Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: żylaki

  Witam Ewa jestem jestem po operacji żylakuw. Do Pana Doktora trafiłam wcześniej na wizytę bowiem z mojej nogi krwawily żylaki które były rozlane pod skórą . Pan Doktor zbadał moją nogę i stwierdził,ze tylko operacja mi pomoże . Żylaki prócz rozlanych były też duże . Bez wachania zdecydowałam się na operację . Lekarz zlecił mi niezbędne badania. Jest ciepłym ,miłym pełnym serdeczności człowiekiem obdaża pacjenta poczuciem humoru. Wszystko dokładnie mi wytłumaczył w sposób jasny i zrozumiały dla mnie. Operacją przebiegła w sposób profesjonalny. Przed operacją ponownie badał mi stan nogi i okazało się że jest już zakrzepica żylna . Po operacji noga wcale nie nie boli . Dziś mogę wrócić już do pracy. Bardzo gorąco polecam Pana Doktora jest prawdziwym fachowcem w tak trudnej dziedzinie medycyny . Jeszcze raz polecam pozdrawiam Ewa.

 • D

  Pan Dr. ma profesjonalne podejście do pacjenta. Zalecił i przeprowadził chirurgiczny zabieg usunięcia żylaków bezbłędnie. Miesiąc po zabiegu nie ma żadnych śladów po operacji i noga jest w pełni sprawna. Niesamowity lekarz.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo fachowy,konkretny, bezpośredni i co najważniejsze kompetentny. Prostym i zrozumiałym językiem tłumaczy i przedstawia tok leczenia. Zleca niezbędne badania. Gorąco polecam

 • K

  Znakomity specjalista w swojej bardzo trudnej dziedzinie. Lekarski odpowiednik najnowszej wiedzy, praktyki i zaangażowania w niesieniu pomocy medycznej konkretnemu pacjentowi. W szpitalnej bezosobowej machinie medycznej uosobienie dobrego, ludzkiego stosunku do pacjenta, pełnego ciepła i poczucia humoru, co jak wszyscy wiemy stanowi co najmniej połowę udanego procesu leczenia. Jest lekarzem, którego pacjenci darzą zaufaniem, po prostu go kochają i to z wzajemnością. Życzę długiej i owocnej praktyki Panu Doktorowi. Polecam tego lekarza wszystkim pacjentom poszukującym fachowej pomocy medycznej.

 • B

  Bardzo fachowy, chętny do niesienia pomocy. Dobry kontakt z pacjentem. Trochę czasem zabiegany ale cóż. .. takie życie prawdziwego specjalisty.
  Dziękuję za udzielona pomoc i informacje . Życzę dalszego rozwoju i polecam Pana doktora

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  bardzo kompetentny lekarz. Poświęca dużo uwagi swojemu pacjentowi. Można go tylko polecić

  Zbigniew K.

 • Wybitnie zdolny i utalentowany lekarz młodego pokolenia. Ma wspaniałe umiejętności. Poziom profesjonalizmu na najwyższym światowym poziomie. Klasa sama w sobie i wysoka kultura osobista. I do tego skromny! Potrafi mówić do pacjentów zrozumiałym językiem o trudnych i obcych medycznych tematach, że wszystko wydaje sie takie proste - nawet jesli ma to być skomplikowana operacja tętniaka, jak w przypadku mojego teścia, czy guzy tarczycy tuż przy strunach głosowych, jak u mnie. Od pierwszej wizyty doceniasz, że jestes w prawdziwie dobrych rękach i wraca poczucie bezpieczeństwa, że wszystko bedzie dobrze, bez względu na poziom problemu. I jest idealnie - noszę w sercu wielkie poczucie wdzięczności do Pana doktora za misję, którą tak rzetelnie wypełnia i życze mu dużo satysfakcji z pracy na długie lata!
  PS. A jakby tego wszystkiego było mało, to na dodatek jest jeszcze zabójczo przystojny - musiałam to napisac, choć wiem, że to nie na temat... :-)
  Agnieszka Dziedzic z Warszawy

 • Bardzo dobry chirurg. Przede wszystkim podchodzący do pacjenta z dużą atencją oraz wielkim zaangażowaniem. Profesjonalne podejście do członka mojej rodziny było tego największym dowodem. Polecam tego lekarza.

 • Wspaniały specjalista, uratował mojemu tacie nogę przed amputacją. Jest miły, przyjazny i ma cudowne podejście do pacjentów i ich bliskich, bardzo obrazowo tłumaczy diagnozę i jej leczenie. Cała moja rodzina jest pod wrażeniem.

 • M

  Wizyty u pana doktora są bardzo kompleksowe, lekarz zadaje sporo pytań, dociekliwie pyta o wiele spraw z zakresu zdrowia. Zawsze odpowiada na wszystkie moje pytania, rozwiewa wszystkie moje wątpliwości. Wizyty są bardzo miłe. Pan doktor jest spokojnym, kulturalnym i baaardzo przystojnym człowiekiem. Posiada nowoczesną, obszerną wiedzę medyczną. Wyleczył moje żylaki bezboleśnie i skutecznie. CIERPIĄCYM NA SCHORZENIA ŻYŁ (I NIE TYLKO) GORĄCO POLECAM !!!!!