Czy Pani zajmuje sie również dieta w różnych chorobach ?

8 odpowiedzi
Witam chciała bym się wybrać do pani na wizytę mam tylko pytanie jak to miało by wyglądać mój problem polega na chorobie jelit IBS refluks żołądkowo przełykowy jak i podejrzenie cieknącego jelita Czy pani specjalizuje się w takich problemach ? chciała bym dostosować dietę do problemów jelitowych
Dzień dobry, tak zajmuję się układaniem diet przy różnych schorzeniach. Opisane przez Panią choroby wymagają interwencji dietetycznej aby zniwelować dolegliwości które mogą teraz negatywnie wpływać na jakość życia. Zapraszam na wizytę na której po dokładnym wywiadzie dietetycznym będę mogła precyzyjniej dobrać dla Pani dietę, przekazać konieczne informacje oraz zaproponować odpowiednie badania dzięki którym precyzyjnie podejdziemy do Pani problemów zdrowotnych
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Tak, oczywiście zajmuję się IBS-em, często wprowadzam w tym przypadku dietę FODMAP i jej modyfikacje, ale zalecenia opieram przede wszystkim na obserwacjach Pacjenta. Szczerze mówiąc IBS to mój "konik" :).
Barbara Dąbrowska-Górska
Dzień dobry, pomagam również osobom przy tego typu schorzeniach. Jeżeli chodzi o sposób prowadzenia kuracji jako Centrum Naturhouse, prowadzimy spotkania z pacjentami w systemie cotygodniowym. W ramach takiego spotkania robimy pomiary, analizujemy dietę, dostaje Pani jadłospis i suplementy. Koszta takiej kuracji to kwtoa 110-130 zl tygodniowo. Gdyby była Pani zainteresowana jednorazową konsultacją, wytycznymi w diecie przy takim schorzeniu, listą dozwolonych i niedozwolonych produktów spożywczych oraz rozpisaną dietą to koszta takiego jednorazowego spotkania wynoszą ok 130 zl. na początku zachęcam również do bezpłatnego spotkania ze mną w ramach którego będziemy mogły porozmawiać sobie o problemach w diecie. W przypadku pytań lub chęci rejestracji proszę dzwonić pod numer podany przy moim koncie.
Pozdrawiam
Elwira Leśkiewicz-Nowak
Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Ustalimy szczegóły.
Tak, zajmuję się tego typu dolegliwościami. Oczywiście do każdej osoby podchodzę indywidualnie i przygotowuje dietę odpowiednią do danego schorzenia. Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu Naturhouse w Łomiankach. Po szczegółowo przeprowadzonym wywiadzie zaproponuje najlepsze rozwiązane Pani problemu.
Witam Serdecznie!
Tak, oczywiście zajmuje się pacjentami z różnymi problemami również z chorobami przewodu pokarmowego. IBS, refluks to (niestety dla pacjenta) bardzo często moi pacjenci. Na szczęście prawidłowo skomponowana dieta, zmiana nawyków żywieniowych bardzo często przynosi Pacjentom poprawę samopoczucia. W przychodni Medispace wspópracuję z całym zespołem bardzo dobrych gastrologów, dlatego jeśli chciałaby Pani przyjść do miejsca, gdzie Pani problem będzie potraktowany kompleksowo to serdecznie zapraszam. Zapraszam również na prywatną wizytę oczywiście z kompletem badań, jaki Pani posiada.
Pozdrawiam,
Tomasz Kolipiński - Dietetyk
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Wita, tak oczywiście prawdziwi dietetycy zajmują się głównie leczeniem żywieniowych chorób dietozależnych, nie tylko odchudzaniem.

Zapraszam serdecznie.
Pozdrawiam
Magdalena Kołodziej
Dietetyk
Witam
Jak najbardziej specjalizuję się w dietetyce klinicznej, w tym w wymienionych chorobach.
Pozdrawiam, dietetyk Katowice mgr Kamila Dyndor