NZOZ Pulsmedica jest poradnią medyczną, w której za główny cel postawiliśmy sobie wysoką jakość obsługi i komfort pacjenta. Kluczem pozwalającym zrealizować założenia jest zespół lekarzy, których opró... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Pulsmedica

Paderewskiego 6

93-509 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

NZOZ Pulsmedica jest poradnią medyczną, w której za główny cel postawiliśmy sobie wysoką jakość obsługi i komfort pacjenta.
Kluczem pozwalającym zrealizować założenia jest zespół lekarzy, których oprócz wysokich kwalifikacji, cechuje otwartość, przyjazne nastawienie i chęć niesienia pomocy.
Nasi lekarze oferują Państwu pomoc w wielu specjalnościach klinicznych – szczegóły w zakładce lekarze.
W diagnostyce i leczeniu pomaga nam najnowocześniejszy sprzęt w jaki wyposażone są gabinety lekarskie. Można u nas wykonać wszelkiego rodzaju badania USG, w tym badania USG Doppler. Dysponujemy aparatami Holter EKG, 24h Holter ciśnieniowy, EMG czyli przewodnictwo nerwowe. Współpracujemy także z pracownią RTG. Można u nas wykonać również badania laboratoryjne krwi, moczu oraz wiele innych - łącznie ponad 360 badań analitycznych – szczegóły w zakładkach USG i diagnostyka. Zapraszamy do skorzystania z najnowszej procedury diagnostycznej KARDIOTEST.
Na naszej stronie możecie Państwo uzyskać liczne cenne informacje m.in. na czym polegają różnego rodzaju badania, jak się do nich przygotować i jak one przebiegają. Zapraszamy do przejrzenia zakładki informacje.
Charakterystyczna lokalizacja Poradni w budynku zwanym Kapeluszem Anatola w sąsiedztwie Szpitala im. M. Kopernika sprawia że łatwo do nas trafić. Można wygodnie dojechać środkami komunikacji miejskiej jak i własnym transportem - w sąsiedztwie poradni jest wiele miejsc parkingowych. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 20.00.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Kowalska-Majka Inny

  Aż dziw że Pani doktor ma tak mało opinii :) lekarz wspaniały, doświadczony, szczegółowo wyjaśnia co się dzieje i jakie leczenie zastosować, co robić. Polecam

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Z. Błoński Zwykła wizyta

  Pan doktor bardzo dokładny, przeprowadził szczegółowy wywiad. Potrafi też wszystko w jasny sposób przedstawić. Z wizyty jestem zadowolony - dobra atmosfera. Mam pełne zaufanie do pana doktora.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Oktawiusz Bończak Inny

  Dr Bończak to wspaniały lekarz i i człowiek. Pomimo wielu lat praktyki i zapewne ogromnego portfolio pacjentów, do każdego podchodzi bardzo poważnie i z wielką empatią, której tak brakuje większości lekarzy. Nawet pomimo bardzo odpowiedzialnej funkcji, którą sprawuje w szpitalu Kopernika w Łodzi, zawsze znalazł czas żeby porozmawiać ze mną o stanie i dalszym leczeniu mamy. Kiedy młodzi lekarze ze zniecierpliwieniem zbywali moje pytania, dr Bończak zawsze chętnie odpowiadał, tłumaczył i zlecał dodatkowe badania. Wszystkim życzę napotykania takich właśnie lekarzy na swojej drodze.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Pluta Inny

  Bardzo serdecznie polecam dr Piotra Plutę. Siedem miesięcy wcześniej poddałam się operacji redukcji biustu i jestem bardzo zadowolona z efektu. Doktor Pluta to wspaniały specjalista i jak dla mnie mistrz w swoim fachu. Nie mogłam trafić w lepsze ręce. Bardzo dziękuję!!!

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Cezary Chudobiński USG

  Doskonały lekarz. Potrafi cierpliwe wysłuchać pacjenta i odpowiada na wszystkie pytania.
  Gdy mam do zrobienia usg to pierwsza myśl jest o doktorze ! Bardzo polecam

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Mysior USG doppler żył kończyn

  Jestem tuż po wizycie u Pana Doktora... Mogę szczerze napisać, że trafiłam na wysokiej klasy specjalistę... Kompetentny, fachowo i konkretnie podszedł do problemu mojej wizyty. Przy tym wszystkim miły, uśmiechnięty, poświęca dużo czasu pacjentce... Wyrozumiały, ze spokojem odpowiada szczegółowo na wszystkie pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości... Czułam się bezpieczna i miałam poczucie, że nie mogłam wybrać lepszego lekarza. Bardzo polecam Pana Doktora wszystkim Paniom potrzebującym wspaniałego specjalisty... Barbara

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Pluta profilaktyczna mastektomia z rekonstrukcja

  Jestem zadowolona z wizyty u dr Pluty jak i przeprowadzenia samej operacji i opieki pooperacyjnej. Przed operacja wyjaśnił wszystkie wady i zalety, ktorych sama wczesniej nie znalazlam. Jestem ponad pol roku po operacji i jej efekt mnie bardzo zadowala. Jestem w pelni sprawna fizycznie i rekonwalescencja byla bardzo krótka.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Michalski

  Miałam przyjemność powierzyć Panu Doktorowi Tomaszowi Michalskiemu opiekę nad drugą połową ciąży oraz zaufać w kwestii operacyjnego rozwiązania ciąży drogą cesarskiego cięcia. Pana doktora cechuje profesjonalizm, rzetelność, a przede wszystkim zdroworozsądkowe podejście i kierowanie się dobrostanem pacjentki ponad wszelkie inne uwarunkowania. Wysoka kultura osobista, poczucie humoru i miła atmosfera to dodatkowe bonusy wizyt u tego lekarza. Po drugim zabiegu CC w ciągu dwóch tygodni odzyskałam sprawność fizyczną porównywalną do trzech miesięcy po pierwszej operacji. Dziękuję Panie Doktorze za chirurgiczną precyzję w ręku i zdolność pokonywania korków w godzinach szczytu :-) Serdecznie polecam wszystkim Paniom.

 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Arkadiusz Jeziorski konsultacja onkologiczna

  Po rzeczowej konsultacji zostałam skierowana na ciężką operację. Pan Profesor uratował mi życie. Jest nie tylko wybitnym chirurgiem i onkologiem, ale człowiekiem serdecznym, życzliwym, oddanym swojej pracy i pacjentom. Zrozumie każdego, jego lęk przed chorobą nowotworową. Chorych traktuje indywidualnie. Polecam każdemu, kto szuka wybitnego specjalisty. Helena R (operacja 2.9.19)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Justyna Jałosińska depresja, zaburzenia lękowe

  Cudowna, serdeczna i empatyczna Pani Doktor, od której wręcz bije niesamowity spokój. Dobrze dobiera leki, ale przede wszystkim pomaga rozmową. Każda wizyta to przyjemność, mimo że okoliczności niezbyt sprzyjające. Polecam

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania