O nas

Przychodnia Specjalistyczna Macierzyństwo i Życie to wielospecjalistyczne centrum leczenia ambulatoryjnego oferujące pacjentom pełny zakres diagnostyki i leczenia w zakresie ginekologii i położnictwa z możliwością konsultacji andrologicznych, endokrynologicznych, diabetologicznych, uroginekologicznych, onkologicznych, psychologicznych i porad dietetyka. W ośrodku można przeprowadzić diagnostykę ultrasonograficzną, badania laboratoryjne oraz drobne zabiegi ginekologiczne. Specjalizujemy się w leczeniu niepłodności i endometriozy. W leczeniu opieramy się na najnowszych doniesieniach naukowych i i wieloletnim doświadczeniu w terapii zaburzeń płodności. Naszą domeną jest spersonalizowane podejście do każdego pacjenta pozwalające na wykrycie nawet subtelnych zaburzeń obniżających płodność a następnie zastosowanie terapii dostosowanej do potrzeb pary.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Dwa ultrasonografy Samsung, aparat KTG, kolposkop

Opinie o lekarzach z tej placówki (50)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Krzysztof Gałczyński konsultacja ginekologiczna

  Dziękuję bardzo, (chociaż dziękuję za małe słowo)Panu doktorowi, za wykonanie zabiegu hsg dn 28.07.2021 w Szpitalu Wojskowym w Lublinie.Dzięki Pańskiej pomocy, cieszymy z mężem się narodzinami ślicznego synka, . Jest Pan nieoceniony. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr hab. n. med. Krzysztof Gałczyński konsultacja ginekologiczna

  Wizyta odbyła sie punktualnie. Uzyskalam wyczerpujace informacje. Badania wykonane w niekrepujscy sposob. Zainteresowanie lekarza pacjentem, polecam wizyte u tego specjalisty

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr hab. n. med. Krzysztof Gałczyński wizyta ginekologiczna z USG pierwszorazowa

  Świetny lekarz, wszystko dokładnie i cierpliwie tłumaczy, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Od doktora aż bije spokój i opanowanie. Chociaż była to moja pierwsza wizyta u Pana doktora, to już po krótkiej chwili czułam, że trafiłam pod właściwy adres.:) Samo badanie bardzo dokładne i szczegółowo omówione.
  Doktor Krzysztof Gałczyński to lekarz z ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać w przystępny sposób, a do tego z dużą dozą empatii. Polecam wizytę wszystkim, którzy cenią wysoką jakość usług i profesjonalizm.:)

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr hab. n. med. Krzysztof Gałczyński USG ginekologiczne

  To była moja pierwsza wizyta u Pana doktora, ale mimo to czułam się bezpiecznie i komfortowo. Doktor wykonał dokładne badanie usg, wszystko szczegółowo tłumaczył i opisał zalecenia oraz leki. Czułam, że doktor zna się na swojej pracy i że napewno pomoże mi z moimi dolegliwościami. Polecam! :)

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Krzysztof Gałczyński Inny

  Bardzo polecam Pana doktora. Kompetentny, zaangażowany, empatyczny. Wizyta wraz z USG trwała ponad 40 minut. W życiu nie spędziłam tyle czasu u ginekologa, a byłam u wielu. Pan Dr wszystko skrupulatnie tłumaczy i jest w 100% skupiony na pacjentce. Przy tym kulturalny, opanowany, rzeczowo i konkretnie przedstawiający plan leczenia. Polecam z całego serca.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania