O nas

Zapraszamy Państwa do nowo otwartej Poradni Medycznej Cardiovita. Nowoczesne wyposażenie oraz doświadczeni specjaliści zapewnią szybką i właściwą diagnostykę Państwa dolegliwości a w razie konieczności skoordynują dalsze leczenie. Wieloprofilowa opieka medyczna na światowym poziomie nigdy nie była tak łatwo dostępna!!! W skład Poradni Medycznej Cardiovita wchodzą następujące poradnie: - Kardiologiczna, - Kardiochirurgiczna, - Kontroli Stymulatorów, - Chirurgii Naczyniowej oraz Chorób Żył, - Chorób Piersi, Chirurgii Onkologicznej, - Neurologiczna, - Medycyny Sportowej, - Ortopedyczna, - Ortopedii Dziecięcej, - Endokrynologiczna, - Nefrologiczna, - Urologiczna, - Pulmunologiczna, - Hematologiczna, - Gastroenterologiczna, - Internistyczna, - Tomografii Komputerowej oraz Rezonansu Magnetycznego, - USG,
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (8)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Henryk Usowicz Inny

  Rzeczowy, empatyczny, fachowiec w swojej dziedzinie, pomógł doraźnie i wskazał dalszą drogę leczenia, gdyby nie Dr. Usowicz dalej był bym oszukiwany przez innych lekarzy że mój stan zdrowia jest idealny, Dr. Usowicz po pierwszym badaniu wiedział już że nie jest dobrze i wskazał mi klinikę gdzie leczę się dzisiaj z powodzeniem. Jestem wdzięczny Panu Doktorowi za uczciwą diagnozę, za empatię i niezmierną pomoc.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Wołyniec Inny

  Bardzo fajny lekarz, bardzo dobrze mi wyjaśnił wszystko co potrzeba, profesjonalna pomoc z jego strony

  lek. Paweł Wołyniec

  Dziękuję za opinię

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Adam Gorlo konsultacja kardiologiczna

  Szybko, skutecznie, punktualnie. Pełen profesjonalizm. Mam nadzieję, że podejście Pana doktora do pacjęta zawsze będzie tak dobre. Polecam wszystkim.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Majewski USG piersi

  Jestem w trakcie leczenia nowotworu, który zdiagnozował dr Majewski po ewidentnym zlekceważeniu guzka w piersi przez innego lekarza. Zostałam otoczona profesjonalną opieką, pan doktor przeprowadził też operację. Doceniam bardzo, że zadbał o to, żeby pierś po operacji wyglądała "ładnie", a blizny nie były widoczne. Ma wiedzę i doświadczenie. Mimo, że jestem jedną z wielu pacjentek pana Doktora, czuję, że zależy Mu na moim wyleczeniu. Jest zaangażowany. Konkretny, rzeczowy, nie straszy ani nie obiecuje, szczegółowo informuje o przebiegu leczenia. Wzbudza zaufanie. Jestem szanowana jako człowiek i pacjent. Dziękuję.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Adam Gorlo konsultacja kardiologiczna

  Bardzo dobry lekarz, specjalista pełen troski i uwagi. Dostalem jasne zalecenia i skierowanie na badania. Czułrem się zaopiekowany Polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania