lek.

Renata Pejas-Dembowska

Ginekolog

11 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt
 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Dostępność

  Lekarz Renata Pejas-Dembowska przyjmuje w 3 gabinetach

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 1000 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Renata Pejas-Dembowska to jeden z 110 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Kielce na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam Pania Dr, prowadziła moją ciążę pierwsza. Bardzo jestem zachwycona z jej opieki nad nami. Interesuje się i dba o swoje pacjentki. Gorąco polecam ją! :)

 • dobry

  Ja polecam dr. Pejas-Dembowska . Przygotowuje mnie do ciąży i leczy moją niepłodność. Jest miła, ciepła, sympatyczna, delikatna i przede wszystkim tłumaczy i odpowiada na każde pytania. Zleca badania jakie są potrzebne. Teraz jestem przed zabiegiem hsg właśnie u niej. Będę miała w ramach NFZ. Daje 4gwiazdki bo czekam jeszcze na upragnione dwie kresrczki Ale myślę że niedługo będę mogła Dać 5 :)

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z opieki Pani doktor. Jako jeden z nielicznych lekarzy rozpoznaje swoich pacjentów na korytarzu, byłam pozytywnie zszokowana kiedy specjalnie do mnie przyszła do sali zapytać jak się czuję i poinformować mnie o dalszym postępowaniu. W pierwszej ciąży człowiek czuje się zagubiony więc to bardzo pomaga. I co jeszcze jest ważne że Pani doktor słucha a nie puszcza uwagi, obawy i pytania mimo uszu jak większość lekarzy. Idzie na jakość nie na ilość. Dziękuję. Jest tylko jeden mały problem Pani Doktor jest bardzo zajęta i ciężko się do niej dodzwonić.

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz konkretnie i na temat. Prowadziła dwie moje ciąże od początku do końca szczęśliwie :) Nie kazała się poddawać mimo pierwszej cesarki i próbować drugie dziecko rodzić siłami natury ( nie było żadnych przeciw wskazań) udało się!!!!! poród bez komplikacji. jeśli będzie trzecie dziecko to mam nadziej ze również Pani doktor się nami zaopiekuje :) Cenie ja za to ze nie od razu chce dawać antybiotyki lub inne leki przy infekcjach grzybiczych (zależy jak bardzo zaawansowane) najpierw naturalne metody wierzcie sprawdzają się tylko trzeba też własnej silnej woli do dostosowania się do zaleceń. Gorąco pozdrawiam

 • bardzo dobry

  PANI DOKTOR TO PRZEMIŁY CZŁOWIEK I DOBRY LEKARZ.KIEDY BYLAM W CIĄŻY WIELE RAZY DZWONIŁAM DO PANI DOKTOR,BY COŚ DOPYTAĆ, PORADZIĆ SIĘ,A ONA ZAWSZE POŚWIĘCAŁA MI SWÓJ CZAS , WYCZERPUJĄCO ODPOWIADAŁA NA MOJE PYTANIA I UDZIELAŁA CENNYCH RAD.

 • bardzo dobry

  Bardzo świetny lekarz polecam, właśnie jest w trakcie prowadzenia mojej drugiej ciąży jestem bardzo zadowolona z Pani doktor.

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz, bardzo dobry człowiek. Pani doktor prowadziła moją ciążę. Zawsze dokładne zbadała, wytłumaczyła, sumienna i nie bagatelizująca żadnych objawów. W ciąży miałam cholestazę, dwa razy wylądowałam na patologii ciąży (na Prostej) pani dr często mnie odwiedzała, zlecała nowe badania. Była także przy porodzie, zaglądała również do nas później. Otacza kobiete opieką. Polecam w 100%

 • bardzo dobry

  jestem wieloletnią klientka. Prowadziła dwie moje ciąże w które włożyła wiele serca. Będąc w szpitalu otoczona byłam ogromnym zainteresowaniem i ogromną opieką. Zainteresowana była także pacjentkami z sali na której leżałam. Bardzo dziękuje pani doktor za wspaniała opiekę.

 • bardzo dobry

  Jestem prze zadowolona z Pani doktor. Już 2 razy byłam w szpitalu w czasie ciąży na zatrucie pokarmowe (oczywiście na Prostej). Pani doktor przychodziła do mnie codziennie spytać jak się czuje, okazywała ogromne zainteresowanie mnie ale i także pozostałym pacjentkom na sali. Podczas wizyt prywatnych może nie jest bardzo wylewna ale zawsze odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo się cieszę że ją wybrałam i na pewno z kolejną ciążą też się do niej zgłoszę.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz i przemiły człowiek. Polecam z czystym sumieniem wszystkim kobietom w ciąży, dla których ważne jest, aby podczas ewentualnego pobytu w szpitalu nie były anonimowe i zostały otoczone najlepszą, troskliwą opieką.Pani doktor prowadzi moja trudną ciąże od początku i jestem przeszczęśliwa, że do Niej właśnie trafiłam. To wielka strata, że tacy lekarze odchodzą ze skarżyskiego szpitala.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Magdalena Heltman-Ossowska

ginekolog,  endokrynolog

Umów się