O nas

Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od 30 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.
Dzięki zaufaniu okazywanemu nam przez Pacjentów przez te wszystkie lata, dzięki naszej codziennej pracy wykonywanej profesjonalnie i z zaangażowaniem dziś Grupa LUX MED może poszczycić się mianem lidera prywatnych usług medycznych w Polsce. Pod naszą opieką znajduje się ponad 1 700 000 Pacjentów, którzy mogą korzystać z naszych usług w przeszło 1700 nowocześnie wyposażonych placówkach (blisko 200 własnych oraz około 1600 współpracujących zlokalizowanych na terenie całego kraju). Do dyspozycji Pacjentów pozostaje blisko 5000 lekarzy kilkudziesięciu specjalności.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • EKG
 • USG
 • RTG
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (239)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Tomasz Waliński konsultacja ortopedyczna

  Bardzo pomocna wizyta z mnóstwem szczegółów dotyczących mojej dolegliwości z perspektywą osiągnięcia znacznej poprawy sprawności kolana.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Carlo Bieńkowski Konsultacja telefoniczna - Lekarz chorób zakaźnych

  Niestety nie mogę polecić tego lekarza w przypadku leczenia boreliozy. Robiłam dwa badania w kierunku choroby- ELISA oraz badanie LTT ze względu na wszystkie objawy, które mi towarzyszą oraz ugryzienie muchy końskiej w zeszłym roku, które zostawiło rumień. Test ELISA wyszedł ujemny, jednak LTT wskazało dodatnie wyniki. Lekarz nawet mnie nie wysłuchał podczas konsultacji, powiedział „jak ELISA ujemna to nie ma Pani boreliozy”, i tyle. Nie wyjaśnił dlaczego w takim razie LTT wyszło dodatnie.

  Na szczęście poszłam do drugiego lekarza, który przepisał leczenie. Badanie LTT wykazało borelioze, ale nie odkleszczową, co się zgadza, bo to nie kleszcz mnie ugryzł, a inny owad.

  dr n. med. Carlo Bieńkowski

  Dzień dobry,

  dziękuję że podzieliła się Pani swoją opinią. Ja leczę zgodnie z zasadami EBM - evidence based medicine tj. medycyną opartą na dowodach naukowych. Ujemny test ELISA wyklucza rozpoznanie boreliozy, a LTT nie jest badaniem rekomendowanym w diagnostyce boreliozy.
  Życzę dużo zdrowia :)

  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Michał Frybes Konsultacja endokrynologiczna

  Wspaniały lekarz,wszystko tłumaczę i wyjaśnia szczegółowo


  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Piotr Pochwała USG / doppler żył kończyn dolnych

  Badanie odbyło sie sprawnie w przyjaznej atmosferze.Lekarz szczegóło tłumaczył i komentował podczas badania.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Skrok konsultacja ortopedyczna

  Mam pełne zaufanie do doktora Tomasza jako profesjonalnego ortopedy.
  Poznałem go wiele lat temu przez przypadek. Leczyłem się u innego ortopedy, gdy wyjechał na urlop, wybrałem się do Tomasza Skroka po skierowanie na dalszą fizjoterapię (która na tamten moment trwała już 1,5 miesiąca).
  Przeglądając wyniki moich badań Pan Tomasz zauważył luźny kawałek kości, niezauważony przez 3 innych lekarzy. Skierował mnie na operację, którą sam przeprowadził. Po 2 tygodniach mogłem normalnie chodzić bez rehabilitacji. Luźny kawałek kości był uwięziony w wiązadle.
  Od tamtej pory wysyłam każdego znajomego i członka rodziny do doktora.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Frybes Konsultacja endokrynologiczna

  Byłem u doktora na wizycie kontrolnej w luxmedzie w ramach opieki koordynowanej Pan Doktor bardzo uprzejmy, udzielił wszystkich informacji z pełną empatią.


  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Rossa USG stawu łokciowego

  Lekarz zaangażowany, szeroko omówił problem, sporządził szczegółowy opis usg dla ortopedy i fizjoterapeuty, wskazał dalsze kroki.


  J
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Izabella Kozłowicz-Gudzińska Profesorskie konsultacje endokrynologiczne

  Pani doktor ma większą wiedzę niż lekarz który prowadził operacje. Dostałam informację o zrobienie kompletu badań krwi po zabiegu. Pani doktor ma swoje odmienne zdanie co jest lepsze dla pacjenta. Mimo bycia miłym niestety poglądy i wiedzę ma swoją i wie lepiej.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Anita Nekanda-Trepka Inny

  Nie polecam tego lekarza!!! Nigdy nie spotkałam sie z takim podejściem i odniosłam wrażenie, że pani doktor nie była zainteresowana jakąkolwiek pomocą. Przyszlam w celu konsultacji wyniku badania, w którym napisane było że "obraz badania spełnia kryteria histologiczne choroby trzewnej i pozwala na jej rozpoznanie JEŚLI pozostaje w zgodzie z obrazem klinicznym i wynikami badań immunologicznych". Miałam nadzieje, że uzyskam skierowania na badania uzupełniające. Pani Doktor nawet nie zaproponowała poszerzenia diagnostyki. Zapytalam, to odburknęła, że nie trzeba i zaleciła bezwzględną dietę bezglutenową ze względu na podejrzenie celiakii. Nie wypisała nawet jednego dodatkowego badania. Na szczęście posłuchalam głosu rozsądku i udałam się do innego lekarza, który poszerzył diagnostykę wykluczył celiakię w badaniach z krwi i zdiagnozował, ale helicobacter. Nie polecam tej lekarki, kompletny brak profesjonalizmu. I pomyśleć, że mogłam katować się dieta gdybym posłuchała tej lekarki.


  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Małgorzata Woźniak Inny

  Byliśmy dziś z synkiem pierwszy raz na wizycie u Pani doktor jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani doktor przemiła,kompetentna oraz pomocna. Napewno zostaniemy na dłużej. Oby więcej takich lekarzy :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

aleja Jana Pawła II 78, 00-828 Warszawa

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania