Jaka jest dieta ?

5 odpowiedzi
Zależy mi również na szybkich i łatwych przepisach oraz o przyzwoitej cenie ich wykonania.
czy jest to możliwe ?
Pozdrawiam :)
Tak, dokładnie, to od Pani zależy, czy jadłospis ma być prosty i szybki w przygotowaniu, czy też bardzo urozmaicony ze względu na upodobania kulinarne..

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
W sprawach związanych ze szczegółami dotyczącymi jadłospisu proszę o kontakt indywidualnych, nadmienię jednak, że odpowiednio dobrany jadłospis nie jest czasochłonny, nie wymaga też nakładów finansowych większych niż zwyczajne menu.
Witam serdecznie,

Diety są proste, tanie i najczęściej z produktów dostępnych w danym sezonie. Co do cen to cennik usług można znaleźć na stronie NOWEJ EUROPY w zakładce dietetyka. Nie jest on ustalany przeze mnie.

Pozdrawiam
Monika P-S
Każdorazowo staram się układać jadłospisy tak, aby było smacznie i sezonowo, czas spędzony w kuchni był jak najkrótszy, zaś fundusze przeznaczone na zakupy nie wykraczały poza rozsądne ramy :)
Zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam,
MBellwon
Dzień dobry:)

Jeśli dobrze zrozumiałam pytania, to pyta Pan/Pani o to, czy wyjdzie Pan/Pani z mojego programu zabezpieczona w przepisy i czy da Pan/Pani sobie z nimi radę?

Przede wszystkim w mojej metodzie pracy uczę moich klientów właściwych schematów działania. Przepisy, czy jadłospisy to nic innego, jak wiedza o tym, jak przyrządzić daną potrawę - rozpisany schemat gotowania. Lubię zachęcać moich Klientów do eksperymentowania w kuchni w ramach ich możliwości. Jeśli trzeba stanąć z nimi w kuchni i pokazać, jak zamienić ulubione przepisy w wersję light - to też to robię:) Jednakowoż księgarnie pełne są książek kulinarnych. Sztuka polega na tym, jak sobie poradzić z wyborem, a potem jak zastosować te wszystkie nowe schematy w kuchni. Ale właśnie tego uczę.

Zastanawiam się nad tą wątpliwością związaną z ceną wykonania przepisów. Ciekawi mnie co to w ogóle dla Pana/Pani znaczy? Jest wiele powodów, które sprawiają, ze ludzie tyją, a wśród nich jest ten, który wynika z tzw. "taniego jedzenia", które nie ma zbyt wiele wartości odżywczych. Niby jemy, a organizm jest cały czas na głodzie. Więc jemy dużo. I niektórzy z nas od tego tyją. Jednakowoż, gotowanie "po nowemu" to konieczność kupienia nowych produktów - uzupełnienia spiżarni. To też konieczność zorganizowania się do tego gotowania. Jeśli ktoś dużo pracuje albo dużo zarabia może nie chcieć oddawać swojego czasu na gotowanie. To istotny argument, aby szukać innych rozwiązań. Często jest konieczne uzupełnienie kuchni o potrzebne narzędzia. Bo, żeby łatwo i szybko gotować tarka i nóż nie wystarczą.

Ale gdy już wszystko jest ogarnięte i działa jak należy, gotowanie "po nowemu" jest banalnie proste i szybkie. Przygotowanie 5 posiłków może trwać 20 minut. W moim programie DIETA OPARTA O POTRZEBY uczę tego wszystkiego o czym mówimy. Serdecznie zapraszam. Ale najpierw gratisową konsultacja, wtedy ustalimy, czy na pewno będzie Pan/Pani miał korzyści z pracy ze mną:)
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz.pl, klikając w przycisk Umów wizytę.

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.