Pytania pacjentów (466)
-
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Tak i dlatego jesli nie ma objawów niedoczynności to nie podaje sie leków
-
Wysoki poziom TSH przy niedoczynności tarczycy i chorobie Hashimoto - co robić?
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Oczywiscie warto oznaczyć FT3 i FT4 i evtl zmienić lek. Wypadanie włosów niekoniecznie jest związane stricte z funkcja tarczycy. Moze warto sprawdzić FSH, LH, estrtadiol i androstendion w 3 dniu… Więcej
-
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Oczywiście niedoczynność na tle p/c tarczycowych. Do leczenia koniecznie.
-
Czy poziom hormonów jest prawidłowy?
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Ogólnie poziom hormonów lepiej w górnej granicy ale inny jest w trakcie Letrox 50 a inny 37,5 i może Pani wie która dawka jest dla Pani lepsza. Poziom hormonów we krwi jest tylko ogólna informacją… Więcej
-
Hashimoto i słaba konwersja. Jak poprawić samopoczucie?
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Droga Pani,
Postanowiłem skomentować Pani dolegliwości mimo że ( bez badania pacjenta to nieodpowiedzialne) .Regulacja dawka tyroxyny niewiele zmieni w stos. do tak istotnych objawów rzekomotarczycowych-… Więcej
-
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Konieczna jest laparoskopia, Leczenie choroby tarczycy i endometriozy. To poważna przyczyna niepłodności. Prowadzę klinikę Novomedica i evtl tam moze Pani sie zgłosić jeśli będa problemy. Miciński… Więcej
Popularne pytania
-
Katar i ból głowy od miesiąca - co robić?
Takie objawy mogą świadczyć o zapaleniu zatok. Na początek wskazana wizyta…