O nas

Centrum Medyczne Gamma oferuje pacjentom specjalistyczne usługi medyczne w zakresie ortopedii, chirurgii kręgosłupa, diagnostyki i rehabilitacji. Obejmujemy pacjenta kompleksową opieką począwszy od wizyty lekarskiej, poprzez wykonanie zleconych badań diagnostycznych, a w razie potrzeby hospitalizację i rehabilitację. Zależy nam na spójności procesu leczenia czyli bliskiej współpracy specjalistów z różnych dziedzin (np. ortopedy, radiologa i fizjoterapeuty), która dla pacjenta oznacza możliwość uzyskania rozwiniętej konsultacji wielospecjalizacyjnej, zapewniającej leczenie przyczynowe a nie objawowe oraz skrócenie czasu oczekiwania w niepewności co do dalszego postępowania. Zapraszamy do naszych placówek: - Warszawa, ul. Broniewskiego 3 (Żoliborz) (Parking dla Pacjentów jest dostępny od ulicy Rydygiera) - Warszawa, ul. Bobrowiecka 8 (Mokotów) (Parking dla Pacjentów dostępny jest między budynkami Bobrowiecka 8 a Bobrowiecka 6 -informacja u Ochrony)
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • PHILIPS
 • Custo Med

Opinie o lekarzach z tej placówki (1127)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Filip Kucharczyk konsultacja ortopedyczna

  Bardzo miły człowiek, zaangażowany w to co robi, tłumaczy wszystko bardzo zrozumiale. Jestem pod miłym wrażeniem, a opinię piszę po mojej drugiej wizycie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Grzegorz Doroszewski konsultacja ortopedyczna

  profesjonalnie i rzeczowo. bardzo dobry kontakt z Panem doktorem. przedstawione rozne wyjasnienia i opcje, jako ze moja sytuacja/diagnoza nie jest jednoznaczne


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Parol konsultacja ortopedyczna

  Lekarz szczegółowo i wyczerpująco udzielił informacji na wszystkie pytania w bardzo miłej atmosferze. Pan Doktor wykonał dodatkowe badania, które pomogły w trafnej diagnozie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Miszczak konsultacja ortopedyczna

  Fachowiec! trafiłam z córką do Pana Doktora z polecenia. Pan Doktor juz po wstępnym badaniu zdiagnozował problem (problem ktory wczesniej zostal przeoczony przez SOR w jednym ze szpitali Warszawskich). Diagnozę potwierdziło badanie RTG. Jestem bardzo wdzieczna za podejscie jakie okazuje Pan Doktora do pacjenta. Niesamowita wiedza, empatia. dziękuję serdecznie Panie Doktorze.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Wojciech Ceran konsultacja ortopedyczna

  Byłam pierwszy raz u Pana Doktora. Był bardzo miły i rzeczowy. Dokładnie wypytał, obejrzał badania.
  Gorąco polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania