Tutaj jesteś: 
Placówki
Chirurgia
Chirurgia Łódź
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. M. Kopernika W Łodzi

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi

  Pabianicka 62, Górna

  93-513, Łódź, łódzkie

  Dane kontaktowe +48 42 ...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Klonowska-Szymczyk

  Hematolog, Internista, lek.

  • dobry

   Spotkałam na swojej drodze wielu lekarzy i myślę, że potrafię ocenić kompetencje lekarza. Uważam dr Klonowską -Szymczyk za lekarza dobrego, poświęca dużo czasu pacjentowi (nawet pół godziny), jest kontaktowa, odpowiada na pytania pacjenta, a przede wszystkim nie spieszy się... Mam neuropenię, po kilku skierowaniach na morfologię ostatnio byłam na badaniu szpiku, czekam na wynik i kolejną wizytę u pani doktor. Nie dałam jej 5 gwiazdek ponieważ jestem w trakcie diagnozowania, ale szczerze polecam.

  • dobry

   Polecam,dobry lekarz hematolog,przyjmuje w Przychodni Lekarskiej "ZDROWIE" w Sieradzu

 • Magdalena Elżbieta Połubińska

  Reumatolog, Internista, lek.

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz,Po roku chodzenia od lekarza do lekarza dopiero ona postawila diagnoze i zastosowala leki ktore dzialaja, Bardzo kompetentna, mila .Goraco polecam

  • bardzo dobry

   Jestem bardzo zadowolony z samej wizity, jak i postępów w leczeniu zaaplikowanym przez Panią Doktor. Z poważaniem Tadeusz Przemysław Trzmiel

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Adam Srebrzyński

  Chirurg, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr

  • bardzo dobry

   Pan dr Adam Srebrzyński jest naprawdę godnym polecenia lekarzem. Wykonywał mi zabieg z użyciem nici liftingujących firmy Aptos. Efekt cudowny, choć na początku byłam troszkę wystraszona. Moja skóra stała się bardziej napięta, gładka i przede wszystkim zniknęły moje chomiki, policzki się uniosły. Nie poznaje się w lustrze. Wyglądam na ponad 10 lat młodszą. Jestem pacjentką Pana Doktora już od kilku lat, zawsze wychodziłam zadowolona z efektu Jego pracy. Na zabieg z nićmi namawiał mnie od dwóch lat, wahałam się. Teraz, kiedy jestem już po nim, polecam go każdej niezdecydowanej. I moja rada, proszę sobie wziąć ze 4 dni wolnego w pracy. Dr Srebrzyńskiego rekomenduje każdej pani. To co pisali moi poprzednicy to fakt.

  • bardzo dobry

   Mieszkam w Łodzi od ponad 4 lat, ale do mojego lekarza medycyny estetycznej ( ponoć jednego z najlepszych w stolicy) wracałam jeszcze przez kolejne 3 lata. Powiem uczciwie, że bałam się eksperymentować, przecież chodziło o moją urodę. Nadszedł jednak taki moment, że mój dotychczasowy doktor - Marcin „Celebryta” nie miał dla mnie czasu, a mi zależało na jak najszybszym zabiegu. Zaczęłam się wypytywać moich Przyjaciółek o lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną w Łodzi. Każda z nich miała różne doświadczenia, niekoniecznie dobre, z różnymi lekarzami. Trzy z nich, niezależnie od siebie, bardzo dobrze wypowiadały się o dr Adamie Srebrzyńskim, więc padło na niego. Umówiłam się na pierwszą wizytę i nasz pierwszy zabieg. Była to iniekcja Botoxu – efekt mnie zaskoczył – zrobił to tak jakby mnie znał od lat ( było idealnie – ani za mocno, ani za słabo). Nie ukrywam, że wtedy przełamaliśmy lody. Umówiłam się z Nim na kolejny zabieg – redukcję cieni/worków pod oczami. Nie wierzyłam, że tak mogę jeszcze wyglądać. Mój dotychczasowy lekarz nigdy nie zrobił tego tak dobrze, jak się domyślacie, poszedł w odstawkę. Potem były kolejne zabiegi : laser, wolumetria, mezoterapia, osocze. Z miesiąca na miesiąc było coraz lepiej. I tak zostałam, myślę że na zawsze, u dr Srebzryńskiego w Silver Clinic. Pan doktor jest niezwykle miłym, empatycznym człowiekiem. Potrafi doskonale doradzić i zaplanować kolejne zabiegi, nie „wciska” ich za wszelką cenę. Jest niesamowicie sprawnym manualnie lekarzem, spod jego rąk nie wychodzi fuszerka, jaką zwykłam obserwować u moich koleżanek po powrocie z innych gabinetów. I jeszcze jedno...., jak on się uśmiecha. Za każdym razem jak jestem u niego, jestem Nim oczarowana. Panie doktorze, przepraszam za śmiałość, ale musiałam to napisać. Jest Pan cudownym lekarzem i myślę, że Pan to wie, najlepszym. Dzięki za wszystko i do zobaczenia w gabinecie. P.S. Mojego byłego już dr Marcina z Warszawy porzuciłam na dobre. Teraz widuje go tylko na szklanym ekranie prowadzącego program i to wystarczy. W Łodzi znalazłam godnego następcę.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu

