Adres

ul. Sienna 83, Wola, Warszawa
MD Clinic


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Karta płatnicza, Gotówka
22 274..... Pokaż numer

Zwykła wizyta


Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Zwykła wizyta


ul. Sienna 83, Warszawa

Dowiedz się więcej

MD Clinic

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MD Clinic Zwykła wizyta

Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor wszystko rzeczowo i dokładnie wytłumaczył Polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Niesamowity człowiek, profesjonalny lekarz. Gdyby nie dr. Robert Tworus nie wiem jak teraz wyglądałoby moje życie. Szybko uzyskałam pomoc, Pan doktor usunął mi blaszki miażdżycowe bez żadnych powikłań. Miałam krytyczne zwężoną tętnice szyjną, nikt nie chciał się podjąć operacji z wyjątkiem Pana doktora.


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MD Clinic Zwykła wizyta

Najwyższej klasy specjalista. Z zaangażowaniem podejmuje wszelkie działania dla rozwiązania problemów pacjenta. Cechuje go empatia do pacjenta i jego problemów. Gorąco polecam.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MD Clinic Inny

Pan doktor jest osobą podchodzącą do pacjenta z wielkim skupieniem i zaangażowaniem. To mądry, cierpliwy i skuteczny lekarz. Problemy z żylakami miałam od bardzo dawna, ale profesjonalizm i doświadczenie Pana Doktora spowodowało, że moje nogi straciły fioletową barwę i zbędne urzeźbienie. Zabiegi były bezbolesne i zaplanowane w optymalnych odstępach czasu.
Najlepszy chirurg naczyniowy, jakiego spotkałam. Szczerze polecam.
Bardzo dziękuję Panie Doktorze.P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MD Clinic konsultacja chirurga naczyniowego

Bardzo fachowa konsultacja, miły i sympatyczny lekarz.
Lekarz dużo opowiada o chorobie i problemie z którym się przychodzi,wytłumaczył krok po kroku co i jak. Dodatkowo nie spogląda na zegarek, tylko wszystko co chce powiedzieć mówi nie zważając na to jak długo trwa wizyta.Wizyta w miłej atmosferze, lekarz wyjaśnił i wyznaczył drogę działania przez co wizyta trochę się przedłużyła :) wrócimy ponownie,gdy będziemy potrzebować jeszcze pomocy. Gorąco Polecam!!!!!!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu tetniak aorty brzusznej

Pan doktor jest cudownym człowiekiem który pomógł bliskiej osobie z naszej rodziny mianowicie mojemu teściowi teść miał tetniaka aorty brzusznej nikt nie chciał się podjąć operacji a Pan doktor go uratował, nie było problemu w kontakcie dziękujemy z całego serca za zaangażowanie Pana doktora oby więcej było takich lekarzy jak Pan doktor. Tetniak był duży operacja się udała jesteśmy wdzięczni dziękujemy z całego serca i życzymy wszystkiego dobrego, dobro które Pan doktor niesie napewno do Pana wróci ♥


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MD Clinic

Spotkanie z dr Robertem całkowicie mnie zadowoliło. Na podstawie przedstawionych dokumentów/wyników badań/ oraz informacji dotyczących mego stanu zdrowia przekazanych doktorowi w trakcie rozmowy - uspokoił mnie, zobowiązując jednocześnie do systematycznej obserwacji mego schorzenia /kolejne USG za ok. 1/2 roku/


G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MD Clinic

Doskonały kontakt z pacjentem,pełen profesjonalizm! Na pewno będę polecać. Wyczerpujące tłumaczenie problemu.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MD Clinic skleroterapia

Lekarz bardzo przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Wysłuchuje potrzeb i oczekiwań oraz tłumaczy cały proces leczenia w zrozumiały sposób.
Bardzo polecam Doktora!


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MD Clinic konsultacja po operacji (udrożnienie tętnic kończyń dolnych)

Napisać, że dr. Tworus, to znakomity lekarz to o wiele za mało. Poznałam wspaniałego człowieka, empatycznego chirurga, darzącego troską swoich pacjentów. Doktor bardzo pomógł mojemu Tacie - udrożnił mu aortę brzuszną oraz naczynia w obu kończynach, dzięki czemu mój tata chodzi teraz bez bólu. Pomimo obaw przed operacją, wyjaśnienia i zaangażowanie dr. Tworusa, wzbudziły zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Zabieg był dużym wyzwaniem i okazał się trudny, jednak wiedza, doświadczenie i sprawne dłonie Pana Doktora zagwarantowały sukces i skuteczność. Szacunek i ogromną wdzięczność wzbudza otwartość, bezpośredniość i serdeczność ze strony Doktora.
Dziękuję Panie Doktorze w imieniu moim, Taty i całej rodziny! Życzymy dalszego spełnienia w zawodzie oraz … wspaniałej Gwiazdki i wszystkiego co najlepsze w 2019 roku!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania