Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
41 246..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 100 zł


Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista kardiolog (od 2009 roku) oraz specjalista chorób wewnętrznych (od 2006 roku). Certyfikaty Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego: Indyw...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nadciśnienie tętnicze
 • Choroba wieńcowa
 • Wady serca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Choroby wewnętrzne


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja kardiologiczna


Chęcińska 40A, Kielce

200 zł

NZOZ Centrum Usług Medycznych PROMONT MED

Konsultacja z badaniem EKG.


Konsultacja online


100 zł

Konsultacje online

Przelew na konto bankowe 04103000190109851804646741 w ciągu 24 godzin po zarezerwowaniu konsultacji. W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko pacjenta. Wizyta nieopłacona może zostać anulowana.
Konsultacja telefoniczna + e-recepta.
Proszę o przygotowanie dokumentacji medycznej, wyników badań, listy stosowanych leków.


ECHO serca


Chęcińska 40A, Kielce

150 zł

NZOZ Centrum Usług Medycznych PROMONT MED

Pozostałe usługi

EKG - elektrokardiografia


Chęcińska 40A, Kielce

Dowiedz się więcej

NZOZ Centrum Usług Medycznych PROMONT MED


Holter ciśnieniowy


Chęcińska 40A, Kielce

100 zł

NZOZ Centrum Usług Medycznych PROMONT MED


Holter EKG


Chęcińska 40A, Kielce

150 zł

NZOZ Centrum Usług Medycznych PROMONT MED


Próba wysiłkowa


Chęcińska 40A, Kielce

150 zł

NZOZ Centrum Usług Medycznych PROMONT MED

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: NZOZ Centrum Usług Medycznych PROMONT MED Holter EKG

Bardzo dobry specjalista polecam każdemu kto potrzebuje leczenia kardiologicznego , bardzo przyjazny pacjentowi udziela wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania .


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Centrum Usług Medycznych PROMONT MED ECHO serca

Niestety kiepska komunikacja, wykonane echo serca, owszem z opisem na papierze, jednak bez wyjasnienia lekarza. Jak pan doktor stwierdzil: ,, wszystko jest na papierze’’. Dziwna atmosfera podczas wizyty, lekarz nie odznacza sie empatia, jak dla mnie stracony czas i pieniadze. Zdecydowalam sie na wykonanie badan w Polsce, aby potwierdzić diagnoze lekarzy leczacych mnie na nadcisnienie w Holandii, jesli chodzi o to badanie.. nie dowiedzialam sie nic. Oczekiwałam, że Pan doktor chociażby krotko, ale skomentuje to badanie.. mylilam się.

dr n. med. Radosław Bartkowiak

Szanowna Pani.
Była Pani zapisana na badanie echokardiograficzne, czyli USG serca. W ramach tego badania wykonałem bardzo dokładnie badanie ultrasonograficzne serca, opisałem wszystkie parametry na szczegółowym opisie medycznym (są nim często zainteresowani lekarze kierujący na badanie) oraz na końcu przedstawiłem wnioski z wynikające z wykonanego badania, spisane prostym, zrozumiałym dla pacjenta językiem. I to właśnie obejmuje badanie echo serca. Niestety wykonanie badania echo serca nie obejmuje specjalistycznej konsultacji kardiologicznej odnoszącej się do leczenia nadciśnienia i postępowania lekarzy w Holandii. Uzyskała Pani szczegółowy wynik badania, które dokładnie ocenia budowę i funkcję Pani serca, nie sądzę, żeby to oznaczało stracony czas i pieniądze. Życzę zdrowia.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Doktor Radosław jest bardzo miłym i sumiennym lekarzem, który dba o pacjentów, szczegółowo dopytuje się o wcześniejszy przebieg choroby oraz daje profesjonalne instrukcje co do dalszego postępowania z choroba


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: NZOZ Centrum Usług Medycznych PROMONT MED konsultacja kardiologiczna

Empatia, kompetencja, wiedza. długi wywiad dotyczący historii choroby. Polecam wszystkim pacjentom.


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: NZOZ Centrum Usług Medycznych PROMONT MED konsultacja kardiologiczna

Doktor jest profesjonalny, rzeczowy, konkretny, pewien swojej wiedzy, dobrze zorganizowany. Udziela rzetelnych odpowiedzi wszystkie na pytania.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Lekarz w pełni kompetentny, zaangażowany , konsultacja przebiegła terminowo a Pan doktor udzielił odpowiedzi na każde pytanie, dodatkowo bardzo sympatyczny.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Kompetentny, miły lekarz z bardzo życzliwym podejściem do pacjenta, serdecznie dziękuję za konsultację i polecam!


Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: NZOZ Centrum Usług Medycznych PROMONT MED konsultacja kardiologiczna

Pierwszy raz w życiu trafiłam do lekarza internisty i kardiologa, który ma pojęcie, o tym, co robi i jest zaciekawiony tym, co nieoczywiste. Pomocny i przyjemny, jako człowiek. Polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: NZOZ Centrum Usług Medycznych PROMONT MED

Pan doktor skrupulatnie zapoznał się moją dokumentacją medyczną.Nie wykazywał oznak zniecierpliwienia w czasie wizyty. Cierpliwie wysłuchiwał informacji o moich dolegliwościach. Zlecił dodatkowe badanie oraz zmienił metodę leczenia. Na wyniki muszę zaczekać.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Centrum Usług Medycznych PROMONT MED szybsza praca serca

Bardzo doświadczony i uprzejmy lekarz. Długi i szczegółowy wywiad. Wykonał kilka badań i zlecił kolejne. Bardzo dobrze wykształcony


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

11 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Biorę na stałe warfin 5 mg od 14 dni że względu na operację zerwane go Achillesa biore fraxiparine 0.60 mam bolacy i opuchniety jak balon brzuch nie mogę już przyjmować zastrzyków bo nie mam gdzie je dawać nie śpię bo strasznie swędzi i piecze brzuch. Pytanie czy mogę wrócić na warfin w tabletkach

  Jeśli przyjmuje Pan/Pani Warfin po wszczepieniu sztucznej zastawki serca lub w ciągu 3 miesięcy po zatorze płucnym lub z powodu migotania przedsionków z bardzo wysokim ryzykiem powikłań zakrzepowych to terapia pomostowa HDCz przed operacją jest wskazana, w innych przypadkach np. migotanie przedsionków z CHADSVASc 2-3 pkt nie trzeba stosować terapii pomostowej. Odstawia się Warfin 5 dni przed zabiegiem operacyjnym, po 2 dniach kiedy zakładamy , że INR wynosi już <2,0, w tych w/w przypadkach zaczyna się stosować HDCz w dawce leczniczej przez 3 dni (a nie 14), ostatnia dawka HDCz na ogół 12 h (24h) przed operacją, Warfin ( niekiedy łącznie z HDCz) na zakładkę stosuje się po uzyskaniu pełnej hemostazy, w ciągu 48 do 72 godzin po większości operacji. Kontrola INR pierwsza po około 5-7 dniach, potem można wrócić do poprzedniego schematu dawkowania i kontroli 1 x w mscu. Łączy okres bez leczenia Warfin w okresie okołooperacyjnym nie powinien przekraczać 7 dni. Należy nadmienić, że corazczęściej pacjenci stosują w migotaniu przedsionków i ŻChZZ nowe antykoagulanty, które można odstawić 24-48 h przed operacją i nie trzeba stosować w ogóle HDCz.

  dr n. med. Radosław Bartkowiak

 • Mam 47 lat i od jakiegoś czasu borykam się z nadciśnieniem. Wartości które mnie niepokoją to 160/105. Jestem w początkowej fazie stosowania środków. Niedawno poprosiłem lekarza o zmianę środków ponieważ poprzedni lek co Valsacor nie pomagał specjalnie choć też muszę przyznać iż stosowałem go nieregularnie. Lekarz przepisał mi min Nebilet ale w ulotce doczytałem że przebyta w dzieciństwie astma jest przeciwwskazaniem. Faktycznie mniej więcej do 10-go roku życia chorowałem, może trochę dłużej. Lekarz pierwotnie w konsultacji telefonicznej stwierdził że to nie przeszkoda, ale na koniec rozmowy wypisał mi jednak Primacor. Nebilet już wykupiłem, dodatkowo lekarz go zachwalał. Proszę o opinie czy mogę zażywać Nebilet, czy jednak muszę wykupić Primacor. Z góry dziekuję za odpowiedzi.

  Jeśli obecnie nie choruje pan na astmę oskrzelową to kardioselektywny (czyli działający głównie na układ sercowo naczyniowy) lek jak Nebilet nie powinien nasilić lub wywołać objawów obturacji oskrzeli. Proszę obserwować stan zdrowia po zastosowaniu leku. Z uwagi na nadciśnienie tętnicze II stopnia powinien pan stosować leczenie skojarzone: może to być wybór leku Valsacor w dotychczasowej lub zwiększonej dawce oraz wspomniany powyżej Nebilet. Proszę po zastosowaniu leku Nebilet kontrolować także częstość rytmu serca (puls/tętno) - np. na wyświetlaczu aparatu do mierzenia ciśnienia, po obniżeniu <50/min skonsultować się z lekarzem prowadzącym. Nie osiągnął pan dobrych wyników terapii bo stosował pan tylko jeden lek (Valsacor) zresztą nieregularnie.

  dr n. med. Radosław Bartkowiak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista kardiolog (od 2009 roku) oraz specjalista chorób wewnętrznych (od 2006 roku). Certyfikaty Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego: Indyw...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nadciśnienie tętnicze
 • Choroba wieńcowa
 • Wady serca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Choroby wewnętrzne

Staże

 • European Society od Hypertension, Hypertension Summer School Course 2015, Hernstein, AustriaZnajomość języków

Angielski

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

Powiązane wyszukiwania