Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi

Pabianicka 62

93-513 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Z
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Berkan Inny

  Lekarz o ludzkiej twarzy. Słucha pacjenta. Konkretnie wyjaśnia problem i kieruje dalej. Uspokaja i łagodzi stres, który często towarzyszy pacjentowi. Świetnie przeprowadzony zabieg. Oby więcej specjalistów z taką empatią. Dziękuję Panie doktorze

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Iwona Chmielewska Inny

  Pani Doktor zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Zapoznała się z książeczką zdrowia dziecka,a o szczegóły dopytywała. Otrzymaliśmy obszerną informację zwrotną na co zwrócić uwagę i jak dalej postępować. Otrzymaliśmy skierowania na dodatkowe badania.
  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Maluszek czuł się dobrze w gabinecie.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Andrzej Prelich konsultacja urologiczna

  Nie polecam wizyt u Pana Profesora. Mój tata zgłosił się do Pana profesora z dolegliwościami prostaty - ból, problemy z oddaniem moczu, krwawy mocz. Po wykonaniu badań Pan profesor stwierdził nieznaczny przerost prostaty, ale na dolegliwości bólowe zareagował, że być może błąd wystąpił po operacji przepukliny i nie dał żadnych dalszych zaleceń. Nie zareagował na wstrzymanie moczu. Zmiany w nerce odczytał jako niegroźne torbiele. Krwawy mocz to krwawiące torbiele po podaniu leków rozrzedzających krew. Tymczasem tata ma założony cewnik już piąty tydzień, prostata jest dużo bardziej przerośnięta, twarda jak kamień, inny specjalista stwierdził, że wyniki badań - usg oraz krwi są dziwne i powinny zaniepokoić.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jolanta Lewandowicz Inny

  Do końca życia będę wdzięczny za okazane serce i pomoc - mam ZZSK - gdybym nie trafił pod jej skrzydła dalej bym żył w bólu!! Szybka djagnoza i odpowiednie leczenie - mogę chodzić - pracować i lepiej żyć

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Michalski Inny

  Wiedza, doświadczenie, profesjonalizam a przede wszystkim ludzkie podejście do pacjenta - myślę, że to są cechy Pana Doktora, które sprawiają, że jest bezkonkurencyjny wśród lekarzy tej specjalizacji.

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Kaczmarski Inny

  W 2021r wylądowałam w Koperniku z guzem śródpiersia na nocny dyżur dr Kaczmarskiego. Jestem mu dozgonnie wdzięczna za wdrożone leczenie, przeprowadzoną pilnie biopsję oraz pokierowanie moimi losami dalej. Dzięki opiece dr Kaczmarskiego, mimo zaawansowanego zespołu żyły głównej górnej dotrwałam bezpiecznie do chemioterapii. Polecam z całego serca. To bardzo dobry, szybko działający lekarz.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Bobrowska - Korzeniowska Inny

  Najlepszy lekarz, jakiego do tej pory spotkałam. Kompleksowy wywiad, badanie. Bardzo dobre podejście do dzieci. Ogromna wiedza. Polecam każdemu.

  I
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Michalski Inny

  Pan doktor Tomasz człowiek anioł.
  Zainteresowany pacjentem i jego dolegliwościami.
  Badanie bardzo dokładne i bez pośpiechu.
  Bardzo miły i ciepły lekarz.
  Pomocny i zaangażowany w swoją pracę.
  Polecam z całego serca.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Mariusz Piotr Łochowski Inny

  Bardzo przyjazne podejście do pacjenta. Diagnostyki nie ogranicza do analizy informacji z opisów wyników badań ale sam przegląda obrazy CT i PET co zapewnia prawidłowe rozpoznanie stanu pacjenta i nakreślenie planu dalszych działań. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Tadeusz Robak Inny

  Profesor Tadeusz Robak jest wspaniałym lekarzem hematologiem z bardzo dużym doświadczeniem w chorobach chodników jest lekarzem z prawdziwego powołania życzliwy dla paciętów jak w stosunku do rodzin chorobach. Aby było więcej takich lekarzy życzmy sobie wszyscy

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania