Centrum Medyczne Grupa LUX MED - Warszawa, Al. Jana Pawła II 78

(92 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Grupa LUX MED - Warszawa, Al. Jana Pawła II 78

Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
92 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marlena Błazik konsultacja endokrynologiczna

  Pani doktor jest cudowna osobą, która jest zaangażowana w problem pacjenta. Bardzo dokładnie wyjaśnia każda wątpliwość. Widać, ze to co robi jest jej pasją.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zuzanna Kaszycka USG tarczycy

  Jakiś czas temu byłam na USG. Przez covid, wieczny brak terminów w Lux Medzie i zobowiązania zawodowe zwlekałam z badaniem. Pani doktor była bardzo nieprzyjemna. Mam hashimoto, od 2 lat biorę leki. Usłyszałam: "obojętne co się łyka nie? aby łykać", "chodzi Pani do lekarza pewnie tylko dlatego bo endokrynolodzy są przystojni" Poczułam się jak nie wiadomo kto, tak jakbym wmawiała sobie chorobę, żeby poderwać jakiegoś lekarza... Skandaliczne słowa. Jak zapytałam czy to, że moja babcia niedawno zmarła na raka szyi jakoś zagraża mojej chorobie to usłyszałam: "Pani raka nie widziała" Te słowa wmurowały mnie, nie wiedziałam jak zareagować. Wizyta była straszna. Płacę co miesiąc abonament w Lux Medzie i nie pozwolę sobie na obrażanie mojej osoby i takie traktowanie. Wyszłam ze łzami w oczach. Do dzisiaj mam traumatyczne wspomnienia z tej wizyty. Zachowanie Pani Doktor było nie do przyjęcia.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Tomasz Rossa USG więzadeł mięśni drobnych stawów

  PanDoktor jest bardzo zaangażowany i dokładny oraz empatyczny wobec pacjenta. Dokładnie wykonuje badania i tlumaczy co się dzieje oraz jak postępować dalej. Polecam bardzo i dziękuje! Na pewno wrócę w razie potrzeby. Pozdrawiam serdecznie!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Erwin Goleń konsultacja ortopedyczna

  Kilkanaście dni temu pan doktor przeprowadził u mnie artroskopie kolana. Zabieg przebiegł bardzo sprawnie i w zupełnie bezstresowej atmosferze. Zostałam powiadomiona na czym będzie polegała operacja oraz jak ma wyglądać dalsza rekonwalescencja. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu pana doktora. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak zaangażowanego lekarza. Na każdym etapie - przed, w czasie i po operacji doktor po prostu był. Człowiek ma poczucie zaopiekowania i wsparcia. Wspaniały, empatyczny lekarz, którego będę polecać zawsze i wszystkim. Dziękuję Panie Doktorze :)

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Piotr Łuszcz Inny

  Pan Piotr jest bardzo kompetentny, ale najważniejsze: docieka przyczyny dolegliwości i nie ogranicza się do problematycznego "kawałka" człowieka, dzięki czemu rehabilitacja skutkuje. A w bonusie pan Piotr jest też sympatyczny, wizyty są więc przyjemne:).

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Tomasz Pawlin USG układu moczowego

  Zdecydowanie polecam Pana Doktora. Profesjonalizm, duża wiedza a do tego Pan Doktor to bardzo sympatyczny, serdeczny człowiek :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Krynke konsultacja endokrynologiczna

  Serdecznie polecam wszystkim wizytę u Pani Doktor. Zaangażowanie, wnikliwość, pogłębiona, pełna diagnostyka i przemiła atmosfera. Cieszę się, że trafiłam właśnie do takiej osoby, u której człowiek czuje się w pełni zaopiekowany.

  lek. Magdalena Krynke

  Dziękuję za opinię:)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Krynke konsultacja endokrynologiczna

  Najlepszy endokrynolog!
  Zadaje konkretne pytania i udziela konkretnych odpowiedzi. Zleca dodatkowe badania i szczegółowo je analizuje i omawia. Zawsze przygotowana do wizyty. Szczera, otwarcie nazywa problem i nie boi się krytykować niewłaściwego prowadzenia/diety/nawyków pacjentów. Oby więcej takich specjalistów.
  Polecam Panią doktor z całego serducha!

  lek. Magdalena Krynke

  Dziękuję za miłą opinię.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Krynke konsultacja endokrynologiczna

  Pani Doktor bardzo rzetelnie zebrała wywiad mojej choroby. Jest bardzo empatyczną osobą i sumiennym lekarzem. Podeszła do mojego przypadku indywidualnie. Wizyty trwają długo, ale wynikają z przeprowadzenia dokładnych badań i obszernych wyjaśnień dot. wdrażanego leczenia i kolejnych badań. Podczas każdej wizyty czułam się dobrze zbadana i wysłuchana. Na pewno będę wielokrotnie korzystała z pomocy Pani Doktor.

  lek. Magdalena Krynke

  Bardzo dziękuję, cieszę się z takiego odbioru wizyty.Pozdrawiam

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Waliński konsultacja ortopedyczna

  Pan Doktor dokładnie zbadał Tatę, zalecił leki, zasugerował dalsze postępowanie (problem okazał się "poza ortopedyczny"). Wszystko w przyjaznej atmosferze i w pełni zrozumienia dla zaawansowanego wieku pacjenta. polecam.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania