NZOZ Pulsmedica jest poradnią medyczną, w której za główny cel postawiliśmy sobie wysoką jakość obsługi i komfort pacjenta. Kluczem pozwalającym zrealizować założenia jest zespół lekarzy, których opró... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Pulsmedica

Paderewskiego 6

93-509 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

NZOZ Pulsmedica jest poradnią medyczną, w której za główny cel postawiliśmy sobie wysoką jakość obsługi i komfort pacjenta.
Kluczem pozwalającym zrealizować założenia jest zespół lekarzy, których oprócz wysokich kwalifikacji, cechuje otwartość, przyjazne nastawienie i chęć niesienia pomocy.
Nasi lekarze oferują Państwu pomoc w wielu specjalnościach klinicznych – szczegóły w zakładce lekarze.
W diagnostyce i leczeniu pomaga nam najnowocześniejszy sprzęt w jaki wyposażone są gabinety lekarskie. Można u nas wykonać wszelkiego rodzaju badania USG, w tym badania USG Doppler. Dysponujemy aparatami Holter EKG, 24h Holter ciśnieniowy, EMG czyli przewodnictwo nerwowe. Współpracujemy także z pracownią RTG. Można u nas wykonać również badania laboratoryjne krwi, moczu oraz wiele innych - łącznie ponad 360 badań analitycznych – szczegóły w zakładkach USG i diagnostyka. Zapraszamy do skorzystania z najnowszej procedury diagnostycznej KARDIOTEST.
Na naszej stronie możecie Państwo uzyskać liczne cenne informacje m.in. na czym polegają różnego rodzaju badania, jak się do nich przygotować i jak one przebiegają. Zapraszamy do przejrzenia zakładki informacje.
Charakterystyczna lokalizacja Poradni w budynku zwanym Kapeluszem Anatola w sąsiedztwie Szpitala im. M. Kopernika sprawia że łatwo do nas trafić. Można wygodnie dojechać środkami komunikacji miejskiej jak i własnym transportem - w sąsiedztwie poradni jest wiele miejsc parkingowych. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 20.00.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dominika Sobieszkoda konsultacja onkologiczna

  Pani doktor zbadała mnie, wyjaśniła wyniki badań i przekazała dalszy sposób postępowania. Chciałbym podziękować Pani doktor za opiekę onkologiczną podczas całego procesu leczenia, profesjonalizm, za dobre słowo podczas wizyt kontrolnych, za empatię i uśmiech.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Raźniewski USG piersi z elastografią

  Lekarz z powołania. Podczas badania wszystko wytłumaczył na bieżąco. Dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Z całego serca polecam.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Piotr Pluta konsultacja onkologiczna

  Pan doktor sympatyczny, wyjaśnił wszystko o co zapytałam. Rozwiał moje wątpliwości. Polecam serdecznie.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dominika Sobieszkoda Inny

  Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Konkretn osoba. Zapoznała się z wynikami badań, przeprowadziła wywiad i wdrożyła leczenie. Działa zdecydowanie. Jestem na początku leczenia więc czas pokaże na ile skuteczne.
  Na chwilę obecną polecam Panią dr Dominikę


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Grażyna Kulig konsultacja gastrologiczna

  Bardzo sympatyczna Pani Doktor, profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowo wszystko tłumaczy, Najbardziej polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Iwo Janusz Inny

  Jestem zachwycona wizytą u Pana Doktora. Przez wiele miesięcy, chodziłam na wizyty prywatnie, do innego specjalisty. Do Pana Doktora Iwo trafiłam z polecenia. Wybrałam się na NFZ, zszokowało mnie to, że Pan Doktor poświęcił mi tyle czasu, ile potrzebowałam. Słuchał tego co mówie. Dogłębnie przyjrzał się problemowi, z którym się do niego udałam, a także zainteresował się i obejrzał pieprzyk, na który nikt wcześniej nie zwrócił uwagi.
  Pan Doktor, to bardzo miły, kulturalny, lekarz. Wchodząc do gabinetu, znika cały stres. Co do skuteczności leczenia, nie mogę się wypowiedzieć, bo dopiero zaczynam. Wierzę jednak, że uda się pokonać mój problem.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr hab. n. med. Agnieszka Pluta konsultacja online

  Pani Doktor miła bardzo sympatyczna cierpliwie wszystko dokladnie objasnila wytlumaczyla :) polecam


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Piotr Pluta konsultacja onkologiczna

  Lekarz z powołania opanowany stateczny wyjaśnia wszystko w prostych zrozumiałych dla pacjentach słowach ,i bardzo dobry chirurg . Wizyta przebiegła bezstresowo choć przed lekki stres był .
  Polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr hab. n. med. Agnieszka Pluta Inny

  Bardzo rzeczowa,konkretna,zaangażowana w swoją pracę i sympatyczna pani doktor.Wszystko super tłumaczy.Polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Agnieszka Pluta konsultacja hematologiczna

  Profesjonalne podejście , bardzo miłe przyjęcie przez P. Profesor., pomoc w zdiagnozowaniu problemu .


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania