Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E

  Super specjalista i człowiek- pogodzić te cechy mało kto potrafi!! Potrafi wiele, chwali się nie wiele. Poprawia wszystkie partactwa "kolegów po fachu" Polecam w 100%.

 • J

  Bardzo dobry, dokładny i sumienny lekarz. Ma podejście do pacjenta i wszystko dokładnie tłumaczy. Pomaga i nawet sam dzwoni do pacjenta w celu ustalenia szczegółów operacji. Własnie jestem po synowektomii kolana wykonanej przez Pana Doktora. Polecam w 100 % . Pacjentka z Jarosławia ;-)

 • A

  Doktor Bielak to wspaniały człowiek,dzięki Niemu odzyskałam wiarę w Siebie-dziękuję .Konkretny,sumienny i zmobilizowany człowiek-przydałoby się więcej takich lekarzy.Z wyrazami szacunku-pacjętka.

 • Dwa lata temu nasze dziecko zaczeło chodzić na palcach u lewej nózki ,jeżdfziłam po specjalistach a czas uciekał ,bo jak wiadomo terminy odległe.Jedna wizyta u Pana Bielaka -diagnoza postawiona trafnie ,operacja do miesiąca i dzis spokojnie mozemuy patrzeć sie jak sie rozwija.Lekarz bardzo skrupulatny,dusza człowiek i wyśmienity specjalista.Dziękujemy lekarzowi a Wszystkim serdecznie polecamy :)

 • T

  Wspaniały lekarz i człowiek.Bardzo życzliwy.Wspaniały specjalista.Jako pierwszy postawił właściwą diagnozę mojemu mężowi.Jeździliśmy cały rok po różnych specjalistach,profesorach i innych polecanych lekarzach-wszyscy obiecywali ,że postawią męża na nogi-ale kończyło się na obietnicach.Dopiero Doktor Bielak postawił diagnozę-martwica głowy kości udowej,konflikt panewkowo-udowy-i zlecił zrobienie rezonansu-innym lekarzom nie był potrzebny.Biodro zostało zoperowane przez Pana Doktora Bielaka-wstawił mu nowoczesną endoprotezę-bo mój mąż jest jeszcze młody[ma 51lat].Endoproteza ma wytrzymać kilkadziesiąt lat i jest całkowicie refundowana przez NFZ.Dziś jest tydzień po operacji.Mąż chodzi z jedną kulą-BEZ BÓLU!!!
  Dziękujemy panie doktorze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Świetny fachowiec , bardzo dobry ortopeda profesjonalista itd itp. moglibyśmy tak bez końca, ale to już wiemy :) Niesamowite jest to, żę doktor ma niezwykłe przywiązanie do pacjenta, o wszystko można spytać nie odpowiada z łaską jak inni lekarze, interesuję się swoim pacjentem , nie zostawi bez udzielenia pomocy, Bardzo dobry człowiek , widać że poświęca się pracy i daje z siebie wszystko co może, choć widać że jest zapracowany :) Jest to wyjątkiem pośród lekarzy.
  Nie dość że fachowiec , to jeszcze wspaniały człowiek. Lepiej nie można trafić :)

 • Bardzo dobry specjalista! Konkretny, miły, odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy. To rzadkość wśród lekarzy.

 • Bardzo dobry lekarz!Oby więcej takich w powiecie lubaczowskim.Panie doktorze dużo zdrowia i siły za to co Pan dla nas pacjętów robi!

 • Najlepszy ortopeda dziecięcy na Podkarpaciu. Powinien być Ordynatorem On a nie Snela:) Wiem co mówię, jestem studentką fizjoterapii, miałam zajęcia z doktorem. Świetny specjalista i wspaniały człowiek. Kiedyś uratowal źle złożoną rękę mojemu siostrzeńcowi, jestem Mu niesamowicie wdzięczna:)

 • Super lekarz, bardzo miły i sympatyczny, super podejscie do pacjenta i zero bólu. POLECAM ...

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

1000

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

590

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.