Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Jesteśmy pierwszym prywatnym szpitalem w Polsce. Niesiemy pomoc medyczną wszystkim Pacjentom, niezależnie od wieku, pochodzenia i wyznania.
Zapewniamy wysoki poziom diagnostyki, leczenia, najwyższe standardy opieki lekarskiej i pielęgniarskiej. Priorytetem naszej działalności jest bezpieczeństwo Pacjentów.

Jesteśmy interdyscyplinarnym ośrodkiem, zajmującym się leczeniem zachowawczym i operacyjnym, udzielaniem porad ambulatoryjnych oraz wysokospecjalistyczną diagnostyką. Usługi realizujemy zarówno w ramach kontraktu z NFZ, jak i odpłatnie.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (121)

Ogólna ocena

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew Ulatowski Konsultacja chirurgiczna

  doktora chyba bardziej interesowało czy zdejmuję czapkę w kościele, czy przed, i z powodu jego pytania i stresu z niego wynikającego, tylko to zapamietałem z tej wizyty. omijać wielkim łukiem.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Artur Hering Inny

  1 gwiazdka to i tak za dużo. Mojemu tacie zrobiło się owrzodzenie na nodze (1x2cm). Pan doktor zapisał mu srebro i maść. Tata brał wszystko zgodnie z zaleceniami i po 2 tygodniach pojechał do p.doktora z raną która wyglądała już okropnie-była dużo większa (5x7 cm) i bolesna. Niestety pan dr uznał że to już nie jest jego problem tylko problem dermatologiczny. Do czasu wizyty u dermatologa powiedział że może stosować dalej to srebro i maść i przepisał mu jeszcze antybiotyk, który oczywiście nic nie pomógł. Udało nam się znaleźć innego naczyniowca u którego tata był parę dni temu i który od razu oczyścił mu tą ranę mówiąc że jest mnóstwo tkanki martwiczej i pobrał wymaz na bakterie w ranie bo stosowanie antybiotyków 'na ślepo' jest największą głupotą. Zaufaliśmy panu Arturowi i dzięki temu tata w rozpoznaniu obecnego lekarza ma wzmiankę o gangrenie i kilka miesięcy leczenia przed nim, o ile w ogóle nie skończy się to amputacją. Jeśli komuś pomógł-bardzo się cieszę, nam niestety zaszkodził

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Rafał Solecki Inny

  Świetny specjalista, problem zdiagnozowany i od razu wdrożone leczenie. Doskonały lekarz

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Zaczek Inny

  Takich lekarzy już nie ma. Pan doktor to bardzo kompetentny i wrażliwy człowiek. Pacjenta traktuje z szacunkiem i poświęca swój czas. Miły i bardzo rzetelny.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Wąż leczenie zachowawcze i operacyjne schorzeń proktologicznych

  Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za fachowe i profesjonalne przeprowadzenie drugiej już operacji przepukliny brzusznej. Panie Doktorze, jeszcze raz bardzo dziękuję. Dziękuję też personelowi oddziału chirurgii ogólnej za opiekę.

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Sławomir Mrozicki Inny

  Polecam Pana doktora , dzięki któremu po przeprowadzonym zabiegu w moim przypadku wszystko zmieniło się na lepsze. Dziękuje i pozdrawiam .

  dr n. med. Sławomir Mrozicki

  Cieszę się, że jest Pan zadowolony

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Romaniszyn Konsultacja chirurgiczna

  Wspaniały lekarz! Kompetentny i zaangażowany, a przy tym niezwykle skromny! Szeroka wiedza specjalistyczna (aktualizowana na bieżąco), którą pan doktor potrafi przekazywać w sposób przystępny dla pacjentki/a, doświadczenie i profesjonalizm, szacunek i troska wobec pacjentki/a... Bardzo się cieszę, że p. dr Romaniszyn jest również pedagogiem bo potrzeba nam więcej takich wspaniałych lekarzy.

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Gotfryd-Bugajska Inny

  Widać u Pani pełny profesjonalizm. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Szczegółowo omawia z pacjentem przebieg zabiegu.

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Gotfryd-Bugajska usuwanie zmian skórnych

  Mogę polecić z całego serca, Pani Doktor niezwykle empatyczna, wszystko wyjaśniła i odpowiedziała na każde moje pytanie, sprowadziła mój poziom stresu do minimum - a jest to wyczyn;). Pomoc otrzymałam od razu z wytycznymi "co dalej", co też było dla mnie ważne. Komfort, doświadczenie i sympatyczna atmosfera. Dziękuje bardzo!

  R
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wiesław Pędziwiatr Inny

  Doktor wykonał mi w roku 2013 operację laparoskopowego usunięcia woreczka żółciowego. Operacja udana.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Trynitarska 11, 31-061 Kraków Pokaż w Google Maps
Medicover, LUX MED, enel-med, POLMED

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania