Rafał Solecki

Chirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D

  Nie mam takich słów aby wyrazić to, jak pozytywnymi emocjami i wdzięcznością darzę Pana doktora Rafała Soleckiego. Dzięki jego wnikliwej analizie, rzetelności, personalnemu podejściu, oraz niezaprzeczalnie bezkresnej wiedzy i szybkiej interwencji lekarskiej, dostałam szanse na kolejny dzień bez obawy przed jutrem.
  Gdy dowiedziałam się o chorobie mój świat legł w gruzach. Strach, panika i stres zdominowały moje dotychczasowe życie. W głowie kumulowały się tylko negatywne emocje obierając najczarniejszy scenariusz.
  Los pozwolił mi spotkać na swojej drodze doktora Soleckiego, który dzięki swojemu doświadczeniu, szybkiej interwencji, profesjonalizmowi pozwolił mi na drugą szanse i powrót do zdrowia. Trafna diagnoza, zalecenia lekarskie oraz szybka interwencja to nie wszystko co dostałam od Pana doktora Rafała Soleckiego. Dzięki niemu zrozumiałam jakim darem jest życie i jak wielka jest jego waga oraz kruchość. Pozytywne emocje i słowa wsparcia towarzyszyły mi podczas choroby jak i w czasie powrotu do zdrowia.
  Z całego serca chciałabym tą drogą podziękować doktorowi Rafałowi Soleckiemu i życzyć wszystkim aby kadra medyczna wzbogacała się w takich profesjonalistów jak doktor Rafał Solecki.

  Dziękuję
  Danuta Imielska

 • A

  Dr Rafał Solecki to świetny specjalista, przy tym bardzo sympatyczny człowiek. Jego błyskawiczna diagnoza, zaangażowanie oraz operacja, w której sam brał udział przy Profesorze (ze względu na regulamin niestety drugiego nazwiska nie mogę tu wstawić, ale odpowiedni wpis jest na osobnym profilu) sprawiły, że jeszcze żyję, a miałem bardzo zaawansowanego guza, byłem totalnie osłabiony, wyniki krwi były dość marne. W dodatku po "otwarciu" ukazał się ogromny naciek. Na szczęście rozsądek, doświadczenie i oczywiście fach w rękach sprawiły, że nie postawiono diagnozy guz nieoperacyjny, tym samym skazując mnie na opiekę paliatywną, ale postawiono mnie na nogi i przeszedłem konkretne leczenie. Powyższym skromnym wpisem chciałbym ogromnie podziękować Doktorowi Rafałowi Soleckiemu i polecić Go innym.

 • Po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii o p. Dr Soleckim, zdecydowałam się na wykonanie przez niego kolonoskopii - oczywiście odpłatnie ( 600zł ). Niestety nie przbiegło to tak miło, jak było w opiniach innych pacjentów. Zaczęło się od prawie godzinnego spóżnienia p. Doktora, więc na zabieg w pewnym momencie czekało 5 osób. Pomimo to byłam naprawdę nastawiona pozytywnie i już po 1,5 godzinnym czekaniu weszłam do gabinetu. Pan doktor chyba bardzo się spieszył, bo od mojego wejścia do wyjścia z gabinetu minęło 10 minut. Cały zabieg trwał nie więcej niż 4 minuty i chyba to spowodowało, że był bardzo bolesny. Ogolnie odniosłam niemiłe wrażenie, a więc bywa różnie...

 • Witam
  Kolonoskopia wykonana przez Dr. Rafała Soleckiego wraz z towarzyszącą mu fantastyczną pielęgniarką wykonują to niezbyt przyjemne badanie prawie bezboleśnie .Lekarz kompetentny,pełen profesjonalizm ,serdecznie dziękuję i wszystkim polecam Pana doktora .
  Tadeusz S.

 • Kolonoskopię robioną przez dr. Soleckiego zapamiętam na długi czas. Czytając opinie o panu Doktorze byłam zupełnie nie nastawiona na ból. W rzeczywistości ból był nie do zniesienia, znieczulenie tylko miejscowe (zwykły żel oraz zalecana przed badaniem tabletka przeciwbólowa). Być może ból nie był z winy wykonującego zabieg, ale indywidualnej reakcji. Co do osoby pana Doktora-szorstki, zero kontaktu z pacjentem, o wszystko musiałam pytać sama. Lekarz nie informuje o wykonywanych w danym momencie czynnościach, nie uspokaja, nie tłumaczy. Dużą rolę odgrywała pielęgniarka, której bardzo dziękuję. Na koniec lekarz zasugerował, że moja gwałtowna reakcja na silny ból przy badaniu była udawana. Kolonoskopia wykonywana była na ulicy Barskiej.

