COVID-19: Nie rezygnuj ze zdrowia

ZnanyLekarz

Do tego specjalisty możesz umówić się na:

Konsultacja online

Rozpocznij lub kontynuuj leczenie w bezpieczny i skuteczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Wizyta w gabinecie

Jeśli potrzebujesz leczenia, które wymaga spotkania ze specjalistą, nie czekaj – umów wizytę w gabinecie.

Adresy (3)


Gotówka, Karta płatnicza
71 773.....Konsultacja online


Przyjmuję: dorosłych
71 773.....

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Proszę o wysłanie w wiadomości loginu Skype lub zaznaczenie, jaka forma konsultacji Pani/Panu odpowiada: skype; telefon; whatsup.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
71 773.....


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i seksuologiem. Ukończyłam studia z zakresu psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Następnie studia pod...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia seksualne
 • uzależnienie od seksu
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński (2011-2016)
 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS (2016-2018)
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne (2019-2024)

Specjalizacje

 • Seksuologia
 • Psychologia kliniczna

Filmy


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


Konsultacja online


Konsultacja psychologiczna


ul. Pochyła 21/1A, Wrocław

150 zł

PROTERAPEUTICA


Konsultacja seksuologiczna


ul. Pochyła 21/1A, Wrocław

150 zł

PROTERAPEUTICA

Pozostałe usługi

Konsultacja partnerska


ul. Pochyła 21/1A, Wrocław

200 zł

PROTERAPEUTICA


Konsultacja psychoterapeutyczna


ul. Pochyła 21/1A, Wrocław

150 zł

PROTERAPEUTICA


Poradnictwo psychologiczne


Bulwar Ikara 30, Wrocław

120 zł

Centrum Ikar


Poradnictwo seksuologiczne


Bulwar Ikara 30, Wrocław

120 zł

Centrum Ikar

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Ikar poradnictwo seksuologiczne

Serdecznie polecam Panią magister ! Bardzo miła atmosfera, rzeczowe podejście do problemu i celne porady. Leczenie w moim przypadku przebiegło szybko i sprawnie.

Polecam w 100% !

mgr Sylwia Szulc

Bardzo dziękuję za opinie!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PROTERAPEUTICA konsultacja seksuologiczna

Pani Sylwia bardzo mi pomogła w pokonaniu problemu z którym borykałem się już wiele lat. Długo zajęło mi, by zebrać się w sobie i odwiedzić specjalistę. Jednak atmosfera, jaka panowała w gabinecie bardzo pomogła mi się otworzyć. Pani Sylwia rzeczowo zadawała pytania oraz udzielała bardzo trafnych uwag. Dzięki kilku spotkaniom i zastosowaniu się do metod, które Pani Sylwia poleciła zastosować w domu, udało się pokonać problem. Obecnie czuje się o wiele lepiej, moja pewność siebie powróciła. Szczerze polecam!

mgr Sylwia Szulc

Bardzo mi miło. Dziękuję za zaufanie. Życzę powodzenia!


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PROTERAPEUTICA konsultacja seksuologiczna (pierwsza wizyta)

Na wizytę przyszedłem z konkretnym problemem, Pani Szulc słusznie znalazła inny problem, który mam. Rzecz w tym, że po dopatrzeniu się drugiego problemu pierwszy przestał mieć jakiekolwiek znaczenie. Bez większego zastanowienia czy dopytania każda moja wątpliwość była uznawana za efekt problemu drugiego (często błędnie) i nie warta rozmowy.
Mam wrażenie, że w połowie spotkania Pani Magister była pewna co chce powiedzieć na koniec i że już wszystko zrozumiała. Moje zaprzeczenia, że "nie, to nie tak jak Pani mówi" nie miały żadnego efektu, czasem słyszałem o rzeczach, których nawet nie powiedziałem.
W czasie zadawania pytań często nie wiedziałem jakiej udzielić odpowiedzi, mój problem jest stosunkowo nowy i wciąż mam sporo do zrozumienia. Jednak brak pewności oznacza zezwolenie na przyjęcie odpowiedzi proponowanej przez Panią. Jak jeszcze nie wiesz, to znaczy że odpowiedź najbardziej pasująca powinna być dla ciebie dobrana. Byłem też pytany o mnóstwo rzeczy z dzieciństwa i po prostu ich nie pamiętałem zbyt dobrze, w szczególności nie potrafiłem ich przyporządkować do konkretnego roku - nawet jeśli nie było ważne ani powiązane, byłem ciągle dopytywany kiedy to było. Odpowiedź typu "nie pamiętam" jest nieakceptowana.

Ostatecznie po jednej wizycie dowiedziałem się, że moja wersja zdarzeń jest fizycznie niemożliwa. Na podstawie zgromadzonych odpowiedzi (które mogę zakładać w 1/3 są błędne) nie mam racji. W magiczny sposób godzina rozmowy z osobą, która jest niepewna co o sobie myśleć wystarczy, żeby być pewną swojej wersji wydarzeń o niej.

Jest możliwe, że się mylę i rzeczywiście jest tak jak mówi Pani Szulc, ale jest też możliwe że nie; a taka wersja nie jest dopuszczalna. Po wizycie zdecydowanie czuję się gorzej niż przed nią.

mgr Sylwia Szulc

Witam, przykro mi, że czuje się Pan gorzej po wizycie, jednak moim celem nie jest udzielanie odpowiedzi, które pacjent chce usłyszeć, ale konfrontowanie go z istotą problemu. Mam wrażenie, że przyszedł Pan z gotową autodiagnozą i wymagał jej potwierdzenia, czego niestety nie mogłam zrobić, na podstawie tego co Pan mówił i co widziałam. To trochę tak, jakby alkoholik przyszedł pomówić o tym, że zaczął mieć problemy w pracy, która zawsze mu się podobała, ponieważ spóźnia się. Na wizycie wskazuje, że chce coś zrobić ze swoim brakiem punktualnści. Problemem u niego nie jest niepunktualność, ale uzależnienie, przez które niedosypia i w efekcie spóźnia się. Podobny schemat występuje u Pana.
Zaproponowałam Panu różne formy pomocy, które mogą pomóc rozwiązać Pana problem. "Mogą", ponieważ w głównej mierze, to od Pana motywacji zależy, czy terapia się powiedzie.
Rozumiem, że konfrontacja z istotą problemu jest frustrująca, dlatego Pana opinia jest dla mnie jak najbardziej zrozumiała. Jednak jak wcześniej napisałam, nie jest moją rolą, by tylko potwierdzać przypuszczenia pacjenta - to pan może zrobić za pomocą google. Moim zadaniem jest trafnie zdiagnozować i zaproponować formę leczenia. Rozumiem, że nie zgadza się Pan z diagnoza i jest to dla Pana trudna informacja. Nie dziwię się. Jednak im szybciej Pan zrozumie, że warto popracować nad istotną problemu, którą Pan określa mianem "drugiego problemu", tym szybciej będzie Pan mógł rozpocząć zdrowe i szczęśliwe życie oraz stworzyć z kimś relacje bazująca na zdrowych fundamentach.
Życzę wiele dobrego.
Pozdrawiam.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Ikar uzależnienie

Borykam się z problemami, które bardzo mi ciążą i których się wstydziłem, przejrzałem wiele ofert i postanowiłem się zdecydować na panią Sylwię i nie żałuję. Blisko i bardzo profesjonalnie jestem zadowolony

mgr Sylwia Szulc

Bardzo się cieszę, że udało nam się wypracować rozwiązanie dla Pana problemów. Dziękuję za opinię.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Ikar konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta

Byłem na pierwszej wizycie (konsultacji) Pani przeprowadziła wywiad bardzo profesjonalnie i udzieliła wskazówek co dalej. Polecam

mgr Sylwia Szulc

Dziękuję za opinię.


M

Opinia z dnia 06.11.2019 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Ikar akceptacja orientacji, uciekanie w porno

Pani Sylwia jest bardzo rzeczowa, dlatego jej komunikaty są bardzo jasne, wiadomo jakie są kolejne kroki w pracy nad sobą.

polecam :))

mgr Sylwia Szulc

Dziękuję za miłe słowa!
Trzymam kciuki za dalszą pracę !


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Ikar

Po pierwszej wizycie jestem bardzo pozytywnie nastawiony - celne pytania, skuteczne podpowiedzi i pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta. Atmosfera życzliwa i sprzyjająca budowie nici zaufania pomiędzy terapeutą, a klientem. Bardzo polecam.

mgr Sylwia Szulc

Dziękuję! Bardzo się cieszę z tak pozytywnego odbioru spotkania.


I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Ikar konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani Sylwia jest taktowana, ale jednocześnie bezpośrednia. Po pierwszej wizycie czuje się już ulgę i pozytywne nastawienie. Polecam serdecznie.

mgr Sylwia Szulc

Bardzo się cieszę, że udało mi się pomóc, rozwiązać wątpliwości z którymi Pani przyszła. Życzę wiele dobrego! Pozdrawiam.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Ikar psychoterapia indywidualna

Serdecznie polecam, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i już po pierwszej wizycie widać było pozytywne zmiany!

mgr Sylwia Szulc

Bardzo dziękuję za miłe słowa!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

46 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Od niedawna uprawiam seks z moją dziewczyną i nie mogę wgle dojść nie mam orgazmu . To dlatego myśle ze się masturbowałam dosyć często ale moje pytanie czy są jakieś tabletki na to żeby pobudzić to i żebym szybciej dochodził .
  Ostatnio kochaliśmy się około 25 minut i ja wgle nie mogłem dojść .

  Witam,
  myślę, że warto dać sobie czas na "przyzwyczajenie się" do siebie nawzajem z partnerką. Być może sytuacja w której się Pan znalazł jest dla Pana na tyle nowa, że nie może Pan się dostatecznie rozluźnić by osiągnąć orgazm. Ponadto zachęcam do rezygnacji z masturbacji i omówienia problemu z partnerką. Możecie również popracować nad innymi formami stymulacji penisa podczas seksu, aby mógł Pan również czerpać z niego pełną przyjemność.
  Farmakoterapia w tym przypadku to ostateczność. W celu omówienia jej zasadności, zachęcam do wizyty u seksuologa.
  Pozdrawiam.

  mgr Sylwia Szulc

 • Mam jeden krępujący problem. czy mógł by mi ktoś pomóc? masturbuję sie codziennie. Jestem tak jakby uzależniony od tego. Co mam robic?

  Witam,
  uzależnienie od pornografii wymaga podjęcia terapii. Im szybciej, tym lepiej. Zachęcam do wizyty w poradni uzależnień lub u seksuologa. Tam zostanie przeprowadzony wywiad, na podstawie którego zostanie Pan poinstruowany co dalej.
  Pozdrawiam.

  mgr Sylwia Szulc

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i seksuologiem. Ukończyłam studia z zakresu psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Następnie studia pod...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia seksualne
 • uzależnienie od seksu
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński (2011-2016)
 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS (2016-2018)
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne (2019-2024)

Specjalizacje

 • Seksuologia
 • Psychologia kliniczna

Staże

 • Szpital Kliniczny im.dr. Józefa Babińskiego w Krakowie
 • SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie
 • Poradnia Seksuologii i Patologii Współżycia PRO-VITA, Kraków
Zobacz więcej

Certyfikaty


Filmy


Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania