Jesteśmy pierwszym prywatnym szpitalem w Polsce. Niesiemy pomoc medyczną wszystkim Pacjentom, niezależnie od wieku, pochodzenia i wyznania. Zapewniamy wysoki poziom diagnostyki, leczenia, najwyższe s... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Jesteśmy pierwszym prywatnym szpitalem w Polsce. Niesiemy pomoc medyczną wszystkim Pacjentom, niezależnie od wieku, pochodzenia i wyznania.
Zapewniamy wysoki poziom diagnostyki, leczenia, najwyższe standardy opieki lekarskiej i pielęgniarskiej. Priorytetem naszej działalności jest bezpieczeństwo Pacjentów.

Jesteśmy interdyscyplinarnym ośrodkiem, zajmującym się leczeniem zachowawczym i operacyjnym, udzielaniem porad ambulatoryjnych oraz wysokospecjalistyczną diagnostyką. Usługi realizujemy zarówno w ramach kontraktu z NFZ, jak i odpłatnie.

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • Szpital Bonifratrów w Krakowie

  Trynitarska 11, Stare Miasto

  31-061, Kraków, małopolskie

  Dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Beata Oleszkiewicz

  Radiolog, lek.

  • Kompetentny lekarz, polecam z czystym sumieniem. Zasugerowała badania jakie warto wykonać, jak się odżywiać, jak ćwiczyć. Szkoda, że nie jest moim lekarzem rodzinnym ;)

  • Swietny lekarz, profesjonalny, posiada ogromna wiedze !


 • Katarzyna Szmigiel-Michalak

  Dermatolog, lek.

  • J

   16.12.2014 pani doktor podczas wizyty zrobiła wszystko, aby odesłać nas do swojego znajomego, który ma drogą klinikę dermatologiczną (osobiście nas umówiła), zresztą nie pierwszy raz, dwa lata temu również konsultacja skończyła się odesłaniem nas na dodatkową konsultację do koleżanki, która ma komputer i może dokładnie oceniać zmianę skórną. W konsekwencji wiedzenie się z Panią doktor przy prostych sprawach kończyło się u nas wydatkiem rzędu 350 - 400 złotych - dwie konsultacje, jedna u niej i u kogoś plus drogie leki. Polecam znaleźć lekarza, który nie musi Was nigdzie odsyłać.
   Joanna Zientek, Kraków

  • A

   Zostałam przyjęta 04.09.2014 na Oddział Kliniczny Dermatologii z powodu ostrego stanu zapalnego skóry. Lekarzem prowadzącym była K. Szmigiel-Michalak. Według mojej oceny wykazała brak zainteresowania moim stanem, oględziny i wywiad były pobieżne, zastosowała leczenie objawowe bez ustalenia przyczyny stanu zapalnego.. Po pięciu dobach pobytu pogorszenie się objawów alergicznych i wypis 08.09.2014 ze szpitala. W wypisie brak zalecenia kontroli poszpitalnej. Przepisana w wypisie maść niemożliwa do kupna bez recepty, recepty lekarka nie wypisała.
   Zostałam zmuszona do wizyty u prywatnego lekarza celem wypisania recepty i podjęcia dalszego leczenia prywatnie za opłatą u innego specjalisty.
   Anna Mrugacz
   Libertów 18.09.2015.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Andrzej Kostka

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, dr n. med.

  • E

   Wspaniały Lekarz , operował mi zatkaną tętnicę podkolanową .Bardzo troszczy się o pacjentów ,bardzo oddany swojej pracy , .Będąc pod opieką Pana Doktora można być pewnym , że wszystko będzie dobrze . Mogę polecić każdemu , kto będzie potrzebował pomocy pana Doktora !

  • Jestem po świeżo przeprowadzonym zabiegu. Pan Doktor to świetny specjalista - profesjonalny, a przy tym bardzo miły i kulturalny. Wspaniały lekarz, wykonujący swój zawód z pasją i zaangażowaniem. Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Andrzej Kozok

  Laryngolog, Chirurg, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Korzystam z usług doktora Andrzeja Kozoka od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze trafnie zdiagnozował i przede wszystkim wyleczył.Poleciłam tego lekarza wielu znajomym i każdy był zadowolony.

  • K

   Doktor przeprowadził u mnie zabieg usunięcia migdałków i zmniejszenia małżowin nosowych. Ceni się, ale jest świetnym specjalistą. Jestem zadowolona z efektów leczenia. Szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (53) o tym lekarzu


 • Bogdan Jakubas

  Gastrolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Bardzo spokojny i wyważony człowiek, nie straszy, rzetelnie opisuje chorobę i poświęca czas. Na pewno jeszcze do niego przyjdę.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Konkretny lekarz. Dokładnie omówił przyczyny dolegliwości (kamień w woreczku żółciowym) oraz dalsze postępowanie. Mimo prywatnej wizyty zalecił wykonanie przez niego gastroskopii w ramach NFZ (w szpitalu im. J. Dietla).

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Krzysztof Lorens

  Gastrolog, Internista, Lekarz Rodzinny, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - KrakówUsługa: konsultacje gastrologiczne

   Dr Lorens zdiagnozował u mnie refluks na podstawie kilkuminutowej rozmowy. Przepisane leki nie przynosiły żadnej poprawy, a mimo tego lekarz na kolejnych wizytach upierał się przy swojej diagnozie i zmieniał jedynie typy leków IPP. Zapewniał, że leczenie wymaga czasu, nie zlecił żadnych dodatkowych badań. Ostatecznie poszedłem do innego lekarza i okazało się, że to żaden refluks. Teraz nareszcie mogę cieszyć się zdrowiem, ale szkoda tego straconego czasu i pieniędzy :( Nie polecam.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne EvitaUsługa: konsultacje gastrologiczne

   odradził mi robienie gastroskopii chociaż nalegałam gdyż czułam dziwny ucisk w gardle, wszystko uzasadniał nadmiernym stresem. Umówiłam się wiec do innego gastrologa, który przeprowadził gastroskopię. Okazało się ze mam stan zapalny przełyku. Dla jednych może on być dobrym gastrologiem, ja jednak go nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Sławomir Mrozicki

  Urolog, Chirurg, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Jestem pod opieką Pana Doktora już od około pół roku. Pan Doktor jest bardzo profesjonalnym rzeczowym człowiekiem, przy czym zawsze pogodny skory do rozmowy. Zabieg który przeprowadzał u mnie Pan Mrozicki również został wykonany bezbłędnie, zero bólu i krępacji. Doktor Mrozicki jest w 100% godny polecenia, Najlepszy lekarz jakiego poznałem!!

  • Ł
   Lokalizacja: Szpital Bonifratrów w KrakowieUsługa: Inny

   Świetny specjalista ! Piekielnie dobrze wykonana praca ! Zero bólu w trakcie zabiegu jak i po. Stosuję się do wszystkich zaleceń dr Mrozickiego, dzięki czemu wszystko się szybko i bezproblemowo goi.
   Godny polecenia Chirurg, profesjonalista w swoim fachu !
   Polecam i liczę, że będzie do naszych usług jeszcze wiele lat !
   Pozdrawiam,
   Łukasz

  Zobacz wszystkie opinie (80) o tym lekarzu


 • Katarzyna Gotfryd-Bugajska

  Chirurg, lek.

  • W
   Lokalizacja: SCM Centrum Medyczne Diagnostyczno - ChirurgiczneUsługa: konsultacja proktologiczna

   Pani Katarzyna jest bardzo sympatyczną osobą, zadaje pytania i odpowiada. Uśmiechnięta, a badanie choć nie należy do najprzyjemniejszych było szybkie i komfortowe. Polecam bardzo serdecznie!

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SCM Centrum Medyczne Diagnostyczno - ChirurgiczneUsługa: badanie proktologiczne

   Do udania się do Pani Doktor skłoniły mnie oczywiście bardzo pozytywne opinie udzielone przez innych pacjentów. I nie zawiodłam się. Wręcz przeciwnie: Pani Doktor cierpliwie słucha pacjenta, następnie wszystko dokładnie tłumaczy, wraz z przebiegiem samego badania, które jest absolutnie bezbolesne. Co ważne,w gabinecie zapewnione jest uczucie braku skrępowania, co było dla mnie bardzo istotne. Zdecydowanie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


 • Robert Muszyński

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINAUsługa: chirurgia naczyniowa

   Pan Dr Robert Muszyński zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Fachowo i pewnie ocenił stan moich chorych obu nóg. Wskazał co jest przyczyną ich opuchnięcia i zaproponował proces ich leczenia. Widać, że posiada ogromne doświadczenie, kocha swój zawód, umie przyjść z pomocą i podbudować chorego.

  • Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Konkretny lekarz, konkretne informacje i bardzo życzliwe podejście do pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Artur Hering

  Chirurg Naczyniowy, Internista, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne VadimedUsługa: wizyta + USG

   To moja pierwsza wizyta u pana doktora Heringa. I na pewno nie ostatnia, bo lekarz ten wzbudza zaufanie.

   Lekarze ze szpitala Bonifratrów mają świetne opinie, dr Hering nie należy do wyjątków. Poszedłem do niego w celu ogólnej diagnozy nóg, w których miałem 15 lat temu operowane żylaki. Lekarz wykonał USG i precyzyjnie określił sposób profilaktyki oraz dalszego leczenia operacyjnego. Polecił mi kilku specjalistów wykonujących operacje, dał także rady dotyczące leczenia na fundusz.

   Wizyta całkowicie spełniła moje oczekiwania. Wiem dokładnie jaki jest mój stan zdrowia i co mam robić w przyszłości. Cena adekwatna do wykonanej usługi i zgodna z cennikiem. Polecam wszystkim pana doktora Artura Heringa :)

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Wybrałam lekarza na podstawie opinii zamieszczonych w internecie. W moim przypadku nie był tak bardzo rozmowny jak twierdzą internauci ale może mój problem nie wymagał szczególnej uwagi. Badanie USG wykonane bardzo precyzyjnie i dokładnie

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu