lek.

Tomasz Waliński

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

44 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
597 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
44 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: Ból kolana

  Byłam z mama u wielu lekarzy, żaden nie pomógł tak jak Pan dr Waliński, kolano przestało boleć a co ważniejsze w tym wszystki pan dr okazał się nie tylko lekarzem ale i człowiekiem który w swojej pracy nie zapomina po co został lekarzem. Pomaga i robi to z wielkim zaangażowaniem. Polecam każdemu.

 • J
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: zerwanie wiązadła krzyżowego w kolanie

  Wspaniały lekarz! Byłam u 3 ortopedów przed wizytą u Pana Doktora. Nikt nie chciał mi wytłumaczyć co mi się stało, dopiero Pan Doktor pokazał mi co mam zerwane i spokojnie wytłumaczył jakie leczenie zaleca. Obeszło się bez operacji za co jestem Panu Doktorowi bardzo wdzięczna! Pan Doktor ma świetną wiedzę merytoryczną ale i super psychologiczne podejście do pacjenta- pomimo poważnego urazu z każdej wizyty wychodziłam podbudowana i z uśmiechem na twarzy wiedząc, że moje "kolano" jest w dobrych rękach :) Szczerze polecam i bardzo dziękuję najlepszemu Doktorowi w Warszawie!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: ból barku

  Polecam!
  Lekarz dokładnie wszystko tłumaczy, poświecą dużo czasu pacjentowi, odpowie na każde pytanie.
  Okazało się, że mam zapalenie mięśnia, dodatkowo wysięk z kaletki. Dostałam leki, dowiedziałam się jak postępować, na razie jest ok.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICA

  Bardzo pozytywny lekarz! Rzeczywiście czuć, że chce pomóc pacjentowi, a nie tylko zarabia na życie. Wysłuchał uważnie, zbadał dokładnie kręgosłup jak i bolące kolano. Wyjaśnił wiele rzeczy i zaproponował różne ćwiczenia, które mogą pomóc z bólem. Dał nawet swój numer telefonu, aby w razie czego móc się z nim łatwo porozumieć. Bardzo polecam doktora Walińskiego! Ciepły, otwarty człowiek.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: bolące kolano

  Cieszę się że trafiłam z babcią do Dr Walińskiego jest on bardzo dobrym,kompetentym profesjonalnym specjalistą ortopedą.Według mnie ma ogromną wiedzę uważnie słucha pacjenta konkretnie odpowiada mu na pytania i dokładnie tłumaczy wszystkie aspekty choroby.Pan doktor jest bardzo życzliwy,przyjazny i z poczuciem humoru.Dla mnie osobiście najlepszy rzeczowy ortopeda w swoim fachu!!! w Warszawie.Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Zdecydowanie kazdemu Polecam !!!

 • D
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: omówienie rezonansu oraz pomoc w podjęciu decyzji co do dalszego sposobu leczenia.

  Kompetentny, przyjazny lekarz. Potrafi wytłumaczyć językiem zrozumiałym dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • W
  Lokalizacja: Wojskowy Instytut Medyczny, Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Mazowieckie Centrum Urazowe

  Cieszę się, że trafiłam na ortopedę z tak ogromną wiedzą! Dr Waliński to profesjonalny lekarz, uważnie słucha, konkretnie odpowiada i nigdy nie zawiódł mojego zaufania. Życzliwy, z poczuciem humoru. Zdecydowanie polecam

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Kulturalny, spokojny Pan doktor.
  Dokładnie tłumaczy wszystkie aspekty choroby. Zapisuje zalecenia, aby pacjent niczego nie zapomniał.
  Podczas badania USG wyjaśnia uwidocznione problemy.
  Osobiście jestem pod wrażeniem bardzo dobrego i empatycznego podejścia do pacjenta.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: kontuzja stopy

  Bardzo dobry specjalista, pozytywny, rzetelny w swojej pracy. Od pierwszej wizyty wzbudza zaufanie swoją wiedzą, usmiechem i serdecznością. Żaden inny ortopeda nie przeprowadził tak szerokiego wywiadu, nie wyjaśnił i nie dokonał tak rzetelnego badania i trafnej diagnozy. Wirtuoz w swoim fachu! Ogromne dziękuję! :-)
  Polecam Pana Doktora!
  Pozdrawiam
  JD

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor szczegółowo wykonał badanie kolana. Wyniki dokładnie wytłumaczył, pokazał jak ćwiczyć kolano, dał zalecenia na dalsze leczenie. Dodatkowo bardzo miły i kulturalny. Zdecydowanie polecam !

Pytania pacjentów (27)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim

Znajomość języków

 • angielski
 • francuski

Najbliższe terminy:

kolejne dni