 • Agnieszka Janus

  Hematolog, Internista, lek.

  • bardzo dobry

   Polecam lekarkę. Jeszcze nikt dotychczas nie poświęcił tyle czasu na przeanalizowanie moich wyników, tak aby dobrać leki. Bardzo miła i sympatyczna osoba. Polecam wszystkim.

  • bardzo dobry

   Leczę się u pani doktor juz ponad rok. Jest bardzo miła .cierpliwie wysłucha i odpowie na każde pytanie.Opanowała moja chorobę mam dobre wyniki. Uważam że jest bardzo dobrym specjalista. Polecam

 • Mirosław Stelągowski

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Profesjonalny i sympatyczny lekarz. Rozpoznał chorobę, którą wykluczyło kilku innych specjalistów dzięki czemu mój stan znacznie się poprawił.

  • bardzo dobry

   doskonały fachowiec, konkretne stwierdzenia i zalecenia, wizyta w bardzo miłej atmosferze, wyknano badanie i w przystępny sposób omówiono jak wykonywać masaż limfatyczny

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu

 • Jerzy Z. Błoński

  Hematolog, Internista, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Nigdy o tym nie pisałam, ale przyszedł taki moment w życiu że Panu Doktorowi muszę z całego serca podziękować jako córka bo uratował moją mamę Zofię Zimoch z ciężkiej białaczki. Mój tata który już nie żyje jeździł do Pana Doktora , potem mój syn, jak wyglądała cała historia wiedzą najbliżsi, ale temu CZŁOWIEKOWI moja mama zawdzięcza życie. Dziś jest moment kryzysowy po paru latach jest remisja, co będzie dalej nikt nie wie, ale ja wiem jedno że Pan Doktor to lekarz z sercem i zrobi co w jego ludzkiej mocy, czekamy na przewóz mojej mamy. Panie Doktorze ja wiem że Pan już uratował nie jedno ludzkie istnienie, i robi Pan to nadal co w ludzkiej mocy, reszta w rękach Pana Boga, dozgonnie wdzięczna córka z rodziną.

  • bardzo dobry

   Pan doktor - wysłuchał, skomentował, wytłumaczył i pokierował co dalej, bo jest potrzeba wykonania dodatkowych badań.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu

 • Marek Bamberski

  Onkolog, Chirurg,

  • bardzo dobry

   Fachowa,rzeczowa wizyta odbyta w przyjaznej atmosferze.Zaproponowane leczenie nie budzi wątpliwości.Polecam na 100%

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz. Bardzo profesjonalne i jednocześnie ludzkie podejście do pacjenta i jego problemu. Wizyta rzeczowa, konkretne propozycje odnośnie schorzenia. Ważny uśmiech na twarzy, pomaga pokonać stres osobie chorej. Polecam tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu

 • Bartosz Ostrowski

  Neurolog,

  • bardzo dobry

   Bardzo miły, rzeczowy, lubiany i do tego zawsze uśmiechnięty Doktor. Nigdy nic mu nie jest trudno, zawsze chętny do pomocy. Rzeczywiście sprawia wrażenie osoby z którą można by konie kraść. Dziękuję Panie Doktorze za opiekę.

  • bardzo dobry

   Bardzo miły,rzeczowy fachowiec z którym mógłbym konie kraść.Polecam za indywidualne podejście do klienta.

 • Euzebiusz Krykowski

  Hematolog, Internista,

  • bardzo dobry

   Kilkanascie lat temu Prof. Krykowski wyleczyl mnie z powaznej choroby nowotworowej, a wiem, ze mialam 20% szans na przezycie. Ma u mnie najwyzsza ocene!

 • Tomasz Stępień

  Chirurg,

  • bardzo dobry

  • dobry

   bardzo dobry lekarz, operował moją tarczycę, zainteresowany pacjentką, pomocny, wyrozumiały... wg mnie godny zaufania i polecenia.

Zobacz podobne placówki: Rehabilitacja Fizjo-Med 2 Filia nr 1, Konsylium