116 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Opolu

(139 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

116 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Opolu

Wróblewskiego 46

45-759 , Opole , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Resakowski Inny

  Niestety nie mogę polecić Pana Doktora. Zaznaczę, że wizyty u tego lekarza miałam co dwa tygodnie z powodu plamień na początku ciąży, a i tak doktor nie potrafił zdiagnozować mojej przypadłości. Na badaniach prenatalnych u innego lekarza miałam zdiagnozowane łożysko przodujące, ale że to był dopiero 24 tydzień to łożysko miało czas się podnieść. I tak też się stało według Pana doktora R, stwierdził że łożysko powędrowało bezpiecznie do góry i będę mogła rodzic naturalnie. Niestety w 34 tygodniu dostałam krwotoku, trafiłam do szpitala, gdzie z wielkim zdziwieniem usłyszałam, że łożysko nadal jest przodujące, a co więcej mam naczynia przodujące. Wystarczyło wykonać usg dopochwowe z dopplerem żeby to stwierdzić, a ani razu podczas wielu wizyt doktor R tego nie zrobił. Podczas wizyt, miałam wielokrotnie robione badanie palpacyjne, które przy łożysku przodującym jest przeciwwskazane. Nie byłam bierną pacjentką, co wizytę stawiałam wiele pytań na które bardzo często słyszałam, że za dużo czytam Internetu i powinnam wyluzować bo wszystko jest w porządku. No jednak nie było… na szczęście po 3 tygodniach leżenia plackiem w szpitalu na świat przyszła moja zdrowa córeczka, poprzez cesarskie cięcie bo gdybym zaczęła rodzic siłami natury istniałoby zagrożenie dla życia dziecka… a wystarczyło wykonać tylko jedno badanie sprawdzające przepływy…

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zbigniew Kurzyca Inny

  U Pana Doktora w ramach NFZ robiliśmy 4letniemu synowi testy alergiczne. Podczas ostatnich testów otrzymaliśmy informacje, że Pan Doktor musi przeanalizować wyniki i się do nas odezwie. Niestety od trzech miesięcy Pan Doktor nie chce wydać wyników badania ani zaleceń, co do dalszego leczenia syna. Dwa miesiące temu obiecał, że prześle je na whatsappa, ale dalej nic nie otrzymaliśmy. Bardzo trudno skontaktować się z Panem Doktorem, a kiedy to się już uda, Pan Doktor jest bardzo niemiły, opryskliwy i krzyczy przez telefon. Żadnego leczenia nie wdrożono. Wizyta polegała na wykonaniu testów przez Panią Pielęgniarkę a następnie odnotowania odczynów przez Lekarza, bez jakiegokolwiek wyjaśnienia dla nas.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Orliński Inny

  Bardzo dobry specjalista, profesjonalna diagnoza schorzeń, duże zaangażowanie i poświęcenie czasu pacjentowi, wysoka kultura osobista Polecam! Po raz kolejny przekonałam się, że dr Orliński to człowiek o złotym sercu, uroczy i bardzo opiekuńczy. Jestem ogromnie wdzięczna Doktorowi za profesjonalnie wykonany zabieg i leczenie.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Resakowski Inny

  Wspaniały lekarz, prowadzil moja pierwszą ciąże. Bez żadnych komplikacji, pełne zaangażowanie dla mamybi maluszka. Bardzo indywidualne podejście. Stosuje tylko sprawdzone metody. Same wizyty były miłym doświadczeniem, wszystko wytlumaczył, zawsze doradził pomogł. Po ciaży fachowa opieka. Polecam, nie znam lepszego ginekologa.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marzena Gawryś-Ptak Inny

  Jestem po wrażeniem... w tym trudnym czasie miałam "telekonsultację, do czego nie byłam przekonana. Pani doktor uważnie mnie wysłuchała, dopytała o szczegóły. Podała potencjalne przyczyny i skierowała do specjalistów. Sama rozmowa była bardzo życzliwa i merytoryczna. Forma konsultacji w ogóle nie przeszkadzała. Czułam się "zaopiekowana".


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marzena Gawryś-Ptak Inny

  Znam Panią d Gawryś - Ptak 20lat . Leczy moją mamę i leczyła mnie. Bardzo przyjazna osoba , która mimo natłoku pracy i czasem wielkiego zmęczenia trakuje pacjenta profesjonalnie, z uwagą oraz sympatią. Wspaniały lekarz rodzinny.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janusz Mamicki

  Podczas wizyty doktor był bardzo niemiły.
  Przyszłam do niego z ostrym bólem.
  Nie usłyszałam od niego nic po za tym, że mam stan zapalny.
  Jak do niego mówiłam to w ogóle nie słuchał, czułam się batdzo ignorowana.
  W ogóle nie patrzył w moim kierunku, był odwrócony plecami.
  Na moje pytania odpowiadał zdawkowo albo robiąc dziwną minę.
  Zero empatii, poszanowania dla drugiego człowieka, zero pomocy.. z całego serca nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Resakowski prowadzenie ciąży

  Najpierw Pan Doktor prowadził mnie pod kątem długotrwałego braku miesiączki, kiedy inni lekarze faszerowali mnie tuzinem leków, u Doktora Resakowskiego skończyło się na 5 tabletkach pod koniec cyklu. I miesiączka do dziś jest :)
  Prowadził również moją ciążę.
  Bardzo dobry to najlepsze określenie. Pełen profesjonalizm i rzetelność w wykonywaniu badań USG. Czujny, a tego każda z kobiet potrzebuje, szczególnie w okresie ciazy:)


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mohammed Karam

  Jak tylko zapytał mnie " czego?" Zaraz po tym jak weszłam to od razu wyzdrowiałam i chciałam uciec.Odradzam każdej kobiecie wizytę u niego! Jest niezwykle niemiły do kobiet. Słyszałam na korytarzu że mam się zastanowić czy wchodzę. Nie wiem do końca z czego to wynika -moge się tylko domyślać. Przyszłam z ostrą jelitówką i wydarł się na mnie że to nie jest choroba i że mam wracać do pracy i nie udawać. W ogóle nie zostałam potraktowana poważnie. Słyszałam kilkakrotnie że mam przestać symulować i że biegunka i wymioty w niczym nie przeszkadzają... Ja byłam na NFZ. Nie wyobrażam sobie jeszcze za tą wizytę zapłacić!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Resakowski

  Prawdziwy lekarz z powołania. Chodziłam do kilku ginekologów, z moim problemem pomógł mi jedynie Dr. Resakowski. Teraz prowadzi mi ciążę i szczerze mogę stwierdzić, że to najlepszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Polecam z całego serca.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania