Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jana Pawła II 78

al. Jana Pawła II 78, Śródmieście

00-175, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Sosnowska

  Internista, Nefrolog, Lekarz Rodzinny, lek.

  • O

   Byłam u Pani doktor w placówce Enel-Med. Bardzo profesjonalna i życzliwa osoba. Przepisała mi dobrze działający lek (problemy z zatokami), do tego zasugerowała dodatkowe leki, które mogą pomóc. Wizyta poszła bardzo sprawnie. Może mało ważna uwaga, ale na mnie zrobiło to wrażenie, że Pani doktor bardzo szybko pisała na klawiaturze. Zdecydowanie polecam!

  • I

   Pani Doktor leczy mnie z problemów nefrologicznych. Jest to dużej klasy fachowiec, lekarz bardzo dokładny, zlecający dużo badań, które następnie są skrupulatnie analizowane i na ich podstawie prowadzone jest leczenie. Pani Doktor zawsze bardzo ciepło i troskliwie podchodzi do pacjenta, a podczas każdej wizyty znajduje też czas, aby zainteresować się kompleksowo moim zdrowiem, nie tylko od strony nefrologicznej, (np. zawsze mam mierzone ciśnienie). Leczę się u Pani Doktor już od blisko 2 lat, więc wystawiam swoją opinię na podstawie wielu wizyt (w Lux Medzie). To naprawdę lekarz godny zaufania.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Danuta Sieczych

  Pediatra,

  • Pani doktor nie zna się na podstawowych lekach. Dla naszych dzieci:
   a) przypisała lek nieodpowiedni do wieku dziecka (dla 4 latka poleciła lek zalecany wg producenta dla dzieci powyżej 6 roku życia).
   b) wypisała receptę na lek, który jej nie wymagają.
   c) na zapalenie oskrzeli poleciła brać leki homeopatyczne.
   Zdecydowanie nie polecam.


 • Maria Kertyczak

  Lekarz Rodzinny, Pediatra,

  • Ł

   Dawno nie spotkałem lekarza z tak lekceważącym i niekulturalnym podejściem do pacjenta. Pani Doktor udzieliła porady dopiero wtedy gdy na każdym kroku podkreślałem jaki ból odczuwam. Zero inicjatywy jeśli chodzi o wywiad. Od razu chciała mnie skierować do lekarza dermatologa, słysząc, że mój problem jest związany ze zmianami skórnymi. Skończyło się operacją pod narkozą u chirurga. Sam musiałem prosić żeby poświeciła chwilę żeby zerknąć na moje zmiany skórne i cokolwiek mi doradziła. Nie wiedziałem co mam z tym robić i do kogo iść - myslałem, że uzyskam pomoc i jakiekolwiek zrozumienie że po prostu cierpię - nic z tych rzeczy. Szczerze nie polecam, tak się nie traktuje pacjentów, a zaznaczam, że jest to moja pierwsza negatywna opinia napisana w Internecie pod adresem jakiegoś lekarza.


 • Joanna Sobolewska-kurpiel

  Internista, Lekarz Rodzinny, Pediatra, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: infekcja wirusowa

   Bardzo polecam Pani doktor ze względu na bardzo wysokie kompetencje i podejście do pacjenta z ogromnym szacunkiem nawet jeżeli pacjent ma 4 lata. Bardzo dokładnie przeprowadzony wywiad, nie nadużywa antybiotyków, zawsze stara się pomoc. Sugeruje najlepsze rozwiązania. Pacjent czuje się zadbany i uspokojony. Bardzo dziękujemy Pani doktor za wizytę.

  • Y
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: wizyta w placówce Lux Med

   To Anioł nie lekarz. Jestem w bardzo pozytywnym szoku - to jest doktor z prawdziwym powołaniem - nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Udało mi się złapać wizytę online - całe szczęście bo jak się okazuje do Pani Doktor są mega kolejki. Przyszłam z ropiejącym okiem u niemowlęcia, synek miał jeszcze katar i kaszel. Po dokładnym zbadaniu i wysłuchaniu moich wątpliwości Pani doktor postawiłą diagnozę dobrała leki i maluch jest jak nowo narodzony :) Zostaję z Panią doktor forever!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Przemysław Kwiatkowski

  Ortopeda, lek.

  • T
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jana Pawła II 78Usługa: ból nogi od kostki do kolana włącznie

   Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne podejście do pacjenta. W pierwszej kolejności został przeprowadzony wywiad a następnie badanie. Po diagnozie lekarz bardzo przystępnie wyjaśnił mi powód mojej dolegliwości i odpowiednio pokierował dalsze kroki. Byłem u niego już 3 razy z różnymi przypadłościami. Bardzo polecam!


 • Ewa Opalińska-Ciszek

  Kardiolog, Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jana Pawła II 78Usługa: konsultacja kardiologiczna, ECHO serca

   Bardzo polecam Panią doktor. Byłam na badaniu echo serca. Pani Ewa podeszła do niego bardzo indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem. Zostało wykonane ze starannością, bez pośpiechu i z wnikliwa analiza. Polecam!:)

  • O
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jana Pawła II 78Usługa: badania diagnostyczne

   Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem lekarz, który wykona i zinterpretuje badanie USG serca to na prawdę szczerze polecam. Trafiłam do Pani doktor tylko dlatego, że ktoś tego samego dnia odwołał wizytę i to było dla mnie jak najbardziej korzystne. Pani doktor, miła , kontaktowa, a przy tym rzeczowa i kompetentna. Na początku zebrała krótki wywiad, a później wykonała dokładne badanie. Po badaniu zinterpretowała wynik i dała krótkie zalecenia. Na prawdę szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Jolanta Tyczynska

  Pediatra,

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jana Pawła II 78

   Najlepszy lekarz pediatra! Leczy moje dzieci od lat, zawsze stawia prawidłowe diagnozy, antybiotyki przepisuje tylko kiedy niezbędne, a do tego dzieciaki ją uwielbiają.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jana Pawła II 78Usługa: Weryfikacja morfologii

   Pani doktor niesympatyczna, oschła, zasadnicza. Po wizycie poczucie że nie chcemy do Pani doktor więcej wracać. Pani doktor nuezainteresowana stanem dziecka. Wizyta trwała bardzo krótko. Według nas była to wizyta przeprowadzona w sposób nieprofesjonalny.

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Anita Nekanda-Trepka

  Gastrolog, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jana Pawła II 78Usługa: Problemy z jelitami ból po prawej stronie.

   Kompetentna, z dużym doświadczeniem, a przy tym z bardzo przyjaznym podejściem do pacjenta. Polecam.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jana Pawła II 78Usługa: konsultacja gastrologiczna

   Bardzo kompetentna Pani Doktor, ciepła, przeprowadziła dokładny wywiad zaleciła leczenie i polecam każdemu

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Izabella Kozlowicz - Gudzińska

  Endokrynolog, Onkolog, Radiolog, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: Lux Med

   Wyjątkowa osoba zarówna jako specjalista w swoich fachu jak i człowiek. Spotkałem Panią profesor w 2000 roku. Zanim trafiłem do jej gabinetu, zlecono mi mnóstwo badań oraz kierowano do innych specjalistów, np. dermatologa!
   Na drugiej wizycie wiedziałem już co mi jest, sama zaproponowała pomoc w znalezieniu mi szpitala oraz możliwie szybkiego terminu operacji. Przez kolejne lata spotkań w gabinecie lekarskim zawsze wesoła, uśmiechnięta, sympatyczna. Wyjątkowa osoba...

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna Polskiej Fundacji Europejskiej Szkoły Onkologii

   Bardzo dobry Lekarz! Polecam!
   Pani Profesor nie owija w bawełnę, udziela fachowych informacji. Dokładnie zapoznaje się z dokumentacją, badaniami pacjenta. Szybko i - w moim przypadku - bardzo trafnie stawia diagnozę i dostosowuje leczenie.
   Szkoda, że takich wybitnych lekarzy jest coraz mniej w Polsce.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Renata Rutka

  Pediatra,

  • I

   Pierwsza nasza wizyta i bardzo pozytywne wrażenie. Lekarz zainteresowany pacjentem. Chęć niesienia pomocy i rozwiązania problemu. Miła, uprzejma. Zlecone badania. Mam nadzieję, że będzie tak dalej. Pozdrawiam i dziękuję :-)

  • A

   Bardzo miła i sympatyczna lekarka. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Nie ma problemów z wystawieniem skierowań na dodatkowe badania czy do specjalisty w przypadku wątpliwości rodzica. Według mnie jest stonowanym lekarzem czyli nie panikuje, ale i nie bagatelizuje pacjentów. Jest dokładna i skrupulatna. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu