Jesteśmy pierwszym prywatnym szpitalem w Polsce. Niesiemy pomoc medyczną wszystkim Pacjentom, niezależnie od wieku, pochodzenia i wyznania. Zapewniamy wysoki poziom diagnostyki, leczenia, najwyższe s... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Bonifratrów w Krakowie

Trynitarska 11

31-061 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy pierwszym prywatnym szpitalem w Polsce. Niesiemy pomoc medyczną wszystkim Pacjentom, niezależnie od wieku, pochodzenia i wyznania.
Zapewniamy wysoki poziom diagnostyki, leczenia, najwyższe standardy opieki lekarskiej i pielęgniarskiej. Priorytetem naszej działalności jest bezpieczeństwo Pacjentów.

Jesteśmy interdyscyplinarnym ośrodkiem, zajmującym się leczeniem zachowawczym i operacyjnym, udzielaniem porad ambulatoryjnych oraz wysokospecjalistyczną diagnostyką. Usługi realizujemy zarówno w ramach kontraktu z NFZ, jak i odpłatnie.

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adam Kwinta Inny

  Nie polecam. Wizyta u Bonifratrów na NFZ, ale będą potrzebne kolejne kontrole, oczywiście prywatnie, ponieważ pan doktor stwierdził że na fundusz nie ma miejsc. Każda 200 zł. W tym roku stwierdził że potrzebna operacja najlepiej już, ale terminy długie, więc zaproponował prywatnie za kilka tysięcy. Stwierdziłem, że może jednak skontaktuje się z innym lekarzem. Dwa tygodnie po wizycie po trzech dniach zabieg na NFZ.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Topa Inny

  Miałem dwukrotnie operowaną przepuklinę pachwinową lewostronną w innym szpitalu w mieście powiatowym. Przepuklina nawracała . Siatka została założona przy drugiej operacji. Po operacji u dr Topy nie ma nawrotu.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bogdan Badowski Inny

  Doktor Bogdan to najlepszy proktolog na jakiego trafiłem. Podszedł do sytuacji bardzo profesjonalnie. Ma swój sposób bycia: zwraca się po imieniu, jest bezpośredni, milczy gdy myśli. Zbadał dokładnie sytuację i zaproponował szerokie leczenie, obejmujące całość problemu.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Romaniszyn Inny

  Syn był operowany przez doktora w Rabce, wszystko przebiegło dobrze , Pan doktor jest bardzo przyjazny. Cierpliwie i w jasny sposób tłumaczy zalecenia lekarskie. Bardzo dziękujemy.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Topa Inny

  Byłam operowana przez doktora Topę w przeszłości i pamiętam go jako wspaniałego chirurga. Szybkość, precyzja, innowacyjne podejście, empatia i świetne podejście do pacjenta. Po 6 latach przypadłość odnowiła się, od razu zwróciłam się po pomoc do tego lekarza, jakież było moje zdziwienie gdy lekarz odmówił podjęcia się zabiegu, sugerując że ktoś (chirurg w prywatnym gabinecie, lekarz POZ, technik USG plus moje skromne oko) mi wmówił problem, na USG nie będzie patrzeć gdyż jest niemiarodajne, on nic nie widzi i operować nie będzie. Byłam u niego 2 razy, oczywiście nie za darmo, to samo podejście, ten sam rezultat. Brak szacunku, arogancja, byle by pozbyć się pacjenta. Zmieniłam chirurga, tomograf potwierdził moje podejrzenia i zabieg został wykonany przez innego lekarza. Dawniej byłby to pierwszy specjalista którego rekomendowałabym znajomym, dziś radzę omijać szerokim łukiem.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Topa Inny

  Bardzo dobry specjalista, a jednocześnie człowiek o wielkiej kulturze osobistej. Szczegółowo odpowiada na pytania pacjenta. W trakcie wizyty towarzyszyło mi poczucie, że jestem w dobrych rękach. Priorytetem jest dla niego dobro pacjenta. Jest lekarzem wysoce kompetentnym. Zarówno przed zabiegiem, jak i po nim mogłam liczyć na pomoc, dzięki czemu wróciłam do zdrowia. Gdybym miała dokonać wyboru po raz drugi, z pewnością zdecydowałabym tak samo. Dziękuję serdecznie.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Topa Zwykła wizyta

  Wizyta prywatna trwała max 5 min. lekarz odesłał do innego bo jak powiedział: on nie wie czy chce się podjąć usunięcia chrosty. Zero wsparcia, pomocy. Nic w zasadzie nie powiedział, a kasę wziął. Nie była to wizyta, a kilku minutowa konsultacja, za którą oczywiście trzeba było zapłacić wcześniej. Skoro nie może pomóc to powinien zwrócić pieniądze. Nie polecam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Rafał Solecki Inny

  Dr Rafał Sołecki to lekarz najwyższej klasy. Lekarz o olbrzymim doświadczeniu, kompetencjach i intuicji. Lekarz, który w rzeczowy sposób przedstawia diagnozę, trafnie ocenia perspektywy i możliwości leczenia. Dr Solecki angażuje się w swoją pracę i jest to człowiek, który z powołaniem wykonuje swoją misję.Mówić o tym, że to Jego praca to za mało. Dla Dr Soleckiego każdy pacjent jest ważny i angażuje się w maksymalny sposób w pomoc każdemu człowiekowi.Najbardziej jednak ujęło mnie to, że Dr Solecki stawiając nawet najgorszą diagnozę informując o niej człowieka, nigdy nie odbiera nadziei choremu, a Jego przekaz tylko motywuje człowieka do działania. Oby więcej takich ludzi zostawało lekarzami, bo to nie zawód a powołanie a Dr Solecki je posiada.Serdecznie polecam oddać się w ręce doktora Rafała Sołeckiego.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew Ulatowski Konsultacja chirurgiczna

  Byli z wizytą u Pana Zbigniew Ulatowski. Pan był niegrzeczny i nie chciał odpowiadać na pytania. Poproszony o zgłoszenie, czy stan mojego ojca poprawił się po wstępnym badaniu, lekarz powiedział, że nie chce porównywać wyników Dopplera. Czekaliśmy pod gabinetom 3 godziny, a wizyta odbyła się w 5 minut. Nigdy nie miałem gorszego wrażenia o takim doktorze.


  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Stanisław Szymanik Inny

  Lekarz po wizycie prywatnej za ciężkie pieniądze oferował mi operację na NFZ. Umawiony termin dwukrotnie przełożył raz w dniu zabiegu twierdząc, że nie odebrałem telefonu dzień wcześniej w celu potwierdzenia zabiegu, drugi raz dzień przed stwierdzając że nie ma potrzebnych narzędzi chirurgicznych (przy pierwszym terminie nie było w ogóle o tym mowy). Obarczając mnie winą za niezorganizowanie narzędzi chirurgicznych - wg Pana doktora to pacjent powinien zorganizować narzędzia chirurgiczne na operację w szpitalu. Gdy próbowałem w desperacji zorganizować narzędzia, dzwoniąc po innych lekarzach, Pan doktor zaatakował mnie, że nie zrobi mi tej operacji, nie będzie rozmawiał z żadnym Lekarzem który zaoferował wypożyczenie narzędzi, nie chce mi zrobić zabiegu i nigdy go nie wykona oraz więcej nie mam czego szukać w szpitalu - szokująca i kuriozalna sytuacja. Zmarnowane pieniądze i stracone nerwy. W efekcie po 3 miesiącach zostałem z chorą nogą w punkcie wyjścia, ze skołatanymi nerwami moralnie poniżony.
  Kompletnie niepoważne traktowanie pacjenta, grubiańskie i buńczuczne zachowanie bez jakiejkolwiek empatii.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania