Adres

ul. Sienna 83, Wola, Warszawa
MD Clinic


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Karta płatnicza, Gotówka
22 274..... Pokaż numer

Zwykła wizyta


Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Zwykła wizyta


ul. Sienna 83, Warszawa

Dowiedz się więcej

MD Clinic

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MD Clinic Inny

Pan doktor jest osobą podchodzącą do pacjenta z wielkim skupieniem i zaangażowaniem. To mądry, cierpliwy i skuteczny lekarz. Problemy z żylakami miałam od bardzo dawna, ale profesjonalizm i doświadczenie Pana Doktora spowodowało, że moje nogi straciły fioletową barwę i zbędne urzeźbienie. Zabiegi były bezbolesne i zaplanowane w optymalnych odstępach czasu.
Najlepszy chirurg naczyniowy, jakiego spotkałam. Szczerze polecam.
Bardzo dziękuję Panie Doktorze.P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MD Clinic konsultacja chirurga naczyniowego

Bardzo fachowa konsultacja, miły i sympatyczny lekarz.
Lekarz dużo opowiada o chorobie i problemie z którym się przychodzi,wytłumaczył krok po kroku co i jak. Dodatkowo nie spogląda na zegarek, tylko wszystko co chce powiedzieć mówi nie zważając na to jak długo trwa wizyta.Wizyta w miłej atmosferze, lekarz wyjaśnił i wyznaczył drogę działania przez co wizyta trochę się przedłużyła :) wrócimy ponownie,gdy będziemy potrzebować jeszcze pomocy. Gorąco Polecam!!!!!!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu tetniak aorty brzusznej

Pan doktor jest cudownym człowiekiem który pomógł bliskiej osobie z naszej rodziny mianowicie mojemu teściowi teść miał tetniaka aorty brzusznej nikt nie chciał się podjąć operacji a Pan doktor go uratował, nie było problemu w kontakcie dziękujemy z całego serca za zaangażowanie Pana doktora oby więcej było takich lekarzy jak Pan doktor. Tetniak był duży operacja się udała jesteśmy wdzięczni dziękujemy z całego serca i życzymy wszystkiego dobrego, dobro które Pan doktor niesie napewno do Pana wróci ♥


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MD Clinic

Spotkanie z dr Robertem całkowicie mnie zadowoliło. Na podstawie przedstawionych dokumentów/wyników badań/ oraz informacji dotyczących mego stanu zdrowia przekazanych doktorowi w trakcie rozmowy - uspokoił mnie, zobowiązując jednocześnie do systematycznej obserwacji mego schorzenia /kolejne USG za ok. 1/2 roku/


G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MD Clinic

Doskonały kontakt z pacjentem,pełen profesjonalizm! Na pewno będę polecać. Wyczerpujące tłumaczenie problemu.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MD Clinic skleroterapia

Lekarz bardzo przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Wysłuchuje potrzeb i oczekiwań oraz tłumaczy cały proces leczenia w zrozumiały sposób.
Bardzo polecam Doktora!


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MD Clinic konsultacja po operacji (udrożnienie tętnic kończyń dolnych)

Napisać, że dr. Tworus, to znakomity lekarz to o wiele za mało. Poznałam wspaniałego człowieka, empatycznego chirurga, darzącego troską swoich pacjentów. Doktor bardzo pomógł mojemu Tacie - udrożnił mu aortę brzuszną oraz naczynia w obu kończynach, dzięki czemu mój tata chodzi teraz bez bólu. Pomimo obaw przed operacją, wyjaśnienia i zaangażowanie dr. Tworusa, wzbudziły zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Zabieg był dużym wyzwaniem i okazał się trudny, jednak wiedza, doświadczenie i sprawne dłonie Pana Doktora zagwarantowały sukces i skuteczność. Szacunek i ogromną wdzięczność wzbudza otwartość, bezpośredniość i serdeczność ze strony Doktora.
Dziękuję Panie Doktorze w imieniu moim, Taty i całej rodziny! Życzymy dalszego spełnienia w zawodzie oraz … wspaniałej Gwiazdki i wszystkiego co najlepsze w 2019 roku!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja udrażnianie kończyny dolnej

Wszystkie wcześniejsze opinie to prawda. Najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. Wybitny specjalista z gołębim sercem . Uratował nogi mojej mamie. To lekarz z powołania. Ma dar leczenia i podejścia do pacjenta. Anioł w białym kitlu....Polecam.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja żylaków

Wybitny specjalista w zakresie chirurgii naczyniowej. Ciepły, serdeczny człowiek. Moja mama trafiła do niego z polecenia i jest bardzo zadowolona z efektów jej dwóch operacji na żylaki. Zaznaczam, że stan jej nóg był bardzo ciężki, sam Pan Doktor mówił, że była wyjątkowo trudnym przypadkiem. Mimo tego podjął się walki o jej nogi, za co serdecznie mu dziękujemy. Dokładnie i cierpliwie tłumaczył jej wszystkie zagadnienia związane z tak skomplikowaną operacją. Pierwszą nogę miała robioną metodą strippingu a drugą za pomocą fal radiowych. Wszystko poszło po naszej myśli. Po pierwszej operacji mama dość długo dochodziła do siebie, druga pozwoliła jej na powrót do normalnego funkcjonowania już po kilku dniach. Jeszcze raz bardzo dziękujemy a Panu Doktorowi życzymy dalszego rozwoju i samych sukcesów!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu żylaki

Witam Ewa jestem jestem po operacji żylakuw. Do Pana Doktora trafiłam wcześniej na wizytę bowiem z mojej nogi krwawily żylaki które były rozlane pod skórą . Pan Doktor zbadał moją nogę i stwierdził,ze tylko operacja mi pomoże . Żylaki prócz rozlanych były też duże . Bez wachania zdecydowałam się na operację . Lekarz zlecił mi niezbędne badania. Jest ciepłym ,miłym pełnym serdeczności człowiekiem obdaża pacjenta poczuciem humoru. Wszystko dokładnie mi wytłumaczył w sposób jasny i zrozumiały dla mnie. Operacją przebiegła w sposób profesjonalny. Przed operacją ponownie badał mi stan nogi i okazało się że jest już zakrzepica żylna . Po operacji noga wcale nie nie boli . Dziś mogę wrócić już do pracy. Bardzo gorąco polecam Pana Doktora jest prawdziwym fachowcem w tak trudnej dziedzinie medycyny . Jeszcze raz polecam pozdrawiam Ewa.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania