Prof. dr hab. n. med.

Tomasz Rechberger

Ginekolog

66 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • B

  Do końca życia będę wdzięczna Panu Profesorowi za to co dla mnie zrobił. Byłam po nieudanej operacji przetoki pęcherzowo-pochwowej przeprowadzonej w poznańskim szpitalu. Od 10 miesięcy chodziłam z cewnikiem i nie wiadomo było kiedy przeprowadzą kolejną operację, bo jak się wyraził jeden z poznańskich urologów " nie jestem pacjentką onkologiczną, to mogę zaczekać". Przetokę zafundowano mi po operacji wycięcia macicy. Pan Profesor bez jednego słowa, po napisanym przeze mnie mailu przyjął mnie na swój oddział w Lublinie i przeprowadził tym razem udaną operację. Po powrocie do Poznania, zapewnił także fachową opiekę. Dla mnie to genialny lekarz i cudowny człowiek.
  Wdzięczna pacjentka z Poznania.

 • Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  4

  Ogólna ocena
  66 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • B

   Do końca życia będę wdzięczna Panu Profesorowi za to co dla mnie zrobił. Byłam po nieudanej operacji przetoki pęcherzowo-pochwowej przeprowadzonej w poznańskim szpitalu. Od 10 miesięcy chodziłam z cewnikiem i nie wiadomo było kiedy przeprowadzą kolejną operację, bo jak się wyraził jeden z poznańskich urologów " nie jestem pacjentką onkologiczną, to mogę zaczekać". Przetokę zafundowano mi po operacji wycięcia macicy. Pan Profesor bez jednego słowa, po napisanym przeze mnie mailu przyjął mnie na swój oddział w Lublinie i przeprowadził tym razem udaną operację. Po powrocie do Poznania, zapewnił także fachową opiekę. Dla mnie to genialny lekarz i cudowny człowiek.
   Wdzięczna pacjentka z Poznania.

  • Polecam serdecznie! Szybko, sprawnie, konkretnie, miło. Chodzę do Pana Profesora 3 lata i złego słowa powiedzieć nie mogę. Pod jego okiem dwie operacje, w tym jedna bardzo poważna. Zazwyczaj na wizycie USG. Polecam fachowiec jakich mało.

  • Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie, a przy tym uprzejmy i rzeczowy człowiek. Może faktycznie trochę zabiegany i nie ma czasu na pogaduszki, ale ma pozytywne i kulturalne podejście do pacjentek.
   Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie dała przeprowadzona przez Profesora operacja i szczerze mogę polecić innym tego lekarza.

  • Mnie polecił Pana Profesora lekarz urolog stwierdził , że w mojej przypadłości jedynym specjalistą może być tylko Profesor. Byłam po dwóch nieudanych opercjach usunięcia przetoki pęcherzowej /zrobiła się dziura w pęcherzu/ to były dwa lata udręki noszenia pieluch, psychicznego dyskonfortu.Pan Profesor zajął się mną fachowo, nie wypuścił mnie z oddziału do momętu stwierdzenia , że wszystko jest ok na oddziałe przebywałam około miesiąca ,od domu dzieliło mnie 200 km. Po kilku miesiącach od wyjścia ze szpitala dzwoniono do mnie jak się czuję, czy wszystko jest wporządku czy nie wystapiły jakieś komplikacje super opieka.

  • Serdecznie polecam. 2 lata temu Profesor zoperował mi 10cm mięśniaka uniemozliwiającego mi zajście w ciąże, Miesiąc po operacji byłam już w ciąży, a dziś mam roczna córeczkę i kolejnego brzdąca w drodze. Leżąc na oddziale w kliniece PSK4 Profesor operował młoda 23letnią dziewczynę która miała torbiele na jajnikach i której nikt nie dawał szans na to że je zachowa. Profesor laparoskopowo usunął torbiele oszczędzając jajniki. Innej Pani po 4godzinnej operacji uratował życie. Może wizyty u niego nie należą do najmilszych, a za 150zł oczekiwałoby się czegoś więcej, ale chyba nie o to w tym wszystkim chodzi - najważniejsze że SKUTECZNIE POMAGA.

  • Super specjalista w swoim fachu.Doskonaly operator konkretny,rzeczowy.Polecam zarówno wizyte w gabinecie prywatnym i ewentualna operacje w Oddziale Pana Profesora.Wdzieczna pacjentka z Krasnegostawu.

  • A

   Nie wiem jaką ocenę mam wystawić. Profesor prowadził obie moje ciąże 2007 i 2010.Tak wizyty szybkie i konkretne bez zbędnego bla bla bla..Nie zrażało mnie to. Wizyty drogie ? Tak. Ciężarne wtedy płaciły połowę.Pierwsza ciąża zakończona cesarką. Operował profesor wszystko było bardzo dobrze. Pod koniec drugiej ciąży profesor zlecił cesarkę. Dzień przed terminem umówionym odeszły mi wody w środku nocy. Nieprzyjemna jakaś pani doktor nie przyjęła mnie do szpitala z powodu braku miejsc! Kazała wybrać sobie inny szpital!Do profesora nie dodzwoniłam się nie odbierał! Na Staszica trafiłam na bardzo fajne położne. Zachęciły mnie do naturalnego porodu bo szybko robiło się rozwarcie. Ale potem był problem nie mogłam urodzić! Trwało to długo. Było przy mnie 2 lekarzy w tym jeden już po swojej zmianie został bo tylko on umiał zakładać kleszcze.Mam zdrową 3'5 letnią córeczkę więc wszystko skończyło się dobrze.Jednak po tym długo dochodziłam do siebie , było gorzej niż po cesarce.Na widok ciężarnych płakałam bo było mi ich szkoda że będą rodzić bo taki koszmarny poród miałam. Mam żal do profesora ,że zostałam tak olana!!!
   p

  • O dziecko starałam się z mężem przez 14 lat.Trafiłam do Profesora i po 1.5roku zaszłam w ciąży.Urodziłam zdrowego pięknego chłopca.Dziś już ma19miesięcy a ja za 4miesiące będę oczekiwać narodzin drugiego dziecka..Profesorowi jestem wdzięczna do końca życia za to że mam Wiktorka na którego czekałam tak długo a i niebawem drugie dziecko...POLECAM WSZYSTKIM....

  • Odradzam ze szczerego serca, najgorszy lekarz u którego byłam. Od roku mam problemy z torbielami, w sierpniu byłam operowana( nie u niego w klinice). Słyszałam o nim same dobre opinie więc postanowiłam umówić się na wizytę. Jednak po wejściu do gabinetu doznałam wielkiego szoku. Pomijając cenę 150 zł za wizytę ten lekarz nawet nie wykonał usg, ponieważ nie posiada nawet sprzętu aby wykonać to badanie. Na podstawie usg, które miałam robione wcześniej przez swojego lekarza stwierdził u mnie zespól policystycznych jajników, dodał że poda mi środki antykoncepcyjne aby tu cytat" uniknąć nie potrzebnej sensacji" czyli znowu nie wylądować w szpitalu.Wizyta trwała może z 10 min, nie dał dojść do słowa. Jestem bardzo ciekawa co by stwierdził gdybym nie pokazała mu tych badan i na jakiej podstawie postawił diagnozę. Jak dla mnie zero profesjonalizmu, ewidentnie nastawiony na kasę a przecież tytuł profesora do czegoś zobowiązuje. nigdy więcej nie pójdę do niego na wizytę i nikomu nie polecam. dodam jeszcze ze tydzień po tej nieszczęsnej wizycie byłam u swojego lekarza, nie stwierdził u mnie tego zespołu, zrobił usg. Nie żaden profesor a po prostu zwykły lekarz ginekolog. Za wizytę zapłaciłam 50 zł a nie 150. można? jasne że tak. pacjentka

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Pan Profesor jest tzw. „złotą rączką” jako chirurg. Jest bezbłędny, działa szybko i skutecznie. Jako lekarz od leczenia niepłodności również jest dobry. Dzięki Niemu mam długo oczekiwanego synka. Jednak prowadzenia ciąży nie polecam. Ze względu na małą ilość badań, które zleca oraz małą ilość informacji, które przekazuje pacjentce sam z siebie.( a nie zawsze kobieta będąca w pierwszej ciąży wie o co zapytać).

   Pan Profesor zawsze był miły, na wszystkie pytania udzielał wyczerpujących informacji. Zawsze dostępny „pod telefonem”. Być może nie wszyscy akceptują specyficzny sposób bycia Profesora, niby szorstki, niby na dystans.

   Nie zgadzam się z zarzutami, że ukierunkowany jest tylko na zarobek. Jeżeli wizyty nie wnosiły niczego nowego lub trzeba było wykonać jeszcze raz badanie, wizyta była bezpłatna. A tego nie można powiedzieć o wszystkich lekarzach.

  Jesteś tym lekarzem?

  906

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  1000

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.