 • Na początku marca 2013 r. miałam robioną w poradni w ramach NFZ kolonoskopię. Ogólnie wiadomo, że jest to badanie, które potencjalni pacjenci traktują jako niemiłe i z bojaźnią. Zapewniam - że dr Rafał Solecki i asystująca mu mgr pielęgniarstwa Maria Józefczyk - wykonują to perfekcyjnie i w tak delikatnej atmosferze, że zdenerwowanie i wszelkie obawy znikają. P. Doktorze - mówię skromne, a szczere i serdeczne DZIĘKUJĘ!

 • Wczoraj mialam robioną kolonoskopie...wykonywal ją dr,Rafal Solecki..przy zabiegu asystowala Pani Malgorzata Rusek...zanim dotarlam do gabinetu nasluchalam sie od "kolejkowiczow" przerazajacych historii z tym zabiegiem zwiazanych....jakiez bylo moje mile zaskoczenie ,kiedy po kilkunastu minutach schodzilam z lozka....bez bolu(usuwane mialam dwa polipy)...strachu...z usmiechem na ustach...a wszystko to dzieki ogromnemu profesjonalizmowi Pana Doktora i przemilej Pani Pielegniarce...atmosfera jakiej nie poznalam w zadnej innej placowce medycznej...pacjent jest tu najwazniejszy...az,chce sie zyc!!!...wielkie dzieki....i oby marzenia o takich ludziach chociaz w malym procencie nie byly tylko marzeniami...zaznaczyc musze ze badanie bylo tzw.przesiewowe..czyli calkowicie bezplatne z podarowanymi lekami....
  polecam Pana Doktora wszystkim moim znajomym...bo wiem ze beda mi wdzieczni ,tak jak doktorowi Rafalowi Soleckiemu.Jeszcze raz bardzo dziekuje!!!!!
  Zabieg wykonywany byl w Medicine przy ulicy Barskiej w Krakowie.

 • Miałam wykonywaną kolonoskopię na Barskiej. Badanie było przeprowadzane na NFZ przez dr. Soleckiego.Po przeczytaniu mnóstwa opinii o tym badaniu byłam szczerze przerażona. NIEPOTRZEBNIE. Pan doktor wraz z towarzyszącą mu fantastyczną pielęgniarką wykonują to niezbyt przyjemne badanie prawie bezboleśnie. Bardziej boli wizyta u dentysty.Byłam bez znieczulenia. Wierzcie mi, ten lekarz jest doskonały, bardzo kulturalny, uprzejmy,daje się odczuć, że nie jest to poza na miłego lekarza, on naprawdę taki jest. Bardzo żałuję, że nie pamiętam nazwiska pielęgniarki,która mu towarzyszy bo razem stwarzają naprawdę bardzo komfortową atmosferę podczas badania. Bardzo polecam pana doktora i życzę mu dużo zdrowia.
  Dziękuję Aleksandra

 • Jest ogrom ludzi, trudno sie zoretowac, ktorych grzecznosc,delikatnosc bycia,slowa pociechy,przemily usmiech,czesto sa zludne,Pan Panie doktorze Solecki dodajac do tych zalet swa doskonala wiedze i rzetelnosc pracy lekarza potwierdzil,jak wspaniali sa jeszcze ludzie w dzisiejszym swiecie.Bardzo Panu Doktorze Dziekuje! Marek Nowak Tarnow

 • Witam serdecznie. Pan dr Rafał Solecki jest bardzo dobrym specjalistą. Groziła mi ciężka operacja jelita grubego, a dzięki doktorowi wystarczyła tylko kolanoskopia. Wszystko odbyło się bez powikłań. Z Bożą pomocą trafiłam na wspaniałego lekarza, dzięki któremu mogę normalnie funkcjonować. Szybko wróciłam do zdrowia i jestem pod stałą kontrolą doktora Soleckiego. Wszystkim polecam, to naprawdę świetny specjalista, a pana Rafała polecam Bogu i modlę się w Jego intencji.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online