Tadeusz Cielniaszek

Chirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dr Tadeusz Cielniaszek to lekarz z powołania, człowiek o złotym sercu a przede wszystkim świetny chirurg. Jestem przeszczęsliwa, że trafiłam właśnie do Niego. Ma wspaniałe podejście do pacjenta.
  Jestem ogromnie wdzięczna doktorowi za leczenie i dziękuje z całego serca.
  Kamila B.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Dr Tadeusz Cielniaszek to lekarz z powołania, człowiek o złotym sercu a przede wszystkim świetny chirurg. Jestem przeszczęsliwa, że trafiłam właśnie do Niego. Ma wspaniałe podejście do pacjenta.
   Jestem ogromnie wdzięczna doktorowi za leczenie i dziękuje z całego serca.
   Kamila B.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Dr Tadeusz Cielniaszek to jeden z najlepszych chirurgów z jakimi zetknąłem się w czasie mojej ponad 50-letniej praktyki lekarskiej. Poza tym to uroczy, empatyczny i wyjątkowo ludzki lekarz. Życie stworzyło mi szanse do obserwacji tego wyjątkowego lekarza od pierwszych lat jego praktyki chirurgicznej.

  • K

   Trafiłem do doktora z problemem wrastającego paznokcia, wyciął mi połowe i wyczyścił, za tydzień miałem nawrót schorzenia, nie było to spowodowane nieprawidłowym obcinaniem, bo połówka paznokcia w tydzień nie urosła do takiej długości by go skrócić, a więc lekarz jest niekompetentny, w tym kraju jeśli ktoś korzysta z funduszu zdrowia i jest poddany darmowemu zabiegowi-doktor nic z tego nie ma i nie stara się. ~Polska

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • J

   Doktor CIELNIASZEK to super lekarz, bardzo sympatyczny, konkretny i kompetentny, z właściwym podejściem do pacjentów. Naprawdę cudowny człowiek !!!

  • Wspaniały człowiek Super lekarz .W dodatku miłe i sympatyczne podejście do pacjenta.Dziękujemy panu doktorowi z całego serca.

  • W

   Jestem zachwycona, miałam usuniętą kurzajkę ze stopy, w październiku minie rok , wszystko pieknie się zagoiło, problem oczywiście nie powrócił. Będąc u innych lekarzy wcześniej, nie zauważyli nawet , że to kurzajka, tylko korzeń odciska-nagniotka i nic się nie da zrobić. I tak bym się męczyła całe życie, gdyby nie wspaniały dr Cielniaszek, ciepły, cudowny, mądry człowiek, po takiej wizycie, człowiek naprawdę wierzy w lekarzy.

  • K

   Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałą opiekę lekarską i pielegniarską na oddziale chirurgii ogólnej. Ogromne słowa uznania dla pana dr. Tadeusza Cielniaszka. Jest to wspaniały fachowiec, niezmiernie miły, sympatyczny i życzliwy. Nawet w swoim wolnym czasie odwiedza pacjentów. Prawdziwy lekarz z powołania.
   Rownież wielkie podziękowania dla cudownego zespołu pielęgniarskiego, za wspaniałe zaangażowanie w opiece nad pacjentami. Szczerze polecam wszystkim ten oddział.

  • K

   Dwa tyg. temu byłam operowana przez Doktora Tadeusza Cielniaszka (usunięcie woreczka żółciowego). To wspaniały człowiek. Rewelacyjny fachowiec!!! A do tego jest bardzo ciepły, cierpliwy i miły... Przy nim nie czułam strachu... Pan Doktor przywrócił mi wiarę w lekarzy :) Z całego serca dziękuję i bardzo serdecznie polecam !!!!! Kinga M.

  • J

   Byłem operowany przez doktora Cielniaszka. Doktor jest bardzo kompetentny, znakomicie przekazuje pacjentowi wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia i charakteru wykonywanego zabiegu. Jest niezwykle uprzejmy i ma wzbudzający zaufanie sposób bycia - to są u lekarza bardzo istotne rzeczy, bo chory bez obawy oddaje się w jego ręce. Znakomity fachowiec i ujmujący człowiek - taki powinien być każdy lekarz.

  • K

   Dziękuje za wspaniałą opiekę medyczna udzieloną mojej mamie, która była operowana oraz bardzo ludzkie i życzliwe podejście do pacjenta.
   Pan Doktor nawet w swoim wolnym czasie odwiedza pacjenta dając wsparcie oraz fachowe konsultacje.
   Prawdziwy specjalista z powołania.
   Dziękujemy