NZOZ Centrum Usług Medycznych PROMONT MED

(62 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Centrum Usług Medycznych PROMONT MED

Chęcińska 40A

25-020 , Kielce , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Radosław Bartkowiak Inny

  Wizyta bardzo przyjemna,Pan dr miły rzeczowy,zainteresowany pacjentem, dokładnie i czytelnie wyjaśnia wyniki badań. Polecam Pana dr w 100%


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Rugała Inny

  Anioł nie czlowiek. Wspaniały lekarz.
  Pan Doktor z wielkim zaangażowaniem i spokojem przeprowadzil u mnie biopsję mammotomiczną. Wspaniale podejscie do pacjenta. Czułam się bardzo bezpieczna i zaopiekowana. Pan doktor bardzo dokladnie tlumaczyl kazdy wykonany ruch, odpowiadal na każde moje pytanie ze szczegółami. Nie pospieszał wręcz przeciwnie oczekiwal na moje pytania i rozwiewał kazdą wątpliwość. Bardzo serdecznie polecam Pana Doktora. Byłam pod olbrzymim wrażeniem podejścia do pacjenta. Przemily, serdeczny i profesionalny lekarz. Polecam w 100 %. Aż miło mieć kontakt z takim wspanialym lekarzem. Wraca wiara w ludzi


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Radosław Bartkowiak próba wysiłkowa

  Strata czasu i pieniędzy. Lekarz zlekceważył moje objawy, wywiad przeprowadził bardzo ogólnikowo. Byłam umówiona na próbę wysiłkową, doktor jej nie wykonał, wykonał jedynie EKG za 250 zł! Wizyta przebiegła w bardzo nie przyjemnej atmosferze,

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  dr n. med. Radosław Bartkowiak

  Szanowna Pani AD.
  Ponieważ poddając mnie krytyce postanowiła Pani zachować anonimowość nie jestem w stanie zweryfikować prawdziwości zawartych w opinii zarzutów. Mogę zdecydowanie stwierdzić, że wszystkie moje pacjentki, które były zapisane na test wysiłkowy w ostatnim miesiącu miały takie badanie wykonane. Zwracam uwagę, że test wysiłkowy jest badaniem obciążeniowym, związanym z niewielkim ale obecnym ryzykiem powikłań. Dlatego testy wysiłkowe są wykonywane u chorych mających wskazania medyczne, kierowanych przez lekarzy, jako jeden z etapów diagnostyki. Nie wykonuję testów wysiłkowych na żądanie pacjenta gdyż to grozi powikłaniami w trakcie lub po badaniu. Przed testem wysiłkowym sprawdzam wcześniejsze wyniki badań (ekg i echo serca) oraz zbieram z pacjentem wywiad odnośnie np. czynnych infekcji lub przeciwwskazań neurologicznych. Dlatego w nielicznych przypadkach pomimo wskazań, od wykonania tego badania odstępuję ze względów bezpieczeństwa mojego pacjenta. Pacjent nie ponosi oczywiście żadnych kosztów niewykonanego badania. Z tego co pani pisze, była pani na konsultacji kardiologicznej z ekg. Dla każdego z moich pacjentów mam w tym przypadku zarezerwowane 30 minut, dlatego nie muszę się spieszyć, wywiad zbieram bardzo dokładnie i starannie, gdyż doskonale wiem, że jest to podstawa dobrej diagnozy i sukcesu w terapii. Uważam, że każda konsultacja kardiologiczna powinna przynieść korzyści zdrowotne dla mojego pacjenta i nie godzę się by była dla niego stratą czasu i pieniędzy, dlatego zapraszam panią serdecznie do odwiedzenia mnie ponownie w gabinecie, całkowicie bezpłatnie, tak abym mógł wyjaśnić pani wszelkie wątpliwości oraz ocenić obecność wskazań i przeciwwskazań do wykonania testu wysiłkowego w pani indywidualnym przypadku. Z poważaniem. Dr Radosław Bartkowiak.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Rugała Inny

  Wspaniały lekarz. Wspaniale przeprowadził mnie przez stresująca biopsje piersi. Dziekuje Panie Doktorze.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Radosław Bartkowiak konsultacja kardiologiczna

  Jeszcze nigdy nikt mnie tak dokładnie nie wybadał .Szczegółowy wywiad , czas poświęcony pacjentowi, mimo iż wizyta na NFZ to pełne zaangażowanie i dociekliwość Doktora mnie zaskoczyła. Polecam 10000%


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Bocian Inny

  Bardzo polecam Pana doktora! Jestem po operacji i efektami jestem zachwycona ! Kontakt z doktorem bez zarzutów, szybko odpowiada na każdą wiadomość :) czuje się zaopiekowana i spokojna że byłam i jestem w dobrych rękach !


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Radosław Bartkowiak konsultacja kardiologiczna

  Doktor bardzo dokładnie przeprowadza wywiad i badanie. Jest profesjonalny, rzeczowy, konkretny, dobrze zorganizowany. Udziela odpowiedzi na wszystkie pytania.
  Polecam Doktora wszystkim pacjentom.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Radosław Bartkowiak konsultacja kardiologiczna

  Dziękuję Panu doktorowi za bardzo wnikliwe podejście do moich problemów zdrowotnych, za zlecenie wszystkich potrzebnych badań (echo serca i holter) i wdrożenie skutecznego leczenia. A wszystko to się odbyło w miłej atmosferze zgodnie z wyznaczonym przez Pana doktora harmonogramem. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić doktora Bartkowiaka wszystkim pacjentom mającym problemy kardiologiczne.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Radosław Bartkowiak konsultacja kardiologiczna

  Tak profesjonalnej wizyty w moim przypadku jeszcze nie miałam, a choruję od 20 lat. Wnikliwość P.doktora i jego dokładność przy analizie przedstawionej dokumentacji a także uważne badanie bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Dziękuję!


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Radosław Bartkowiak Inny

  Doktor bardzo dokładnie przeprowadza wywiad i badanie. Zrozumiałym językiem tłumaczy dalsze postępowanie i objaśnia schemat leczenia. Lekarz jest kontaktowy, a w gabinecie panuje miła atmosfera.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania