Teresa Gargas verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Niesamowita Pani doktor.
  Bardzo pomocna, dzięki niej poradziłam sobie z depresją.

  Dziękuję! :)

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  2.5

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Niesamowita Pani doktor.
   Bardzo pomocna, dzięki niej poradziłam sobie z depresją.

   Dziękuję! :)

  • Byłam pacjentką pani doktor parę lat temu. Pani doktor stara się być miła, ale lekceważy pacjentów - i jak widzę - nie jestem jedyną osobą zwracającą na to uwagę. Przede wszystkim nagminne spóźnienia, niektóre nawet 40 minutowe...Miałam wrażenie, że panią doktor mało interesuje to co pacjent ma do przekazania- podczas rozmowy zdarzało się jej ziewać po kilka razy. Prowadzona psychoterapia nie była dla mnie odpowiednia- sporo pieniędzy wyrzuconych w błoto. Mój stan pogorszył się, a powinno być chyba odwrotnie...

  • M

   Oceniam wyniki leczenia - nie punktualność. Jeśli wziąć pod uwagę, że lekarz musi pracować w kilku lub kilkunastu miejscach by żyć i utrzymać dzieci - przebicie się przez korki w dzisiejszej rzeczywistości to wyścig z czasem. Sama się z tym zmagam :(((. A lekarzem Dr Gargas jest uważnym i skutecznym. Mnie pomogła.

  • C

   Po pierwsze - spóźnianie się, po drugie - delikatnie mówiąc olewanie pacjentów i nieprzychodzenie na dyżury. Chodziłam do niej pół roku i przez ten czas ani razu nie usłyszałam dokładniejszej diagnozy, co lepiej - pani doktor zapytała mnie na pierwszej wizycie co mi jest - przepraszam bardzo, a kto tu jest lekarzem? Przepisała w ciemno przeciwpsychotyki, po których dostałam mlekotoku i na długi czas zapomniałam, co to jest orgazm. Nie zrobiła żadnego testu wykluczającego/potwierdzającego depresję czy jakiekolwiek inne zaburzenie. Trafiła z Anafranilem (klomipramina), ale prawdziwą dawkę terapeutyczną zaleciła dopiero po 5 miesiącach "kuracji". Poza tym prawie zerowe wsparcie psychiczne. Nie polecam.

  • G

   Od ponad roku leczę się u Pani Doktor w gabinecie prywatnym. Dzisiaj zostałem potraktowany jak ŚMIEĆ. Po wejściu do gabinetu Pani doktor oświadczyła mi, że nie będzie mnie więcej leczyła, gdyż ośmieliłem się zwrócić uwagę na jej nagminne spóźnienia. W kasie zwrócono mi wpłaconą kwotę. Zostałem pozbawiony nawet możliwości otrzymania recepty na niezbędne mi leki. Czy tak postępuje LEKARZ? zwłaszcza psychiatra? Zachodzi pytanie - czy Pani doktor aby na pewno jest psychiatrą, czy też być może sama takiej pomocy potrzebuje? zdecydowanie odradzam.

  • jestem farmaceutką, przyjęłam receptę Pani Dr przeterminowaną o 1 dzień(recepta ważna 30 dni a to był dzień 31) ale cóż zdarza się, postanowiłam podjechać i poprawić receptę. Niestety Pani Dr odmówiła uważając ze namawiam ją do fałszerstwa!!! myślę ze nie było by takiego problemu gdybym zapłaciła za wizytę zgodnie z cennikiem wywieszonym na drzwiach bo rozumiem że pacjent w takiej sytuacji musiałby zapłacić.. współczuje pacjentom chociaż oni już chyba znają Panią Dr bo mimo tylko 1,5 godz dyżuru na tydzień w NZOZ przed gabinetem nie było nikogo...

   Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  • G

   Pani Gargas zrobiła na mnie bardzo złe wrażenie. Dostałem od niej neuroleptyki (leki antypsychotyczne), które dostają osoby w stanie manii, hipomanii, psychozy oraz osoby wyjątkowo podejrzliwe - mnie wg pani Gargas dotyczyło to ostatnie, a swoją opinię argumentowała tym, że spytałem się po co jej mój numer pesel.
   Poza tym sprawia wrażenie dość wyniosłej i wszystkowiedzącej - to oczywiście już moje subiektywne zdanie. Problemów ze spóźnianiem się, jak piszą osoby wyżej, nie było, ale to pewnie dlatego, że moje wizyty były płatne, w ramach psychoterapii.

  • W

   witam wszyskich moze to fakt że pani doktor Gargas sie spuznia ale jest swietnym lekarzem,pomaga i leczy a nie otumania lekami jak inni to robią.nie znam lepszego lekarza.poprosiłam o wizyte domową i nie było problemu.zastanówcie sie dobrze a nie pożałujecie.pozdrawiam

  • D

   fakt,może i spóźniała się pani doktor,lecz wystarczało obrać prostą metodę .a mianowicie przychodzić co najmniej dwie godziny później :)
   i po kłopocie
   mnie pani doktor pomogła bardzo .niestety chciałem się zarejestrować i dowiedziałem się że już nie pracuję na uroczym.....
   hmm,, trochę głupie uczucie po blisko rocznym leczeniu

  • P

   Spóźnianie się jest chyba wpisane w naturę pani doktor. Byłam umówiona do niej na wizytę w jej prywatnym gabinecie. O umówionej godzinie nadal jej tam nie było. Po 40-tu (!!!) minutach zdołałam dodzwonić się do niej, i usłyszałam w słuchawce, że wraca właśnie do Krakowa... Głosem takim, jakby zupełnie nie zdawała sobie sprawy ze swojego faux pas, powiedziała mi, że za około pół godziny powinna być na miejscu, więc mogę na nią zaczekać, albo pójść sobie do domu, i umówimy się na kiedy indziej... Wydawała się zupełnie nie zażenowana faktem, że nie raczyła mnie uprzedzić telefonicznie o ponad godzinnym spóźnieniu - byłam tego dnia jej jedyną pacjentką i wiedziała, że na nią mam czekać. Tak, jakby nie zdawała sobie sprawy, że pacjent depresyjny jest już i tak wystarczająco znerwicowany, że czeka na rozmowę z terapeutą jak na zbawienie - tymczasem ten terapeuta z lekkością sugeruje, że wizytę można przełożyć. Sprawiała wrażenie nieco oderwanej od rzeczywistości - na moją uwagę, że przejechałam całe miasto, z Bronowic na Zakopiankę, odpowiedziała, że "tak wyszło" i dodała, że mogę sobie coś załatwić w czasie oczekiwania. Dodam, że była godzina 15.00 w sobotę, a gabinet Pani Doktor jest usytuowany w takim miejscu, że można się tam jedynie pogapić na przejeżdżające samochody.