dr n. med.

Sebastian Kliwicki

Psychiatra

Specjalista Psychiatra. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Starszy asystent w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu oraz Adiunkt w Katedrze Historii Nauk Medycznych ... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista Psychiatra. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
  Starszy asystent w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu oraz Adiunkt w Katedrze Historii Nauk Medycznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Doświadczenie kliniczne.
  BEZPOŚREDNI kontakt telefoniczny na mojej stronie WWW.KLIWICCY.PL
  Leczenie nerwic, depresji, zaburzeń lękowych, choroby afektywnej dwubiegunowej, schizofrenii, zaburzeń snu, zaburzeń pamięci, natręctw, uzależnień itp.
  Zapisując się na PIERWSZĄ wizytę wybierz proszę PODWÓJNY CZAS wizyty!
  UWAGA - ZMIANA LOKALIZACJI!!
  Nowa lokalizacja to Ul. Strzelecka 49, Poznań - Budynek Victoria Centrum - wejście z prawej strony od parkingu PLATINUM MEDICAL CENTRE.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Uniwesytet Medyczny w Poznaniu - Wydział Lekarski
 • Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu - Studium podyplomowe z zakresu seksuologii
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - Studium Podyplomowe Zarządzania w Opiece Zdrowotnej

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentny, o wysokiej kulturze lekarz! Mądry człowiek.Masz problemy - nie zastanawiaj się ani chwili, nie ma sensu się męczyć, warto zaufać dr. Kliwickiemu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: wizyta kolejna

  Wspaniały lekarz, bardzo nam pomógł Nie oczekiwałam i nie spodziewałam się że aż tak .. Pan doktor to osoba bardzo kompetentna i co ważne cierpliwa Dziękuję

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: Wizyta pierwszorazowa

  Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Wizyta przebiega w miłej i bezpiecznej atmosferze. O skuteczności leczenia za wcześniej mówić, jednak z pewnością będę kontynuować wizyty u tego lekarza. Plus za łączność telefoniczną między spotkaniami.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: Wizyta kontrolna

  Kompetencja, odpowiedzialność i życzliwość. Nie musi zaglądać do zapisków, bo pamięta konteksty problemów pacjenta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: Wizyta pierwszorazowa

  Lekarz bardzo dobrze dobrał mi leki, które już od pierwszego dnia poprawiły moje samopoczucie i pomogły pozbyć się nerwicy. Dzięki lekom potrafiłam zachować spokój i poprawić relacje z rodziną. Dziękuje Doktorze.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr S. Kliwicki jest bardzo kompetentnym specjalistą w dziedzinie bezsenności. Zawsze potrafi słuchać pacjenta i trafnie zastosować odpowiednie leczenie. Ja już po tygodniowej kuracji zaczęłam wracać do normy. Idąc na wizytę nie stresuję się i wychodzę pozytywnie zmotywowana. Rozmowa jest jasna i otwarta, przebiega w przyjaznej atmosferze. R.K

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo sympatyczny i emaptyczny. Wykorzystuje swoją wiedzę w celu poprawy komfortu życia swoich pacjentów. Polecam!

 • Witam! Dr Sebastian Kliwicki wyciągnął mnie z dna życia i rozpaczy. Dzięki Doktorowi zaczęłam funkcjonować i nadal jestem pod jego fachową opieką. Profesjonalizm, empatia, budzi niesłychane zaufanie pacjenta. Życzyć sobie takich lekarzy!!!.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry specjalista,cierpliwy i wyrozumiały.Pierwszy lekarz ,który pomógł mi stanąć na nogi już po pierwszej wizycie a leczyłam się już u wielu. Szczerze polecam.Dziękuje Panie Doktorze!!

 • S

  Profesjonalista. Lekarz pełen empatii i odpowiedniego podejścia do pacjenta. Trafnie dobrana terapia i świetne efekty. Polecam!!!