Jesteśmy pierwszym prywatnym szpitalem w Polsce. Niesiemy pomoc medyczną wszystkim Pacjentom, niezależnie od wieku, pochodzenia i wyznania. Zapewniamy wysoki poziom diagnostyki, leczenia, najwyższe s... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Jesteśmy pierwszym prywatnym szpitalem w Polsce. Niesiemy pomoc medyczną wszystkim Pacjentom, niezależnie od wieku, pochodzenia i wyznania.
Zapewniamy wysoki poziom diagnostyki, leczenia, najwyższe standardy opieki lekarskiej i pielęgniarskiej. Priorytetem naszej działalności jest bezpieczeństwo Pacjentów.

Jesteśmy interdyscyplinarnym ośrodkiem, zajmującym się leczeniem zachowawczym i operacyjnym, udzielaniem porad ambulatoryjnych oraz wysokospecjalistyczną diagnostyką. Usługi realizujemy zarówno w ramach kontraktu z NFZ, jak i odpłatnie.

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • Szpital Bonifratrów w Krakowie

  Trynitarska 11, Stare Miasto

  31-061, Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Boroń

  Onkolog, Chirurg, dr n. med.

  • Bardzo dobry i doświadczony chirurg. Zarówno opieka przed- i pooperacyjna jak i sama interwencja chirurgiczna świadczy o profesjonalnym podejściu do problemu (także w skomplikowanych, ciężkich przypadkach). Szczerze polecam.


 • Beata Oleszkiewicz

  Radiolog, lek.

  • Kompetentny lekarz, polecam z czystym sumieniem. Zasugerowała badania jakie warto wykonać, jak się odżywiać, jak ćwiczyć. Szkoda, że nie jest moim lekarzem rodzinnym ;)


 • Krzysztof Lorens

  Gastrolog, Internista, Lekarz Rodzinny, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - KrakówUsługa: konsultacje gastrologiczne

   Dr Lorens zdiagnozował u mnie refluks na podstawie kilkuminutowej rozmowy. Przepisane leki nie przynosiły żadnej poprawy, a mimo tego lekarz na kolejnych wizytach upierał się przy swojej diagnozie i zmieniał jedynie typy leków IPP. Zapewniał, że leczenie wymaga czasu, nie zlecił żadnych dodatkowych badań. Ostatecznie poszedłem do innego lekarza i okazało się, że to żaden refluks. Teraz nareszcie mogę cieszyć się zdrowiem, ale szkoda tego straconego czasu i pieniędzy :( Nie polecam.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne EvitaUsługa: konsultacje gastrologiczne

   odradził mi robienie gastroskopii chociaż nalegałam gdyż czułam dziwny ucisk w gardle, wszystko uzasadniał nadmiernym stresem. Umówiłam się wiec do innego gastrologa, który przeprowadził gastroskopię. Okazało się ze mam stan zapalny przełyku. Dla jednych może on być dobrym gastrologiem, ja jednak go nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


 • Artur Hering

  Chirurg Naczyniowy, Internista, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne VadimedUsługa: wizyta + USG

   To moja pierwsza wizyta u pana doktora Heringa. I na pewno nie ostatnia, bo lekarz ten wzbudza zaufanie.

   Lekarze ze szpitala Bonifratrów mają świetne opinie, dr Hering nie należy do wyjątków. Poszedłem do niego w celu ogólnej diagnozy nóg, w których miałem 15 lat temu operowane żylaki. Lekarz wykonał USG i precyzyjnie określił sposób profilaktyki oraz dalszego leczenia operacyjnego. Polecił mi kilku specjalistów wykonujących operacje, dał także rady dotyczące leczenia na fundusz.

   Wizyta całkowicie spełniła moje oczekiwania. Wiem dokładnie jaki jest mój stan zdrowia i co mam robić w przyszłości. Cena adekwatna do wykonanej usługi i zgodna z cennikiem. Polecam wszystkim pana doktora Artura Heringa :)

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Wybrałam lekarza na podstawie opinii zamieszczonych w internecie. W moim przypadku nie był tak bardzo rozmowny jak twierdzą internauci ale może mój problem nie wymagał szczególnej uwagi. Badanie USG wykonane bardzo precyzyjnie i dokładnie

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Maciej Kowalewski

  Chirurg, Diagnostyk, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIAUsługa: USG szyi (tarczyca, ślinianki, węzły chłonne szyjne)

   Miałem wykonane USG szyi. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Klimat w gabinecie też na plus. Ogólnie polecam.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie

   Profesjonalny, kompetentny i empatyczny lekarz. Zabieg wykonany bezboleśnie i precyzyjnie. Polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Zbigniew Ulatowski

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe MASMED S. C. Sebastian Berger, Agnieszka Berger

   Byłem u dr Ulatowskiego w Zabierzowie jestem zadowolony. Dr zdiagnozował mnie w 100%, robił usg i wytłumaczył dalsze postępowanie.
   Jestem w 100% zadowolony i będę polecał.

  • C

   Lekarz z dużym poczuciem humoru i dobry fachowiec. Operacja przebiegła bez żadnych komplikacji, w czasie rekonwalescencji miałam cały czas kontakt i mogłam dopytać o różne szczegóły telefonicznie. Dba o swoich pacjentów.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Andrzej Kozok

  Laryngolog, Chirurg, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum medyczne CMCUsługa: konsultacje laryngologiczne

   Dr Kozok bardzo spokojnie i zwieźle przeprowadził ze mną rozmowę, na miejscu od razu zostałem przebadany odnośnie ciśnienia w uszach o raz zostałem skierowany na dokładniejsze badania. Wizytę oceniam bardzo dobrze pod kątem wywiadu chorobowego oraz kompleksowanego podejścia do moich dolegliwości laryngologicznych. To była pierwsza wizyta otwierająca leczenie, jestem zadowolony.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Korzystam z usług doktora Andrzeja Kozoka od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze trafnie zdiagnozował i przede wszystkim wyleczył.Poleciłam tego lekarza wielu znajomym i każdy był zadowolony.

  Zobacz wszystkie opinie (53) o tym lekarzu


 • Robert Muszyński

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINAUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Pan doktor wykazał się pełnym profesjonalizmem ,a także bardzo przyjaznym podejściem do pacjenta.W trybie pilnym podjął się zabiegu wyjaśniając szczegółowo jego przebieg.Jestem pod wrażeniem tak pozytywnego potraktowania .
   Wiesława Lubas

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINAUsługa: chirurgia naczyniowa

   Pan Dr Robert Muszyński zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Fachowo i pewnie ocenił stan moich chorych obu nóg. Wskazał co jest przyczyną ich opuchnięcia i zaproponował proces ich leczenia. Widać, że posiada ogromne doświadczenie, kocha swój zawód, umie przyjść z pomocą i podbudować chorego.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Katarzyna Szmigiel-Michalak

  Dermatolog, lek.

  • Lokalizacja: SCM Centrum Medyczne Diagnostyczno - ChirurgiczneUsługa: znamię

   Kompetentna, sympatyczna, stara się pomóc. Wykonała szczegółowe badania, zleciła dalsze postępowanie.

  • J

   16.12.2014 pani doktor podczas wizyty zrobiła wszystko, aby odesłać nas do swojego znajomego, który ma drogą klinikę dermatologiczną (osobiście nas umówiła), zresztą nie pierwszy raz, dwa lata temu również konsultacja skończyła się odesłaniem nas na dodatkową konsultację do koleżanki, która ma komputer i może dokładnie oceniać zmianę skórną. W konsekwencji wiedzenie się z Panią doktor przy prostych sprawach kończyło się u nas wydatkiem rzędu 350 - 400 złotych - dwie konsultacje, jedna u niej i u kogoś plus drogie leki. Polecam znaleźć lekarza, który nie musi Was nigdzie odsyłać.
   Joanna Zientek, Kraków

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Andrzej Kostka

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowe omówienie problemu związanego z niewydolnością moich żył w nogach.

  • E

   Wspaniały Lekarz , operował mi zatkaną tętnicę podkolanową .Bardzo troszczy się o pacjentów ,bardzo oddany swojej pracy , .Będąc pod opieką Pana Doktora można być pewnym , że wszystko będzie dobrze . Mogę polecić każdemu , kto będzie potrzebował pomocy pana Doktora !

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu