Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Jesteśmy pierwszym prywatnym szpitalem w Polsce. Niesiemy pomoc medyczną wszystkim Pacjentom, niezależnie od wieku, pochodzenia i wyznania.
Zapewniamy wysoki poziom diagnostyki, leczenia, najwyższe standardy opieki lekarskiej i pielęgniarskiej. Priorytetem naszej działalności jest bezpieczeństwo Pacjentów.

Jesteśmy interdyscyplinarnym ośrodkiem, zajmującym się leczeniem zachowawczym i operacyjnym, udzielaniem porad ambulatoryjnych oraz wysokospecjalistyczną diagnostyką. Usługi realizujemy zarówno w ramach kontraktu z NFZ, jak i odpłatnie.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Szpital Bonifratrów w Krakowie
Trynitarska 11, 31-061 Kraków
Szpital Bonifratrów w Krakowie logo
Ubezpieczenia
Medicover, LUX MED, enel-med, POLMED

Specjaliści

Opinie o specjalistach (144)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Mirosław Szura Inny

  Po zabiegu gastro i kolonoskopii czuję się świetnie. Pan Profesor i Jego zespół zadbał o mnie z troską. Uważnie wysłuchał, przychylił do prośby.
  Jesteście w najlepszych rękach.
  Dziękuję

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Steczko-Sieczkowska Inny

  To co robi ta Pani podczas wizyty przechodzi ludzkie pojęcie. Wszystkie poprzednie komentarze się potwierdzają. Po otrzymaniu pytania dlaczego lekarz wystawił skierowanie próbowałem wytłumaczyć od czego się zaczęło, po czym usłyszałem "nie nie nie, nie będziemy tutaj słuchać całej historii, nie mam na to czasu". No nieźle... kabaret zaczął się jak zaraz po tym stwierdziła, że to ona będzie zadawać pytania i po 10 minutach stwierdziła, że nie rozumie chronologii. A wystarczyło zamknąć usta, uśmiechnąć się i posłuchać pacjenta przez 3 minuty... ;)
  Będąc uczciwym powiem, że mimo okropnej atmosfery tworzonej przez tą Panią która wzbudza we mnie zasadniczo politowanie dla niej to w ostateczności dostałem konkretną odpowiedź. Dziwne tylko, że kazała ją zweryfikować u innego lekarza.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tadeusz Parpan Inny

  Pan doktor Parpan jest lekarzem przez duże "L" i człowiekiem przez duże "C". Jestem pacjentką pana Doktora od 4 lat. Pan Doktor posiada ogromną wiedzę medyczną oraz doświadczenie. Jest profesjonalistą w dziedzinie diabetologii. Ponadto jest osobą empatyczną, przyjazną oraz sympatyczną i bardzo ciepłą. O Panu Doktorze można mówić i pisać tylko w samych superlatywach. Gorąco polecam Pana Doktora wszystkim, którzy mają problemy z cukrzycą.

  W
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Mirosław Szura Inny

  Profesor Mirosław Szura to wspaniały fachowiec. Jestem 7 miesięcy po operacji prawostronnej przepukliny pachwinowej i 4 miesiące po lewostronnej. Operacja i znieczulenie bez żadnych powikłań. Teraz zupełnie inne życie. Serdeczne dzięki!

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Artur Hering Inny

  Byłam na NFZ 1 wizyta 2,5 roku czekania na wizytę 4 godziny w poczekalni mimo ustalonej godziny.P.Doktor bez żadnych pytań zaczął mi badać lewa nogę zrobił USG i zakończył wizytę, a prawa z która mam problemy powiedział że nie może bo tylko jedną nogę może zbadać podczas wizyty. Na moje pytanie czemu nie pytał która noga mi dokucza wzruszył ramionami. Kontakt żaden niesympatyczny człowiek, pracuje rutynowo nie zadaje pytań, a na moje pytania odpowiada mało konkretnie np. jak Pani uważa lub jak Pani chcę . Dał mi skierowanie na zabieg mówiąc Jak Pani chcę to może iść na zabieg, a jeżeli nie to nie . Masakra .
  P.s. termin następnej wizyty za 2 lata , zabiegu za 10. Nie skorzystam.
  Szpital Bonifratrów nie polecam.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Steczko-Sieczkowska Inny

  Pierwszy raz wystawiam komukolwiek opinię, ale może dzięki temu ktoś nie trafi na wizytę do tej osoby. Niestety nie wybierałam lekarza wykonującego kolonoskopię bo czytając opinie na pewno bym do niej nie trafiła. Człowiek bez grama empatii, komunikacja na poziomie zero, obrzydliwe teksty “nawet 80 łatki przechodzą takie badanie”, “co pani wyprawia”, “chyba wie pani na jaką wizytę przyszła i że będzie boleć”, “nie współpracuje pani więc przyjdzie pani jeszcze raz”. Pani skakała nade mną jak poparzona i kazała pielęgniarce ze mną rozmawiać “bo ona nie umie”, to może pasuje zmienić zawód i specjalizację? Byłam cała mokra ze stresu stworzonego przez tą osobę a próg bólu mam na prawdę wysoki. Dobrze że zaraz potem trafiłam do normalnej pani proktolog która powiedziała że mam guzki krwawnicze i była zdziwiona że ta kobieta nie wspomniała o tym słowem w wyniku badania. Nie polecam to mało powiedziane, wszystkim wręcz odradzam jakiegokolwiek kontaktu z tą kobietą.

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Steczko-Sieczkowska Inny

  Miałam wykonana kolonoskopię przez szanowna Panią. Przeraża mnie sposób traktowania pacjenta, jak półgłówka, z wyższością. Zastanawiające, ze Pracodawcy nie zwracają uwagi na opinie o lekarzu, nie weryfikują świadczonych przez niego usług. Nie ma takiego bólu, którego by Pani dr nie zniosła u swojego pacjenta. Najbardziej kuleje jednak konwersacja, brak szacunku, zero empatii.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Chwała Inny

  Świetny specjalista,miły,serdeczny człowiek.Pan doktor operował moje żylaki.Teraz po miesiącu od zabiegu mogę powiedzieć,że jestem mu bardzo wdzięczna.Po 11 latach pozbyłam się nareszcie problemu.I czuję się dobrze.Dziękuję panie doktorze.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Bogdan Badowski Inny

  Lekarz pozwala sobie na komentarze, które nie powinny mieć miejsca, np. że po zajściu w ciążę moje problemy znikną. Zamiast zapytać czy miesiączkuję regularnie, zapytał "jak ciotka". Czy to język specjalistyczny, godny lekarza? Wątpię. Lekarz nie pozostał też obojętny na fakt, że jestem niezamężna i skomentował to tekstem, że tata się pewnie martwi... Pzeszedł ze mną na ty bez mojej zgody, na pytanie z mojej strony, czy powinnam przejść na specjalną dietę w związku z dolegliwościami jelitowymi, odpowiedział: "nie jedz miodu, bo już jesteś za gruba". Odradzam wizytę wszystkim kobietom.

  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Krzysztof Wąż laparoskopowe wycięcie pęcherzyka żółciowego

  Dziękuję za przrprowadzony zabieg i opiekę okołooperacyjną. Polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania