dr n. med.

Sebastian Kliwicki

Psychiatra

73 opinie +dodaj

Umów wizytę
725 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista Psychiatra. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Ordynator Oddziału Psychiatrycznego w Centrum Zdrowia Psychicznego przy Centrum Medycznym HCP w Poznaniu. Adiunkt… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
73 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical Centre

  Wspaniały lekarz, mający bardzo dobry kontakt z pacjentem, potrafiący wsłuchać się w pacjenta. Jest to lekarz, który na prawdę potrafi pomóc a to dzisiaj wielka rzadkość. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, ma dużą życzliwość, wiedzę oraz cierpliwość. Każdego pacjenta traktuje personalnie i podchodzi do jego problemu fachowo i indywidualnie. Na prawdę polecam, bo to bardzo dobry Psychiatra.
  Mirosław

 • 1
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: depresja / nerwica natręctw

  Rzadko się zdarza aby w jednej osobie lekarza występowały takie talenty jak: wiedza merytoryczna, odpowiedni poziom wrażliwości oraz zdolność dodania osobie sił jednocześnie z realną oceną sytuacji. U Pana Sebastiana zostałem po wcześniejszym sparzeniu się na 2 psychiatrach, gdzie dałem sobie spokój po pierwszej wizycie.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical Centre

  Lekarz poświęca dużo czasu na wysłuchanie pacjenta. Jest miły i życzliwy, budzi zaufanie. Szczegółowo przedstawia plan leczenia. Bardzo kompetentny. Jestem zadowolony z pierwszej wizyty. Polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical Centre

  Pan doktor jest godny polecenia ogromna wiedza i dobrze dobrane leki które postawiły na nogi bardzo szybko poświęca pacjentowi tyle czasu ile to konieczne i wytłumaczy wszystko z dokładnością.polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz kompetentny, doświadczony, pełen szacunku.
  Potrafi śmiać się z pacjentem z żartu (np. o własnych opiniach na tej stronie, kiedy mu powiedziałam, że dobre tabletki przepisuje, skoro wszyscy takie pozytywne komentarze piszą ;) )
  Polecam, pozdrawiam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Polecam! Lekarz jest w pełni skupiony na pacjencie i potrafi zadbać o przyjazną atmosferę. Jest bardzo konkretny i udziela dokładnych informacji. Potrafi pomóc przy pierwszej wizycie. Jest godny zaufania i ma dużą wiedzę. Pełen profesjonalizm.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical Centre

  do gabinetu doktora trafiłam w roku 2016 po wizytach w innych gabinetach lekarskich i braku poprawy mojego samopoczucia. Po pierwszej wizycie i szczegółowym wywiadzie oraz zastosowaniu właściwych leków poczułam znaczną poprawę zdrowia i czuję się znacznie lepiej .Polecam innym ten gabinet..

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical Centre

  Do dr Sebastiana Kliwickiego trafilem po 2 innych lekarzach ktorzy nie mogli dac rady trafic lekami w moje dolegliwosci trwalo to bardzo dlugo a dr Kliwicki trafnie dobral leki ktore w 2 tygodnie postawily mnie na nogi i wrocilem do zycia w bardzo milej atmoswerze przebiegaja wizyty zaufanie w 100% zna sie na swoim fachu mega wiedza i doswiadczenie.polecam bardzo.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical Centre

  Do Pana Doktora Kliwickiego trafiłem w bardzo kiepskim stanie po bardzo długim okresie złego samopoczucia. Pan Doktor zdołał w taki sposób ustawić leczenie, że w którym czasie stanąłem na nogi i przypomniałem sobie, co oznacza cieszyć się życiem. Znakomity specjalista - szczerze polecam!

 • I
  Lokalizacja: Platinum Medical Centre

  Jeśli psychiatra, to tylko ten i żaden inny. Jestem pod Jego opieką od kilku lat. Mega profesjonalny, Autentycznie zainteresowany dobrem pacjenta. Niesienie pomocy to w przypadku dr Kliwickiego nic innego jak powołanie. Szczerze polecam i zachęcam do umówienia wizyty.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista Psychiatra. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
  Ordynator Oddziału Psychiatrycznego w Centrum Zdrowia Psychicznego przy Centrum Medycznym HCP w Poznaniu. Adiunkt w Katedrze Historii Nauk Medycznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Doświadczenie kliniczne.
  BEZPOŚREDNI kontakt telefoniczny na mojej stronie WWW.KLIWICCY.PL
  Leczenie nerwic, depresji, zaburzeń lękowych, choroby afektywnej dwubiegunowej, schizofrenii, zaburzeń snu, zaburzeń pamięci, natręctw, uzależnień itp.
  Zapisując się na PIERWSZĄ wizytę wybierz proszę PODWÓJNY CZAS wizyty!
  UWAGA - ZMIANA LOKALIZACJI!!
  Nowa lokalizacja to Ul. Strzelecka 49, Poznań - Budynek Victoria Centrum - wejście z prawej strony od parkingu PLATINUM MEDICAL CENTRE.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Uniwesytet Medyczny w Poznaniu - Wydział Lekarski
 • Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu - Studium podyplomowe z zakresu seksuologii
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - Studium Podyplomowe Zarządzania w Opiece Zdrowotnej

Zdjęcia