Sergij Isaryk verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • L
  Lokalizacja: KLINIKA IMPLANTOLOGII STOMATOLOGICZNEJ

  Polecam Pana doktora

  Po wielu latach zaniedbań, w końcu zdecydowałem się na leczenie. Wybrałem doktora Sergija Isaryka, co było bardzo dobrą decyzją. Trwające prawie rok leczenie(implanty, most leczenie kanałowe itd) zaowocowało tym, że znowu bez obaw mogę się uśmiechać :)

  dziękuję Panie doktorze

  Sergij Isaryk2018-10-17

  Bardzo dziękuje za ocenę mojej pracy .

 • Szukasz stomatologa? Pacjenci polecają:

  Dagmara Trojanowska
  Dagmara Trojanowska
  Stomatolog, Stomatolog dziecięcy
  Gdańska 125, Bydgoszcz
  Do pani Dagmary trafiłam z polecenia znajomego, za co mu bardzo dziękuję :) Pani doktor od samego początku starała… więcej

  Anna Dobrzyńska
  Anna Dobrzyńska
  Stomatolog
  Gdańska 80A, Bydgoszcz
  Mila bardzo sympatyczna i kompetentna pani doktor delikatna o wszystko pyta co jest ważne w tej specjalności więcej

  Iwona Elżbieta Gromek
  Iwona Elżbieta Gromek
  Stomatolog
  Chodkiewicza 17, Bydgoszcz
  Jak zwykle punktualnie, profesjonalnie, delikatnie i sympatycznie. Jak w gabinecie kosmetycznym, a nie u dentysty… więcej

  Iwona Jabłońska
  Iwona Jabłońska
  Stomatolog, Protetyk
  Ogrody 14/lok 1, Bydgoszcz
  Przemiła obsługa i profesjonalne podejście, klinika na wysokim standardzie. Pani Iwonka przemiła osoba, szczegółowo… więcej

  Piotr Pawlitka
  Piotr Pawlitka
  Stomatolog
  Norweska 6/5, Bydgoszcz
  To bardzo kompetentny lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Gabinet dobrze wyposażony między innymi kamera… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  Lekarz – stomatolog Sergij Isaryk skończył studia w Iwano – Frankiwskim Instytucie Medycznym na Ukrainie w 1986 roku . Po studiach odbywał roczną praktykę – staż podyplomowy w poliklinice stomatologicznej m. Lugańsk na Ukrainie . Na studiach od 1981 -1986 rok i na stażu podyplomowym zarejestrował i wprowadził 4 propozycje racjonalizatorskie , występował na studenckich konferencjach naukowych, miał publikacje w czasopismach studenckich .W 1987 roku po stażu zdał państwowy egzamin w Donieckim Instytucie podwyższenia kwalifikacji lekarskich i uzyskał prawo do wykonywania zawodu stomatologa samodzielnie. Od 1996 roku otrzymał od NIL prawo wykonywanie zawodu lekarza-stomatologa na terenie RP samodzielnie . W latach 1997 -1998 pracował w przychodni stomatologicznej spółki lekarzy SANITAS w Bydgoszczy. Od 1999 roku prowadził prywatną praktykę stomatologiczną w gabinecie zlokalizowanym w Fabryce Form Metalowych FORMET . Od 2008 roku do czasu obecnego prowadzi prywatną klinikę implantologiczną zlokalizowaną przy ul. Grenadierów 4 w Bydgoszczy . Jest autorem wynalazku ,, Sposób wytwarzania szablonu chirurgicznego ,, zgłoszonego w 2009 roku , autorem licznych publikacji w czasopismach stomatologicznych Ukrainy i Polski . Wygłosił kilka wystąpień z doniesieniami naukowymi na międzynarodowych kongresach i konferencjach w 2008, 2009 , 2011 roku . Jest członkiem Asocjacji Implantologów Ukrainy , członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego ( PSI ) i członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej ( OSIS ), oraz członkiem polskiego wydziału międzynarodowej asocjacji ortodontów IAO .Uczestnik dziesiątków naukowych międzynarodowych i krajowych kongresów , szkoleń, kursów oraz konferencji.
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Klinika Implantologii Stomatologicznej powstała w 2008 roku. Przed powstaniem kliniki wykonywaliśmy usługi stomatologiczne od 1999 roku w Prywatnym Gabinecie Stomatologicznym w FFM FORMET .

  Udzielamy usługi stomatologiczne we wszystkich zakresach stomatologii . Głównym kierunkiem kliniki jest implantoprotetyka – dziedzina stomatologii zajmująca się implantacją wszczepów dentystycznych i odbudową na nich braków zębowych konstrukcjami protetycznymi.

  Wykonujemy dużo rozmaitych uzupełnień protetycznych w skomplikowanych sytuacjach klinicznych. Mosty okrężne , protezy na zasuwach, zatrzaskach , magnesach, ryglach i innych precyzyjnych elementach utrzymania. Zajmujemy się również protetyką estetyczną – korony na tlenku cyrkonu , licówki porcelanowe, wkłady koronowe porcelanowe ONLEJ , INLEJ.

  Wykonujemy dużo zabiegów w stomatologii zachowawczej : leczeniu próchnicy, leczeniu kanałowym , odbudową koron zębów materiałami światłoutwardzalnymi , licowaniem powierzchni zębów , oraz zabezpieczeniem zębów przed próchnicą .

  Usługi w chirurgii stomatologicznej to przede wszystkim wykorzystanie nowych technologii, którą jest PIEZOSURGERY- rewolucyjna technologia przy implantacji , sinus liftingu , rozszczepieniu wyrostka , hemisekcji , ekstrakcji zatrzymanych zębów , resekcji wierzchołka korzenia , ortodoncji , chirurgii periodontologicznej , sterowanej regeneracji kości .

  W stomatologii dziecięcej największą uwagę zwracamy na profilaktykę próchnicy oraz na zatrzymaniu powstałej próchnicy. Prowadzimy rozmowy instruktażowe z rodzicami i dziećmi dotyczące prawidłowej higieny jamy ustnej.

  Usługi z zakresu ortodoncji wykonujemy stosunkowo niedawno , ale możemy zaproponować naszym pacjentom leczenie wad zgryzu za pomocą aparatów czynnościowych oraz stałych. Aparaty stałe i wszystkie elementy do nich firmy American Orthodontics ( USA )

  Z poważaniem lekarz – stomatolog Sergij Isaryk .

  Specjalizacje

  • Stomatologia ogólna

  Choroby

  Usługi

  KLINIKA IMPLANTOLOGII STOMATOLOGICZNEJ

  Grenadierów 4, 85-533 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Protezy od 50 zł
  Implantoprotetyka , implanty, impantologia od 1 500 zł
  Ortodoncja od 600 zł
  Stomatologia ogólna od 50 zł
  Planowanie zabiegu implantologicznego na modelach medycznych - trójwymiarowych, wizualizacja i symulacja zabiegu na modelach, tworzenie szablonów chirurgicznych niezbędnych do prawidłowego pozycjonowania implantów dentystycznych. od 300 zł
  Implantacja - część chirurgiczna, wszczepienie implantów. od 2 000 zł
  Zastosowanie różnych typów implantów jedno i dwufazowych : alpha-bio, q-implant, neoss, zimmer i innych znanych systemów. od 2 000 zł
  Sterowana regeneracja kości - odbudowa zaniku kostnego (augmentacja), sinuslifting - odbudowa przestrzeni zatoki szczękowej materiałami kościozastępczymi firm: geistlich (bio-oss, bio-gide), bioteck, osteobiol. od 1 000 zł
  Protetyka implantologiczna : wykonanie konstrukcji protetycznych na implantach natychmiastowo po implantacji (konstrukcje prowizoryczne) i w terminach od 3 do 6 miesięcy ( konstrukcje stałe ), wykonanie złożonych konstrukcji protetycznych na wszczepionych od 1 500 zł
  Korony i mosty ceramiczne na tlenku cyrkonu cad/cam (wykonanie w labolatorium cerlab-www.cerlab.pl). od 2 000 zł
  Korony i mosty metalowo-ceramiczne, korony pełnoceramiczne, licówki ceramiczne i kompozytowe. od 800 zł
  Wkłady korzeniowo-koronowe lane i z włókna szklanego. od 200 zł
  Wkłady koronowe inlay/onlay pełnoceramiczne lub kompozytowe (odbudowa dużych ubytków koron zębów). od 1 500 zł
  Protezy szkieletowe na zasuwach firmy bredent, preciline, ceka. od 5 000 zł
  Protezy szkieletowe na teleskopach (korony teleskopowe ze stopu złota, galwanotechnologia ). od 6 000 zł
  Protezy szkieletowe za zatrzaskach, zaczepach, kładkach, belkach i ryglach.
  Protezy akrylowe i szkieletowe na magnesach dyna-system.
  Protezy nylonowe - tylko częściowe.
  Protezy akrylowe osiadające pełne i częściowe (refundacja nfz).
  Protezy natychmiastowe akrylowe (w ten sam dzień po usunięciu ).
  Profilaktyka
  Wypełnianie światłoutwardzalne
  Odbudowa zęba
  Leczenie kanałowe, endodoncja
  Jonoforeza
  Odbudowa zębów
  Licowanie zębów
  Zmiana kształtu i koloru zębów
  Scalling i polerowanie szkliwa
  Usuwanie złogów nazębnych skalerem piezoelektrycznym
  Leczenie zachowawcze zębów mlecznych
  Lakowanie (uszczelnianie bruzd lakiem szczelinowym światło-utwardzalnym)
  Lakierowanie
  Lapisowanie
  Fluoryzacja
  Piezosurgery - nowy wymiar chirurgii kości ! rewolucyjna technologia wykorzystania piezosurgery mectron przy sinusliftingu, rozszczepieniu wyrostka, ekstrakcjach, ortodoncji, chirurgii periodontologicznej (www.piezosurgery.com).
  Ekstrakcja zęba (usunięcie).
  Chirurgiczne usunięcie zęba (dłutowanie), szycie rany po zabiegu.
  Plastyka połączenia przetoki ustno - zatokowej.
  Hemisekcja - usunięcie części zęba (jednego lub dwóch korzeni).
  Resekcja wierzchołka korzenia zęba.
  Rekonstrukcja, plastyka wyrostka zębodołowego.
  Sterowana regeneracja kości wyrostka (augmentacja kości).
  Diotermokoagulacja.
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem? Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  56 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • L
   Lokalizacja: KLINIKA IMPLANTOLOGII STOMATOLOGICZNEJ

   Polecam Pana doktora

   Po wielu latach zaniedbań, w końcu zdecydowałem się na leczenie. Wybrałem doktora Sergija Isaryka, co było bardzo dobrą decyzją. Trwające prawie rok leczenie(implanty, most leczenie kanałowe itd) zaowocowało tym, że znowu bez obaw mogę się uśmiechać :)

   dziękuję Panie doktorze

   Sergij Isaryk2018-10-17

   Bardzo dziękuje za ocenę mojej pracy .

  • O
   Lokalizacja: KLINIKA IMPLANTOLOGII STOMATOLOGICZNEJ

   Lekarz bardzo konkretny i rzeczowy, posiadający rozległą wiedzę i umiejętności które uratują każdy nawet beznadziejny przypadek. Po wizytach w wielu gabinetach stomatologicznych, ten zdecydowanie charakteryzuje najwyższa jakością usług i materiałów wykorzystywanych do leczenia na wielu płaszczyznach!
   Polecam !

   Sergij Isaryk2018-10-17

   Bardzo dziękuje za ocenę mojej pracy .

  • D
   Lokalizacja: KLINIKA IMPLANTOLOGII STOMATOLOGICZNEJUsługa: korony porcenalowe

   Bardzo konkretny,świetny fachowiec z dużą wiedzą i doświadczeniem.Potrafi doradzić i przekonać do zmian na dobro pacjenta.Polecam wizytę w tym gabinecie.A dzisiaj mam piękny uśmiech.Dziękuję.

   Sergij Isaryk2018-02-08

   Dziękuje bardzo za ocenę mojej pracy .

  • Lokalizacja: KLINIKA IMPLANTOLOGII STOMATOLOGICZNEJUsługa: IMPLANTOPROTETYKA , IMPLANTY, IMPANTOLOGIA

   Witam, do Pana doktora trafiłem po wnikliwym zapoznaniu się z opiniami w tym serwisie. Pierwsza wizyta "rozpoznawcza" bardzo treściwa, dostałem komplet informacji jakie mógłby mi byc potrzebny, pokazane zostały przykłady wszczepiania implantu. Nie musiałem się zastanawiać, decyzja padła od razu. Jestem 2 tygodnie po wszczepieniu, żadnych problemów. Kontakt bardzo miły, rzeczowo i konkretnie. Widzimy się za około pół roku by do kompletu dorzucić koronę :) Pozdrawiam Sedrecznie

   Sergij Isaryk2018-02-08

   Dziękuję Panie Sebastianie. Jesteśmy już po implantoprotetyce i mam nadzieje ,że wszystko dobrze.

  • M

   Pan Doktor świetnie sprawdza się w roli ortodonty. Przez dwa lata mój zgryz został skorygowany zgodnie z moimi wysokimi oczekiwaniami. Miałem mocno zwężoną szczękę oraz żuchwę i cofnięte zęby, co wymagało zastosowania aparatu ortodontycznego stałego. Warto zaznaczyć, że przy wizytach raz na miesiąc, każda z nich była tak zaplanowana, aby nie trzeba było czekać na przyjęcie do gabinetu. Zaraz po przybyciu Doktor wykonywał swoją pracę, bez żmudnego oczekiwania, jak to często bywa u innych stomatologów. Każda korekta wykonywana przy aparacie, była robiona z dużą starannością i dokładnością. Mimo bardzo wielu zajęć prywatnych i przebywania na codzień z dala od Bydgoszczy udało się zawsze ustalić dogodny termin wizyty. Polecam serdecznie Pana Doktora.

   Sergij Isaryk2016-10-03

   Bardzo dziękuje Panie Mateuszu za ocenę mojej pracy . Ortodontyczne leczenie jest długotrwałym i wymagającym poświecenia i współpracy pacjenta i lekarza .Ja się cieszę, że ta nasza współpraca udała się .

  • Wspaniały stomatolog konkretny,spokojny,idealnie współgrający z pacjentem.Jestem bardzo zadowolony z dobrze wykonanej całej górnej protezy i pana doktora Sergija miły profesjonalny stomatolog i widać że lubi to co zrobi,gabinet pełny profesjonalizm.Serdecznie panu doktorowi dziękuje za mój uśmiech którego wcześniej nie było ze wstydu że tych zębów nie ma i mogę się teraz śmiać nie zakrywając buzi ręką.Serdeczne podziękowania dla pana doktora.Polecam i pozdrawiam :) Andrzej Przybojewski

   Sergij Isaryk2016-06-15

   Dziękuję bardzo .

  • Szczerze polecam Pana Doktora. Specjalista pierwszej klasy przy tym człowiek o cechach jakie bardzo cenię u ludzi, zwłaszcza mężczyzn. Krótko, zwięźle i na temat. Bez zbędnego zastanawiania się, sztucznych uprzejmości, przedłużania itp. Po ponad pół roku wszczepiania implantu (trójki górnej) właśnie dziś Pan Doktor założył mi nową koronę. Implant wszczepiony został idealnie, prosto i solidnie. Korona również nie różni się niczym od reszty uzębienia. Przez ten czas miałem umówionych mnóstwo wizyt. Wszystkie odbywały się punktualnie, praktycznie mogłem wybrać termin tak, by nie kolidował z moim życiem prywatnym. Nigdy nie czekałem dłużej niż to konieczne. Na sprzęcie się nie znam, ale laik zauważy, że jest z wysokiej półki - Roentgeny i takie bajery. Pierwsza klasa. Panie, które pomagają przy zabiegach również bardzo miłe i kompetentne. Ceny? Nie wiem, nie porównywałem, ale uważam, że bardzo przystępne. Jeszcze raz bardzo polecam tego specjalistę. Jeśli w przyszłości będę musiał wstawić sobie znowu implant zębu bez zastanowienia wybiorę ponownie Pana Doktora. Pozdrawiam Bartosz Maszkiewicz.

   Sergij Isaryk2016-06-15

   Dziękuję Panie Bartku za ocenę mojej pracy.

  • W

   Jestem bardzo zadowolona z dobrze wykonanej protezy. Pan Doktor świetnie ją dopasował.
   Dziękuję za szybką, profesjonalną i dobrze wykonaną usługę.
   POLECAM :)

  • M

   Lecze sie u Doktora Sergija wiele lat, jak rowniez prawie cala moja rodzina.Wedlug mnie to najwyzszej klasy specjalista, ktory dba o swojego klienta. Zawsze mily i uprzejmy dla pacjenta ale co najwazniejsze konkretny w dzialaniu. Posiada bardzo duza wiedze i potrafi ja skrupulatnie i dokladnie wykorzystac. Nie idzie na latwizne jak co niektorzy wyrywajac chore zeby tylko walczy zeby je wyleczyc i uratowac. Jego podejscie jest bardzo profesjonalne.
   Obecnie mieszkam z mazem w Anglii i nie wyobrazam sobie pojsc do innego dentysty. Zawsze jak jestem w kraju to odwiedzam Doktora Sergjia z wizyta kontrolna.
   Jestem BARDZO ZADOWOLONA z uslug i zawsze bede polecac Pana i Panski gabinet nawet znajomym z zagranicy.
   Dla tych ktorzy narzekaja na opoznienia...
   Ludzie to nie bar szybkiej obslugi tylko gabinet specjalistyczny, ktory nie zostawi pacjenta z nie wyleczonym zebem bo juz nastepny czeka w kolejce.
   Serdenie polecam, Monika.

   Sergij Isaryk2015-08-05

   Dziękuję bardzo za miłe słowa ....

  • Bardzo dobry stomatolog.Pierwszy raz byłem u Pana Doktora 10 lat temu.Zrobił mi piękny most metalowo-ceramiczny na górne zęby.Most do chwili obecnej jest w nienagannym stanie.Wygląda jakby zakładany był parę dni temu. Obecnie jestem po wstawieniu drugiego mostu metalowo ceramicznego na dolne zęby. Również wygląda pięknie i całość komponuje się wyśmienicie.Wspaniały lekarz,o miłym podejściu do pacjenta.Wizyty u Pana doktora były przyjemnością.Gabinet wspaniale wyposażony.Myślę iż w chwili obecnej nie ma lepszego lekarza stomatologa, który naprawdę potrafi przywrócić uśmiech. Polecam w 100% dr.Sergija Zadowolony-.Adam C.

   Sergij Isaryk2015-03-10

   Dziękuję Panie Adamie za dobre słowa.

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional