Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Pediatria

Znajomość języków

 • polski

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Szczecin, ul. Odzieżowa 12A

  Doktor Kasperczak, to dla mnie totalne zaskoczenie - bardzo pozytywne! Pierwszy raz trafiłam do niego rok temu, chciałam zrobić badania krwi. Doktor bardzo naciskal na usg tarczycy, z krwi nie wyszło wcześniej nic, ale uparł się... I miał intuicję. Dzięki niemu zostałam trafnie zdiagnozowana. Pan doktor Kasperczak nie zostawia pacjenta samemu sobie. Jest bardzo empatyczny i znajduje rozwiązania, nawet wtedy, kiedy pacjentowi wydaje się, że takich rozwiązań nie. Mówi wprost i bez ogródek. Za tym wszystkim stoi ogromna troska o pacjenta. To nie lekarz, który wypisze receptę i nawet nie zbada pacjenta... To lekarza, który szuka przyczyny, źródła. W odpowiednio poprowadzonej rozmowie, dobrze zadanym pytaniom, kieruje pacjenta na właściwą drogę. Za to bardzo go cenię. Po latach znalazłam lekarza, któremu mogę w końcu zaufać. Naprawdę szczerze polecam Pana Doktora Kasperczaka.

 • D
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Szczecin, ul. Odzieżowa 12A

  Do doktora Kasperczaka zgłosiłam się 3 miesiące temu z licznymi dolegliwościami. Wcześniej odwiedzając innych specjalistów nie otrzymałam nawet w 10 procentach tylu informacji na temat pochodzenia moich dolegliwości, radzenia sobie z nimi i zapobieganiu pojawiania się ich w przyszłości ile otrzymałam od tego lekarza. Ponadto wraz z diagnozą otrzymałam zupełnie niespodziewanie bezcenne dziś: zainteresowanie, empatię, realne wsparcie i pomoc. Pierwszy raz lekarz nie patrzył w monitor komputera tylko prosto w oczy i słuchał z uwagą! Szokować może bezpośredniość Pana doktora zwracajacego się po imieniu do pacjenta. Ja uznałam to za próbę zburzenia dystansu między lekarzem a pacjentem dzięki czemu rady doktora Kasperczaka lepiej do mnie trafiały. Lekarz nie tylko wypisał receptę ale także skierował na dalsze badania i diagnostykę, a zastosowanie się do zaleceń pana doktora przynosi w moim przypadku od dawna oczekiwane rezultaty. Jeszcze nie spotkałam się z tak indywidualnym i serdecznym podejściem do pacjenta. Mam zaufanie do Pana doktora ,co uważam za sukces równie ważny jak postawienie trafnej diagnozy i leczenie. Polecam z pełnym przekonaniem. Dominika Kasprzyk

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Szczecin al. Niepodległości 44Usługa: Niepokojące objawy

  Wielokrotnie korzystałam z pomocy Pana Doktora. Jak ostatnio byłam na wizycie u dra Kasperczaka, miałam bóle w prawym boki i doktor od razu zdiagnozował problem z nerkami - schodzenie piachu nerkowego. Skierował na badania laboratoryjne i usg. Wcześniej także kilkakrotnie już korzystałam z pomocy doktora, nawet trafiło się, że kiedy miał dyżur w przychodni na Kadłubka, to przyszedł na wezwanie z wizytą domową do mojej chorej Mamy Danuty lat 88 i zalecone przez Niego leczenie pozwoliło wiosną br. wyjść Jej z zapalenia płuc. Pan doktor Tomasz jest doskonałym specjalistą, widać, że pracuje z oddaniem, trafnie diagnozuje. Jest bardzo otwarty i serdeczny, życzliwy. Ma dużo cierpliwości do pacjentów w różnym wieku, co najważniejsze także do tych mocno sędziwych, jak i najmłodszych. Jestem Mu bardzo wdzięczna za okazywanie empatii i niesienie pomocy i śmiało mogę polecić Pana Doktora każdemu, kto potrzebuje pomocy lekarza z dużą wiedzą i serdecznym podejściem do pacjenta.
  Kamila Jokisz

 • N

  Byłam ostatnio u Pana doktora na dyżurze i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Czy ktoś wie czy Pan doktor przyjmuje na NFZ? Szukałam informacji ale nie znalazłam. Byłabym wdzięczna za odpowiedź :)

 • E

  Polecam. Wspaniały lekarz. Wysłucha, pomoże, poradzi.
  Zastanowi się nad odpowiednim doborem leków mając zawsze na uwadze dobro pacjenta.

 • U

  Bardzo miły, kompetentny Pan Doktor odnajdujacy w ludziach same dobre cechy.Bardzo szczery, bezposredni. Bardzo przystojny, pewnie skradł serce nie jednej pacjentce.Bardzo spostrzegawczy , dostrzeze kazda najmniejsza zmiane. Bardzo kontaktowy, poprzez oczy zajrzy w najgłebsze zakamarki twojej duszy. Chcesz poznac prawde o sobie to przyjdz do tego wspaniałego lekarza, pozwala odzyskac wiare w słuzbe zdrowia, w powolanie.