Informacje o placówce

Gabinety

Szpital GeoMedical

Wita Stwosza 41

40-514, Katowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 32 ...

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jan Kabat

  Chirurg, dr n. med.

  • J

   Chciałabym serdecznie podziękować panu Ordynatorowi za uratowanie mnie od stomii. Miałam guza jelita grubego i tylko 12 cm do "manewru chirurgicznego". Dr Jan Kabat dokonał cudu! Cieszę się, że trafiłam właśnie do tego szpitala i w ręce Tego wybitnego chirurga.Niczego nie ukrywał w rozmowie przed operacją, uprzedzając o wszelkich konsekwencjach resekcji jelita. Jestem Mu bardzo wdzięczna za szczerość, otwartość i delikatność w kontakcie z pacjentem. Słowa uznania dla wszystkich lekarzy pracujących na chirurgii ogólnej (szczególnie dla dr K.Buczkowskiego :)) oraz dla wszystkich pielęgniarek, które jak pszczółki biegają od pacjenta do pacjenta niosąc pomoc i uśmiech. Życzę dużo sukcesów. Jadwiga G.

  • E

   Popieram opinię pani Dabrowskiej w całej rozciągłości. Dodam tylko,że pan doktor i jego z-ca Pan dr Musiewicz Marcin uratowali mi życie. Miałam ostre krwotoczne zapalenie trzustki i powikłania w postaci torbieli w stanie zakażenia. Miałam swiadomość swojego bardzo ciężkiego stanu. Cały personel i pielęgniarki-cudowne dziewczyny i lekarze z tego oddziału wspierali mnie podczas tego długiego leczenia i do tego dzięki wysokim kwalifikacjom personelu oddziału chirurgi któremu szefuje pan dr. Kabat- ja żyję . Dziękuję panie Doktorze jest pan wspaniałym człowiekiem. Życzę panu zdrowia bo jest pan potrzebny na tym świecie ludziom.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Jerzy Wilhelm Eszyk

  Gastrolog, Internista, lek.

  • Z
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 im. Św. Barbary w SosnowcuUsługa: kolonoskopia, wizyta w poradni gastroenterologicznej

   Lekarz który prowadzi moją chorobę w sposób bardzo profesjonalny .Jako pacjent jestem bardzo wdzięczny.

  • M
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu

   Świetny lekarz! Grzeczny, sympatyczny, szuka rozwiązań najbardziej dogodnych dla pacjenta. Przez pół roku, kilku lekarzy nie potrafiło mnie zdiagnozować, Pan Doktor zrobił to bezbłędnie i natychmiastowo. Gastroskopia, ktora przy moim schorzeniu, niestety musi byc wykonywana dość często przestała być uciążliwa od momentu kiedy wykonuje ja Pan Doktor Eszyk. Zabiegi operacyjne, ktore równiez dosyć czesto trzeba powtarzac (czasami nawet co miesiac), wykonywane sa w taki sposób, że moge normalnie funkcjonowac i nie myslec tylko o szpitalu. U Pana Doktora lecze się w szpitalu, wiec nie ma mowy o korzyściach materialnych. Polecam w 100%.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Renata Gonciarz Wilczek

  Internista, Lekarz Medycyny Pracy, dr n. med.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: silna alergia

   U pani doktor byłam z córką z ostrą reakcją alergiczną w szpitalu w DG.Pani doktor jest dobrym fachowcem i b.życzliwą osobą.Szybko podała właściwe leki a zainteresowanie córką -pacjentem było niewiarygodne. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam wszystkim p.doktor. Agnieszka

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Doskonały lekarz, indywidualne podejście do pacjenta, maksimum starań
   o zdrowie pacjenta. Wszechstronna wiedza.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Katarzyna Ujma

  Ginekolog, lek.

  • W
   Lokalizacja: Szpital GeoMedicalUsługa: Konsultacje ginekologiczne

   Do Pani doktor trafiłam właściwie przez przypadek (mój lekarz jest na urlopie), jednak po wizycie zdecydowałam, że na pewno wrócę. Prócz porządnego wywiadu i wyczerpujących odpowiedzi na różne pytania, zaskoczyła mnie również podejściem z innego punktu widzenia oraz zwróceniem uwagi na problemy zdrowotne dotyczące nie tylko ginekologii, a mające także wpływ na mój organizm.

  • P
   Lokalizacja: Centrum medyczno - rehabilitacyjne Solutaris

   Pani Doktor w swojej pracy jest bardzo sumienna i rzeczowa. Dołożyła wszelkich starań, aby operacja odbyła się planowo i bez żadnych komplikacji. W kontaktach z pacjentem jest bardzo sympatyczna, potrafi wytłumaczyć pacjentowi jednostkę chorobową. Lekarz z powołania.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Krzysztof Zapałowicz

  Neurochirurg, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital GeoMedicalUsługa: wizyta kontrolna

   Profesjonalista w każdym calu. Perfekcyjna diagnoza problemu oraz fachowe podejście do tematu. Bardzo polecam Pana doktora który uratował życie mojego syna.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: choroba odcinka szyjnego kręgosłupa

   Dr Zapałowicz, to nie tylko doskonały specjalista w swojej dziedzinie, to również szalenie empatyczny człowiek, który dobro pacjenta ma nader wszystko. Obcowanie z takim lekarzem daje poczucie bezpieczeństwa, zwłaszcza, gdy człowiek zmagany chorobą staje się wobec niej bezsilny. Ja podjęłam leczenie odcinka szyjnego kręgosłupa w 2016 r. i nigdy nie żałowałam swojej decyzji. Świadoma tego, że Pan Zapałowicz migruje definitywnie do Katowic nie zamierzałam szukać nikogo innego w Łodzi. Jeśli chory znajdzie kogoś, kto wzbudzi zaufanie i będzie w pewien sposób ostoją podczas leczenia nie powinien zmieniać lekarza. I ja tak właśnie zrobiłam. Na kontrolne wizyty-teraz już pooperacyjne -jeżdżę do Katowic, bo wiem, że jestem w dobrych rękach. Pan Doktor szuka rozwiązań problemów, zagłębia się w chorobę pacjenta i nie zostawia go samemu sobie. Pomaga i jest przykładem człowieka, który wykonuje swój zawód, kierując się powołaniem. Inaczej nie byłby w tym taki profesjonalny. Polecam go z całego serca każdemu, kto ma poważne problemy z kręgosłupem-nie tylko szyjnym. Rzeczowy, konkretny, a co najważniejsze doskonały fachowiec. Po operacji - sama tego doświadczyłam - troszczy się o swoich pacjentów, w tych trudnych chwilach jest przy nich. Decyzja o zabiegu, który odbył się w marcu 2018 r. nie była łatwa, ale okazała się ostateczna. Wzmagające się bóle głowy nie pozwalały mi normalnie funkcjonować. Miałam chorobę krążka C5 - C6 z uszkodzeniami korzeni nerwów rdzeniowych, a oprócz tego przepuklinę i rwę szyjno - ramienną. Wstawiony tytanowy implant, wzmocniony wkrętami oraz zniesiona fizjologiczna lordoza szyjna - to cele działań operacyjnych, przez które przeprowadził mnie Dr Zapałowicz. To w jego ręce oddałam swoje zdrowie i nigdy tego nie żałowałam. Jestem pod stałą kontrolą i opieką. Wszelkie działania, które nie przynoszą poprawy samopoczucia Doktor eliminuje i proponuje kolejne rozwiązania. Okres rekonwalescencji nie jest łatwy, ale doświadczenie tego lekarza pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość. Dzieci, wychodząc z gabinetów lekarskich otrzymują naklejkę "Pacjent na piątkę". Myślę, że w przypadku Doktora Zapałowicza napis: "Lekarz na piątkę " powinien znaleźć się na szpitalnym fartuchu.
   Jeszcze raz dziękuję za wszystko Panie Doktorze!
   Z wyrazami szacunku
   Katarzyna Michalak

  Zobacz wszystkie opinie (47) o tym lekarzu


 • Agata Ciesielska-Kondys

  Lekarz Medycyny Pracy, Internista,

  • N
   Lokalizacja: BetaMed S.A.Usługa: porada lekarska

   Przede wszystkim nie bagatelizuje, dokładnie wysłuchuje, daje potrzebne skierowania i wysyła na dodatkowe badania. Drazy temat i przejmuje się pacjentem. Pamięta pacjentów... Naprawdę miła i serdeczna Pani Doktor, a przy tym z poczuciem humoru. Poleciłam całej rodzinie!

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital GeoMedicalUsługa: konsultacje lekarza medycyny pracy

   Byłam na wizycie w dniu dzisiejszym. Bardzo miła i sympatyczna kobieta, a przede wszystkim konkretna.Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Joanna Fijołek

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Trafiłem do pani Joanny bardzo niedawno, jednak już od początku czułem zmiany zachodzące w mojej głowie. Przetransportowane myślenie na ważne rzeczy, naprawdę pomocna terapia. Obeszło się bez leków :)

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Wspaniała terapia, u świetnej Pani Doktor Joanny!! Serdecznie pozdrawiam i gorąco polecam, warto samemu się przekonać.. pani doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta, potrafi ciepło porozmawiać i naprowadzić na rozwiązanie problemu oraz przeprogramować myślenie.. świetna terapeutka.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Karolina Donocik

  Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • G
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska  Chirurgia Ogólna Karolina DonocikUsługa: wykrycie choroby onkologicznej

   Przewspaniała osobowość, uśmiechnięta mimo natłoku pracy, lekarz z powołania. Polecam każdej kobiecie borykającej się z chorobą nowotworową piersi. Profesjonalistka i pasjonatka. Zaangażowana w pomoc pacjentce. Ma indywidualne podejście do pacjenta. Posiada ogromną wiedzę medyczną. Ze spokojem i cierpliwością tłumaczy pacjentowi sposób leczenia, odpowiada na pytania i tłumaczy wszelkie medyczne zawiłości. Na wizytę poświęca tyle czasu ile trzeba. Właśnie tacy lekarze powinni pracować w Centrum Onkologii. Jestem psychicznie spokojna, że wybrałam sobie właśnie takiego lekarza. Dziękuję za opiekę. ~ Grażyna z Zabrza


 • Zbigniew Gruszka

  Chirurg, dr n. med.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital GeoMedicalUsługa: konsultacja chirurgiczna (pierwsza wizyta)

   Wizyta odbyła się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Nie było żadnego opóznienia, a samo spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze z dużą ilością potrzebnej wiedzy. Polecam

  • T
   Lokalizacja: Szpital GeoMedicalUsługa: konsultacja

   Bardzo polecam Pana dr Z.Gruszkę. Podczas konsultacji chirurgicznej przeprowadził wnikliwy i szczegółowy wywiad oraz badanie. Przedstawił mi szczegółowo dalszy tok postępowania oraz koniecznego zabiegu wyjaśniając wszystkie moje wątpliwości. Z pełnym przekonaniem polecam Pana doktora jako doświadczonego i bardzo empatycznego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Tomasz Kiołbasa

  Ortopeda, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital GeoMedicalUsługa: konsultacja ortopedyczna (pierwsza wizyta)

   Wspaniały lekarz , 100 % kompetencji, Pan Doktor wyjaśnił mi każdy szczegół, odpowiedział na każde pytanie nie patrząc na zegarek. Poświęcił mi bardzo dużo czasu, z czystym sumieniem polecam .

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital GeoMedicalUsługa: konsultacja ortopedyczna (pierwsza wizyta)

   Polecam, profesjonalna obsługa pacjenta z dokładnym wytłumaczeniem dolegliwości, przemiły lekarz, na wizycie daje się odczuć, że to pacjent jest najważniejszy.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu