116 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Opolu

(8 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

116 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Opolu

Wróblewskiego 46

45-759 , Opole , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Resakowski Inny

  Wspaniały lekarz, prowadzil moja pierwszą ciąże. Bez żadnych komplikacji, pełne zaangażowanie dla mamybi maluszka. Bardzo indywidualne podejście. Stosuje tylko sprawdzone metody. Same wizyty były miłym doświadczeniem, wszystko wytlumaczył, zawsze doradził pomogł. Po ciaży fachowa opieka. Polecam, nie znam lepszego ginekologa.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marzena Gawryś-Ptak Inny

  Znam Panią d Gawryś - Ptak 20lat . Leczy moją mamę i leczyła mnie. Bardzo przyjazna osoba , która mimo natłoku pracy i czasem wielkiego zmęczenia trakuje pacjenta profesjonalnie, z uwagą oraz sympatią. Wspaniały lekarz rodzinny.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janusz Mamicki

  Podczas wizyty doktor był bardzo niemiły.
  Przyszłam do niego z ostrym bólem.
  Nie usłyszałam od niego nic po za tym, że mam stan zapalny.
  Jak do niego mówiłam to w ogóle nie słuchał, czułam się batdzo ignorowana.
  W ogóle nie patrzył w moim kierunku, był odwrócony plecami.
  Na moje pytania odpowiadał zdawkowo albo robiąc dziwną minę.
  Zero empatii, poszanowania dla drugiego człowieka, zero pomocy.. z całego serca nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mohammed Karam

  Jak tylko zapytał mnie " czego?" Zaraz po tym jak weszłam to od razu wyzdrowiałam i chciałam uciec.Odradzam każdej kobiecie wizytę u niego! Jest niezwykle niemiły do kobiet. Słyszałam na korytarzu że mam się zastanowić czy wchodzę. Nie wiem do końca z czego to wynika -moge się tylko domyślać. Przyszłam z ostrą jelitówką i wydarł się na mnie że to nie jest choroba i że mam wracać do pracy i nie udawać. W ogóle nie zostałam potraktowana poważnie. Słyszałam kilkakrotnie że mam przestać symulować i że biegunka i wymioty w niczym nie przeszkadzają... Ja byłam na NFZ. Nie wyobrażam sobie jeszcze za tą wizytę zapłacić!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Jawiński

  Bardzo nieprofesjonalne w moim odczuciu podejście do pacjenta. Pan Jawiński podczas wizyt skupiony był głównie na wywyższaniu się ponad moją osobę i innych specjalistów w swojej dziedzinie. "Co mnie obchodzi zdanie jakiegoś X-ińskiego" to jest to, co usłyszałem kiedy pokazałem opinię od poprzedniego psychologa, którą pan Jawiński niemal rzucił spowrotem w moją stronę. Po uzyskaniu odpowiedzi na zadawane pytania bardzo niemiłym głosem odpowiadał "Ale co mi pan tu opowiada, nie o to pytam", mimo że odpowiedź była w samo sedno. Pan Jawiński w ogóle nie liczył się z moim zdaniem podczas wizyt, bo według niego "Gdyby pan miał rację, to by do mnie pan nie przyszedł". Nie spojrzał nawet w kartotekę z momi badaniami i wynikami tych badań. Po oświadczeniu, że kończę z wizytami u tego pana, usłyszałem od niego że jestem tchórzem i żebym poszedł gdzieś, gdzie będą mi opowiadali "pierdoły".

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marcjanna Barbara Lotko

  Z całego serca polecam Panią doktor. Cierpliwa miła i rzeczowa. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi i nigdy nie pozostawi pacjenta bez pomocy

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zbigniew Kurzyca zmęczenie, kaszel, opuchlizna,

  Najlepszy, najbardziej konkretny lekarz, jakiego do tej pory spotkałam. Mam 37 lat, odwiedziłam mnóstwo specjalistów. Dopiero doktor Kurzyca zdiagnozował u mnie astmę i bardzo silną alergię. Uratował mi życie instruując, jak działać podczas wstrząsu anafilakrycznego, którego doznałam. Jego cierpliwość i merytoryczne podejście do pacjenta jest na 6! Wszystkim serdecznie polecam tego lekarza. 3 lata wstecz zdiagnozował u mojego wówczas 4 letniego syna astmę po 2 latach nieprzespanych nocy. Mieszkamy w Anglii stąd utrudniony dostęp do dobrych lekarzy :) Mąż też jest pacjentem dr. Kurzycy i również jest bardzo zadowolony i wdzięczny za cierpliwość :) Highly recommended :)

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Resakowski prowadzenie ciąży

  Świetny lekarz prowadził moją drugą ciążę nigdy nie miałam lepszej opieki. Zawsze dokładny i wnikliwy podczas badania wszystko tłumaczy uprzedzając pytania pacjentki. Szczerze polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania