Umów wizytę Zapytaj lekarza
92 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Krakowianin, absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego Z 1994r. Dyplomowany technik protetyki dentystycznej z dyplomem uzyskanym 1989r. 2000r. Egzamin specjalizacyjny… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
199 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AskdentistUsługa: wizyta stomatologiczna

  Trafiłam do gabinetu po nieudanym leczeniu moich słabych zębów. Teraz jestem stałą pacjentką. Pan Doktor to przede wszystkim profesjonalista, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. To człowiek bardzo sympatyczny, cierpliwy, delikatny, z niezwykłą precyzją wykonujący wszystkie zabiegi. Zawsze jestem milo przyjeta z usmiechem i serdecznością, co powoduje, ze wizyta przebiega bezstresowo. Umiejętności oraz nowoczesny sprzęt gwarantują wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Nic nie zostało mi narzucone a wskazane warianty dalszego leczenia. Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych efektów i pozytywnie nastawiona na kolejne wizyty. Szczerze polecam.
  Małgorzata S.

  Rafał Kowal2018-06-14

  Szanowna Pani Małgorzato, opinia ta sprawiła mi naprawdę dużo satysfakcji,
  szczególnie że dostałem ją od tak przemiłej pacjentki jak Pani. Obym miał więcej takich pacjentów. Bardzo dziękuję za te miłe słowa i
  współpracę która dla mnie była dużą przyjemnością .

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AskdentistUsługa: wizyta stomatologiczna

  Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze, pan doktor bardzo profesjonalnie podszedł do mojego problemu i wszystko wytłumaczył, a także nakierował co należałoby jeszcze zrobić. Pomimo wielkiego strachu przed lekarzami z tej specjalizacji serdecznie polecam i zachęcam każdego, który się waha, na pewno będzie zadowolony tak jak ja.

  Rafał Kowal2018-06-14

  Zadowolony pacjent, to jest to co mnie najbardziej cieszy. Bardzo dziękuję .

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AskdentistUsługa: wizyta stomatologiczna

  Bardzo profesjonalna pomoc. P.Rafal przedstawil najlepsze rozwiazanie problemu, dobrze rozplanowal i przeprowadzil leczenie. Szczerze polecam - rowniez ze wzgledu na bardzo nowoczesny sprzet, gabinet i bezbolesne wizyty.

  Rafał Kowal2018-06-08

  Bardzo serdecznie dziękuję Panu za taką miłą i konkretną opinię.

 • I
  Lokalizacja: AskdentistUsługa: leczenie próchnicy

  Pierwszy raz od wielu lat zaufałam dentyście w tak dużym stopniu. Pan Doktor wykonuje swoją pracę precyzyjnie i mądrze. Strach przed wizytami dentystycznymi zniknął. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się trafić do tego gabinetu! I dziękuję za wspamiałe leczenie :)

  Rafał Kowal2018-05-07

  A ja, ze swojej strony bardzo dziękuję za dobrą współpracę z Panią, bo nic tak nie pomaga w moim zawodzie jak kooperujący i cierpliwy pacjent :)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AskdentistUsługa: założenie korony

  Pan Rafał to stomatolog z prawidziwego zdarzenia. Nie lubię wizyt u dentysty ale jeśli już to tylko u Pana Rafała. Szkoda że nie trafiłam do niego wcześniej. Cechuje go życzliwość, cierpliwość a przede wszystkim profesjonalne podejście i troska o zdrowie i życie pacjenta o czym przekonałam sie na własnej skórze. Gdy 3 lata temu po usunięciu zęba z powodu torbieli nie zgłaszałam się na wizytę kontrolną (wylądowałam z dzieckiem w szpitalu) Pan Rafał zatroskany moimi zmianami w dziąśle skontaktował się ze mną i zasugerował że koniecznie trzeba sprawdzić co to jest. Na szczęście zmiana była tylko torbielą i dziś wszystko jest ok. Jestem również zadowolona z wyleczonych zębów i założonej przez Pana Rafała korony. Polecam w 100%

  Rafał Kowal2018-05-07

  Bardzo mi było miło Szanowna Pani czytać tak drobiazgową i dogłębną opinie za którą bardzo dziękuję i pozdrawiam.

 • K
  Lokalizacja: Askdentist

  Polecam usługi Pana Rafała, ponieważ współgrają z wysokimi kompetencjami, opanowaniem, cierpliwością oraz szerokimi i głębokimi pokładami empatii.
  Niewątpliwie warto udać się na wizytę do Pana Rafała!

  Rafał Kowal2018-04-16

  Bardzo dziękuję Pani Katarzyno za tak rzeczową i pozytywną opinię.

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AskdentistUsługa: wizyta stomatologiczna

  Pełen profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta, cierpliwe i jasne odpowiedzi na moje pytania... Oraz, co najważniejsze, super efekty:) Same zabiegi przeprowadzone bardzo dokładnie i (czym byłam pozytywnie zaskoczona) praktycznie bezboleśnie:) Zdecydowanie będę wracać.

  Rafał Kowal2018-04-04

  Szanowna Pani, takie uwagi napawają mnie naprawdę dużą satysfakcją, bardzo dziękuję za opinię i pozytywne nastawienie.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AskdentistUsługa: wizyta stomatologiczna

  Byłam u pana doktora raz z zakażeniem. Mimo tego, pan doktor nie skupiał się tylko na tym jednym problemie, ale również zasugerował w jaki sposób można by było polepszyć ogólny stan uzębienia. Bardzo profesjonalne i cierpliwe podejście do pacjenta. Wszystko odbywało się w przyjaznej atmosferze. Gdyby nie fakt, że się wyprowadziłam do innego miasta, z pewnością skorzystałabym z usług pana doktora jeszcze raz. Szczerze polecam!

  Rafał Kowal2018-04-04

  Dziękując bardzo za opinię, chciałem nadmienić,że spojrzenie na pacjenta musi być bardziej całościowe i obejmować nie tylko konkretny ząb ale i resztę układu stomatognatycznego czyli wszystkie zęby , język ,kości szczęki i żuchwy a nawet cały organizm. Ciało ludzkie jest rodzajem naczyń połączonych i nic nie dzieje się bez przyczyn i udziału innych części i struktur.Jest to bardzo ważne do postawienia właściwej diagnozy.

 • M
  Lokalizacja: AskdentistUsługa: wizyta stomatologiczna

  Nie chciałam wystawiać opinie po pierwszym wizycie, bałam się przypadkiem się zawieść. Ale teraz już po 6 wizycie, mogę powiedzieć z pewnością... Pan Rafał Kowal jest najlepszym stomatologiem u jakiego byłam kol-wiek! Jestem bardzo zadowolona! Wydaję się nawet trochę dziwne wyjść z gabinetu dentysty w dobrym nastroju! Pan Rafał jest bardzo profesjonalny lekarz!!!! Bezbolesne, sprawnie i szybko! Polecam wszystkim którzy kiedykolwiek mieli złe doświadczenia w gabinetach dentystycznych!!!! Polecam!!!!!!

  Rafał Kowal2018-04-04

  Szanowna Pani, jest mi naprawdę bardzo przyjemnie czytając te słowa, cieszę się że leczenie u mnie tak wysoko Pani ocenia. Bardzo dziękuję.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AskdentistUsługa: wizyta stomatologiczna

  Z całą pewnością i z całą chęcią polecam Pana Dr Rafała Kowala. Rzetelny, konkretny, fachowy, bardzo pomocny lekarz. Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić na tak wspaniałego człowieka. Polecam wizytę każdemu! :)

  Rafał Kowal2018-04-04

  Bardzo dziękuję Panie Igorze za te słowa uznania dla mnie.

Pytania pacjentów (48)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Krakowianin, absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego Z 1994r.
  Dyplomowany technik protetyki dentystycznej z dyplomem uzyskanym 1989r.
  2000r. Egzamin specjalizacyjny z chirurgii stomatologicznej poprzedzony wielomiesięcznym stażem w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Coll.Med.UJ.
  W latach 1996-2004 prowadził prywatną praktykę stomatologiczną w Krakowie przy ulicy Imbramowskiej , równocześnie pracując w specjalistycznej przychodni chirurgii stomatologicznej na Pl.Św.Ducha
  .Po otwarciu się granic Unii Europejskiej postanowił pogłębić wiedzę i doświadczenie stomatologiczne wyjeżdżając do Anglii,gdzie przebywał lat dziesięć pracując w wielu renomowanych klinikach.
  Wieloletni członek brytyjskiego General Dental Council oraz prestiżowego towarzystwa stomatologicznego Gloucestershire Independent Dentists, gdzie co miesiąc uczestniczył w specjalistycznych kursach i spotkaniach poszerzając swoją wiedzę medyczną i uzyskując kolejne certyfikaty uprawniające do stosowania najnowszych zdobyczy nauki i techniki w stomatologii.
  Po powrocie do Polski w 2014r. osiadł ponownie w Krakowie, gdzie pracuje we własnej praktyce stomatologicznej Askdentist, przy ulicy Emilii Plater 2 w Krakowie.

  It has been my ambition for the past 20 years to deliver high quality of
  standards to my patients. I enjoy practising evidence base dentistry. In my
  work I like to prioritise my patients and their expectations. My aim is always
  for the patients dental experience to be pleasant.

  I have acquired bachelors of dentistry in 1994 at Yagiellonian University,
  Cracow. I have first degree specialisation in minor oral surgery. For the past
  10 years I have practiced in UK where I have enjoyed further professional
  development and a membership of Gloucestershire Independent Dentists.

  In my spare time I enjoy running , reading and
  hiking, will it be in beautiful Cotswolds or Tatra mountains.

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna
 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Certyfikaty

Choroby

 • ból zęba
 • brak zębów
 • kamień nazębny
 • wybielanie zębów
 • leczenie zębów pod mikroskopem