Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie

Lwowska 60

35-301, Rzeszów, podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Barć

  Ortopeda,

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: konsultacja ortopedyczna

   Wizyta u doktora przebiegła w bardzo miłej atmosferze,z uwagą wysłuchał córkę i udzielił szczegółowej porady

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: konsultacja ortopedyczna - kończyna dolna

   Była to trzecia moja wizyta . Zostałam dokładnie zbadana oraz dostałam skierowanie na zabiegi rehabilitacyjne .

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Olimpia Mora-Janiszewska

  Ginekolog, dr n. med.

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Dobranie antykoncepcji

   Serdecznie odradzam wszystkim młodym kobietom, które chcą rozpocząć współżycie i jednocześnie korzystać z antykoncepcji. Pani doktor po 2 minutach w gabinecie, gdy powiedziałam że głównie przyszlam po dobranie antykoncepcji, powiedziała mi delikatnie mówiąc, że mogę sobie już iść, bo żadnych tabletek ani badań ona mi nie przepisze. Powodem było to że jestem za młoda (prawie 20 lat), a 'tabelki to nie cukierki' - jak powiedziała, nie pytając nawet czy mam w tym temacie wiedzę, dodała, że mogę przez to chorować na raka (tego że po rentgenie czy byciu biernym płaczem ryzyko jest kilkukrotnie wyższe - nie dodała). W skrócie - antykoncepcja nie leży w jej sumieniu widocznie, co może być zrozumiałe, ale niezrozumiałym dla mnie jest, że swoje poglądy narzuca innym. Jedyny plus to zwrot pieniędzy za wizytę (150zl). Dodam że na wizytę umawawialam się prywatnie miesiąc wcześniej, przyjechałam z miasta oddalonego 60 km, a o poglądach pani doktor przez telefon nie zostałam powiadomiona.

  • M
   Lokalizacja: Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w RzeszowieUsługa: badania diagnostyczne

   Bardzo dobry lekarz, pełen profesjonalizm, uprzejmość, oddanie i poświęcony czas tyle ile potrzebuje pacjent, udzielone wyczerpujące informacje - dziękuję Pani Doktor

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Grażyna Chmaj

  Urolog, Chirurg, lek.

  • J
   Lokalizacja: MedicarpathiaUsługa: problemy z układem moczowym 3 latki

   Bardzo fajna Pani doktor, zajęła się, przebadała, nie dawała na oko leków, jestem bardzo zadowolona; dodam, że chodziłam do niej z 3 letnią córką.

  • Lokalizacja: Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie

   Bardzo serdecznie polecam Panią doktor, jest to osoba przede wszystkim bardzo kompetentna i konkretna. Ma super podejście do dzieci. Synek byl operowany przez Panią Doktor, a wcześniej jeździliśmy na wizyty do poradni. Pani Doktor Zawsze odpowiadała na nasze pytania i wszystko szczegółowo tłumaczyła. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc oraz troskę, ponieważ Pani doktor zaglądala do synka regularnie. Polecam serdecznie!
   Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.
   Mama i Alanek.

  Zobacz wszystkie opinie (42) o tym lekarzu


 • Ewelina Anna Głodek-Brzozowska

  Pediatra, Neurolog Dziecięcy, Neurolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1

   Bardzo polecam Panią doktor.. Szczegółowo poświęca się pacjentowi.. Wyjaśnia wszystko zwięzłe i na temat.. Podejście bardzo profesjonalne, a co najważniejsze wizyta trwa dłużej niz 5 min.. Z czystym sumieniem mogę polecić Pania doktor.. Mama Mikołaja

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: konsultacja neurologiczna dzieci

   Super lekarz. Bardzo dobre podejście do dziecka. Szczegolowy wywiad oraz wyczerpujaco opisana przypadłość ktora Pani doktor podejrzewa u dziecka ale czekamy na wyniki badań.
   Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Sławomir Snela

  Ortopeda, prof. dr hab. n. med.

  • D

   Po pięciu latach leczenia w innych placówkach sluźby zdrowia trafiłam do Pana profesora Sneli gdzie po trafionej diagnozie i zabiegu operacyjnym syn wreszcie moźe cieszyć się zdrowiem . Pan profesor jest bardzo miłym pogodnym człowiekiem o bardzo dobrym sercu które chce pomagać innym .Pragnę z całego serca polecić wszystkim potrzebującym pomocy ortopedycznej Pana profesora tak dorosłych jak i dzieci bo jest to bardzo dobry specjalista jak i człowiek gorąco polecam wdzięczna mama

  • Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Świętej RodzinyUsługa: stan po operacji biodra - złuszczenie głowy kości udowej

   Do Pana Profesora trafiliśmy z córką w październiku, po wcześniejszych błędnych diagnozach kliku lekarzy w Zamościu i operacji w Lublinie, która nie dawała nadziei na wyleczenie schorzenia. Profesor natychmiast wskazał nam plan działania, jednak bez nacisku na nasze decyzje. Ogromna wiedza i kompetencje Pana Profesora, sprawiły że byliśmy gotowi do reoperacji w szpitalu w Rzeszowie po kilku dniach. Córka przeszła ciężką i skomplikowaną dużą operację, pod nadzorem Profesora. Nie obiecywano nam cudów lecz zawsze mieliśmy pełna wiedzę o postępach leczenia. Kolejnym krokiem była rehabilitacja w Rzeszowie - RORE. Po opuszczeniu ośrodka były kolejne wizyty i trafne zalecenia od Pana Profesora.
   Córka wróciła do szkoły w lutym, wraca do zdrowia, nadal korzysta z rehabilitacji, jesteśmy w kontakcie z p. Snelą.
   Dziękujemy.

  Zobacz wszystkie opinie (77) o tym lekarzu


 • Barbara Ziemniak

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Rzeszów, ul. Jabłońskiego 2/4Usługa: stulejka

   Bardzo miła pani .Spokojnie wytłumaczył synkowi na czym polega problem i jak temu zapobiec żeby obeszło się bez zabiegu.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Rzeszów, ul. Jabłońskiego 2/4Usługa: konsultacja chirurgiczna dzieci

   Pani doktor prze miła kobieta. Rozwiała wszystkie nasze wątpliwości, szczegółowo wszystko opisała, rozrysowała to co nam tłumaczyła. Do synka podeszła bardzo delikatnie, ciągle do niego mówiła, wizyta była na prawdę przyjemnością. Polecam z czystym sumieniem.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Paweł Marczak

  Pediatra, Pulmonolog, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska "RZELEK"Usługa: konsultacja pediatryczna

   Wzorowe podejście do małego pacjenta. Pan Doktor stawia diagnozę trafnie. Zaś leki które przypisuje działają po pierwszym dawkowaniu. Lekarz na 6!

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska "RZELEK"Usługa: długotrwały mokry kaszel

   Rzetelny Dokładny Spokojnie wszystko tłumaczy Wykonuje dodatkowe badania Kieruje do innych specjalistów Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (74) o tym lekarzu


 • Rafał Kaczorowski

  Neurolog,

  • Q

   Odradzam - młody lekarz, z małym doświadczeniem. Nie radzi sobie jeszcze z trudniejszymi przypadkami. Prywatna wizyta nie jest warta swojej ceny.

  • A

   Jest to lekarz rzeczowy i konkretny lekarz, dba o pacjenta i do każdego podchodzi indywidualnie. Jednym słowem dobry specjalista

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marta Lulek-Ciebiera

  Pediatra, lek.

  • G

   Wspaniała lekarka, rzeczowo podchodzi do zagadnień, ma ogromną wiedzę, zawsze chętnie porozmawia i wytłumaczy. Nie wiem skąd ta ostatnia opinia, może akurat była po dyżurze, tej kobiety nie da się nielubić. Dla nas bardzo miła, wszystko wytłumaczyła. W razie jakichkolwiek kłopotów zawsze się staram z nią skontaktować. Córeczka zdrowa!

  • G

   Pani Doktor bardzo szorstka dla dzieci a szczególnie dla rodziców ( napewno w szpitalu, nie wiem jak w przychodni), nie daje nadzieji, że może być dobrze a raczej nastawia na najgorsza mozliwych diagnoz ale może czasem sie nie myli (polecam w ostateczności)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Janina Cypryś

  Neurolog,

  • G

   Bardzo dobra pani dokror. Zna się na rzeczy i pomimo swego wieku bardzo dobrze leczy młodych i starszych. Trudnio sie jest do niej dostać i trzeba czekać długo. Ale kto poczeka to naprawdę jest warto.

  • G

   Nic dodać, nic ująć, ja również polecam! Szkoda,że trudno sie jest dostać, ale nie ma opcji,żeby przy długotrwałym leczeniu nie dostać sie do Dr. Cypryś na czas.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu