Zapytanie o ceny usług za 1 miesiąc

7 odpowiedzi
Witam Pani Katarzyno; chciałabym poznać pełną kwotę za cenę diety na 1 miesiąc z dwoma spotkaniami realnymi (po każdych 2 tyg).
Zapraszam do kantaku telefonicznego. Orientacyjne ceny są podane w cenniku.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
Nie wiem czy pytanie jest do mnie :) Ale wśród moich usług pakiet II w kwocie 379 zł uwzględnia jadłospisy i 2 wizyty kontrolne czyli jest to miesięczny koszt.
Witam!
Koszt pierwszej wizyty, na której przeprowadzam wywiad, omiawiam błędy dietetyczne i daję wstępne zalecenia, dokonuje pomiarów i dyskutuję z pacjentem o czekających go krokach,plus jadłospis na 10 dni to 140 zł, natomiast każda kolejna wizyta z jadłospisem na kolejne 10 dni to 40 zł, więc koszt takiej usługi za pierwszy miesiąc to 180 zł, a za kolejne 80 zł/mc. Pozdrawiam!
Dzień dobry, ale to pytanie, chyba nie do mnie:) Mam na imię Monika:) A jeśli to jednak do mnie, to proszę o kontakt bardziej osobisty:) Być może zechce Pan skorzystać z bezpłatnej konsultacji via phone:) Wtedy będziemy mogli porozmawiać i ustalić istotne dla nas szczegóły:)
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz.pl, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam,.. Agnieszka Wiśniewska - Warneńska z tej strony, odpowiadam na pytanie, ponieważ było skierowane do mnie, być może wystąpił jakiś błąd. Pierwsza konsultacja + jadłospis na 14 dni kosztuje 200zł, konsultacje kontrolne w trakcie + kontakt tel/ e-mailowy pomiędzy konsultacjami wychodzi łącznie 70zł Konsultacje kontrolne wykonuję co 2 - 3 a z czasem i co 4 tygodnie. Wszystko w zależności od tego, jak często jest potrzeba.
Witam,
wszystko zależy na ile realnie przygotowujemy plan żywieniowy. Instytut Żywności i Żywienia podkreśla, że dobrze zbilansowane 10 dni można śmiało powielać przez nawet 30 lat. Oczywiście w przypadku pozostawania przy zdrowiu.
Dieta na 14 dni (razem z pierwszym spotkaniem) to koszt 230zł, a na 21 dni to koszt 290zł. Każde spotkanie kontrolne to 100zł.
Niemniej spotkania kontrolne co 2 tygodnie są bezpośrednio wskazane głównie u osób z dużą otyłością. W pozostałych przypadkach można je śmiało planować na 1 raz w miesiącu.

Pozdrawiam serdecznie
Witam,
mam na imię Anna :-). Pierwsze spotkanie kosztuje 50 zł i trwa około godziny, a drugie trwa także około godziny i kosztuje 60 zł . Można dodatkowo zamówić jadłospis na 7 dni w cenie 60 zł. Każde następne spotkanie kosztuje 30 zł ( wizyta kontrolna około 30 minut ) z tym że co 4 jest darmowe. Zapraszam !!!

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.