Kod Metaboliczny, pomoc w zakresie spozywanych produktow

9 odpowiedzi
Dzien dobry,
Chcialabym sie umowic na wizyte. Jak mozna sie z pania skontaktowac, Dziekuje Bardzo.
Dzień dobry!
Proszę o kontakt mailowy na adres: poradnia@zdrowsiw90dni.pl. Pozdrawiam serdecznie :)

Wszelkie dane kontaktowe dostępne są na strobie znany lekarz lub mojej stronie internetowej, najprościej jest skontaktować się ze mną telefonicznie ner znajdzie Pani w zakładce z danymi kontaktowymi. Może Pani skorzystać też z zapisu poprzez formularz na elektroniczny.
Do pracy wracam w styczniu 2017 r. Dopiero wówczas będzie się można ze mną umówić na wizytę.

Pozdrawiam

Monika P-S
Witam serdecznie,
Zapraszam do kontaktu, który znajduje się na stronie slimfactory.pl

Pozdrawiam,
MBellwon
Dzień dobry. Najlepiej proszę podać mi swój nr telefonu abym mogła się skontaktować lub proszę zajrzeć na moja stronę internetową i tam znajdzie Pani telefon i adres mailowy. Proszę wpisać Edyta Łątka dobry dietetyk i na pewno Pani mnie odszuka. Mogłabym podać w tej wiadomości ale zablokowane jest wpisywanie numerów. Z poważaniem Edyta Łątka
Szanowna Pani,

Bardzo proszę zarejestrować się na wizytę w Centrum Medycyny Sportowej w Zabrzu. Przed wizytą bardzo proszę również o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi wizyty na stronie internetowej.

Pozdrawiam serdecznie,

Dietetyk kliniczny i sportowy,
Anna Kołdon
Dzień dobry,

proszę o telefon (nr na stronie internetowej naturhouse) lub wiadomość odnośnie dogodnych dla Pani terminów na adres email.

Pozdrawiam
Witam,
Proszę umówić się na wizytę poprzez serwis znany lekarz. Zachęcam też do odwiedzenia mojej strony www.

Pozdrawiam
Witam :-)

Zachęcam do skorzystania z kalendarza zamieszczonego na moim profilu na znanylekarz.pl. Może Pani wybrać dogodny dla siebie termin oraz lokalizację.

Pozdrawiam serdecznie
Ewelina Sienicka