Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jana Pawła II 78

al. Jana Pawła II 78

00-175 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
169 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Małgorzata Otto konsultacja dermatologiczna

  Pani Doktor jest przesympatyczną i profesjonalną osobą do której miło się wraca. Pomogła mi uporać się z kilkoma problemami. Bardzo polecam.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ryszard Jęczeń USG ginekologiczne transvaginalne

  Lekarz bardzo sympatyczny. Wszystko pokazał, objaśnił, odpowiedział na wszystkie moje pytania. Nie mam zastrzeżeń i polecam

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Małgorzata Otto konsultacja dermatologiczna

  Najlepszy dermatolog, jakiego spotkałam. Duża empatia do pacjenta i wyrozumiałość. Przychodziłam już z kilkoma różnymi problemami skórnymi i zaproponowane leczenie zawsze przynosiło szybką poprawę i ulgę.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Baranowski konsultacja pediatryczna

  U doktora Baranowskiego byłem kilkukrotnie z jednym albo drugim dzieckiem (oboje do 3 lat). Doktor zawsze przeprowadzał bardzo dokładne badanie , bez pośpiechu, bardzo szczegółowo. To w nim najbardziej cenimy z żoną. Ma dobry kontakt z dziećmi. Zalecone leczenie srawdza się

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Kajczuk-Kowieska Konsultacja telefoniczna - Internista

  Dawno nie spotkałem się z tak rzeczowym i merytorycznym podejściem do pacjenta. Pani doktor jest bardzo zaangażowana, dociekliwa i pomocna. Otwartą na problemy pacjentów i gotowa stawić im czoła. Pani doktor jest także osobą niezwykle miłą i kontaktową, co na pewno ułatwia współpracę. Na pewno skorzystam raz jeszcze gdy zajdzie taka potrzeba. Pozdrawiam!

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Erwin Goleń konsultacja ortopedyczna

  Na swojej drodze spotkałam wielu ortopedów, a dr Goleń plasuje się na podium. Konkretny, rzeczowy, ssypatyczny i profesjonalny, duża wiedza i doświadczenie. Skierowania na potrzebne badania i zabiegi wystawia bez problemu. Polecam, bo to lekarz z powołania.

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Przemysław Kwiatkowski konsultacja ortopedyczna

  Jestem bardzo zadowolony z leczenia. Wszystkie konsultacje były prowadzone w miłej atmosferze. Podejmowane działania były konsekwentne i dobrze uzasadnione. Zdecydowanie polecam.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Sadowska-Tajsiak konsultacja neurologiczna

  Przez wiele lat walki z kręgosłupem bylem u -nastu jeśli nie -dziesieciu neurologów. Pani dr wyróżnia się przede wszystkim bardzo dużą dokładnością, zawsze dokładnie przebada, przeprowadzi wywiad, zrobi, co może w ramach swojej specjalizacji i pokieruje do innego specjalisty w razie potrzeby.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Kertyczak konsultacja pediatryczna

  Pani doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci, jest bardzo spokojna, uprzejma ale też konkretną. Zleciła nam wszystkie potrzebne badania, postawiła dobra diagnozę a leczenie było skuteczne. Byliśmy bardzo zadowoleni z wizyty.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Skrok Konsultacja telefoniczna - Ortopeda

  Na początku lutego zgłosiłam się do doktora Skroka z bólem lewego ramienia (była to konsultacja telefoniczna). Doktor dał skierowanie na rtg i skierowanie na wizytę w placówce. Rtg nie wykazało żadnych zmian. Na wizycie w placówce doktor stwierdził zapalenie mięśnia bicepsa, przepisał tabletki przeciwbólowe/przeciwzapalne i żel, plus skierowanie na kontrolną konsultację telefoniczną za dwa tygodnie. Po dwóch tygodniach brania leków i smarowania żelem, jedynie wysuszyła mi się skóra na ramieniu. Ból jaki był dalej się utrzymywał bez zmian. Dwa tygodnie później powiedziałam o tym doktorowi na kontrolnej konsultacji telefonicznej (która była z 55 minutowym opóźnieniem i doktor sprawiał wrażenie, że nie zapoznał się z historią badań, leków i odbytych wizyt u niego i jakbym była u niego na wizycie pierwszy raz w życiu). Na pytanie czy w związku z tym mogłabym prosić o skierowanie na usg i do fizjoterapeuty, doktor powiedział "nie wiem". Szczerze, nie wiedziałam co w tym momencie powiedzieć. Po chwili ciszy doktor stwierdził, że "dwa tygodnie brania leków i smarowania żelem to stosunkowo nie tak długo". Po kolejnej chwili ciszy doktor oznajmił, że będę miała swoje skierowania w systemie. Rozmowa trwała ledwo półtorej minuty. Po kilku minutach zalogowałam się do systemu i widzę skierowanie na usg stawu barkowego i skierowanie na konsultację telefoniczną do fizjoterapeuty, co osobiście uważam za komiczne. Gdybym wiedziała, że dostanę takie skierowanie, otwarcie powiedziałabym, że poproszę o skierowanie na wizytę w placówce. Nie znam się na urazach ramion i pracy fizjoterapeuty, ale myślę, że zarówno dla mnie jak i dla specjalisty korzystniejsza byłaby wizyta w placówce, żeby fizjoterapeuta sam ocenił stan ramienia, barków, pokazał ćwiczenia itp. W mojej opinii lekarzowi brak przykładności i empatii do pacjenta. Ponadto nie omawia problemu, jest bardzo cichy, ogranicza swoje wypowiedzi do minimum. Nigdy więcej do doktora nie pójdę i stanowczo odradzam.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania