lek. dent.

Sandra Łataś

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy, Ortodonta

10 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
43 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Studia ukończyła na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wyróżnia ją komunikatywność oraz chęć i umiejętność pracy z dziećmi, których darzy… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Y

  U Pani Sandry byłem na trzech wizytach z różnych powodów i w każdym razie Pani doktor dopomogła mnie. Ona jest miła i życzliwa, ma świetne podejście do pacjenta. Zawsze dokładnie tłumaczy co robi oraz jak uniknąć problemów w przyszłośći. Polecam!

 • M
  Lokalizacja: Vita Medical - instytut stomatologii

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, jak również w całym Instytucie panuje ciepła atmosfera. Z czystym sumieniem polecam Dr Sandrę, widać że to co robi sprawia jej przyjemność i robi to z pasją.

 • M
  Lokalizacja: Vita Medical - instytut stomatologiiUsługa: odbudowa zębów

  Pani Sandra szybko uporała się z problemem z którym do niej przyszłem. Była miła i wytłumaczyła mi co powinienem jeszcze zrobić.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vita Medical - instytut stomatologiiUsługa: stomatologia estetyczna

  Bardzo sympatyczna i komunikatywna pani stomatolog , dużo czasu poświęca pacjentowi , młody lekarz z empatią , bardzo cierpliwy , potrafi doradzić a w razie wątpliwości konsultuje pacjenta ze specjalistami.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vita Medical - instytut stomatologii

  Najlepszy lekarz Dentysta u jakiego byłam. Mogę polecić w 100%. Od dawna szukałam dobrego dentysty i w końcu mi sie udało. Dalsze leczenie podejmę również u Pani Doktor Sandry!

 • N
  Lokalizacja: Beauty Dent – Klinika Stomatologiczno-Implantologiczna

  Do dr Sandry Łataś wybrałam się z synem jakiś czas temu, ale szybko stała się naszym 'rodzinnym stomatologiem'. To naprawdę właściwa osoba, na właściwym miejscu. Z dobrym podejściem do dzieci, ale i dorosłych (którzy niekoniecznie są fanami gabinetów stomatologicznych). Przesympatyczna, ciepła, delikatna. Dodatkowo wielki plus dla samej kliniki - po pierwsze za darmowe konsultacje, ale i za 'przyjazny' wystrój. Jest elegancko, nowocześnie. Na pewno będę stałą pacjentką :)

 • P
  Lokalizacja: Beauty Dent – Klinika Stomatologiczno-ImplantologicznaUsługa: usuwanie kamienia nazębnego

  U Pani dentystki Sandry Łataś pojawiłam się po to, aby usunąć kamień nazębny. Pani dentystka jest przesympatyczną osobą. Zabieg był bezbolesny. Atmosfera w gabinecie sprawiła, że czułam się swobodnie i bardzo komfortowo.

 • K
  Lokalizacja: Beauty Dent – Klinika Stomatologiczno-Implantologiczna

  Wielu ludzi nie przepada za wizytami u stomatologów, ja również zaliczam się do tego grona, ale dzięki troskliwości i osobistemu podejściu Pani doktor strach przed bólem schodzi na boczny plan.
  Wybierając lekarza ortodontę warto zwrócić uwagę na to czy czujemy się swobodnie, bo leczenie zaplanowane jest zawsze na dłuższy okres czasu, dlatego serdecznie polecam Panią doktor Sandrę Łataś.

 • O
  Lokalizacja: Beauty Dent – Klinika Stomatologiczno-Implantologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor, syn się w o ogóle nie bał i wyszedł z usmiechem. Leczenie odbyło się w bardzo miłej atmosferze, szybko i efektywnie. Jeżeli leczenie zębów, to tylko u Pani doktor Sandry. Polecam

 • Z

  Do tej pory u Pani Sandry byłam na trzech wizytach i po każdej z nich wyszłam zadowolona. Ubytki w moich zębach zostały wypełnione a dodatkowo, dzięki niej wiem jak dbać o swoje dziąsła z którymi miałam problem od dłuższego czasu - krwawienie dziąseł podczas mycia zębów. Pani Sandra uświadomiła mi jakie za tym idą skutki ale na szczęście dla moich dziąseł nie było jeszcze za późno :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia ukończyła na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

  Wyróżnia ją komunikatywność oraz chęć i umiejętność pracy z dziećmi, których darzy szczególną cierpliwością i wyrozumiałością. W kręgu jej zainteresowań szczególne miejsce zajmuje Ortodoncja i w 2017r. rozpoczęła studia podyplomowe „Master of Science” na Uniwersytecie Danube Krems, Austria.

  Zawsze patrzy na pacjenta holistycznie niezależnie od wieku.

  Jest nastawiona na rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji z Ortodoncji, Protetyki i Stomatologii Estetycznej. Biegle porozumiewa się w języku angielskim. Prywatnie lubi muzykę, kryminały oraz podróże.

  Certyfikaty:
  - „Profesjonalna Praktyka Ortodontyczna”
  - „I sesja ortodoncji dla dentystów ogólnie praktykujących”
  - „FDI Annual World Dental Congress”
  - „Czego boimy się w endodoncji” Koncepcja leczenia od diagnozy do rekonstrukcji”
  - „7 kroków ENDO – przygotowanie do sprawnego wykonywania procedur endodontycznych”
  - Certyfikat Ochrony Radiologicznej Pacjenta

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Znajomość języków

 • polski
 • angielski