dr n. med.

Rafał Ulczok

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Onkolog

17 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
301 odwiedzin w ciągu 30 dni

Moje zainteresowanie zawodowe to chirurgia piersi (rekonstrukcje piersi protezami, ekspanderami, tkankami własnymi, amputacje piersi, leczenie oszczędzające piersi), operacje tarczycy,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BM Quality MedUsługa: konsultacje onkologiczne

  Wizyta odbyła się punktualnie. Pan Doktor dokładnie obejrzał moje wyniki badań (nowotwór piersi) oraz wytłumaczył dokładnie na czym będzie polegała operacja .Jestem zadowolona z wizyty. Pan Doktor Ulczok to profesjonalny, konkretny i niezwykle pomocny lekarz. Polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BM Quality Med

  Doktor Ulczok jest świetnym specjalistą, ma bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta.
  Zabieg który miałam wykonywany był całkowicie bezbolesny, a do tego w przemiłej atmosferze.
  Wszystkim gorąco polecam Pana Doktora.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Nova

  Lekarz z powołania. Bardzo konkretny, nie straszy, dokładnie tłumaczy. Wysoka kultura osobista. Zabieg usunięcia (jak się okazało) zamienia przeprowadzony perfekcyjnie (choć moje kręcone włosy bez wątpienia nie ułatwiały zadania). Wszystko się bardzo ładnie zagoiło i dzisiaj (blisko rok później) w zasadzie nie mam żadnego śladu po chirurgicznej interwencji Doktora. Dziękuję, Alicja

 • A
  Lokalizacja: BM Quality MedUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Profesjonalizm, podejście do pacjęta rewelacja. Wejście do gabinetu dokładnie o umówionej godzinie. Polecam

 • M
  Lokalizacja: BM Quality Med

  Świetny lekarz, który z dużym zaangażowaniem wysłuchał wielu moich pytań i wyjasnić wszelkie wątpliwości. Bardzo konkretny i kompetentny. Przed operacją, którą niedługo będę miała, bardzo mnie uspokoił i dokładnie opisał wszelkie szczególy z nią związane. Bardzo polecam!

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor to kompetentny, życzliwy i bardzo sympatyczny lekarz. W jasny sposób przedstawia zasady leczenia.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BM Quality MedUsługa: konsultacje onkologiczne

  Pan doktor podczas wizyty był bardzo zaangażowany. Wysłuchał mnie cierpliwie i z uwagą obejrzał wszystkie moje wyniki badań. Zaproponował również dalszy ciąg leczenia. Jestem zadowolona i polecam Pana doktora innym pacjentom.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Przyszliśmy do Pana Doktora po nieudanym zabiegu usunięcia guzka w piersi żony, który wykonywał inny lekarz. Jak się ostatecznie okazało, dobrze trafiliśmy. Pan Doktor to osoba spokojna, dająca wypowiedzieć się pacjentowi i odpowiadająca na wszystkie bez wyjątku pytania (bez wymijających odpowiedzi). Omawia plusy i minusy bez uciekania od tematu. Zgodził się na wykonanie zabiegu i co więcej, sam zaproponował skorygowanie pewnych mankamentów wcześniej nieudanej operacji. Sam zabieg bez najmniejszych zastrzeżeń - konsultacje, znieczulenie, wygląd blizny, bez jakichkolwiek komplikacji itp. Po naprawdę wielu wizytach u różnych lekarzy, nieudanym zabiegu i kolejnych wielu konsultacjach w różnych miejscach w końcu trafiliśmy w dziesiątkę. Raz jeszcze dziękujemy. Z każdym problemem medycznym chciałoby się iść do takiego lekarza.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika NovaUsługa: zwykła wizyta

  Witam, niepokoiłam się swoim zdrowiem, lekarz wysłuchał, zbadał, zlecił badania, ocenił wynik badań, wytłumaczył bardzo dokładnie, uspokoił i zlecił plan na przyszłość. Tyle, lub aż tyle... Ja jestem asatysfakcjonowana, w końcu wiem co mi dolega.

 • M

  Pan Doktor bardzo miły wysłuchał co mam do powiedzenia, co mnie niepokoi dokładnie wytłumaczył na czym będzie polegało leczenie. Była to moja pierwsza wizyta i jestem miło zaskoczona. Mało takich emanujacych empatią a zarazem konkretnych lekarzy.

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Moje zainteresowanie zawodowe to chirurgia piersi (rekonstrukcje piersi protezami, ekspanderami, tkankami własnymi, amputacje piersi, leczenie oszczędzające piersi), operacje tarczycy, węzłów chłonnych i leczenie nowotworów skóry (w tym czerniaki). Od 2008 pracuję w Klinice Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej w Instytucie Onkologii w Gliwicach.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Od 2008 pracuję w Klinice Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej w Instytucie Onkologii w Gliwicach.