Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dr Tadeusz Cielniaszek to lekarz z powołania, człowiek o złotym sercu a przede wszystkim świetny chirurg. Jestem przeszczęsliwa, że trafiłam właśnie do Niego. Ma wspaniałe podejście do pacjenta.
  Jestem ogromnie wdzięczna doktorowi za leczenie i dziękuje z całego serca.
  Kamila B.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Dr Tadeusz Cielniaszek to jeden z najlepszych chirurgów z jakimi zetknąłem się w czasie mojej ponad 50-letniej praktyki lekarskiej. Poza tym to uroczy, empatyczny i wyjątkowo ludzki lekarz. Życie stworzyło mi szanse do obserwacji tego wyjątkowego lekarza od pierwszych lat jego praktyki chirurgicznej.

 • K

  Trafiłem do doktora z problemem wrastającego paznokcia, wyciął mi połowe i wyczyścił, za tydzień miałem nawrót schorzenia, nie było to spowodowane nieprawidłowym obcinaniem, bo połówka paznokcia w tydzień nie urosła do takiej długości by go skrócić, a więc lekarz jest niekompetentny, w tym kraju jeśli ktoś korzysta z funduszu zdrowia i jest poddany darmowemu zabiegowi-doktor nic z tego nie ma i nie stara się. ~Polska

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • J

  Doktor CIELNIASZEK to super lekarz, bardzo sympatyczny, konkretny i kompetentny, z właściwym podejściem do pacjentów. Naprawdę cudowny człowiek !!!

 • Wspaniały człowiek Super lekarz .W dodatku miłe i sympatyczne podejście do pacjenta.Dziękujemy panu doktorowi z całego serca.

 • W

  Jestem zachwycona, miałam usuniętą kurzajkę ze stopy, w październiku minie rok , wszystko pieknie się zagoiło, problem oczywiście nie powrócił. Będąc u innych lekarzy wcześniej, nie zauważyli nawet , że to kurzajka, tylko korzeń odciska-nagniotka i nic się nie da zrobić. I tak bym się męczyła całe życie, gdyby nie wspaniały dr Cielniaszek, ciepły, cudowny, mądry człowiek, po takiej wizycie, człowiek naprawdę wierzy w lekarzy.

 • Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałą opiekę lekarską i pielegniarską na oddziale chirurgii ogólnej. Ogromne słowa uznania dla pana dr. Tadeusza Cielniaszka. Jest to wspaniały fachowiec, niezmiernie miły, sympatyczny i życzliwy. Nawet w swoim wolnym czasie odwiedza pacjentów. Prawdziwy lekarz z powołania.
  Rownież wielkie podziękowania dla cudownego zespołu pielęgniarskiego, za wspaniałe zaangażowanie w opiece nad pacjentami. Szczerze polecam wszystkim ten oddział.

 • K

  Dwa tyg. temu byłam operowana przez Doktora Tadeusza Cielniaszka (usunięcie woreczka żółciowego). To wspaniały człowiek. Rewelacyjny fachowiec!!! A do tego jest bardzo ciepły, cierpliwy i miły... Przy nim nie czułam strachu... Pan Doktor przywrócił mi wiarę w lekarzy :) Z całego serca dziękuję i bardzo serdecznie polecam !!!!! Kinga M.

 • Byłem operowany przez doktora Cielniaszka. Doktor jest bardzo kompetentny, znakomicie przekazuje pacjentowi wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia i charakteru wykonywanego zabiegu. Jest niezwykle uprzejmy i ma wzbudzający zaufanie sposób bycia - to są u lekarza bardzo istotne rzeczy, bo chory bez obawy oddaje się w jego ręce. Znakomity fachowiec i ujmujący człowiek - taki powinien być każdy lekarz.

 • Dziękuje za wspaniałą opiekę medyczna udzieloną mojej mamie, która była operowana oraz bardzo ludzkie i życzliwe podejście do pacjenta.
  Pan Doktor nawet w swoim wolnym czasie odwiedza pacjenta dając wsparcie oraz fachowe konsultacje.
  Prawdziwy specjalista z powołania.
  Dziękujemy

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

122

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

70

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.