Adres

ul. Sienna 83, Wola, Warszawa
MD Clinic (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Karta płatnicza
22 274.....

Zwykła wizyta

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Zwykła wizyta


ul. Sienna 83, Warszawa

Brak informacji o cenie

MD Clinic

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MD Clinic skleroterapia

Lekarz bardzo przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Wysłuchuje potrzeb i oczekiwań oraz tłumaczy cały proces leczenia w zrozumiały sposób.
Bardzo polecam Doktora!


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MD Clinic konsultacja po operacji (udrożnienie tętnic kończyń dolnych)

Napisać, że dr. Tworus, to znakomity lekarz to o wiele za mało. Poznałam wspaniałego człowieka, empatycznego chirurga, darzącego troską swoich pacjentów. Doktor bardzo pomógł mojemu Tacie - udrożnił mu aortę brzuszną oraz naczynia w obu kończynach, dzięki czemu mój tata chodzi teraz bez bólu. Pomimo obaw przed operacją, wyjaśnienia i zaangażowanie dr. Tworusa, wzbudziły zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Zabieg był dużym wyzwaniem i okazał się trudny, jednak wiedza, doświadczenie i sprawne dłonie Pana Doktora zagwarantowały sukces i skuteczność. Szacunek i ogromną wdzięczność wzbudza otwartość, bezpośredniość i serdeczność ze strony Doktora.
Dziękuję Panie Doktorze w imieniu moim, Taty i całej rodziny! Życzymy dalszego spełnienia w zawodzie oraz … wspaniałej Gwiazdki i wszystkiego co najlepsze w 2019 roku!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja udrażnianie kończyny dolnej

Wszystkie wcześniejsze opinie to prawda. Najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. Wybitny specjalista z gołębim sercem . Uratował nogi mojej mamie. To lekarz z powołania. Ma dar leczenia i podejścia do pacjenta. Anioł w białym kitlu....Polecam.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja żylaków

Wybitny specjalista w zakresie chirurgii naczyniowej. Ciepły, serdeczny człowiek. Moja mama trafiła do niego z polecenia i jest bardzo zadowolona z efektów jej dwóch operacji na żylaki. Zaznaczam, że stan jej nóg był bardzo ciężki, sam Pan Doktor mówił, że była wyjątkowo trudnym przypadkiem. Mimo tego podjął się walki o jej nogi, za co serdecznie mu dziękujemy. Dokładnie i cierpliwie tłumaczył jej wszystkie zagadnienia związane z tak skomplikowaną operacją. Pierwszą nogę miała robioną metodą strippingu a drugą za pomocą fal radiowych. Wszystko poszło po naszej myśli. Po pierwszej operacji mama dość długo dochodziła do siebie, druga pozwoliła jej na powrót do normalnego funkcjonowania już po kilku dniach. Jeszcze raz bardzo dziękujemy a Panu Doktorowi życzymy dalszego rozwoju i samych sukcesów!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu żylaki

Witam Ewa jestem jestem po operacji żylakuw. Do Pana Doktora trafiłam wcześniej na wizytę bowiem z mojej nogi krwawily żylaki które były rozlane pod skórą . Pan Doktor zbadał moją nogę i stwierdził,ze tylko operacja mi pomoże . Żylaki prócz rozlanych były też duże . Bez wachania zdecydowałam się na operację . Lekarz zlecił mi niezbędne badania. Jest ciepłym ,miłym pełnym serdeczności człowiekiem obdaża pacjenta poczuciem humoru. Wszystko dokładnie mi wytłumaczył w sposób jasny i zrozumiały dla mnie. Operacją przebiegła w sposób profesjonalny. Przed operacją ponownie badał mi stan nogi i okazało się że jest już zakrzepica żylna . Po operacji noga wcale nie nie boli . Dziś mogę wrócić już do pracy. Bardzo gorąco polecam Pana Doktora jest prawdziwym fachowcem w tak trudnej dziedzinie medycyny . Jeszcze raz polecam pozdrawiam Ewa.


D
Użytkownik zweryfikowany

Pan Dr. ma profesjonalne podejście do pacjenta. Zalecił i przeprowadził chirurgiczny zabieg usunięcia żylaków bezbłędnie. Miesiąc po zabiegu nie ma żadnych śladów po operacji i noga jest w pełni sprawna. Niesamowity lekarz.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Bardzo fachowy,konkretny, bezpośredni i co najważniejsze kompetentny. Prostym i zrozumiałym językiem tłumaczy i przedstawia tok leczenia. Zleca niezbędne badania. Gorąco polecam


K
Użytkownik zweryfikowany

Znakomity specjalista w swojej bardzo trudnej dziedzinie. Lekarski odpowiednik najnowszej wiedzy, praktyki i zaangażowania w niesieniu pomocy medycznej konkretnemu pacjentowi. W szpitalnej bezosobowej machinie medycznej uosobienie dobrego, ludzkiego stosunku do pacjenta, pełnego ciepła i poczucia humoru, co jak wszyscy wiemy stanowi co najmniej połowę udanego procesu leczenia. Jest lekarzem, którego pacjenci darzą zaufaniem, po prostu go kochają i to z wzajemnością. Życzę długiej i owocnej praktyki Panu Doktorowi. Polecam tego lekarza wszystkim pacjentom poszukującym fachowej pomocy medycznej.


B
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo fachowy, chętny do niesienia pomocy. Dobry kontakt z pacjentem. Trochę czasem zabiegany ale cóż. .. takie życie prawdziwego specjalisty.
Dziękuję za udzielona pomoc i informacje . Życzę dalszego rozwoju i polecam Pana doktora


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

bardzo kompetentny lekarz. Poświęca dużo uwagi swojemu pacjentowi. Można go tylko polecić

Zbigniew K.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie