Mąż pije codziennie wódkę piwa setki był zgłoszony na przymusowy odwyk alkoholowy pani sędzia dała m

4 odpowiedzi
Mąż pije codziennie wódkę piwa setki był zgłoszony na przymusowy odwyk alkoholowy pani sędzia dała mu szansę ma przyjść kurator sądowy ma również niebieska kartę założona bo się awanturuje są interwencję bardzo często dzielnicowy mam takie pytanie co jeszcze bym mogła zrobić żeby mu jakoś pomuc bo o leczeniu to nie ma mowy
Dobrze, że zgłosiła Pani sprawę do sądu i zgłasza Pani systematycznie sytuacje zagrażające Pani życiu i zdrowiu, dzielnicowemu. Najważniejsze by nie tworzyć sytuacji w której mąż miałby komfort picia. Nie dawać pieniędzy, nie sprzątać po nim, nie gotować dla niego.
Pozdrawiam Aneta Adamkowska

Prawdopodobnie zrobiła Pani już wszystko, żeby mu pomóc. Teraz najważniejsze, żeby zaopiekować się sobą w tej trudnej sytuacji. Jeśli jeszcze Pani tego nie robiła, warto skorzystać z pomocy dla bliskich osób uzależnionych. - w poradni leczenia uzależnień lub u specjalisty z tej dziedziny.
Pozdrawiam
Joanna Meredyk
Zrobiła Pani wiele. Proszę jednakże zadbać aby nie stwarzać mu komfortu picia. Teraz tylko od męża zależy jak potoczy się jego życie. Warto też zadbać o siebie.
Magdalena Borkowska
Uzależnienie jest chorobą NIELOGICZNĄ. Uzależniony będzie przepraszał, obiecywał etc.. ale jego zachowania się nie zmienią a problem będzie się powiększał. Oczywiście może Pani pomóc ale najpierw trzeba się nauczyć tej nielogicznej choroby i przygotować się do działania. Doraźne lub nieprzygotowane sposoby zawiodą. Proszę do mnie napisać e-maila to prześlę Pani "coś do poczytania" co mam nadzieję rozjaśni Pani temat.. Z pozdrowieniami. AdamM