Ryszard Podemski

Neurolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 24 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Prof. dr hab. n. med. Ryszard Podemski jest specjalistą neurologiem. Związany m.in. z Katedrą i Kliniką Neurologii Akademii Medycznej we Wrocławiu, gdzie pełni funkcję kierownika o... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Prof. dr hab. n. med. Ryszard Podemski jest specjalistą neurologiem. Związany m.in. z Katedrą i Kliniką Neurologii Akademii Medycznej we Wrocławiu, gdzie pełni funkcję kierownika oraz z Profesorskim Centrum Medycznym OPTIMUM.

Ocena pacjentów:

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesor przeprowadził szczegółowy wywiad. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Na razie mam do wykonania szereg badań. Z wynikami również zjawię się u profesora Podemskiego.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz. Dokładne, szczegółowe badania, konkretne wnioski, bardzo duża wiedza. Na wizycie nie śpieszy się, dąży do postawienia jak najbardziej precyzyjnej diagnozy i dobrania odpowiednich leków. Bardzo dziękuję Panie Profesorze. POLECAM SERDECZNIE.

 • E

  Bardzo miły i ciepły człowiek. Dużo rozmawia , traktuje człowieka jak człowieka. Pierwsza wizyta trwała ponad godzinę. Polecam gorąco.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały, kompetentny lekarz. Pacjenta traktuje całościowo - stan ciała jak i duszy. Rozmawia z pacjentem, nie spieszy się. Szczegółowo bada, dokładnie analizuje wszystkie wyniki. Wizyta trwa tak długo jak potrzeba, rzadko trwa tylko 40 minut, pan Profesor przeznacza na jednego pacjenta nawet 1, 5 godziny. Bardzo polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wysłuchanie , badanie i przekaz informacji dotyczący choroby wysoce profesionalny Wlasciwe dobranie leków odczuwalne juz tego samego dnia po zażyciu Zdecydowanie jest to osoba warta polecenia Dziękuję Panie profesorze

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz. Dokładne, szczegółowe badania, konkretne wnioski, bardzo duża wiedza. Na wizycie nie śpieszy się, dąży do postawienia jak najbardziej precyzyjnej diagnozy. Bardzo polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo doby dobry lekarz ,zawsze sprawdza przebieg choroby i dobiera leki zgodnie do stanu zdrowia a nie jak niektórzy wszystkim jednakowo .Dobra diagnoza i skuteczne leczenie . GORĄCO POLECAM !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam, pełen profesjonalizm. Lekarz bada pacjenta, słucha go dokładnie, podchodzi indywidualnie do pacjentów. Polecam każdemu

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z powołania. W pierwszej kolejności dokładnie słucha pacjenta, następnie analizuje wyniki badań, bardzo dokładnie bada. Potrafi ogarnąć sytuację. Kompetentny - wie, co mówi i umie to przystępnie wyjaśnić pacjentowi. Zupełnie nie odczuwa się pośpiechu, o wszystko można zapytać. Wizyta trwa minimum 40 min., czasem dłużej, stąd bywają opóźnienia, ale warto czekać. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta w przychodni perfekcyjnie przygotowana / przypomnienia dla zapominalskich /. Konsultacja u Pana profesora Ryszarda Podemskiego perfekcyjna, na najwyższym poziomie.