
  Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej. Flebolog. Doświadczenie z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz tytuł doktora nauk medycznych zdobyłem pracując w w Centralnym Szpitalu Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Banacha 1a w Warszawie w Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej - jednej z kolebek chirurgii naczyniowej w Polsce. Profilem Kliniki jest chirurgia naczyniowa, ogólna i endokrynologiczna. Zapewniam całkowitą dyskrecję, profesjonalizm, nowoczesne, bezbolesne leczenie oraz sterylność wykonania gwarantujące najwyższą jakość usług.
  Każdego pacjenta traktuję indywidualnie.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia naczyniowa

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwesytet Medyczny (dawniej Akademia Medyczna)
 • Warszawski Uniwesytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina (dawniej Akademia Muzyczna).