Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
83 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Byłam dzisiaj z Mężem na badaniu prenatalnym u Pana dr Tomasza Mazurka. Pan Doktor w trakcie wizyty wszystko nam dokładnie wyjaśnił, a cała rozmowa była merytoryczna, zwięzła i logiczna. Samo badanie było bezbolesne i przeprowadzone z dbałością o szczegóły, ja zaś w trakcie całej wizyty czułam się bardzo komfortowo. Polecam Pana doktora wszystkim ciężarnym kobietom, które cenią u lekarza profesjonalizm, rzetelność, opanowanie, spokój, a przede wszystkim pasję do wykonywanego zawodu.

 • S
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan doktor Mazurek ,wspaniały człowiek Będąc w ciąży trafilam do niego na badania prenatalne i dowiedziałam się , że mój synek cierpi na tak zwany IUGR , Pan dr.wszystko wyjaśnił na czy to polega i czym grozi . Bylam pod opieką innego lekarza ale w tamtejszym szpitalu nie mogłam zostać bo nie miał odpowiedniego sprzętu ,bo wchodził w grę wcześniejszy poród . Trafiłam do szpitala gdzie pracował Pan dr. ,zaglądał do mnie często i informował o istniejącej sytuacji .Wszystko skończyło się dobrze ,choć mój synek przyszedł na świat przez cc miesiąc wcześniej .Bardzo Panu Doktorowi dziękuję !!!!!! Z całego serca !!! bo nie mialam sposobności zrobić tego osobiście .Bardzo polecam Pana doktora ,kompetentny i miły czlowiek .

 • Pomimo tych wszystkich negatywnych komentarzy zdecydowałam się pójść do dr na badanie usg ciąży. Lekarz podczas badania żartował, rozluźniał atmosferę, dokładnie odpowiadał na moje pytania, był bardzo miły i uprzejmy. Uspokoił mnie i wiem że z moją dzidzią jest wszystko dobrze. Bardzo polecam tego lekarza.

 • E

  Straszny człowiek! Pochodzę z Lublina ale od osmiu lat mieszkam w Szkocji. O ciazy dowiedziałam sie będąc w Malezji. W obu miejscach - Malezji i Szkocji w klinikach prywatnych i państwowych traktowana byłam z szacunkiem i godnością jaka należy sie każdemu. Nie wspominając juz o kobiecie w ciazy, która otoczona powinna byc specjalna troska. Poprosiłam mamę, zeby umówiła mnie na USG w Lublinie, bo chciałam, zeby rownież zobaczyła wnuka. Niestety trafiłam do pana Mazurka, który wykazał sie totalnym brakiem kultury osobistej i taktu. Mowil do mnie zniecierpliwionym i podniesionym głosem i zwyczajnie potraktował jak idiotkę, która zupełnie nie wie o czym mowi. Zmienił swoj to , gdy zaczęłam mowić po angielsku do swojego męża, który jest Szkotem, co zbulwersowało mnie jeszcze bardziej! Jestem oburzona tym w jaki sposób zostałam potraktowana, zwłaszcza, ze za badanie zapłaciłam i łaski mi ten pan nie zrobił. Zdecydowanie nie polecam usług tego lekarza. Troska o pacjenta i otoczenie go opieka są wpisane w ten zawód, a tych cech pan Mazurek niestety nie posiada. Szkoda rownież, ze moj mąż musiał przekonać sie na własnej skórze jaka naprawdę jest polska służba zdrowia. Bardzo niemiłe doświadczenie i wielkie rozczarowanie!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • E

  Jeśli ciąża przebiega bez komplikacji to kobiety mogą go uważać za świetnego specjalistę. Ja do dr Mazurka trafiłam przez przypadek, gdy chciałam się zbadać przed planowaną ciążą. Byłam pełna obaw, ponieważ wiele lat wcześniej poroniłam w wyniku wady płodu. Dr mnie uspokoił, twierdził, że to częsta wada, nie zlecił mi żadnych badań, kazał się tylko "starać". Po roku się udało. Chodziłam regularnie na wizyty, zawsze pełna obaw ale uspokajana przez lekarza, że nie ma co się zamartwiać bo ciąża to nie choroba. Ciężko kobiecie z takimi doświadczeniami się nie martwić i nie przejmować. Na każdej wizycie byłam zapewniana, że wszystko jest w porządku. Dobrze się czułam więc nie miałam powodu wątpić w słowa pana Mazurka. Jednak nie do końca miałam do niego zaufanie. Na każde moje pytanie odpowiadał, że w ciąży to normalne. Moja książkowa ciąża trwała do 26 tygodnia. Z bólami porodowymi trafiłam do szpitala. Było za późno by powstrzymać poród. Mój syn przyszedł na świat w wyniku zakażenia wewnątrzmacicznego. Po tygodniu walki o jego życie zmarł. Nie mnie oceniać jakim lekarzem jest pan dr ale jeśli od początku macie jakieś wątpliwości co do lekarza natychmiast go zmieńcie. Ja tak właśnie czułam i chyba do końca życia będę żałować, że nie zmieniałam pana dr.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Gorąco wszystkim polecam, prawdziwy profesjonalista, bardzo sympatyczny i otwarty człowiek, cechuje go niewątpliwie indywidualne podejście do każdej pacjentki, a po każdej wizycie coraz bardziej utwierdzałam się w przekonaniu, iż jest to prawdziwy lekarz z powołania, a nie z przypadku. Ponadto doskonale prowadził ciąże mojej siostry, każde niepokojące sygnały szczegółowo analizował i wyjaśniał, a w razie wątpliwości zlecał dodatkowe badania i konsultacje dzięki czemu urodziła śliczną i zdrową córeczkę ;)

 • Polecam w 100% to świetny fachowiec, a przy tym człowiek, który rozumie nieszczęście kobiety, kiedy ciąża przebiega nieprawidłowo. Wykonuje badania prenatalne, kieruje w razie potrzeby dalej. Jest konkretny, odpowie na każde pytanie, nie patrzy na zegarek. Polecam

 • W gabinecie prywatnym miły i kulturalny. W szpitalu również, aczkolwiek gdyby nie trudny dojazd do Lublina, pojechalibyśmy z żoną do domu, a w nocy po przyjęciu do szpitala żona urodziła. Wszystko ok dopóki w 10 dni po porodzie nie zaczęły się komplikacje. Żona po 4 dniach gorączki 40 stopni trafiłą do innego szpitala, gdzie stwierdzono, że jest niemiłosiernie pocięta oraz co gorsza w macicy zostały resztki (prawdopodobnie łożyska), które już zaczęły ropieć!!! Leży tam już 3 dni i nie wiadomo ile jeszcze poleży.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Miałam wątpliwą przyjemność poznać dr Mazurka w szpitalu na izbie przyjęć, gdzie zostałam potraktowana przez niego jak śmieć. Panu doktorowi ewidentnie brak kultury i klasy a przede wszystkim szacunku do ciężarnej kobiety - nie wspomnę że przydałby się szacunek dla każdego człowieka! Przy innych osobach, czekających na izbie przyjęć nawrzeszczał na mnie, mówiąc, że on nie ma obowiązku być dla mnie miłym... W świetle tabliczki, która jest wywieszona nad rejestracją - SZPITAL PRZYJAZNY MATCE I DZIECKU - trochę to dziwne...Poza tym ja twierdziłam, że odeszły mi wody płodowe - Pan doktor stwierdził, że to nie wody tylko był śluz po badaniu... Za trzy godziny urodziłam dziecko... tak więc Pan doktor zapewne się pomylił... Nie polecam tego pana nikomu!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo dobry ginekolog :) trafilam na niego przypadkiem i był to moj pierwszy lekarz. Bylam mile zaskoczona jego osoba-cieply, miły, otwarty, chetnie wyslucha i odpowie na wszystkie pytania,doradzi , wg mnie ma bdb podejscie do mlodych osob :) Polecam w 100 % , mimo ze za wizyte trzeba wydac te 100 pln to i tak warto, przepisuje bez problemow tabletki antykoncepcyjne i dobrze tlumaczy co , ile i przez ile brac :) Polecam :)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

343

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1000

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.