Pytania pacjentów (466)
-
Mam23 lat i mam problem z miesiączką chodziłam do lekarza ale nic to nie dało co mam zrobić żeby nor
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
W każdym cyklu Luteina do ssania 18-do 25 dzień cyklu 1 tbl
-
Mam 20 lat. Chciałbym się dowiedzieć co moze być przyczyną bólu podczas stosunku. Byłam u endokry
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Skoro wszystko O.K to probiotyki doustnie i dopochwowo. Reszta związana z chemicznym działaniem syntetycznego hormonu.
-
Mój problem dotyczy miesiączkowania. Zawsze miałam nieregularne miesiączkowanie, zdarzało się ze mie
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Jesli Androstendion w normie to na stałe Luteina 18-do 25 dzień cyklu. Jesl;i podwyższono to dalsze badania insulinooporności
-
Czy lek o składzie sofosbuvir (400 MG) i lepidasvir (90 MG) będzie miał wpływ na antykoncepcję hormo
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Nie mam pojęcia Vide ulotka na lekach. Ogólnie nie ma p/wskazań o ile nie istnieje uszkodzenie wątroby.
-
Chciałam zapytać odnośnie wysokiego testosteronu. Czy wysoki testosteron ma wpływ na wzrost piersi i
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
To bardzo powazny problem. Testosteron musi być w normie. i leczenie na stałe. Objawy powoli może zaczna sie cofać
-
Mam pytanie. Czy dziewica, która przeszła zabieg radykalnego zmodyfikowanego wycięcia macicy z przyd
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
6 tyg po operacji. Szczerze współczuje operacji
-
Chciałabym zacząć stosować tabletki antykoncepcyjne. Jakie badania trzeba wykonać przed wypisaniem t
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Estradiol w 3 dniu cyklu nie może być wyższy niz 75 pg.
-
Od dłuższego czasu tyłam. Zdiagnozowano u mnie insulinoopornosc insulina po OGTT 16/108/67 glukoza 9
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Androstendion, kortyzol,cholesterol. Leczenie Androcur, Yasmin Glucophage 750 MR
-
Mam niski wzrost i martwię się że nie urosnę.Mój obecny wzrost wynosi 164cm a lat 16.
Mam niski wzrost i martwię się że nie urosnę.Mój obecny wzrost wynosi 164cm a lat 16.
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Prosze zrobić bad. hormon wzrostu i jesli niski to leczenie w por endokryn dzieci
-
Moje wyniki w listopadzie to: TSH 0,271 mlU/L, FT3 3,40 pg/ml, FT4 1,05 ng/dl, cholesterol całkowity
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Nadczynnośc tarczycy koniecznie do leczenia.
-
Mam 18 lat(rocznikowo 19) z moim chlopakiem od kilku miesiecy uprawiamy seks regularnie, wszystko by
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Bad. ginekologiczne wykluczące zap. przydatków. evtl tabletki antykoncepcyjne
-
Od 2,5 miesiąca biorę tabletki Vines (jest to moja pierwsza antykoncepcja). Przez pierwszy miesiąc k
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
zmienić na normalną tbl antykoncepcyjną. np Rigevidon 6 złW tej za mało EE
-
Moze zaczne od tego ze mam 26 lat i staramy sie z mezem o dziecko. Niestety nieskutecznie juz od pon
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Niestety to jest temat dużej wizyty. Koniecznie do kliniki niepłodności.
-
Mam pytanie jestem w ciazy i strasznie bola mnie gruczoly wedrujace od piersi do pach co mam robi???
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Niestety nie wiem.może masaż
-
Dzis jest 23.01 i jestem 8 dni po transferze 2 pięciodniowych zarodków. Badanie betaHCG potwierdzilo
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Nie wiem jakie ma Pani leki Proszę do kliniki IVF
-
Staramy się z mężem ponownie o dziecko (obecnie nie mogę wykluczyć, że ponownie się udało), kilka mi
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Wyniki sa prawidłowe.Poronienie to zupełnie inny temat.
-
Zdania na temat stosowania tamponów są bardzo podzielone. Jaka jest prawda? Czy są one bezpieczne? S
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Obaj maja rację. Niech Pani wybierze
-
Od kilku dni źle się czuję. Mam mdłości , bóle głowy i żołądka . Wymiotowałam 2 dni temu rano . Tego
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Bardziej zaburzenie cyklu ale HCG i tak prosze zrobic
-
Jestem kobietą , 31 lat , rok temu urodziłam syna przez cc. Od roku mam niedobór testosteronu (dużo
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Jaki jest poziom FSH i LH ( musza być powyżej 3,0 IU/L estradiol w 3 dniu cyklu około 50 ng/ml. Jeśli poniżej 3,0 to stymulacja. Jeśli powyżej to Androtop w odpowiedniej dawce pod kontrolę… Więcej
-
Mam pytanie czy te wyniki wskazuja na wrodzony przerost nadnerczy? Usg jajnikow prawidlowe.Miesiaczk
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
To jest Insulinooporność Vide androstendion, 17 OH prog. LH do FSH 2:1 HOMA wsk. 2,7 i PRL 38 ng. Do leczenia antyandrogenami i Metformina. Androst musi być w N.
Popularne pytania
-
Katar i ból głowy od miesiąca - co robić?
Takie objawy mogą świadczyć o zapaleniu zatok. Na początek wskazana wizyta…