Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie

Lwowska 60

35-301 , Rzeszów , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
54 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Sławomir Snela korekcja deformacji kończyn

  Jestem po operacji korekcyjnej.Trafiłam do prof. Sławomira Sneli który bardzo szybko i dokładnie zinterpretował i zastosował odpowiednie leczenie i przeprowadził wraz z zespołem lekarzy skomplikowana operację . Teraz mogę chodzić. Jest wspaniałym i doświadczonym lekarzem, zrobi naprawdę wszystko aby pomóc pacjentowi.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grażyna Chmaj Inny

  Dziś byłam z córka u tej lekarki. Nie dość, że opóźnienie było 3 godzinne to jeszcze atmosfera bardzo niemiła. Zdecydowałam się na nią ze względu na opinie i bardzo się zawiodłam. Córka 1.5 roczna miała mieć konsultacje ze względu na sklejone wargi sromowe i kiedy lekarka kazała jej się położyć żeby sprawdzić i zrobić jeszcze dodatkowe usg córka wiadoma rzecz zaczęła płakać i się wyrywać ale to przecież normalnie zachowanie u takich małych dzieci. Natomiast normalnym zachowaniem nie można nazwać tej Pani kiedy do mojego dziecka powiedziała ,, No leż babo".
  Jedyny plus tek wizyty jest taki. że córka nie musi mieć zabiegu, ale kiedy o niego zapytałam bo dowiedziałam się o tym od innego lekarza to Pani Chmaj się oburzyła... Zdecydowanie nie polecam tej Pani mamy mieć wizytę kontrolna w przyszłym roku w marcu ale chyba odpuszczę i pójdę gdzieś indziej prywatnie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Artur Szymczak Inny

  Pan doktor Szymczak jest Aniołem.
  Ocalił mojego 3-miesięcznego Syna! Będę mu za to wdzięczna do końca życia.

  Dziękuję Bogu ze postawił nam Pana Szymczaka na naszej drodze.
  Bardzo szybko zdiagnozował i zoperował wgłobienie jelit u mojego synka kiedy inni lekarze stwierdzili ze to grupa żołądkowa.
  Gdyby nie Doktor Szymczak moglibyśmy stracić naszego Syna.
  Wspaniały Lekarz i wspaniały Człowiek!
  Dziękujemy Doktorze.

  Rodzice małego Szymonka


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Perenc Inny

  Lekarz z powołania .Pierwszy raz spotkałam się z tak dobrym człowiekiem i wybitnym lekarzem .Traktuje pacjenta wyjątkowo pytając szczegółowo o histocie choroby i cały przebieg .Leczone mnie na jaskre nawet miałam skierowanie na zabieg.....a to nie była jaskra .Pan doktor stawia diagnozę prawie natychmiast .Najlepszy neurolog w Rzeszowie .pierwszy lekarz od 30 lat który ma ogromną wiedzę i pacjenta leczy .Wszystkie szczegółowe badania od rezonansu po endokrynologa.Lekarz na 10 .Dziękuję bardzo za wyjątkowe podejście do pacjenta .


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Sławomir Snela konsultacja ortopedyczna

  Dla mnie Lekarz calym sercem,czlowiek z powołania z ogromną wiedzą,empatia..leczył mojego Syna i tu uwaga 20 lat temu...zmagalismy sie z chorobą Pertheza...nie było w naszym kraju na tamtą chwilę bardziej kompetentnego lekarza..
  Dzis Mlody ma 24 lata.... po 3 latach choroby nie ma sladu.Dziekujemy Profesorze.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Staniszewski Inny

  Bardzo dobry lekarz, z ogromnym doświadczeniem zawodowym.Sympartyczny. Wysoka kultura osobista. Polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grażyna Czajak-Rogala Inny

  Polecam z całego serca! Pani doktor to bardzo zaangażowany i wnikliwy specjalista, nikt nigdy nie zadał mi tylu szczegółowych pytań podczas wywiadu lekarskiego. Wszystko wyjaśnione w sposób zrozumiały. Opieka nie kończy się wraz z wizytą, a wręcz przeciwnie. Pani doktor zainteresowana jest przebiegiem leczenia jak i kolejnymi postępami diagnostyki. Wizyta, zarówna ta jak i wszystkie poprzednie, przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze, gdyż jest to niewątpliwie empatyczna osoba.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewelina Anna Głodek-Brzozowska Inny

  Pani Ewelina Głodek-Brzozowska jest wspaniałym lekarzem ma dobre podejście do dzieci . Bardzo poważnie traktuje pacjenta i jego chorobę , poszukuje prawdziwą przyczynę choroby a nie leczy jej objawy . Serdecznie polecam .


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lech Szopiński Inny

  Świetny lekarz. Rzetelnie i z dokładnością wykonuje swoją pracę. Jest bardzo empatyczny, rzeczowo odpowiada na pytania, bardzo cierpliwy, a przede wszystkim jest człowiekiem. Mimo iż jest świetnym lekarzem, z wieloletnim doświadczeniem, można z nim porozmawiać, nie trzeba za nim biegać, przymilać się, aby dowiedzieć się o stan zdrowia. Lekarz z powołania, gorąco polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Sławomir Snela Inny

  Pan Profesor wyleczył moje dziecko - uratował nogę. Jesteśmy z Żoną i pacjentką bardzo wdzięczni za fachową pomoc, pełne zaangażowanie, życzliwą i troskliwą opiekę. Jeżeli szukasz pomocy na najwyższym poziomie to dobrze trafiłeś.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania