Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

116 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Opolu
Wróblewskiego 46, 45-759 Opole
116 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Opolu logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (11)

Ogólna ocena

  W
  Profil zweryfikowany
  Radosław Szymczyk Inny

  Jeżeli chcesz wyleczyć rwę kulszową z bólami kręgosłupa, zgłoś się do, do doktora Radosława Szymczyka. Jeżeli chodzi o mój przypadek, miałem rwę kulszową przez ponad rok czasu i pęknięty kręg lędźwiowy, widoczny na zdjęciu tomografii komputerowej. Po zastosowaniu leczenia przez doktora Szymczyka, po miesiącu minęła mi rwa kulszowa i zaczął ustępować ból kręgosłupa. Pierwsza wizyta i leczenie trwały 2 miesiące, a następne 3. Chciałbym serdecznie podziękować doktorowi Szymczykowi za całą pomoc w leczeniu i miłą obsługę. Jeszcze raz polecam z całego serca i dziękuję za poprawę zdrowia.

  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Kinga Barbarzak Inny

  Pani Kinga kompetentna, cały czas tłumaczy co robi, słucha pacjenta. To ważne, bo dzięki temu czuje się zaopiekowana i w dobrych rękach bez głuchej ciszy w gabinecie. Terminy są normalne, nie czeka się miesiącami. Naprawdę polecam

  K
  Profil zweryfikowany
  Zbigniew Kurzyca Inny

  Bardzo dobry lekarz, podejście do pacjenta na najwyższym poziomie.

  E
  Profil zweryfikowany
  Sławomir Resakowski Inny

  Wspaniały lekarz, prowadzil moja pierwszą ciąże. Bez żadnych komplikacji, pełne zaangażowanie dla mamybi maluszka. Bardzo indywidualne podejście. Stosuje tylko sprawdzone metody. Same wizyty były miłym doświadczeniem, wszystko wytlumaczył, zawsze doradził pomogł. Po ciaży fachowa opieka. Polecam, nie znam lepszego ginekologa.

  D
  Profil zweryfikowany
  Marzena Gawryś-Ptak Inny

  Znam Panią d Gawryś - Ptak 20lat . Leczy moją mamę i leczyła mnie. Bardzo przyjazna osoba , która mimo natłoku pracy i czasem wielkiego zmęczenia trakuje pacjenta profesjonalnie, z uwagą oraz sympatią. Wspaniały lekarz rodzinny.

  J
  Profil zweryfikowany
  Janusz Mamicki

  Podczas wizyty doktor był bardzo niemiły.
  Przyszłam do niego z ostrym bólem.
  Nie usłyszałam od niego nic po za tym, że mam stan zapalny.
  Jak do niego mówiłam to w ogóle nie słuchał, czułam się batdzo ignorowana.
  W ogóle nie patrzył w moim kierunku, był odwrócony plecami.
  Na moje pytania odpowiadał zdawkowo albo robiąc dziwną minę.
  Zero empatii, poszanowania dla drugiego człowieka, zero pomocy.. z całego serca nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  N
  Profil zweryfikowany
  116 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Opolu

  Jak tylko zapytał mnie " czego?" Zaraz po tym jak weszłam to od razu wyzdrowiałam i chciałam uciec.Odradzam każdej kobiecie wizytę u niego! Jest niezwykle niemiły do kobiet. Słyszałam na korytarzu że mam się zastanowić czy wchodzę. Nie wiem do końca z czego to wynika -moge się tylko domyślać. Przyszłam z ostrą jelitówką i wydarł się na mnie że to nie jest choroba i że mam wracać do pracy i nie udawać. W ogóle nie zostałam potraktowana poważnie. Słyszałam kilkakrotnie że mam przestać symulować i że biegunka i wymioty w niczym nie przeszkadzają... Ja byłam na NFZ. Nie wyobrażam sobie jeszcze za tą wizytę zapłacić!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Profil zweryfikowany
  116 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Opolu

  Bardzo nieprofesjonalne w moim odczuciu podejście do pacjenta. Pan Jawiński podczas wizyt skupiony był głównie na wywyższaniu się ponad moją osobę i innych specjalistów w swojej dziedzinie. "Co mnie obchodzi zdanie jakiegoś X-ińskiego" to jest to, co usłyszałem kiedy pokazałem opinię od poprzedniego psychologa, którą pan Jawiński niemal rzucił spowrotem w moją stronę. Po uzyskaniu odpowiedzi na zadawane pytania bardzo niemiłym głosem odpowiadał "Ale co mi pan tu opowiada, nie o to pytam", mimo że odpowiedź była w samo sedno. Pan Jawiński w ogóle nie liczył się z moim zdaniem podczas wizyt, bo według niego "Gdyby pan miał rację, to by do mnie pan nie przyszedł". Nie spojrzał nawet w kartotekę z momi badaniami i wynikami tych badań. Po oświadczeniu, że kończę z wizytami u tego pana, usłyszałem od niego że jestem tchórzem i żebym poszedł gdzieś, gdzie będą mi opowiadali "pierdoły".

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  Marcjanna Barbara Lotko

  Z całego serca polecam Panią doktor. Cierpliwa miła i rzeczowa. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi i nigdy nie pozostawi pacjenta bez pomocy

  Profil zweryfikowany
  Zbigniew Kurzyca zmęczenie, kaszel, opuchlizna,

  Najlepszy, najbardziej konkretny lekarz, jakiego do tej pory spotkałam. Mam 37 lat, odwiedziłam mnóstwo specjalistów. Dopiero doktor Kurzyca zdiagnozował u mnie astmę i bardzo silną alergię. Uratował mi życie instruując, jak działać podczas wstrząsu anafilakrycznego, którego doznałam. Jego cierpliwość i merytoryczne podejście do pacjenta jest na 6! Wszystkim serdecznie polecam tego lekarza. 3 lata wstecz zdiagnozował u mojego wówczas 4 letniego syna astmę po 2 latach nieprzespanych nocy. Mieszkamy w Anglii stąd utrudniony dostęp do dobrych lekarzy :) Mąż też jest pacjentem dr. Kurzycy i również jest bardzo zadowolony i wdzięczny za cierpliwość :) Highly recommended :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania