116 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Opolu

(138 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

116 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Opolu

Wróblewskiego 46

45-759 , Opole , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Beata Niwińska

  Pediatra,

  • M

   uwielbiamy panią dr - złota, mądra, świetnie wykształcona i niezwykle ciepła kobieta, od której inni pediatrzy, także z tej placówki, wiele mogliby się nauczyć. Zna świetnie swoich pacjentów, ma genialne podejście do dzieci - moje maluchy ją uwielbiają. Co istotne - jako jedna z nielicznych lekarzy, słucha rodziców i nie uważa ich za histeryków. Z różnych konferencji przywozi mnóstwo nowinek medycznych, perfekcyjnie dobiera leki, w związku z czym choroba szybko mija. Nieprawdą jest, że zapisana jest do niej garstka pacjentów - tyle osób się przepisało do niej, że już nie ma szans się zapisać. Na szczęście nasze dzieci są pod jej opieką i powierzamy je pani dr bez cienia lęku i z pełnym zaufaniem.

  • M

   w życiu nie pójdę więcej do tej kobiety,nie wiem kto jej dał prawo wykonywania zawodu...masakra,z igły robi przysłowiowe widły,wymyśla dzieciom choroby i wręcz wmawia je rodzicom,oczywiście jej ulubionym rozpoznaniem jest albo alergia albo białaczka i tak na każdej wizycie temat kręci sie wokół tych rozpoznań,na szczęście w szpitalu wojskowym przyjmuje też Karpowicz,do którego kolejki są olbrzymie,za to do Niwińskiej garstka nielicznych jeszcze nie uświadomionych rodziców....

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Leszek Kocielski

  Chirurg,

  • B

   Bardzo serdecznie chcialam podziękować za operację która przebiegła bardzo dobrze, Pan Doktor okazał sie bardzo dobrym i milym lekarzem, obsługa w szpitalu wojskowym w Opolu rowniez godny polecenia, cisza, spokój, czysto. Bożena K.


 • Janusz Augustyniak

  Psychiatra,

  • J

   bardzo dobry specjalista wesoly zawsze wyslucha nie spieszy sie i pamieta kazdego swojego pacjeta pomimo iz jest ich nie malo

  • J

   Masz problemy dotyczące zdrowia psychicznego.Polecam gorąco Pana doktora.Potrafi wsłuchać się co pacjent ma do powiedzenia,w sposób rzeczowy ocenić problem oraz postawić trafną diagnozę.W związku z tym,że ciągle doskonali swoje umiejętności,potrafi zalecić najnowsze leki współczesnej terapii które są skuteczne oraz tanie.Jako pacjent,długo musiałem borykać się ze swoimi problemami zdrowotnymi,zanim udało mi się trafić do Pana doktora.Jeszcze raz serdecznie polecam!!!Jacek Ganczarski.


 • Kazimierz Karpowicz

  Pediatra,

  • M

   Wraz z moją siostrą od dziecka leczyłam się u dr Karpowicza. Szczerze polecam go wszystkim rodzicom, Wasze pociechy będą w naprawdę dobrych rękach! Jest to jedyny lekarz, któremu ufam. Jego metody zawsze były skuteczne, a sam dr Karpowicz jest bardzo profesjonalnym i przy tym niezmiernie sympatycznym człowiekiem.

  • E

   Bardzo dobry lekarz. Najlepszy pediatra z jakim miałam do czynienia. Dokładny, cierpliwy, a przy tym miły, bardzo lubiany przez dzieci. Rzeczywiście nie szafuje antybiotykami, tylko stara się wyleczyć łagodniejszymi sposobami które nie rujnują układu odpornościowego dziecka. Szesnasty rok Pan Karpowicz opiekuje się moją córką, i mając w międzyczasie sporadyczny kontakt z innymi lekarzami - pediatrami doceniałam "wielkość" tego nieocenionego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Marek Śmiałek

  Laryngolog,

  • B

   Bardzo kompetentna osoba.
   Znająca się na swoim fachu.
   Bardzo sympatyczna osoba cierpliwie wysłucha .
   Polecam!


 • Tadeusz Cielniaszek

  Chirurg,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Dr Tadeusz Cielniaszek to lekarz z powołania, człowiek o złotym sercu a przede wszystkim świetny chirurg. Jestem przeszczęsliwa, że trafiłam właśnie do Niego. Ma wspaniałe podejście do pacjenta.
   Jestem ogromnie wdzięczna doktorowi za leczenie i dziękuje z całego serca.
   Kamila B.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Dr Tadeusz Cielniaszek to jeden z najlepszych chirurgów z jakimi zetknąłem się w czasie mojej ponad 50-letniej praktyki lekarskiej. Poza tym to uroczy, empatyczny i wyjątkowo ludzki lekarz. Życie stworzyło mi szanse do obserwacji tego wyjątkowego lekarza od pierwszych lat jego praktyki chirurgicznej.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Zbigniew Kurzyca

  Pediatra, Alergolog,

  • Lokalizacja: Praktyka Prywatna. Usługa: zmęczenie, kaszel, opuchlizna,

   Najlepszy, najbardziej konkretny lekarz, jakiego do tej pory spotkałam. Mam 37 lat, odwiedziłam mnóstwo specjalistów. Dopiero doktor Kurzyca zdiagnozował u mnie astmę i bardzo silną alergię. Uratował mi życie instruując, jak działać podczas wstrząsu anafilakrycznego, którego doznałam. Jego cierpliwość i merytoryczne podejście do pacjenta jest na 6! Wszystkim serdecznie polecam tego lekarza. 3 lata wstecz zdiagnozował u mojego wówczas 4 letniego syna astmę po 2 latach nieprzespanych nocy. Mieszkamy w Anglii stąd utrudniony dostęp do dobrych lekarzy :) Mąż też jest pacjentem dr. Kurzycy i również jest bardzo zadowolony i wdzięczny za cierpliwość :) Highly recommended :)

  • G

   Bardzo dobry Specjalista. Mieliśmy problem z Dzieckiem. I szybko postawił właściwą diagnozę. Polecam i warto skorzystać z porad p.Doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Marcjanna Barbara Lotko

  Lekarz Rodzinny,

  • M
   Lokalizacja: 116 Szpital Wojskowy z Przychodnią

   Z całego serca polecam Panią doktor. Cierpliwa miła i rzeczowa. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi i nigdy nie pozostawi pacjenta bez pomocy

  • P

   Bardzo kompetentny lekarz. Doskonały kontakt z pacjentem. Wysoka kultura osobista. Wszystko cierpliwie tłumaczy. Skutecznie leczy. Poświeca pacjentowi tyle czasu ile wymaga tego postawienie diagnozy. Konkretna i rzeczowa. Polecam z całego serca.


 • Adam Jawiński

  Psycholog,

  • A
   Lokalizacja: 116 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Opolu

   Bardzo nieprofesjonalne w moim odczuciu podejście do pacjenta. Pan Jawiński podczas wizyt skupiony był głównie na wywyższaniu się ponad moją osobę i innych specjalistów w swojej dziedzinie. "Co mnie obchodzi zdanie jakiegoś X-ińskiego" to jest to, co usłyszałem kiedy pokazałem opinię od poprzedniego psychologa, którą pan Jawiński niemal rzucił spowrotem w moją stronę. Po uzyskaniu odpowiedzi na zadawane pytania bardzo niemiłym głosem odpowiadał "Ale co mi pan tu opowiada, nie o to pytam", mimo że odpowiedź była w samo sedno. Pan Jawiński w ogóle nie liczył się z moim zdaniem podczas wizyt, bo według niego "Gdyby pan miał rację, to by do mnie pan nie przyszedł". Nie spojrzał nawet w kartotekę z momi badaniami i wynikami tych badań. Po oświadczeniu, że kończę z wizytami u tego pana, usłyszałem od niego że jestem tchórzem i żebym poszedł gdzieś, gdzie będą mi opowiadali "pierdoły".


 • Mohammed Karam

  Internista,

  • N
   Lokalizacja: POZ 116 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ

   Jak tylko zapytał mnie " czego?" Zaraz po tym jak weszłam to od razu wyzdrowiałam i chciałam uciec.Odradzam każdej kobiecie wizytę u niego! Jest niezwykle niemiły do kobiet. Słyszałam na korytarzu że mam się zastanowić czy wchodzę. Nie wiem do końca z czego to wynika -moge się tylko domyślać. Przyszłam z ostrą jelitówką i wydarł się na mnie że to nie jest choroba i że mam wracać do pracy i nie udawać. W ogóle nie zostałam potraktowana poważnie. Słyszałam kilkakrotnie że mam przestać symulować i że biegunka i wymioty w niczym nie przeszkadzają... Ja byłam na NFZ. Nie wyobrażam sobie jeszcze za tą wizytę zapłacić!


Powiązane wyszukiwania