Prof. dr hab. n. med.

Tomasz Rechberger

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • H
  Lokalizacja: Praktyka lekarska specjalistycznaUsługa: badanie ginekologiczne

  Doskonały lekarz, świetny specjalista, dokonał mistrzowskiej poprawki po koledze po fachu, bardzo mi poprawił stan zdrowia i komfort życia. Dziękuję serdecznie. Helena W.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  62 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • H
   Lokalizacja: Praktyka lekarska specjalistycznaUsługa: badanie ginekologiczne

   Doskonały lekarz, świetny specjalista, dokonał mistrzowskiej poprawki po koledze po fachu, bardzo mi poprawił stan zdrowia i komfort życia. Dziękuję serdecznie. Helena W.

  • E
   Lokalizacja: Praktyka lekarska specjalistycznaUsługa: konsulatacja

   Jestem po rozległej operacji na oddziale chirurgii zmian w powłokach brzusznych sklasyfikowanych jako nowotwór niezłośliwy. Na dodatek nie udało się usunąć wszystkich zmian. Po histopatologii okazały się endometriozą. Pojechałam do Profesora, bo straciłam zaufanie do swojego lekarza ginekologa, który na konsultacji na oddziale nie rozpoznał endometriozy. Przeżyłam szok, a nie jestem z tych "rozpieszczonych". Na pytanie czy może w czasie wizyty towarzyszyć mi mąż usłyszałam od pielęgniarki "to zależy od humoru Profesora".
   Wizyty prywatne w Lublinie umawiane są co 10 min. Profesor zrzucił okiem na dokumenty i zadał pytanie o wyniki biopsji. Odpowiedź miał przed sobą, ale musiałam pokazywać palcem, gdzie co jest napisane w wynikach. Polecił wypisać receptę, ale nie pamiętał nazwy leku na moje schorzenie - w sumie to receptę wypisała pielęgniarka. Żadnej informacji o sposobie przyjmowania leku, czy pomiędzy opakowaniami mam mieć przerwę. Kolejna w wizyta w połowie następnego opakowania. Cała opisana przeze mnie wizyta trwała ok. 5 min.
   Ten rok nie rozpieszczał mojej rodziny zdrowotnie, konsultacji na poziomie profesorskich w Lublinie, Warszawie czy Zabrzu przeszliśmy kilka i muszę powiedzieć, że to była najgorsza wizyta - wszędzie ceny są od 150 - 200zł.
   Cały czas zastanawiam się czy iść do Profesora ponownie.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • B

   Do końca życia będę wdzięczna Panu Profesorowi za to co dla mnie zrobił. Byłam po nieudanej operacji przetoki pęcherzowo-pochwowej przeprowadzonej w poznańskim szpitalu. Od 10 miesięcy chodziłam z cewnikiem i nie wiadomo było kiedy przeprowadzą kolejną operację, bo jak się wyraził jeden z poznańskich urologów " nie jestem pacjentką onkologiczną, to mogę zaczekać". Przetokę zafundowano mi po operacji wycięcia macicy. Pan Profesor bez jednego słowa, po napisanym przeze mnie mailu przyjął mnie na swój oddział w Lublinie i przeprowadził tym razem udaną operację. Po powrocie do Poznania, zapewnił także fachową opiekę. Dla mnie to genialny lekarz i cudowny człowiek.
   Wdzięczna pacjentka z Poznania.

  • A

   Polecam serdecznie! Szybko, sprawnie, konkretnie, miło. Chodzę do Pana Profesora 3 lata i złego słowa powiedzieć nie mogę. Pod jego okiem dwie operacje, w tym jedna bardzo poważna. Zazwyczaj na wizycie USG. Polecam fachowiec jakich mało.

  • G

   Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie, a przy tym uprzejmy i rzeczowy człowiek. Może faktycznie trochę zabiegany i nie ma czasu na pogaduszki, ale ma pozytywne i kulturalne podejście do pacjentek.
   Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie dała przeprowadzona przez Profesora operacja i szczerze mogę polecić innym tego lekarza.

  • B

   Mnie polecił Pana Profesora lekarz urolog stwierdził , że w mojej przypadłości jedynym specjalistą może być tylko Profesor. Byłam po dwóch nieudanych opercjach usunięcia przetoki pęcherzowej /zrobiła się dziura w pęcherzu/ to były dwa lata udręki noszenia pieluch, psychicznego dyskonfortu.Pan Profesor zajął się mną fachowo, nie wypuścił mnie z oddziału do momętu stwierdzenia , że wszystko jest ok na oddziałe przebywałam około miesiąca ,od domu dzieliło mnie 200 km. Po kilku miesiącach od wyjścia ze szpitala dzwoniono do mnie jak się czuję, czy wszystko jest wporządku czy nie wystapiły jakieś komplikacje super opieka.

  • P

   Serdecznie polecam. 2 lata temu Profesor zoperował mi 10cm mięśniaka uniemozliwiającego mi zajście w ciąże, Miesiąc po operacji byłam już w ciąży, a dziś mam roczna córeczkę i kolejnego brzdąca w drodze. Leżąc na oddziale w kliniece PSK4 Profesor operował młoda 23letnią dziewczynę która miała torbiele na jajnikach i której nikt nie dawał szans na to że je zachowa. Profesor laparoskopowo usunął torbiele oszczędzając jajniki. Innej Pani po 4godzinnej operacji uratował życie. Może wizyty u niego nie należą do najmilszych, a za 150zł oczekiwałoby się czegoś więcej, ale chyba nie o to w tym wszystkim chodzi - najważniejsze że SKUTECZNIE POMAGA.

  • G

   Super specjalista w swoim fachu.Doskonaly operator konkretny,rzeczowy.Polecam zarówno wizyte w gabinecie prywatnym i ewentualna operacje w Oddziale Pana Profesora.Wdzieczna pacjentka z Krasnegostawu.

  • A

   Nie wiem jaką ocenę mam wystawić. Profesor prowadził obie moje ciąże 2007 i 2010.Tak wizyty szybkie i konkretne bez zbędnego bla bla bla..Nie zrażało mnie to. Wizyty drogie ? Tak. Ciężarne wtedy płaciły połowę.Pierwsza ciąża zakończona cesarką. Operował profesor wszystko było bardzo dobrze. Pod koniec drugiej ciąży profesor zlecił cesarkę. Dzień przed terminem umówionym odeszły mi wody w środku nocy. Nieprzyjemna jakaś pani doktor nie przyjęła mnie do szpitala z powodu braku miejsc! Kazała wybrać sobie inny szpital!Do profesora nie dodzwoniłam się nie odbierał! Na Staszica trafiłam na bardzo fajne położne. Zachęciły mnie do naturalnego porodu bo szybko robiło się rozwarcie. Ale potem był problem nie mogłam urodzić! Trwało to długo. Było przy mnie 2 lekarzy w tym jeden już po swojej zmianie został bo tylko on umiał zakładać kleszcze.Mam zdrową 3'5 letnią córeczkę więc wszystko skończyło się dobrze.Jednak po tym długo dochodziłam do siebie , było gorzej niż po cesarce.Na widok ciężarnych płakałam bo było mi ich szkoda że będą rodzić bo taki koszmarny poród miałam. Mam żal do profesora ,że zostałam tak olana!!!
   p

  • W

   O dziecko starałam się z mężem przez 14 lat.Trafiłam do Profesora i po 1.5roku zaszłam w ciąży.Urodziłam zdrowego pięknego chłopca.Dziś już ma19miesięcy a ja za 4miesiące będę oczekiwać narodzin drugiego dziecka..Profesorowi jestem wdzięczna do końca życia za to że mam Wiktorka na którego czekałam tak długo a i niebawem drugie dziecko...POLECAM WSZYSTKIM....