Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NFZ


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem, specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zajmuję się deformacjami narządu ruchu zarówno u dzieci, jak i osób dorosłych. O...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Osocze bogatopłytkowe


Kolejowa 31, Nowy Targ

Brak informacji o cenie

ALLMEDICA


USG narządu ruchu


Kolejowa 31, Nowy Targ

Brak informacji o cenie

ALLMEDICA


Iniekcje


Kolejowa 31, Nowy Targ

Brak informacji o cenie

ALLMEDICA


Blokady przeciwbólowe


Kolejowa 31, Nowy Targ

Brak informacji o cenie

ALLMEDICA


Operacja kręgosłupa


Kolejowa 31, Nowy Targ

Brak informacji o cenie

ALLMEDICA


Korekcja deformacji kończyn


Kolejowa 31, Nowy Targ

Brak informacji o cenie

ALLMEDICA


Zwykła wizyta


Kolejowa 31, Nowy Targ

Brak informacji o cenie

ALLMEDICA


Iniekcje dostawowe


Kolejowa 31, Nowy Targ

Brak informacji o cenie

ALLMEDICA


Operacja stawu


Kolejowa 31, Nowy Targ

Brak informacji o cenie

ALLMEDICA


Operacja stopy


Kolejowa 31, Nowy Targ

Brak informacji o cenie

ALLMEDICA


Badanie RTG


Kolejowa 31, Nowy Targ

Brak informacji o cenie

ALLMEDICA


Wydłużanie kończyn


Kolejowa 31, Nowy Targ

Brak informacji o cenie

ALLMEDICA


Konsultacja ortopedyczna


Kolejowa 31, Nowy Targ

Brak informacji o cenie

ALLMEDICA

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
44 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny w Zakopanem

Pan Doktor Potaczek to wspaniały człowiek i specjalista. Jest bardzo wyrozumiały i życzliwy. Człowiek otwarty na pacjenta. Udało się uniknąć operacji, a gdyby miała być z całą pewnością oddałabym się w ręce Pana Doktora. Ma w sobie coś takiego co budzi zaufanie, odpowiada na pytania rzeczowo, nakreśla sytuacje oraz możliwe wyjścia. Nie żałuję wizyty u Pana Doktora z całym przekonaniem polecam i jeśli kiedyś będę potrzebowała pomocy z pewnością zwrócę się do dr Potaczka!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny w Zakopanem skolioza

Super lekarz. Super szpital, bardzo przyjazny dla dorosłych, jak i dla dzieci. Bardzo się ucieszyłam, że właśnie w tym szpitalu moja córka mogła mieć operację pod okiem najlepszych fachowców. Dziękuję


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny w Zakopanem operacja kręgosłupa

Bylam operowana przez Pana doktora w listopadzie ubieglego roku. Polecam z czystym sumieniem! W koncu nic mnie nie boli! Szybko doszlam do siebie mimo rozleglej i powaznej operacji (skolioza). Pan dr.jest fachowy, dokladny i zainteresowany swoim pacjentem.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ALLMEDICA skolioza w dystrofii mięśniowej

najlepsza wizyta ortopedyczna, jaką do tej pory mieliśmy okazje odbyć, a trochę ich już było. lekarz po pierwsze wiedział już cokolwiek na temat głównej choroby córki (a to choroba ultrarzadka), bardzo dokładnie przeanalizował dotychczasowe badania córki, omówiliśmy to jak funkcjonuje na co dzień, ocenił stan obecny i opracowaliśmy plan działania. choć może wyda się to dziwne, ale to pierwszy ortopeda, który z nami rozmawiał, a nie tylko zalecał. rozmawialiśmy o różnych rozwiązaniach, jakie stosuje się na świecie, był na bieżąco z najbardziej nawet innowacyjnymi metodami leczenia, na bieżąco oceniał, na ile rozwiązania te mogą być przydatne w polepszaniu jakości życia naszej córki. jesteśmy pełni nadziei na to, że wreszcie znaleźliśmy lekarza, który zaopiekuje się naszą córeczką własnie od strony ortopedycznej i w dodatku - zrobi to najlepiej! dziękujemy!


A
Użytkownik zweryfikowany

Szanowni Państwo,

zapewne nasz przypadek jest jednym z wielu podobnych. Niemniej jednak zobowiązany jestem napisać tu kilka słów. Dotychczas nasza córka, obdarowana od losu skoliozą konsultowana była w w jednej bardziej renomowanych klinik w Warszawie. Zgrzeszyłbym gdybym źle napisał o ludziach, którzy się nami opiekowali bądź podważył ich kompetencje. Niemniej jednak wyniki rtg wykonane powtórnie podczas drugiej wizyty ( po 8 m-cach od pierwszej ) wskazały jednoznacznie wyraźny progres choroby i odchylenia dochodzące do 40 st. dół, to samo góra kręgosłupa. Ewidentnie moment by rozpatrywać położenie dziecka na stół.......Dr z „owej, warszawskiej kliniki” dość sceptycznie patrzył na opis RTG w stosunku do tego co pokazywały zdjęcia, jakoby opis nie był adekwatny do obrazu..... Uczciwie zasugerował nam konsultację w Zakopanem. Dziękujemy za szczerość i odwagę. Za skierowanie nas do "lepszych".... Jako, że sprawa dotyczyła naszego kochanego dziecka, nie zwlekaliśmy. Zaczęliśmy szukać lekarzy, weryfikować ich, czytać opinie, sprawdzać doświadczenie. Tyle na ile pozwala internet. Jedna z osób spełniała wszystkie kryteria jakie przed lekarzem stawiliśmy. Chcieliśmy najlepszego fachowca od kręgosłupów ale do tego pełnego empatii, i zrozumienia. Fachowca, który operuje ale nie rzemieślnika…Nie fanatyka operacji, nie fanatyka gorsetów, nie człowieka, dla którego własny biznes to najistotniejszy aspekt wykonywania tego fachu... Zdecydowaliśmy - dr Tomasz Potaczek. Znaleźliśmy gabinet prywatny, w którym przyjmuje Pan Doktor; po kilku dniach byliśmy w Zakopanem.

I co ?

Panie Boże, dziękujemy, że są tacy ludzie i że my na nich trafiamy.... Wśród wszystkich lekarzy jakich dotąd spotkaliśmy, nie było pośród nich osoby tak kompetentnej, tak kompletnej i tak cierpliwej. Potrafiącej słuchać. Pan Doktor zweryfikował wszelkie dotychczasowe, warszawskie opinie lekarskie, zalecenia, przeanalizował obrazy z płyt, dokładnie zweryfikował poziom/stan rozwoju/wzrostu naszej córki i wydał swoją opinię. Skolioza dwukrotnie mniejsza aniżeli wynika to z opisu rtg robionego w Klinice w Warszawie dwa miesiące temu..... !!!!!!!!!! Nigdy zapewne nie dowiemy się z czego to wyniknęło... Dostaliśmy to naturalnie na piśmie. Dostaliśmy mnóstwo informacji od człowieka, którego ręce w każdym tygodniu dają lepsze życie kilku osobom.....Dostaliśmy zalecenia i ogromną nadzieję. A przede wszystkim poczucie, że nawiązaliśmy kontakt z absolutnym profesjonalistą i człowiekiem w najlepszej możliwej formie. Ta znajomość i opieka nad naszą córką jest najlepszym prezentem bożonarodzeniowym jaki mogliśmy sobie zrobić...... Najlepszym prezentem jaki w życiu mogliśmy otrzymać. Bardzo dziękuję. Chapeau bas.... Tata Igi.


Użytkownik zweryfikowany

Polecamy zdecydowanie leczenie u Pana Doktora (jednego zadowolonego pacjenta oprócz naszego syna znamy osobiście) Całkowicie zgadzam się z opinią pani "Kamila (19 czerwca 2016)" Nasz syn w związku ze skoliozą,która uwidoczniła się u niego około 6 roku życia, był badany i prowadzony przez kilku lekarzy - najpierw w naszym rodzinnym mieście potem w sanatorium w Trzebnicy.Niestety jego leczenie musiało zakończyć się operacją,której bardzo się baliśmy.Chcąc skonsultować jej konieczność i sposób przeprowadzenia szukaliśmy kompetentnego lekarza.Ostatecznie trafiliśmy w internecie na Doktora Potaczka.Po pierwszej wizycie, na której Pan Doktor cierpliwie i niezwykle szczegółowo przedstawił nam 2 różne możliwe warianty operacji i pokazał zdjęcia jak to wygląda "przed" i "po" nasz 17-letni syn nie chciał nawet słyszeć, aby miał go operować ktokolwiek inny.Naszym zdaniem to co wyróżnia Pana Doktora Potaczka spośród innych znanych nam lekarzy to niespotykana życzliwość w stosunku do pacjenta i jego przerażonych rodziców :) W naszym odczuciu Pan Doktor oprócz zawodowego profesjonalizmu posiada coś znacznie więcej,co trudno znaleźć u innych znanych nam lekarzy - mianowicie jest bardzo pogodnym,kulturalnym i ludzkim młodym człowiekiem.Nie wywyższa się,nie traktuje nas jak przysłowiowych głupich lecz wzbudza zaufanie i daje nadzieję,że warto poddać się leczeniu operacyjnemu.Jeśli Pan to czyta Doktorze to jeszcze raz z całego serca DZIĘKUJEMY za udaną operację, przygotowanie do niej i wizyty kontrolne - mama,tata i "naprawiony" syn :)


P
Użytkownik zweryfikowany

Super lekarz świetny specjalista dobrze że tacy ludzie są na świecie bo życie staje się łatwiejsze z chorym dzieckiem. Ania z Warmii


K
Użytkownik zweryfikowany

Rzadko piszę opinie nt. lekarzy w internecie, ale ten Pan zasługuje na moją najwyższą ocenę. Przyjechaliśmy do Niego, aż z Warszawy.. trochę z mieszanymi uczuciami, po kilku wcześniejszych wizytach u tzw. najlepszych lekarzy z Warszawy ;-) Otóż bardzo miło się zaskoczyliśmy, nie tylko miłym usposobieniem Pana Doktora, ale przede wszystkim pełnym profesjonalizmem i wiedzą na temat wady kręgosłupa, którą ma nasze (półroczne wtedy) maleństwo. Okazało się, że wcześniejsze "leczenie" gorsetami i tym podobnymi "badziewiami" było zupełnie zbyteczne, że wada naszego dziecka nie jest aż tak straszna jak ją opisywali wcześniejsi specjaliści, no i przede wszystkim, że jest to do wyleczenia, operacyjnego, ale jednak wyleczenia. Nie mogę ocenić jak przebiegła sama operacja naszej córeczki, bo nastąpi ona dopiero za ok. 4-5 lat, ale już teraz wiemy, że chcemy powierzyć naszego skarba właśnie Doktorowi Potaczkowi. Póki co oceniam samą wizytę, która nas uspokoiła, dodała siły i nadziei, że wszystko będzie dobrze oraz zapewniła (w końcu) rzetelną wiedzę, której potrzebowaliśmy. Warte dodania jest, że Pan Doktor rozrysował nam na kartce cały kręgosłupek naszej córeczki, z zaznaczeniem na czym polega wada i jak ją będzie usuwał. Pokazał nam również na tablecie przeprowadzone wcześniej przez siebie tego typu operacje oraz zdjęcia dzieci sprzed i po operacji. Podsumowując, szczerze polecam! Warto jechać do Nowego Targu, chociażby znad morza :-)


R
Użytkownik zweryfikowany

Niestety nie zrobił na nas dobrego wrażenia. Syn miał wizytę na 16:30 jako pierwszy pacjent ale jak się okazało na miejscu ktoś miał już wizytę przed nami na 16:15, co nie było by żadnym problemem gdyby pan Potaczek nie przybył po 17:00 i nawet nie wysili sie żeby przeprosić czekających pacjentów za spóźnienie. Mało tego, gdy już w koncu dostaliśmy się do gabinetu, to bardziej był zainteresowany rozmowami telefonicznymi które otrzymywał podczas naszej wizyty niż nami. Biorąc pod uwage ocenę pacjentów jakie pan Potaczek ma, jestem rozaczarowany brakiem profesjonalizmu i zbywającym podejściem.


R
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Wyczerpująco informuje o problemie, koniecznym leczeniu, spokojnie, bez pośpiechu odpowiada na pytania, b.miły. Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem, specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zajmuję się deformacjami narządu ruchu zarówno u dzieci, jak i osób dorosłych. O...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu