dr n. med.

Sebastian Kliwicki

Psychiatra

43 opinie +dodaj

Umów wizytę 1258 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista Psychiatra. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Starszy asystent w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu oraz Adiunkt w Katedrze Historii Nauk Medycznych ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Specjalista Psychiatra. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
  Starszy asystent w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu oraz Adiunkt w Katedrze Historii Nauk Medycznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Doświadczenie kliniczne.
  BEZPOŚREDNI kontakt telefoniczny na mojej stronie WWW.KLIWICCY.PL
  Leczenie nerwic, depresji, zaburzeń lękowych, choroby afektywnej dwubiegunowej, schizofrenii, zaburzeń snu, zaburzeń pamięci, natręctw, uzależnień itp.
  Zapisując się na PIERWSZĄ wizytę wybierz proszę PODWÓJNY CZAS wizyty!
  UWAGA - ZMIANA LOKALIZACJI!!
  Nowa lokalizacja to Ul. Strzelecka 49, Poznań - Budynek Victoria Centrum - wejście z prawej strony od parkingu PLATINUM MEDICAL CENTRE.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Uniwesytet Medyczny w Poznaniu - Wydział Lekarski
 • Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu - Studium podyplomowe z zakresu seksuologii
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - Studium Podyplomowe Zarządzania w Opiece Zdrowotnej

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pierwszy lekarz który wysłuchał, przeanalizował i zaplanował leczenie. Zero rutyny, indywidualne podejście, wyrozumiałość i serdeczność. Dziękuję.

 • bardzo dobry

  Polecam zna się na swojej pracy miły sympatyczny, godny zaufania i co najważniejsze jest kontakt telefoniczny!

 • bardzo dobry

  Lekarz poświęca z uwagą dostateczną ilość czasu na wysłuchanie pacjenta. Szczegółowo objaśnia diagnozę, dobiera leki. Polecam

 • bardzo dobry

  To już moje któreś podejście do Pana Doktora. I jak zawsze - niezwykle udane. Profesjonalizm, ludzkie ciepło i chęć szczerej pomocy - takimi słowami najkrócej można określić tego Specjalistę. Bardzo polecam.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona. Pan doktor ma prawdziwe podejście do pacjenta. Jest uprzejmy, cierpliwy z troską pyta o problemy. To była moja pierwsza wizyta, ale już wiem że będę się leczyć u Pana doktora.

 • bardzo dobry

  Doktor jest osobą godną polecania .Miła atmosfera podczas wizyt i profesjonalizm.Dobrze dobrane leki.Ola

 • bardzo dobry

  Muszę przyznać, że wybierając lekarza sugerowałam się pozytywnymi opiniami w internecie i z całą pewnością mogę stwierdzić, że się nie zawiodlam. Dr Kliwicki jest świetnym lekarzem, kompetentnym, empatycznym, dysponuje ogromną wiedzą i chęcią pomocy pacjentowi. Potrafi stworzyć przyjazna atmosferę podczas wizyty dzięki czemu czułam się swobodnie i bezpiecznie. Wyczerpująco przedstawia plan leczenia i wyjaśnia działanie przepisanych leków oraz rozwiewa wszelkie wątpliwości. Pan doktor daje nadzieję na lepsze jutro i w końcu na całkowite wyleczenie. Polecam każdemu kto zastanawia się nad wyborem dobrego specjalisty w tej dziedzinie. Oby jak najwięcej było takich lekarzy.

 • bardzo dobry

  Przede wszystik doceniam profesjonalność, spokój z jakim przeprowadzone są rozmowy, odpowiedni dobór medykamentów i miły klimat.

 • bardzo dobry

  do doktora Kliwickiego trafilam po wizytach u innych lekarzy. Bylam pewna, ze mam powazne problemy z sercem, poniewaz objawy na to wskazywaly. Jednak okazalo sie, ze potrzebuje konsultacji z psychiatra. Znalazlam w internecie dr Kliwickiego i byl to najlepszy wybor. Choc jestem pacjentką od niedawna, biorac pod uwage fakt, ze zglaszajac sie do niego bylam w bardzo zlej kondycji emocjonalnej, moge, po tak krotkim okresie stwierdzic, ze jest on profesjonalista, w tym, co robi, dodatkowo czlowiek o wysokiej kulturze osobistej. Postawil odpowiednia diagnoze, dobral leki, ktore spowodowaly, ze czuje sie znacznie lepiej. Wzbudza zaufanie. Polecam kazdemu.

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista, ktory pomoże w każdej, bardzo trudnej sytuacji. Ma czas, aby wysłuchać. Nie jest typem lekarza wypisującego bezmyślnie recepty za pieniadze. Potrafi poprowadzić odstawienie leków w taki sposób, aby nie było to dyskomfortowe dla pacjenta. Polecam.

Najbliższe terminy:

kolejne dni