Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (3)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
Paderewskiego 6, Górna, Łódź
Pulsmedica

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pulsmedica

Miałam przyjemność powierzyć Panu Doktorowi Tomaszowi Michalskiemu opiekę nad drugą połową ciąży oraz zaufać w kwestii operacyjnego rozwiązania ciąży drogą cesarskiego cięcia. Pana doktora cechuje profesjonalizm, rzetelność, a przede wszystkim zdroworozsądkowe podejście i kierowanie się dobrostanem pacjentki ponad wszelkie inne uwarunkowania. Wysoka kultura osobista, poczucie humoru i miła atmosfera to dodatkowe bonusy wizyt u tego lekarza. Po drugim zabiegu CC w ciągu dwóch tygodni odzyskałam sprawność fizyczną porównywalną do trzech miesięcy po pierwszej operacji. Dziękuję Panie Doktorze za chirurgiczną precyzję w ręku i zdolność pokonywania korków w godzinach szczytu :-) Serdecznie polecam wszystkim Paniom.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi

Nie mam zbyt dużo do opisania.. doktor pozbawił bólu, pośród dziesiątek osób badających mnie tego dnia..on jeden postawił szybko diagnozę, zalecił leki które przyniosły ulgę po wielogodzinnych męczarniach, mimo późnej pory wykonał operację, po zabiegu przychodził wielokrotnie i pytał o samopoczucie, odpowiadał na każde zadawane pytanie. Doktorze dziękuję


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: II Miejski Szpital im. dr Ludwika Rydygiera

"Pan dr Tomasz Michalski prowadził moją pierwszą ciążę i przy drugiej nie wyobrażam sobie, że może być inaczej. Wspaniały lekarz - życzliwy, cierpliwy, niezwykle kulturalny, taktowny i co najważniejsze, dla przyszłych rodziców, to znakomity specjalista. W ostatnich miesiącach mojej ciąży pojawiły się poważne problemy z wątrobą. Wyniki badań i objawy wskazywały na cholestazę ciążową. Pan doktor bardzo profesjonalnie podszedł do mojego problemu - zadbał zarówno o dobro dziecka jak i moje. Panie doktorze bardzo dziękuję za Essentiale forte, które uratowało moją wątrobę i za to, że moja córeczka urodziła się zdrowa."


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: II Miejski Szpital im. dr Ludwika Rydygiera prowadzenie ciąży

Prowadził moja ciążę. Lekarza trzeba pilnować z badaniami aby były przepisywane te które powinny być zrobione...wynika to chyba z nadmiaru pracy,roztargnienia. Badania nie są bolesne. Lekarz bardzo delikatny i uprzejmy. Odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco. Polecam z całego serca.


Użytkownik zweryfikowany

Doktor prowadził moją pierwszą ciążę. Jestem bardzo zadowolona. Atmosfera nie stresująca i wizyty przebiegały w przyjaznej atmosferze i pomimo nadmiaru pacjentek doktor poświęcał potrzebny czas na badania. W momencie gdy doszło do nagłych przypadków przyjmował pomimo nie umówionej wizyty (wskazania do szpitala). Wysyłał na potrzebne badania i wizyty w szpitalu bez problemów. Polecił też wspaniałą panią doktor od USG. Polecam


A
Użytkownik zweryfikowany

Szukając lekarza, który poprowadzi moją ciążę zasugerowałam się poniższymi opiniami. Pan doktor owszem jest miły, uśmiechnięty, wizyty nie są stresujące, ale jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to moja ocena będzie bardzo słaba - na żadnej z wizyt dziecko nie miało sprawdzanego tętna, przy czym Pan doktor wpisywał w kartę jakieś wyimaginowane liczby; o USG połówkowym kompletnie zapomniał i gdybym sama nie przypomniała że już czas, to pewnie w ogóle bym nie miała go zrobionego. Przy wypisie ze szpitala był zdziwiony że miałam cesarskie cięcie, chociaż kilka dni wcześniej sam dał mi na nie skierowanie. Może to zbyt duża ilość pacjentek, może przepracowanie - nie wiem, ale moja ogólna opinia jest niestety negatywna.


P
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz. Zaangażowany, wnikliwy, nastawiony na dobro pacjentki. Oprócz tego, że Pan doktor profesjonalnie leczy jest również (co bardzo rzadkie w obecnych czasach) po prostu dobrym człowiekiem. Jeśli zajdę w kolejną ciążę będzie to na pewno lekarz, któremu znowu zaufam i powierzę znowu dobro swojego dziecka. Proszę nigdy się nie zmieniać. Taki człowiek jak Pan to prawdziwy skarb!!


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry, uczciwy, profesjonalny i przemiły lekarz. Prowadził całą moją ciążę. Z troską i na czas reagował na wszelkie zagrożenia a dodam, że w 33 tc trafiłam do szpitala z zagrożeniem przedwczesnego porodu. Wykonywał wszelkie niezbędne badania. Siedział po godzinach tak długo, póki nie przyjął wszystkich pacjentek. Podziwiam Pana doktora za zaangażowanie, oddanie i cierpliwość. Zdecydowanie polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo miły lekarz. Wizyty również b. przyjemne. Jednak Pan doktor mówi rzeczy o których potem zwyczajnie chyba zapomina. Pewnie z nadmiaru pracy. W takiej sytuacji lepiej żeby się nie deklarował.


E
Użytkownik zweryfikowany

W 2008 roku odbierał poród mojego synka . Wspaniale się mną zajął wiedząc jak bardzo boje się drugiego porodu.Zdecydowanie polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam,

  na infekcję intymną lekarz przepisał mi globulki robione w aptece, które zawierają między innymi acidi borici 0,03. Mam je aplikować przez 10 dni. Czy przyjmowanie takich globulek jest bezpieczne?Czytałam ,że kwas borowy jest toksyczny i kumuluje się w organiźmie.Dodam jeszcze, że nie jestem w ciąży i nie karmię piersią.

  Pozdrawiam serdecznie

  W powyższej dawce jest bezpieczny.

  dr n. med. Tomasz Michalski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Powiązane wyszukiwania